» »

Fallout 4

Fallout 4

««
62 / 63
»»

DejchSLO ::

todman74 je izjavil:

Men osebno Fallout 4 igra ni nikoli "potegnila", bilo kaj si v igri počel, si bil že nekje po 30 urah, orenk "premočen" za vse. Prelahko vse skupaj.

Mi je dosti boljši Fallout 76, ki ga sedaj špilam. Moraš kar malo preštudirat, kam perke vlagaš.


Kero težavnost si pa izbral?

Izi je izjavil:

todman74 je izjavil:

...si bil že nekje po 30 urah, orenk "premočen" za vse. Prelahko vse skupaj.

Res je, ampak kasneje se zadeve obrnejo. Sovražniki skalirajo z našim junakom in postajajo vedno večji izziv, medtem ko naša oprema in orožja ne napredujejo kaj dosti.
V F4 je drugačen občutek kot običajno v RPG, tukaj smo na začetku zelo močni in nekje do level 50 vse pada v trenutku, potem pa se zadeve počasi začno spreminjati sovražnikom v prid. Tja do level 50 imaš že praktično najboljšo možno opremo in od tu naprej ne napreduješ več kaj dosti, medtem ko sovražniki konstantno postajajo vedno močnejši. Tam okoli level 100 se je treba že kar malo truditi, kar je zelo neobičajno za RPG :D

Do konca igre prilezeš vsaj nekje do level 100. Najbolj zagreti celo do level 200 in mislim da tudi to ni dovolj da bi se naučil vseh Perkov. Kolikor vem F4 sploh nima nobenih omejitev in gredo leveli kar v neskončnost.

Neki sm igral do do levela 272 dobiš vse perke potem pa nima neki smisla levelat. Bojda pa lahk prlezeš do 65k sam pol igra začne crashat. Zlo nenavadno da niso dal končnega levela imo.

oo7 je izjavil:

Jaz imam 430 ur na Steamu pod Fallout 4 igro ampak sem jo preigral dvakrat. Enkrat ob izidu z DLcji in potem še enkrat z modi brez DLCjev.

Svaka ti čast! Tud če bi plačal polno ceno za igro, si jo totalno izscuzal do zadnje kaple :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: DejchSLO ()

todman74 ::

DejchSLO je izjavil:

todman74 je izjavil:

Men osebno Fallout 4 igra ni nikoli "potegnila", bilo kaj si v igri počel, si bil že nekje po 30 urah, orenk "premočen" za vse. Prelahko vse skupaj.

Mi je dosti boljši Fallout 76, ki ga sedaj špilam. Moraš kar malo preštudirat, kam perke vlagaš.


Kero težavnost si pa izbral?



Najvišjo, oziroma drugo najvišjo. Mislim, da je bila ena stopnja, da če si "umrl", si ostal brez opreme, ali pa si izgubil levele, če se ne motim. Odkrito povedano sem že mal pozabil...

oo7 ::

DejchSLO je izjavil:


oo7 je izjavil:

Jaz imam 430 ur na Steamu pod Fallout 4 igro ampak sem jo preigral dvakrat. Enkrat ob izidu z DLcji in potem še enkrat z modi brez DLCjev.

Svaka ti čast! Tud če bi plačal polno ceno za igro, si jo totalno izscuzal do zadnje kaple :D


Sem plačal polno ceno, ker sem jo kupil takoj ob izidu. Igra bo kmalu stara 10 let.

Zmajc ::

Jaz sem po izidu igre spiratiziral in jo preigral sigurno 150 ur. Po seriji pa sem za 9€ kupil GOTY edition in preigral še enkrat za 100+ ur haha.

oo7 ::



Fallout London Team Has Sent Multiple Builds to GOG and Is Waiting for the Green Light to Launch

https://wccftech.com/fallout-london-tea...


Kaj pa tisti kateri imamo Fallout 4 na Steamu ? Bo treba kupiti na GOGu še enrkat, da boš lahko igral MOD London ?

Izi ::

oo7 je izjavil:

Kaj pa tisti kateri imamo Fallout 4 na Steamu ? Bo treba kupiti na GOGu še enrkat, da boš lahko igral MOD London ?

Skoraj gotovo bodo zrihtali da bo delalo tudi na Steam verziji.

Ker omenjajo "downgrader" predvidevam da bo London deloval samo na stari verziji igre in ne na Next-Gen verziji.
Še toliko bolj, ker GOG sploh ni prešel na Next-Gen ampak je še vedno na stari verziji. Next-Gen popravek je bilo menda nemogoče prirediti za GOG verzijo kljub temu da je GOGovcem 2 meseca pomagala Bethesda jim do sedaj ni uspelo.

Na GOG se bo torej samo inštaliralo London MOD in bo takoj delalo, za Steam pa predvidevam da bo treba zagnati Downgrader, ki bo igro "popravil" nazaj na staro verzijo in potem inštalirati London. Pa verjetno bo treba za F4 izklopiti avtomatsko nadgrajevanje da ne bo Steam takoj spet nazaj nadgradil verzijo s tistim Next-Gen popravkom.
Pa če si posodobil ostale Mode na Next-Gen jih boš moral odstraniti in spet naložiti stare Mode.

Gotovo bodo na GOG objavljena vsa potrebna navodila in boš tam videl kako se bodo odločili.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

oo7 ::

To moraš potem verjetno imeti GOG GALAXY, da povžeš Steam in GOG ?

Furbo ::

Ne. GOG nima nobenih zaščit in nič.. če bi si legit lastnik F4 na steamu iz interneta potegnil gog backup kopijo.. bi to vsekakor delovalo brez težav. >:D
i5-13600K, Noctua NH-D15, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO,
Toughpower GF3 1000W, RTX3070, ALIENWARE AW3423DWF, Dell S2722QC

oo7 ::

Če koga zanima MOD VAN BUREN - https://www.nexusmods.com/fallout2/mods...













Za namestitev tega MOD-a potrebujete igro Fallout 2.

oo7 ::

Fallout: London is waving goodbye to the next-gen update as the modders realise it 'isn't stable enough' at the 11th hour

https://www.pcgamer.com/games/fallout/f...


Bo treba 100% downgrejdati Fallout 4 iz next gen verzije.

oo7 ::

AAA Fallout cRPG Was Larian's Alternative Pick If They Didn't Get the Baldur's Gate License from Wizards of the Coast

https://wccftech.com/aaa-fallout-crpg-w...

Furbo ::

To bi bilo super :P
i5-13600K, Noctua NH-D15, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO,
Toughpower GF3 1000W, RTX3070, ALIENWARE AW3423DWF, Dell S2722QC

oo7 ::

The New Adventures of The Silver Shroud: Oh Brother Can You Spare a Mind!? Official mod trailer



MOD - https://www.nexusmods.com/fallout4/mods...

oo7 ::

Fallout: London Won't Work With Epic Games Store Copies of Fallout 4

https://www.ign.com/articles/fallout-lo...

A GOG spokesperson confirmed the trouble with Epic Games Store support.

oo7 ::

[8K] Fallout 4 looks insane with 300+ mods and RAYTRACING | Ultra Modded | Beyond all limits

oo7 ::

Fallout London bo zavzel 30 GB prostora.


Fallout London interview: 'If it's an awful launch we'll probably all just go to sleep'

https://metro.co.uk/2024/07/17/fallout-...

Izi ::

Evo, končal sem Fallout 4. Izžel sem ga do zadnje kapljice :D
Tokrat na GOGu, GOTY verzijo z vsemi DLC-ji, in to od popolne nule do 100% Achievements. Brez vseh goljufij (Modov).
Je bil kar velik izziv, že tako je glomazna igra, z DLCji pa se vse skupaj praktično podvoji. Do 100% sem rabil 524 ur, prilezel pa sem do level 122.
Kot zanimivost, povprečje vseh igralcev Pallout 4 na GOGu je zgolj doseženih 10%.

Grafika je z vsemi nastavitvami na maksimum še vedno presenetljivo dobra. Igra je zelo stabilna, nobenega sesutja vseh 524 ur, Bugov pa kar mrgoli na vseh koncih in krajih, ampak noben ni tako kritičen da ne bi mogel nadaljevati.

Pridružiš se lahko vsem frakcijam in delaš queste za vse. Ko prideš do questa, ki bi z nadaljevanjem določeno frakcijo naredil sovražno dobiš veliko obvestilo čez pol ekrana in takrat nehaš s tem questom in greš delat za drugo frakcijo. Na koncu ti pri vsaki frakciji ostaneta 2 ali 3 questi in ti potem vodijo do štirih različnih koncev.

"Najboljši" konec je Minutemen, saj ta edini zahteva uničenje ene same sovražne frakcije. Tako ti na koncu ostanejo kar 3 prijateljske frakcije s katerimi lahko trguješ in delaš njihove neskončne queste....

Sedaj pa čakam na London :D

oo7 ::

Fallout 4 London je dobil zeleno luč pri GOGu.

oo7 ::



Fallout London izide jutri ? :) Nekaj se govori o jutrišnjem dnevu.

Izi ::

Stran za download je že postavljena, samo download še ne deluje. Bo na voljo "Soon".

Fallout: London

1. Nujen je Fallout 4 z vsemi DLCji ali pa Fallout 4 GOTY na Steam ali GOG. Očitno London iz nekega razloga potrebuje vse F4 DLC-je.
2. Fallout 4 – High Resolution Texture Pack NI potreben.
3. Za delovanje potrebuješ Fallout 4 verzijo 1.10.163.0. To je zadnja verzije pred Next Gen.

GOG je že na tej verziji in za install Londona je potreben en sam klik v GOGovi aplikacijv GOG GALAXY.
Za Stema verzijo pa moraš najprej dobiti downgrader, ki bo na voljo na Nexus strani (link še ne deluje).

Navodila na uradni strani: https://fallout4london.com/release/

Izi ::

- London ima kar 200 Questov preko katerih bomo odločili usodo mesta.
- V mestu se za prevlado in moč bori kar 20 različnih frakcij.
- Moč bo spoznati in s seboj vzeti 7 kompanjonov.

Ker bomo čisto na drugi strani sveta ne bomo uporabljali ameriški Pip-Boy ampak bolj evropski Atta-Boy :D
Namesto škatle pripete na roki bomo uporabljali nek tablični računalnik ki ga bomo nosili v žepu.
 Atta-Boy

Atta-Boy

oo7 ::

Izi je izjavil:

Stran za download je že postavljena, samo download še ne deluje. Bo na voljo "Soon".

Fallout: London

1. Nujen je Fallout 4 z vsemi DLCji ali pa Fallout 4 GOTY na Steam ali GOG. Očitno London iz nekega razloga potrebuje vse F4 DLC-je.
2. Fallout 4 – High Resolution Texture Pack NI potreben.
3. Za delovanje potrebuješ Fallout 4 verzijo 1.10.163.0. To je zadnja verzije pred Next Gen.

GOG je že na tej verziji in za install Londona je potreben en sam klik v GOGovi aplikacijv GOG GALAXY.
Za Stema verzijo pa moraš najprej dobiti downgrader, ki bo na voljo na Nexus strani (link še ne deluje).

Navodila na uradni strani: https://fallout4london.com/release/




Veliko MODov potrebuje DLCje za delovanje.

Hvala Izi za navodila. Jutri pa v akcijo.

Izi je izjavil:


 Atta-Boy

Atta-Boy




Atta-Boy :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

Če hočem downgrejdat preko nexsusa, program zahteva moje Steam geslo tega pa ne bi rad dal zato pa obstaja druga daljša pot.

https://forums.nexusmods.com/topic/1349...

Ampak ni mi čisto jasno tole

Type steam://open/console into your browser. This will prompt Steam to open the console.
There, you need to download each part of the previous Fallout 4: GOTY Edition version by typing the following commands into the console:

Kam moram to vpisat ? (steam://open/console)v internet ? This will prompt Steam to open the console. ??? :|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Izi ::

A si dol potegnil pravi downgrader?
Tole je uradni London Downgrader na Nexusu: Fallout London Downgrader and Addons
Zraven so vtaknili še nekaj Modov, ki jih priporočajo izdelovalci Londona, niso pa nujni.
Downgraderja jaz ne potrebujem tako da ne vem kako deluje ampak verjetno se hoče povezati na Steam kar pa seveda pomeni da se moraš logirati v svoj Steam. Tako da to geslo ti pošiljaš Steamu ne pa kakšnemu Nexusu ali kam ven.

Kar se pa tiče Steamove Konzole pa sicer ne vem zakaj bi jo rad odpiral, ker jo prav nič ne rabiš, ampak če že hočeš
steam://open/console
moraš vpisati v svoj browser tam kamor vpisuješ internet naslove, kamor gre ponavadi httpa://...
Ko pritisneš Enter se bo zagnal Steam, ampak ne v običajnem delovanju. Odprla se bo Steam konzola kamor lahko ročno vpisuješ ukaze. Če ne veš kaj delaš bolje da zadevo pustiš pri miru :P

Drže se uradnih navodil: https://fallout4london.com/release/
Piše da so navodila za Downgrade znotraj tega Downgraderja. Se pravi ko ga zaženeš bi ti moralo sproti pisati kaj moraš delati.

Izi ::

Fallout London - Official Launch Trailer

oo7 ::

Že snemam na računalnik.



Izi je izjavil:

A si dol potegnil pravi downgrader?
Tole je uradni London Downgrader na Nexusu: Fallout London Downgrader and Addons
Zraven so vtaknili še nekaj Modov, ki jih priporočajo izdelovalci Londona, niso pa nujni.
Downgraderja jaz ne potrebujem tako da ne vem kako deluje ampak verjetno se hoče povezati na Steam kar pa seveda pomeni da se moraš logirati v svoj Steam. Tako da to geslo ti pošiljaš Steamu ne pa kakšnemu Nexusu ali kam ven.

Kar se pa tiče Steamove Konzole pa sicer ne vem zakaj bi jo rad odpiral, ker jo prav nič ne rabiš, ampak če že hočeš
steam://open/console
moraš vpisati v svoj browser tam kamor vpisuješ internet naslove, kamor gre ponavadi httpa://...
Ko pritisneš Enter se bo zagnal Steam, ampak ne v običajnem delovanju. Odprla se bo Steam konzola kamor lahko ročno vpisuješ ukaze. Če ne veš kaj delaš bolje da zadevo pustiš pri miru :P

Drže se uradnih navodil: https://fallout4london.com/release/
Piše da so navodila za Downgrade znotraj tega Downgraderja. Se pravi ko ga zaženeš bi ti moralo sproti pisati kaj moraš delati.



Sem ročno prek Steamove konzole namestil Fallout 4 na moj računalnik. Ker uradna verzija zahteva, da se moraš s geslom Steama prijavit v njihov program pa raje nisem hotel.

oo7 ::

Ma men ne dela.

Dobim tale error.


Naj gredo nekam s tem GOGom, kot, da ne morejo dat tudi na Steam.

Izi ::

Meni deluje.
Bil sem v nekem laboratoriju kot eksperiment, sedaj pa ne vem kdo sem, ne vem kaj se dogaja, ...
Celo uro sem iskal pot ven, našel en nožek in ubil nekaj podgan...

oo7 ::

Ja je tudi meni uspelo posneti ampak igral še nisem samo probal sem če dela.


Če bo imel še kdo podobno težavo kot sem imel jaz



Problem je bil v tem, da je bila datoteka customControlMap v GOG London mapi in ista mapa v Steam Fallout mapi nastavljena v obeh primerih samo za branje. Pri obeh datotekah sem umaknil kljukico samo za branje in potem naprej ni bilo več težav.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

Izi je izjavil:

Meni deluje.
Bil sem v nekem laboratoriju kot eksperiment, sedaj pa ne vem kdo sem, ne vem kaj se dogaja, ...
Celo uro sem iskal pot ven, našel en nožek in ubil nekaj podgan...



Ja saj ponavadi pri Falloutih si na začetku omejen na eno lokacijo razen v New Vegasu kjer si takoj v odprtem svetu.

Jaz ne vem še ali bom danes kaj igral mi je nameščanje tega MOD-a požgalo nekaj živcev :)

yoco ::

Če imam F4 na steamu, mod pa je na GOGu bo delalo?

oo7 ::

yoco je izjavil:

Če imam F4 na steamu, mod pa je na GOGu bo delalo?


Ja. Jaz sem posnel preko Steama in dela.
Samo glej, da boš posnel verzijo Fallout 4 katera je bila pred next gen nadgradnjo.

yoco ::

oo7 je izjavil:

yoco je izjavil:

Če imam F4 na steamu, mod pa je na GOGu bo delalo?


Ja. Jaz sem posnel preko Steama in dela.
Samo glej, da boš posnel verzijo Fallout 4 katera je bila pred next gen nadgradnjo.

Kako pa to naredim? :8)

oo7 ::

yoco je izjavil:

oo7 je izjavil:

yoco je izjavil:

Če imam F4 na steamu, mod pa je na GOGu bo delalo?


Ja. Jaz sem posnel preko Steama in dela.
Samo glej, da boš posnel verzijo Fallout 4 katera je bila pred next gen nadgradnjo.

Kako pa to naredim? :8)



Lahko preko Nexusa - https://www.nexusmods.com/fallout4londo... to je hitra pot ampak moraš v nek program vpisati svoje ime in geslo Steam računa.

Druga daljša pot - https://forums.nexusmods.com/topic/1349... meni je vzelo okoli 20 minut časa.


Pa moraš imeti vse DLCje.
Edino Fallout 4 – High Resolution Texture Pack ti ni treba inštalirati pa še zavzame skoraj 60gb v tem primeru je For HD Texture Pack use: download_depot 377160 540810 1558929737289295473 nepotreben če se boš odločil za daljšo pot.

oo7 ::

Potek inštalacije

1. Posnameš Fallout 4 preko Steama

2. Fallout 4 vrneš v staro verzijo se pravi 1.10.163.0

3. Dol si preneseš tudi Fallout 4 Script Extender - https://www.nexusmods.com/fallout4/mods... izbrati moraš verzijo katera je bila naložena 13 oktobra 2022 OLD files

4. Iz GOGa posnameš Fallout London MOD

5. Povežeš Steam in GOG Galaxy

6. V GOG Galaxy daš inštall Fallout London


To naj bi bilo to. Tako sem naredil jaz.

Izi ::

Opozorilo: Če kdo trenutno igra originalni Fallout 4 ne sme namestiti London.

London se namesti preko originalne igre in jo povozi. Igraš lahko samo še London.
Če hočeš kasneje igrati originalni Fallout 4 moraš vse skupaj odinštalirati in na novo namestiti samo Fallout 4.

oo7 ::

Na začetku tista vožnja v dvigalu je pa zelo dolga sem že mislil, da mi je igra zaštekala :)

oo7 ::

Veliko jih ima menda težave s hroščom, ko se pelješ prvič s vlakom. Izi si že tako daleč ?

yoco ::

za tiste ki imamo F4 na steamu, na nexusu je donwgrader
https://www.nexusmods.com/fallout4londo...

Izi ::

oo7 je izjavil:

Veliko jih ima menda težave s hroščom, ko se pelješ prvič s vlakom. Izi si že tako daleč ?

Pri meni ni nobenih večjih problemov.
Bugov je sicer kar nekaj. Na vsakih par ur se igra sesuje, sem in tja manjka kakšna tekstura, pa kakšen govor tudi včasih fali in se kažejo samo podnapisi, imam pa tako ali tako stalno vklopljene podnapise, ker Londonska angleščina je kot da bi poslušal kakšnega pijanega Dolenca :P Brez podnapisov ne bi šlo.

Z vlakom ni bilo problema. Je iztiril in ko sem se izvlekel iz razbitin sem takoj srečal skupinico Vagabundov, ki sem se jim pridružil in sedaj že postal njihov priznani član, šel sem pa tudi v drugo smer k tistim čudnim Ribjim ljudem s škrgami in še tam uredil da me imajo vsi radi. Te dve quest linije se še kar vlečeta naprej...
Vmes pa sem doli na jugu pri letališču srečal še skupino Druidov in še za njih naredil nekaj questov in na koncu so mi dali možnost da zgradim svojo vas. Končno sem lahko malo lažje zadihal ko imam svojo bazo kamor nosim materiale da bom počasi začel s craftanjem. Mi pa še manjka precej nujnih skilov.
Nekje sem našel še enega psa, ki ga je napadla skupina drugih psov in sem ga rešil. Nekdo se je sicer najprej razburil da sem mu pobil njegove pse, na koncu mi je pa kar poklonil tistega rešenega psa, ki je postal moj spremljevalec. Tokrat ni Ovčar ampak se mi zdi da je Buldog. Ta je sedaj ves čas z menoj in mi skozi skače pod noge, pa med vratih se dostikrat zatakneva :D

Igra je težka ko hudič. Neprimerljivo težja od Fallout 4. Sem level 12 in mi ves čas zmanjkuje tako municije kot hrane in zdravil. Moram se bolj resno lotiti craftanja da si izboljšam orožja in opremo.

oo7 ::

Izi je izjavil:

oo7 je izjavil:

Veliko jih ima menda težave s hroščom, ko se pelješ prvič s vlakom. Izi si že tako daleč ?

Pri meni ni nobenih večjih problemov.
Bugov je sicer kar nekaj. Na vsakih par ur se igra sesuje, sem in tja manjka kakšna tekstura, pa kakšen govor tudi včasih fali in se kažejo samo podnapisi, imam pa tako ali tako stalno vklopljene podnapise, ker Londonska angleščina je kot da bi poslušal kakšnega pijanega Dolenca :P Brez podnapisov ne bi šlo.

Z vlakom ni bilo problema. Je iztiril in ko sem se izvlekel iz razbitin sem takoj srečal skupinico Vagabundov, ki sem se jim pridružil in sedaj že postal njihov priznani član, šel sem pa tudi v drugo smer k tistim čudnim Ribjim ljudem s škrgami in še tam uredil da me imajo vsi radi. Te dve quest linije se še kar vlečeta naprej...
Vmes pa sem doli na jugu pri letališču srečal še skupino Druidov in še za njih naredil nekaj questov in na koncu so mi dali možnost da zgradim svojo vas. Končno sem lahko malo lažje zadihal ko imam svojo bazo kamor nosim materiale da bom počasi začel s craftanjem. Mi pa še manjka precej nujnih skilov.
Nekje sem našel še enega psa, ki ga je napadla skupina drugih psov in sem ga rešil. Nekdo se je sicer najprej razburil da sem mu pobil njegove pse, na koncu mi je pa kar poklonil tistega rešenega psa, ki je postal moj spremljevalec. Tokrat ni Ovčar ampak se mi zdi da je Buldog. Ta je sedaj ves čas z menoj in mi skozi skače pod noge, pa med vratih se dostikrat zatakneva :D

Igra je težka ko hudič. Neprimerljivo težja od Fallout 4. Sem level 12 in mi ves čas zmanjkuje tako municije kot hrane in zdravil. Moram se bolj resno lotiti craftanja da si izboljšam orožja in opremo.



Podnapise sem vklopil ampak mi niso delali čisto na začetku kjer govori zgodbo.
Jaz pa sem kot kaže naredil napako. Jaz sem prišel ven in šel na vlak so se vrata zaprla in sem pritisnil F9 sem rekel bom prvo raziskal okoli vlaka. Ko mi zopet naloži igro vidim, da vlaka ni več in, da se že pelje. OK
Grem po svoje v mesto in prvo srečam tri lisice katere so me takoj ubile. Nato grem drugo ppot vidim neko skupino se bližam nič ne streljajo name, ko sem že ččisto blizu neka tolpa bum mrtev.
Moram pogledat, do kje imam save moram iti še enkrat in se odpeljati z vlakom.
Drugače pa ja zelo težka igra sploh zdaj na začetku. In trenutno imam kot orožje samo palico CANE.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

Sem šel še enkrat na vlak in mi je igro vrglo na namizje. Probal še enkrat še en crash.

Rešitev sem našel v tem videu in sedaj dela.



Igro najbolje zagnati preko script extenderja in namestiti MOD Buffout 4 - https://www.nexusmods.com/fallout4/mods...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Izi ::

Igro je treba vedno zagnati preko Fallout 4 Script Extenderja (F4SE). Zagonska datoteka je: f4se_loader.exe
To velja tako za originalni Fallout 4 kot sedaj za London.

Originalne zagonske datoteke Fallout4Launcher.exe ali pa Fallout4.exe ne delujejo več pravilno na modernih računalnikih. Vse bo zaklenjeno na 30 fps in posledično boš imel večminutne nalagalne čase ne glede kako hiter SSD imaš pa v dvigalih boš tudi lahko obtičal za več minut.

oo7 ::

Kljub nekim tehničnim težavam je tole zelo dobro narejen MOD res so se potrudili s mestom, glasovni igralci... sicer nisem še tako daleč ampak če ne bi vedel, da je mod bi rekel, da je to igra Bethesde po začetnih vtisih >:D

oo7 ::

How to Fix Infinite (Long) Loading Times in Fallout London

https://www.gamepressure.com/newsroom/h...

oo7 ::

Fallout: London Devs Are Fixing Critical Bugs and Preparing an Update

https://www.gamepressure.com/newsroom/f...

Tisti kateri igrate dela dobro ali so kakšne težave ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Izi ::

oo7 je izjavil:

Tisti kateri igrate dela dobro ali so kakšne težave ?

London je super, ampak težav je pa kar precej.

Sesutje na namizje je z napredovanjem postajalo vedno pogosteje. Je crashalo že na vsake pol ure, potem sem namestil Buffout 4 in se je močno popravilo, sedaj se mi sesuje enkrat približno na vsake 3 ure.

Do sedaj sem naletel že na 3 queste, ki se jih ne da končati. Eden ni registriral pobitih sovražnikov, dva imata pa bolj resen problem, saj NPC-ji s katerimi moraš govoriti manjkajo vrstice pogovorov in nimaš kaj klikniti.
Na srečo je ukazna konzola zelo močna v tej igri in če se kje zatakne lahko preskočiš na naslednjo podstopnjo questa, če seveda uspeš najti ID številko questa.

Naša naselja imajo tudi en kup bugov, ki jih v Fallout 4 ni bilo. Dodeljevanje nalog prebivalcem komajda deluje, našim domačim trgovcem manjka ves govor, ...

Dogajajo se celo tako bizarne stvari kot je recimo naš Bulldog Churchill, ko ga po odpustitvi hočeš vzeti nazaj za spremljevalca bo za vedno izginil, namesto njega pa se bo pojavil naš stari znanec Nemški Ovčar Dogmeat iz originalnega Fallout 4, ki ga v Londonu sploh ne bi smelo biti :D

Kljub vsemu pa je ta London super zadeva in jaz kar igram in zgodba je ves čas zanimiva. Sem že level 21.

DejchSLO ::

Izi je izjavil:

oo7 je izjavil:

Tisti kateri igrate dela dobro ali so kakšne težave ?

London je super, ampak težav je pa kar precej.

Sesutje na namizje je z napredovanjem postajalo vedno pogosteje. Je crashalo že na vsake pol ure, potem sem namestil Buffout 4 in se je močno popravilo, sedaj se mi sesuje enkrat približno na vsake 3 ure.

Do sedaj sem naletel že na 3 queste, ki se jih ne da končati. Eden ni registriral pobitih sovražnikov, dva imata pa bolj resen problem, saj NPC-ji s katerimi moraš govoriti manjkajo vrstice pogovorov in nimaš kaj klikniti.
Na srečo je ukazna konzola zelo močna v tej igri in če se kje zatakne lahko preskočiš na naslednjo podstopnjo questa, če seveda uspeš najti ID številko questa.

Naša naselja imajo tudi en kup bugov, ki jih v Fallout 4 ni bilo. Dodeljevanje nalog prebivalcem komajda deluje, našim domačim trgovcem manjka ves govor, ...

Dogajajo se celo tako bizarne stvari kot je recimo naš Bulldog Churchill, ko ga po odpustitvi hočeš vzeti nazaj za spremljevalca bo za vedno izginil, namesto njega pa se bo pojavil naš stari znanec Nemški Ovčar Dogmeat iz originalnega Fallout 4, ki ga v Londonu sploh ne bi smelo biti :D

Kljub vsemu pa je ta London super zadeva in jaz kar igram in zgodba je ves čas zanimiva. Sem že level 21.

a je več težav kokr k bethesda izda igro? ker ta london mi zgleda ogromn pa še zastojn. to bi se mogl donirat modelom.

oo7 ::

Saj nekaj MODerjev MODa London je že našlo zaposlitev pri Bethesdi.

oo7 ::

Demo za Fallout Vault 13 MOD za igro Fallout 4 izide 8 avgusta.


Fallout: Vault 13 - Shady Sands Showcase




Fallout: Vault 13 is an upcoming modification for Fallout 4 that seeks to remake and reimagine Fallout 1 in Fallout 4's engine.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()
««
62 / 63
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Fallout 76 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
36876408 (1165) todman74
»

Fallout 5 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11924809 (578) oo7
»

The Outer Worlds - (Obsidian Entertainment) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20326409 (1062) oo7
»

Fallout 3 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
43252802 (4744) oo7
»

Fallout: New Vegas (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
25353787 (17922) oo7

Več podobnih tem