» »

evropsko prvenstvo v nogometu 2008

evropsko prvenstvo v nogometu 2008

«
1
2 3

šernk ::

slišal sem da bo euro08 prenašala le prva TV. je to res???
je to prvo leto ko prvič v življenju ne bom upal spremljati niti 1 tekme dveh največjih nogometnih tekmovanj(liga prvakov in euro08)???
po tem ko so nam lani ukinili signal od prve TV in namesto tega lovimo neko golica TV, se mi poraja vprašanje ali je sploh še smiselno plačevati RTV prispevek. to kar se trenutno dogaja z RTVjem je dobesedno sranje od sranja;(

vse skupaj se je začelo z umikom moto GP, nadaljuje pa se z umikom nogometa in lahko le še čakamo kdaj bo prišel čas ko umaknejo tudi košarko. bomo namesto tega spremljali le še prenose atletskih tekmovanj??? kam zapravijo ves denar ki ga dobijo od RTV prispevka, reklam pa tudi nimajo toliko manj kot recimo POP TV, ki ima povrhu vsega še 10x boljši program od RTVja. za nameček je pa še vsak večer ob 23ih na slovenijo 2 zagotovo kakšen posnetek predstave ali opere in to vsak dan!!

SLO 1 in SLO2 razen za pregled teleteksta nisem gledal že mislim da vsaj pol leta če ne več
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Good Guy ::

pa se sel na pop tv pa kanal a če bi rt gledu moto gp..

drugač bo pa tv3 tut prenašala vse tekme
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Lery ::

Kam zapravijo ves denar ki ga dobijo od RTV prispevka?

Ja zdej bomo mel nov program:(Televizija Slovenija je 21.5. 2008 začela poskusno predvajati parlamentrani program, ki je v razvid medijev vpisan kot TV SLO 3.>:D

New Big brother- Parlament. Sam še telefonske številke dajo za glasovanj: Kličite na 090 xxx xxx in izberite svojega Najljubšega in Najboljšega Politika:D Tisti ki bo najvčkrat poklical dobi nagrado: Enoletna brezplačna naročnina na TV SLO 3:)):))hahaha...

L.p

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lery ()

Ted ::

RTVSLO tretji program že dalj časa oddaja na satelitu.
Mah...

šernk ::

drugač bo pa tv3 tut prenašala vse tekme


a ni prva tv in TV 3 eno in isto. ne vem katero ime ima sedaj no, ker je že dolgo nismo lovili. in ja imam pop TV za spremljanje moto GP, vendar kako si pop TV licenco za prenos lahko privošči, glavni razlog RTVja pa je bil da je predraga licenca???

in ja komaj čakam da naredijo še SLO 3 program, kot da imajo na dveh programih tako natrpane vsebine;(
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Good Guy ::

hm ne vem če je isto.. možno..
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

tilinho20 ::

Mislim ali je to tema o Euru08 ali o rtvju??

neres ::

Evropsko bo na TV3, ki ga lahko spremljaš tudi preko DVB-T.



bomo namesto tega spremljali le še prenose atletskih tekmovanj???

No ja, sej maš tudi tek na smučeh.:D

mavec ::

Italijani so v svoji vrsti izgubili najboljšega branilca - Cannavara. :-/.
Zdaj pa je šel naslov po gobe :P.

Ejsi_Disi ::

šernk - če imaš vsak 1mega povezavo boš lahko tudi prek neta gledal.
Rock n' roll ain't noise pollution!

neres ::

A to misliš preko p2p al kako drugo varianto?

Namreč jaz sem že gledal kdaj s TvAnts/Sopcast in temi, ampak je bedna kvaliteta in več al manj samo neki kitajski programi. Če se da met boljšo kvaliteto in evropske programe pa bi tudi mene zanimalo.

Ejsi_Disi ::

No, to sem mislil. Če ni drugega, potem za silo je. Tako sem celo špansko prvenstvo spremljal Barco z angleškim komentatorjem.
Rock n' roll ain't noise pollution!

Longinus ::

kaj so nam spet vzeli program zdf al je problem sam pri meni ?

drugače pa go Deutschland goooooo
8-)
wir sind die herscher,wir sind die sklaven
wir sind uber all, wir sind nirgends
wir sind die herscher der purpurnen fluse

tilinho20 ::

Jaz bom navijal za Francoze, potem pa še kakšne Nemce (tok da čim dlje pridejo pol pa pupnejo proti Francozom).

tommy boy ::

Ma pri temu RTVju so vsi za na luno. Zdej bodo uvedli še 3 program, samo kaj ti če tretji program če že na prvih dveh ni nič koristnega. Glavno da oni znajo pobirat prispevek.

Drugač pa ne bom navijal za nobeno ekipo, upam da bo veliko golov in naj najboljši zmaga.

Zgodovina sprememb…

Vikking ::

Namreč jaz sem že gledal kdaj s TvAnts/Sopcast in temi, ampak je bedna kvaliteta in več al manj samo neki kitajski programi. Če se da met boljšo kvaliteto in evropske programe pa bi tudi mene zanimalo.

Je že bolj množično in imaš tudi napisano če je v anegleščini ali ne. Sam gledam ESPN (slabša kvaliteta, a zadeva ne šteka).Gledam preko Sopcast, včasih malenkost zna zadeva poštekati, izbrati se da različne kvalitete glede na hitrost linije, ponavadi je predvsem preobremenjenost strežnika/ponudnika, kriva za štekanje

Je pa lepo da je tukaj med njimi tudi HRT 2. Ki bo v večini prenašala veliko tekem iz EU2008.

Sicer nevem če je ta link prepovedan a ga vseeno dam. Če je prepovedan naj ga admin izbriše:
povezava

dodajam še link za gledanje HRT2 direktno preko media player: hrt2

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vikking ()

Karaya 52 ::

šernk> kam zapravijo ves denar ki ga dobijo od RTV prispevka, reklam pa tudi nimajo toliko manj kot recimo POP TV, ki ima povrhu vsega še 10x boljši program od RTVja. za nameček je pa še vsak večer ob 23ih na slovenijo 2 zagotovo kakšen posnetek predstave ali opere in to vsak dan!!

Zato da ljudjem ponudijo zahtevnejšo vsebino, ki je manj gledljiva, ampak nujna za "narodov blagor", ne pa da narod še bolj uniformirajo/poneumijo. Nogomet in ostale stvari ki gredo za med z veseljem tržijo komercialne televizije. Jasen model.

mchaber ::

Danes gre zares.8-)
.

bond007 ::

Vse so spet blokiral ;( hrt2, ard, zdf, mdr.

T-h-o-r ::

jaz bom prek streamov gledal, ker nočem gledat teh tv3, ker na silo nekaj blokirajo, svinje

dobro so se mi zasrali s tem

tnx vikking
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: T-h-o-r ()

neres ::

Vikking: hvala za tisti link. HRT2 laufa kar v redu na TVants, kar gledljivo.

Spc ::

HRT so zatemnili pri SAZASU.
lol.

Tisti ki gleda na HRT je pirat.
 

T-h-o-r ::

to je protizakonito sicer

mislim, da zatemnijo nek kanal kar tako, ker jim en tv3 da prošnjo
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: T-h-o-r ()

aodius ::

Gledam ORF1.
http://www.gregorsalobir.si/

StandAgainst ::

Mi lahko pošlje kdo na ZS, link do kakšne OK strani kjer bi bile tekme v živo in v ENG, pa da je slika koliko toliko OK. Gledal sem že na Vikkingovem linko pa je vse v nekem čudnem jeziku.

Spc ::

Original ( Z tistim pravim originalnim komentatorjem, ki je bil v fifi 96 ) maš na ASTRA 2 - STREAM-0 - STREAM-9

Astra 2 je na 28.2°E

:)
 

kixs ::

In kaj je narobe s prenosom na TV3?

Spc ::

1. Ni originalni "FIFA" komentator
2. Ne moreš komentatorja izklopit
3. Slaba slika
 

kixs ::

1. Ni originalni "FIFA" komentator
2. Ne moreš komentatorja izklopit
3. Slaba slika


1. nic hudega / bk
2. nic hudega / bk
3. dobra slika

:P

AndrejS ::

Edino kaj me moti na TV3 je razmerje slike (4:3) Na ZDF oddajajo v 16:9 !

Spc ::

Za povprečne userje je tak vseeno kaka slika je samo, da je drugo pa jih bk.
:D
 

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Spc ()

Alexius Heristalski ::

Arnold Schwarzenegger ima sporočilo za vse tiste, ki se pritožujete nad neprenašanjem nogometnega prvenstva na RTVSLO: "Stop whining!"

Počasi bi se že lahko navadili, da množično gledani športi pač niso ekskluzivno rezervirani za TVS, ampak so zanimivi tudi za komercialne televizije. OMG! In pravice dobi tisti, ki ponudi več. OMFG!

Poti do TV3 je več. Analogna TV, DVB-T, kabelska, IPTV, Lastovka, Total TV, ... "Ampak vse niso brezplačne!!!!111" boste rekli. Well, tough luck.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Zgodovina sprememb…

zee ::

Velika vecina jamrajocih ne jamra tolikanj zaradi odsotnosti prenosov tekem na nacionalki, ampak jamra zato, ker je ekskluzivne pravice za prenos dobila ena leva televizijska hisa, ki je tako po velikosti kot pokritosti ozemlja s signalom med (naj)manjsimi.

To je problematicno.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Volta ::

No v glavnem. Jaz mislim da ima Portugalska kar precej šans da osvoji naslov prvaka. Italija za moje pojme letos ni tako močna, Francija ima precej mladih upov, ki upam da se bodo izkazali, če bodo le dobili priložnost igrati ( npr. Nasri, Benzema ), pa tud Nizozemci ali pa Španci bi lahko pokazali zobe, če se bodo slednji le rešili smole, ki jih spremlja na velikih tekmovanjih ;)

WarpedGone ::

Velika vecina jamrajocih ne jamra tolikanj zaradi odsotnosti prenosov tekem na nacionalki, ampak jamra zato, ker je ekskluzivne pravice za prenos dobila ena leva televizijska hisa, ki je tako po velikosti kot pokritosti ozemlja s signalom med (naj)manjsimi. To je problematicno.


Problematična je le nesposobnost ljudi v državni TV, ki se plača iz davka.
Zbogom in hvala za vse ribe

zee ::

To tako ali tako, fuzbal gor fuzbal dol.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Alexius Heristalski ::

Velika vecina jamrajocih ne jamra tolikanj zaradi odsotnosti prenosov tekem na nacionalki, ampak jamra zato, ker je ekskluzivne pravice za prenos dobila ena leva televizijska hisa, ki je tako po velikosti kot pokritosti ozemlja s signalom med (naj)manjsimi.

To je problematicno.

Pritožite se na UEFA, ker so TV3 prodali pravice. Če jim je kaj do tega.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

šernk ::

Velika vecina jamrajocih ne jamra tolikanj zaradi odsotnosti prenosov tekem na nacionalki, ampak jamra zato, ker je ekskluzivne pravice za prenos dobila ena leva televizijska hisa, ki je tako po velikosti kot pokritosti ozemlja s signalom med (naj)manjsimi.

To je problematicno.

Pritožite se na UEFA, ker so TV3 prodali pravice. Če jim je kaj do tega.


UEFO vem da briga le denar, vendar zgleda da to briga tudi le RTV, za gledalce se jim pa jebe, važno da vlečejo denarne prispevke. če vprašaste mene bi bilo najbolje da bi imeli za zbirat kateri hiši bomo plačavali prispevek
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

T-h-o-r ::

mene ne moti, da tv3 prenaša, mene moti, da potem zahtevajo (in jim tudi ugodijo) zatemnitev tujih kanalov (nekaterih)
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Zheegec ::

Logično - če plačaš velikeee vsote za pravice prenašanja euro 2008 (ki so vedno vezane na ozemlje) si želiš, da je na tistem ozemlju možno gledati samo tvoje prenose.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

mavec ::

Pa puste te tv hiše, važno je da se igra.

Na koga stavite danes?
Moji favoriti so Hrvati in Azzuri =).

WarpedGone ::

>> mene ne moti, da tv3 prenaša, mene moti, da potem zahtevajo (in jim tudi ugodijo)

Zahteve so legalne. Problemčič rata ugoditev tem zahtevam.
Če bi se le dalo, bi v momentu prekinil naročnino in šel h konkurentu.

Imamo seznam operaterjev, ki niso zatemnili drugih kanalov?
Zbogom in hvala za vse ribe

whatever ::

Češka : Švica zmaga Češke
Portugalska : Turčija zmaga Portugalske
Hrvaška : Avstrija zmaga Hrvaške
Nemčija : Poljska zmaga Nemčije
Romunija : Francija remi
Nizozemska : Italija zmaga Nizozemske
Švedska : Grčija zmaga Švedske
Španija : Rusija zmaga Španije
Portugalska : Češka remi
Švica : Turčija zmaga Švice
Nemčija : Hrvaška remi
Avstrija : Poljska zmaga Avstrije
Italija : Romunija zmaga Italije
Nizozemska : Francija remi
Španija : Švedska zmaga Španije
Rusija : Grčija remi
Portugalska : Švica zmaga Portugalske
Turčija : Češka remi
Hrvaška : Poljska zmaga Hrvaške
Nemčija : Avstrija remi
Nizozemska : Romunija zmaga Nizozemske
Francija : Italija zmaga Francije
Španija : Grčija zmaga Španije
Švedska : Rusija zmaga Švedske

A POR - 7 | CZE - 5 | SUI - 3 | TUR - 1 B AUT - 4 | CRO - 7 | GER - 5 | POL - 0
C NED - 7 | ITA - 3 | ROU - 1 | FRA - 5 D GRE - 1 | SWE - 6 | ESP - 9 | RUS - 1

Naprej grejo: Portugalska, Češka, Hrvaška, Nemčija, Nizozemska, Francija, Španija, Švedska.

Recimo:P
Veliko jih je notri, še več jih je pa zunaj.
Bilijarde v šole! - Ivan Kramberger
Abnormal behaviour of abnormal brain makes me normal.

kmetek ::

tale nizozemski sodnik pa ne zna soditi.

aodius ::

Se strinjam.
http://www.gregorsalobir.si/

whatever ::

Tale komentator na TV3 pa ne komentirati... tako je navijal za Hrvate da ne bi mogel bolj... sudija se je pa ustrašil Hrvatov in jih precenjeval, oziroma bolje rečeno podcenjeval Avstrijce, zato je že v 3. minuti piskal enajstmetrovko. V 2. polčasu so Hrvati dobesedno igrali bunker. LOL. Nezaslužena zmaga, pravičen izid bi bil remi.
Veliko jih je notri, še več jih je pa zunaj.
Bilijarde v šole! - Ivan Kramberger
Abnormal behaviour of abnormal brain makes me normal.

kmetek ::

in pa drugi rumeni karton unmu avstrijcu št.4 če smo že pravični.

Bob Rock ::

Logično - če plačaš velikeee vsote za pravice prenašanja euro 2008 (ki so vedno vezane na ozemlje) si želiš, da je na tistem ozemlju možno gledati samo tvoje prenose.


to pomeni ce bi jaz bil generalni uvoznik za recimo neko cokolado, bi lahko upraviceno zahteval, da se prepove ljudem, da jo kupijo v avstriji, italiji, na hrvaskem in si jo prinesejo domov?
Tudi ce dobis pravice za prenos to NE pomeni da si vse naredil. Treba se je vseeno potrudit in pritegnit gledalce, ne pa z neko cenzuro ga srat.
___________________________________________________
gance hale ale cuzamen

kmetek ::

še dobro da mamo VLC in gledamo preko neta :)

bi0s ::

Tale komentator na TV3 pa ne komentirati... tako je navijal za Hrvate da ne bi mogel bolj... sudija se je pa ustrašil Hrvatov in jih precenjeval, oziroma bolje rečeno podcenjeval Avstrijce, zato je že v 3. minuti piskal enajstmetrovko. V 2. polčasu so Hrvati dobesedno igrali bunker. LOL. Nezaslužena zmaga, pravičen izid bi bil remi.



Maš čisto prav, motilo me je tudi to, da sploh ni znal brati priimkov reprezentantov Avstrije(Macho, Ivanschitz). Skratka debil od debila.
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Svetovno prvenstvo v nogometu, JAR 2010 (strani: 1 2 3 436 37 38 39 )

Oddelek: Loža
1901211699 (172508) DarwiN
»

Liverpol - Milan

Oddelek: Loža
452597 (1875) Amare
»

OMG kaj dela Manchester... (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
696758 (4620) Alexius Heristalski
»

SP v nogometu - Nemčija 2006 (strani: 1 2 3 427 28 29 30 )

Oddelek: Loža
146358008 (35170) DominusSLO
»

Nogometno evropsko prvenstvo 2004 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19113905 (10011) Dr_M

Več podobnih tem