» »

SP v nogometu - Nemčija 2006

SP v nogometu - Nemčija 2006

««
2 / 30
»»

mavec ::

Mah švabi navjo daleč pršli, če fašejo iz ene same gnile situacije gol. Pa še to se vid, da je obramba nekam čudno stala :D.
Je pa tekma več kot odličen začetek mondiala in upam, da bo tako tudi naprej. Vsaj kar se golov tiče :D. Pa upam, da ne bomo sedaj v drugem polčasu gledali uspavanke ;(( .

Super Sonic ::

Katastrofa Kanal A.

Obup! Tišič cvili, govori neumnosti, legenda je pa bil, ko je šepetal v mikrofon v minuti molka, komentira kar nekaj tja v tri dni, med polčasom - reklame, reklame, reklame, prašnikar 0,3 sekunde, Špela Pretnar 5 minut...

Uh, tole pa ne bo šlo čez iz moje strani. Upam, da bodo na RTV SLO 2 kej boljši (no, ne dvomim v to).

Žoga letos izgleda res, res svinjsko. Pomoje bo velik golov.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

mavec ::

Miran Tišič - SP v Nemčiji 2006 = Miran Ališič F1 :D
Kot kaže Mirani niso najboljši komentatorji za šport :D .

Looney ::

No, pa so zmagali 4:2. Pošteno. Lepa tekma!:D
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

LapD ::

Super tekma za začetk, dva eurogola in dva najboljša strelca :))

Kanala A raj nism vklopu, pa vidm, da nism naredu napake.

Upam da bo tudi na drugi tekmi tolk golov.

whatever ::

Jaz sem pa prvo tekmo prespal:\ . Eh, ja, sej jih bo še veliko.:)
Veliko jih je notri, še več jih je pa zunaj.
Bilijarde v šole! - Ivan Kramberger
Abnormal behaviour of abnormal brain makes me normal.

Looney ::

Ja, poslušat komentatorja je bilo res ubijalsko... kje so tisti komentatorji, ki so bili včasih, ko so dejansko znali narediti tekmo še bolj zanimivo!:O
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

IČA ::

kje so tisti komentatorji, ki so bili včasih, ko so dejansko znali narediti tekmo še bolj zanimivo

Na Kanalu A ziher ne.:P
Če gre vse v redu, si očitno nekaj prezrl.

Mati ::

Hehe, tile ekvadorci bodo poljake oprali, vam rečem.

klemen22 ::

Hehe, tile ekvadorci bodo poljake oprali, vam rečem.

Who cares.
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Amare ::

Potem pa vidim Matjaža Tanka voditi oddajo za SP:D Se je pridružil klubu Erjavca (vreme+sanjska ženska), hehe....Smo še kar posrečeni mi Slovenčki...:D

+ SLO2, Urban Laurenčič dobro komentiral za svoj debi ob takšnem dogodku, studio dokaj dobro izpeljan, Jerkoviča vedno rad gledam, ve o čem govori, edino v ta koncept ne spadata po mojem mnenju Poles in Mojca Mavec, lepo je bilo sedaj na koncu gledati, ko je gostja v studiu Lucija ownala 4 moške, če se ne motim, kao "strokovnjake" in edino ona napovedala zmago Ekvadorja. Dr. Zdenko Verdenik je malo utihnil:D

Velik minus si prisluži Kanal A, podn od podna.....komentiranje, bljek:( Kaj bereš osmrtnice? Dajmo malo več življenja od sebe, otvoritvena tekma, pa ne bi rekel, da bi bila dolgočasna, prav nasprotno.....dvomim, da se bo kaj glede tega spremenilo.

Mene drugače osebno zelo moti ta delitev prenosov med nacionalko in Kanalom A. Že leta 2002 mi je bilo zelo čudno spremljati prenose nogometa na POP TV oz. Kanalu A, ne vem, verjetno sem bolj navajen na nacionalko.

EDIT: Tišič LOL :D (šepet) 18 Tim Borowski, 19 Bernd Schneider, 20 Lukas Podolski.......in to je bila minuta molka. Svaka čast, poskrbi pa za dobro voljo:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Amare ()

LapD ::

Ma kakšno dobro voljo. Ko sm vidu Tankota da vodi studio sm sam na hrt preklopu. Nacionalka je pohvalno izpeljala. Tud Poles ni bil tok napačn. Od popovih komentatorjev bo pomojem sam Obrez vreden poslušanja, ostalo je že po priimkih tema.

Drgač pa druga tekma bolj kot ne dolgočasna. Poljaki so tok bogi, da nevem kako so sploh pršli na SP. Sj na konc bodo pa z Nemci igral neodločeno pa mi spet nebo nč jasn.

Amare ::

Obrez bo opravil svoje delo na zelo visokem nivoju, v to ne dvomim.

Poljaki so bili precenjeni, napad čisto v temi:\

Sploh pa mislim, da bo to prvenstvo povsem v znamenju neevropskih ekip.

Alexius Heristalski ::

Miran Tišič - SP v Nemčiji 2006 = Miran Ališič F1

Tišič res ni nevemkaj, ampak Tomaž Klemenčič ga zagotovo prekaša v "ališičevstvu". :D

Kar se nacionalke tiče, so svoje opravili dobro. Če bi lahko izbiral med voditelji/-cami, bi izbral Matejo Janežič Hemler in Petra Polesa. Ostala dva bi kar črtal. :D
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Vajenc ::

TVslo očitno bije bitko in v ogenj so poslali miss simpatičnosti Mojco Mavec. Simpatično z spomladanskim aranžmanom apmak nič podobno SP v nogometu. A kanal pa ima športno sceno bolj organizirano. Fuj, blek...pa še Poljaki so zgubil ;( .

mtosev ::

Zakaj vedno Brazilci dobijo easy skupino? :\ :\ :\ :\
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

hamax ::

zacetek sp-ja je supr. velik lepih golov.

navijam pa za brazilce :) no na sploh za juzno ameriko, ker igrajo najlepsi fuzbal zame.

finale bi pa lahk blo recmo ksna francija brazilija.

mtosev ::

LOL ja France. >:D Spet bojo jokali ko bojo po prvem krogu izpadli. >:D >:D >:D >:D
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

dela ::

Če bi SLUČAJNO Hrvatje premagali Brazilce, bi po mojem pol Slovenije nehalo gledati SP. :D
Enivej, navijam za njih (si ne želim, da sosedu crkne krava), tudi prenose gledam na HRT, ker mi je komentar res všeč.

Mati ::

Sploh ni tako neverjetno, da hrvati premagajo Brazilce. Niti, da jih Japonci ali avstralci, saj male ekipe igrajo na polno, ta večje pa sedaj bolj na izi. Verjamem, da bo hrvatom precej težje proti japoncem in avstralcem, kot pa proti brazilcem, ki bodo predgrupo igrali z levo jajco.
Brazilci bodo verjetno kakšno tekmo od treh igrali neodločeno, da privarčujejo moči za izločilne boje. Tam je potem težje, ker se brazilska skupina križa s skupino E, kjer bodo na prvem mestu Italijani na drugem pa Čehi. Skoraj prepričan sem, da se v četrtfinale uvrstita Italija in Brazilija, v kolikor se pa kakšnem čudnem razpletu ne srečata že prej.

Moji današnji favoriti:

Švedska - Trinidad 3 : 0
Argentina - Slonokoščena obala 4:1
Anglija - Paragvaj 1: 0



P.S.: Prosil bi debile ala Klemen22, da se vzdržijo te debate in komplekse zdravijo kje drugje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mati ()

steev ::

Jest pa čakam na SCG jutr. A kdo glede na HRT2 posnetek CRO-NED (98)?
:|

Mati ::

SCG ima res težko grupo in res bi bil čudež, če ne bi bili zadnji v skupini. Želim jim napredovanje, samo mislim, da v to letos dejansko niti največji optimisti oz. navijači SCG ne verjamejo.

LapD ::

Mati si pa hitr odpisu slone. Jst mislm, da bo izenačeno. Švedska bo itak zbombardirala Tobago, prav tako Anglija Paragvaj.

mtosev ::

Če HRV premaga Brazilce bodo v Komzumu FREEEEE TVji. >:D >:D >:D >:D >:D
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Amare ::

Kot vedno sem tudi tokrat proti Nemcem, Hrvatom ter Italijanom. Ma ni šans, da navijam za Hrvate, še manj pa, da gledam na njihovi televiziji tekmo Brazilija-Hrvaška oz. vse ostale tekme, kjer bodo igrali Hrvati. Spet bodo padali takšni komentarji, kot bi Hrvaška branila naslov svetovnih prvakov in v primeru poraza proti katerikoli ekipi bo spet vse drugo krivo, da bi pa priznali, da je bila nasprotna ekipa enostavno boljša, ma ni govora o tem.

LapD ::

Vseen bolš tko komentirat kokr pa Stare na hokejskem SP. Naši zaostajajo 2:0 pa bi jih najraj v Ž ligo poslal. Sm gledu tenis zadnc k je Ljubičič igral je pa pri zaostanku 2:0 v nizih, še vedno govoru, kako bo šel naprej. To gledalca zihr bolj pritegne kokr pa neki kjer vse umira.

Amare ::

Ja OK, neki je, da še vedno vzpodbuja in govori v takšnem slogu, kot, da ne bi izgubljali. Ko pa pride do poraza so pa še vedno prisotni neverjetno smešni izgovori za poraz.

mavec ::

Se strinjam z Beblekom.
Ok, saj do neke zdrave mere se razume spodbujanje domače ekipe in njeno favoriziranje proti nasprotniku, ampak Hrvati pa to mejo krepko presegajo. Oni se imajo pač za neke nogometne bogove, ki mislijo, da držijo boga za jajca.
Mislim, če bi vsaj priznali svojo napako ali pa to, da je nasprotnik boljši bi bilo v redu, tako pa bodo na tekmi proti Braziliji komentatorji še hujši kot Tišič ter Klemenčič :P.
Stare je pa faca zase, tip pač dela to povsem honorarno in je drugače zobozdravnik po poklicu. Ga razumem, poleg tega pa komentira vse od hokeja, tenisa, nogometa, atletike, pa še bi se našlo. Ostali komentatorji, pa komentirajo kot kmetavzarji pa imajo na čez samo 1 šport. Mislim sramota :( :( :( .
Da ne omenjam koliko je teh priprav pred komentiranjem, če spremljaš 4 ali več športov.
Jaz pravim samo, kapo dol Staretu.
Tišič je pa itak poglavje zase, da gre tip govorit med minuto molka, po minuti je pa tiho... Ej logiko pa ma ;(( .

Mati ::

Angleži rutinirano ugnali Paragvajce. V drugem polčasu več ali manj počivali in menim, da bodo letos prišli zelo zelo daleč. četrtfinale je zelo blizu, saj se križajo z zelo slabo grupo A, kjer s Poljaki ali Ekvadorci nebi smeli imeti prevelikih težav.

Go Albion....


Švedi bodo pa oprali karibce zdaj tako, da jim nič jasno ne bo.

mavec ::

Bi rekel, da je Anglija igrala zelo slabo. Vendar pa zelo rezervirano, če je soditi po prikazanem.
No sedaj pa je na vrsti Tomaž Klemenčič ala. ŠIPAC >:D .

hamax ::

kero komentiranje to jao no
kar je prevec je pa prevec

Mati ::

Jaz gledam tekmo na ORF1.

Trinidad se je dobro upiral 1. polčas, vendar mislim da v drugem polčasu nimajo več možnosti sploh od 70. minute naprej, ko začne koncentracija popuščat.

Večerna tekma pa poslastica, zato se počasi odpravljam v kafič. :P

mtosev ::

T&T bo šel bye. Saj samo švedi napadajo. :P :P :P :P :P
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

mavec ::

Tip sploh ne komentira tekme ampak pripoveduje zgodbice nogometasev, kiha v mikrofon, govori neke čudne izraze (..se je skobacal pred...), pa še ko je akcija je tiho, kot na pogrebu.
Kje so najel tega tipa, f*k.

urban99 ::

jaz gledam prek telneta - ascii-wm. Zakon :)

hamax ::

zanimiu, sam se ne da gledat :D

hamax ::

jao jao svedi :)

WarpedGone ::

Švedi in angleži: podn podnov, čist brez zobov, kr neki na silo in totalno razštelano.

Prou dopade se mi da so jih T&T tko ustavl. Škoda za smolo paragvajcev.
Zbogom in hvala za vse ribe

LapD ::

Normalno da so angleži tako igral če več niso rabl, sj paragvajci enga konkretnga strela niso skupi spacal. So pa švedi sedaj v težavah ker rabijo zmago proti Paragvaju sicer grejo papa.

Za zvečer pa stavim na slone ali pa na remi.

leinad ::

Angleži so bili totalno za drek, žal pa tudi Paragvaj. Cel čas nesmiselne dolge podaje naprej in brezvezno zgublanje žoge, cel kup prekinitev,...podn od tekme.

IČA ::

Današnji tekmi nista bili ničkaj kvalitetni, upajmo, da bo sledeča postregla z zanimivo in napeto igro. Pesti bom pa držal za črnce.
Če gre vse v redu, si očitno nekaj prezrl.

-Jani- ::

No sedaj pa je na vrsti Tomaž Klemenčič ala. ŠIPAC



kero komentiranje to jao no
kar je prevec je pa prevec


Katastrofa!!
Enostavno ne moreš verjeti, da nam tako za*ebejo vzdušje SP..


Jaz gledam tekmo na ORF1.


Isto tule.
Enostavno ne gre drugače - vsaj gledam v WS formatu...:)

LapD ::

Komentator zadnje tekme se mi je zdel prebavljiv vse do...GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL, GOL, GOL, GOL...Potem je sledil preklop na hrt 8-O

IČA ::

Se popolnoma strinjam, komentar kar soliden za Kanal A, upam pa da v bodoče ne bo več goooooooooool, goool, gooolov, ker to nikakor ne paše z evropsko nogometno mentaliteto.
Tekma pa je bila dokaj dobra, mogoče sem malce več pričakoval od slonov, pa bo že drugič boljše. Je treba priznati, da so bili Argentinci boljši in zasluženo osvojili te tri pike.
Jutri pa nova poslastica v tej skupini SČG vs NL, tulipani bi jo po moje morali dobiti.
Če gre vse v redu, si očitno nekaj prezrl.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: IČA ()

LapD ::

Do zdj ubistvu še ni blo tekme, ki bi fascinirala, čeprav smo vidli nekaj lepih golov. Se pa zna zgodit, da bo jutri golgeterski dan ;)
Tulipani jo bodo dobil če bo van nistelstroj razpoložen, ker šcg ma granitno obrambo. Bi znal pa Robben narest zmedo. Glede Irana, po igralcih niti nima tako slabe ekipe ampak vseeno mislim, da Mehika ne bo imela večjih težav. V zadnji tekmi pa bo vse razen zanesljive zmage Portugalske presenečenje.

mtosev ::

do...GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL, GOL, GOL, GOL...Potem je sledil preklop na hrt 8-O

Preveč ste občutljivi. :\ :\ :\
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

flipflop ::

Še tako dobro tekmo ti lahko pokvari slab komentar. Jaz sem tudi raje prestavil na nemške kanale ker kretenčiča se ni dalo več poslušat.

Amare ::

Trinidad&Tobago naj raje kar odpotuje nazaj na Karibe, kajti na takšnem tekmovanju jih ne rabimo. Njihova igra je anti-reklama za nogomet!;((

Mati ::

Vsi igrajo za isti cilj. Eni za 3 točke, drugi za vsaj točko.

T&T je kvaliteto nadomestil z borbenostjo in pošteno so si pridobili tole piko, zato jim nima nihče kaj očitat. Potovali bodo pa domov šele po dveh naslednjih tekmah, nič prej!

Moja današnja napoved:

SCG - NED: 0 : 2
MEX - IRA: 2 : 0
ANG - POR: 1 : 3

gzibret ::

Tisti goooooooooooooooooooooooooooooooool se je tudi meni zdel čuden. Nismo navajeni. On komentator pa tudi ni glih najbolj izviren. No, sej pri drugih dveh golih se je malo popravil.

Argentina-Slonokoščena obala: kar v redu tekma. Argentinci imajo hitre podaje, nič ne triblajo (preveč) in na sploh delujejo "nemško".Slonokoščena obala pa me ni glih impresionirala, predvsem njihova obramba, ap tudi zvezna vrsta je imela ful probleme priti kam dlje od 2/3 igrišča. Proti koncu je prišel v slonokoščene vrste en nogometaš (črn z blontnimi kratkimi skravžlanimi lasmi) s hecnim priimkom. On je neki probal triblat, sam mu ni glih najbolj uspevalo.

Suma sumarom - kar lepa in zanimiva tekma (2:1 za Argentino).
Vse je za neki dobr!
««
2 / 30
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Evropsko prvenstvo v nogometu 2016 v Franciji (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Šport
41274493 (53540) Sssaga
»

Svetovno prvenstvo v nogometu v Braziliji 2014 (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

Oddelek: Šport
896145002 (120253) FlyingBee
»

Evropsko prvenstvo v nogometu 2012 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15222817 (18768) jericho
»

Nogometno evropsko prvenstvo 2004 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19113826 (9932) Dr_M

Več podobnih tem