» »

Nogometno evropsko prvenstvo 2004

Nogometno evropsko prvenstvo 2004

«
1
2 3 4

trillian ::

Ker še nisem opazila te teme, pa jutri ob 18:45 se začne že prva tekma Portugalske in Grčije.

Kako bo? Kdo so vaši favoriti? Kakšna se vam je zdela posamezna tekma? Vse to spada v to temo...

Jaz kolebam med Francozi in Italijani za končno zmago. Pri jutrišnji tekmi pa v bodisi veliko premoč Portugalske ali pa enakovredno igro z rezultatom 0:0, ne morem se še odločiti. Pa zdi se mi, da Nemčija ne bo prav daleč prišla. Seveda se lahko motim.. Kaj se pa vam zdi?
"The generation of random numbers is too important to be left to chance"

whatever ::

V bistvu mi je vseeno, kdo bo zmagovalec, navijam predvsem za fair play in dober nogomet. Škoda le, da je euro glih med izpitnim obdobjem ko se je treba učit, sam vseeno se bo že našel cajt za kako tekmo pogledat.:)

M-man ::

Lahko bi za foro vsak napisal še svoja predvidevanja o uvrstitvah na prva 4 mesta. Jaz predvidevam, da bodo 1. Francozi, 2. Nizozemci, 3. Čehi in 4. Španci. Pa ne me sedaj napadat, ker sem izpustil Italijane, Angleže, Portugalce...
:D

LP
M

Gandalfar ::

Nah, Nizozemska bo koncna zmagovalka

M-man ::

No da se ne bomo tepl!:))
:D

Kdo bo pa 2., 3. pa 4.?

BSD-jas ::

Ponavadi privoščim uspeh tistim, ki so skromni in si ga zasluženo prigarajo. Torej upam, da bojo Latvijci vsaj eno razvajeno zvezdniško ekipo predčasno poslali domov

PROTOTIP ::

Hm, reprezentance so čedalje bolj izenačene po moči, ponavad zmeri misliš, da bodo favoriti iz lige prvakov tudi na svetovnem prvenstvu razturali, pa ni vedno tako. Nizozemci so na prejšnjem EP igrali na domačem terenu pa jim ni šlo najbolje, kljub temu da so bili glavni favoriti. Po moje bi lahko spet kaki Francozi bli nevarni, pa tud naši J sosedi niso od muh, konec koncev so našo reprezentanco izločil. Glavni favorit se mi zdi da je Portugalska, seveda ker igrajo na domačem terenu. Drugače pa tud kake Nemce pa Angleže ne gre podcenjevat...

Mercier ::

Uf, prvenstvo. Morm reč, da se ga prav veselim. Od svetovnega nisem ene cele tekme gledal.

Francozi

PS
A je kdo mogoče že probal žogo?

Slowenc ::

1. Španci, 2. Portugalci, 3. Angleži
Skiny gate.

flipflop ::

Sm za Italijo!

laibachnsk ::

Jest sem za HRVAŠKO!

nere ::

baje da bo na vsaki tekmi drugačna žoga??!!

sicer "samo" drugačne barve... ampak to se mi zdi zelo neumno če bo res tako in če bodo razlike med barvami očitne

trillian ::

zmagovalec je vedno nogomet :)

btw. pierluigi colina sodi jutri na prvi tekmi.

zoge ne bodo razlicnih barv, ampak bo zoga samo za eno tekmo, na njej bodo imena ekip, ki igrajo in datum, velikost igrisca in ime igrisca. za vsako tekmo je narejenih 20 zog.
"The generation of random numbers is too important to be left to chance"

Vesoljc ::

rad bi videl angleze v finalu... z nizozemci recimo
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

trillian ::

prvo presenecenje prvenstva. in to na prvi tekmi.

grki so premagali favorite in gostitelje portugalce z 2:1.
"The generation of random numbers is too important to be left to chance"

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: trillian ()

[SpydeR] ::

Po prvi tekmi sodeč bo še zelo zanimivo...

perci ::

Mah, portugesi so se zaletaval ko bikci, pa skos eno insto: po krilih, pa slabi predložki v sredino. Grška obramba je dobra.

Mal mi je žal rusov, čeprav so bili španci objektivno boljši. Tisto na koncu je pa bila roka - vprašanje kaj bi se zgodilo, če bi takrat meier dosodu penal.

jarre ::

Potrugalci so igrali mlačno, Grki pa dajali gole. Moj favorit so Čehi...

perox ::

vbistvu navijam za nemce >:D
včerajšna tekma pa me je res presenetila in res vsaka čast grkom, saj so naredili pritisk na začetku, da so malo gledalce pomirili :D

c3R4R ::

Reprezentance za katere navijam so: Nizozemska, Portugalska, Italija, Češka
Ne maram pa: Francije, Anglije, Hrvaške, Španije

Za včeraj mi je ful škoda Portugalcev. Pomoje bodo letos prvaki Nizozemci ali pa Portugalci (upam, da so imeli včeri le slab dan).
Zaradi neurij imajo hrasti globje korenine.

Bob Rock ::

Js mislim, da bojo prvaki Nizozemci, ceprav bi ful privoscu anglezem, da jim ze enkrat uspe...

R0K ::

Upam da zmaga Italija ali Švica.

Neon87 ::

Jst navijam za NIZOZEMCEEEEEEEE!!
drgač pa mislim da bojo francozi se bo danc vidl Anglija:Francija :P

Mercier ::

Bljak! Vse, še sodniki.

Mercier ::

Tole je pa že malo bolje.

Mi pa zgleda, kot da je žoga malo "predobra". Ful napak.

Bramac ^^ ::

Tekma Francija - Anglija je bila za kar pogledat.
Anglija povede, Beckham zgresi 11m, v podaljsku pa Zidane naredi preobrat iz prostega strela in 11m. Anglija je na koncu igrala (lahko vsi recemo) zanic, obramba je naredila prevec napak, francozi pa so to izkoristili. Skratka ce nisi navijac anglije ali francije je bil konc smesen! :D

Zgodovina sprememb…

BaRtMaN ::

Vsekakor je bilo smesno. Najbolj so se ušteli angleški navijači, ki so zapek himno ene 10 minut pred koncem, kot da bodo zmagali, potem pa takšen preobrat.

Če bi vsaj Beckham ciljal više. Ali pa v drug kot.

Slowenc ::

So pa pocarji tile Francozi. Angleži vodijo 90 minut, potem pa Francozi oziroma Zidane v minuti in pol dajo 2 gola. Beckhamu se mora pa tudi ful kolcat po zgrešenem penalu.
Skiny gate.

PROTOTIP ::

Ja, na koncu so Angleži igrali zelo grobo obrambo. Tisti faul iz katerega je potem Zidane zadel, je bil zelo hud, po moje vsaj za rumeni karton, ki ga začuda ni bilo. Nato je sledila še odločilna enajstmetrovka in ponovila se je zgodba, kakršno je doživela že naša reprezentaca s Francozi pa Italjani so isto na tak način izgubili prejšnji finale.
Angleži bodo vsekakor imeli priložnost za popravne izpite pri Hrvatih in Švicarjih.

trillian ::

ampak je bila ocitna razlika med nogometom svice in hrvaske pa anglije in francije. med prvo tekmo sem skoraj zaspala.. vidi se razlika. vrhunski igralci dejansko znajo stopat zogo, dejansko znajo podat 40 metrov soigralcu na noge in najti priloznost, ukrast zogo, jo preigrat, mislit 3 poteze naprej. dobra tekma.

zidane je itak po mojem mnenju najboljsi igralec sploh.

sicer pa je na euro2004.com lustna statistika. presteti so vsi passi, crossi, podaje vsake tekme posebej in po igralcih.. tako takoj vidis, kdo je sposoben in kdo ne.

zanima me kako bo danes...

mmg. zoga roteiro, s katero igrajo letos, je prva zoga prez koscka usnja v sebi.
"The generation of random numbers is too important to be left to chance"

Matek ::

Heh, bi se zelo strinjal s trillian.

Francija VS. Anglija je bla zelo lepa in tudi tehnično dovršena tekma. Čeprav ni bilo tako veliko priložnosti, je bilo watchable, navduševalo me je grajenje napadov in hitri nizki passi na prvo. Pol pa ko še vidim kakega Scholesa preigravat, se mi kr oči zarosijo :D .

Uradno stran bi prav tako pohvalil, trenutno je moj televizor fuč, stara dva pa sta me nagnala iz dnevne, ker sta gledala nek film, pa sem vseeno lahko lepo spremljal pomembnejše dogajanje ob ircu :P .
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matek ()

flipflop ::

Sm že boljše vidu! Čakam na zmago Italije danes!

TribesMan ::

Včerajšnja tekma je bila na zelo gledljivem nivoju. Vsekakor dobra popestritev po formuli 1. Ubistvu pokazalo se je kaj je čar nogometa. Res da so angleži vodili celo tekmo, sam francoski preobrat na koncu je bil pa kot najbolj napeta kriminalka. Ubistvu so si francozi zaslužili zmago, saj so v drugem polčasu igrali veliko bolje od mojih favoritov, no ja sicer so cel polčas kvačkal da mi je blo kar slabo na trenutke...
Pri angležih so predvsem razočarala Owen in Beckham ki sta laufala po igrišču kot dve izgubljene owce... Da ne omenjam 11 metrovke... igralec tipa Beckham si česa takega ne bi smel privoščiti... Barthez ga je prebral kot biblijo... zdi se mi da je becki malo preveč za šalo vzel francoskega vratarja... škoda. In če pomislimo da lahko zdej zaradi tega komot izpadejo saj so zadnji v skupini in morajo zmagat obe tekme da se uvrstijo naprej... kar bo pa pomojem zelo težko. Še posebej po taki klofuti kot so jim jo zadali angleži...

Še največji hec je bil pa ta, da sem fotru ko sva skupaj gledala fusbal 10 minut pred koncem rekel da bodo Angleži izgubili... pa se mi je sam zasmejal :D na konc sem se pa jest... čeprav sam za Angleže navija...

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

Zgodovina sprememb…

c3R4R ::

Italija : Danska 0:0

Dobra tekma, a na žalost brez zadetkov...:O
Zaradi neurij imajo hrasti globje korenine.

Vesoljc ::

danci so bili precej hudi... res skoda, da jim je buffon stal nasproti ;)
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

flipflop ::

Debakel Bolgarov>:D

Zheegec ::

Uh, na začetku so Bolgari igrali odlično, od 1. gola naprej pa nisem več spremljal, ampak do takrat so igrali vsaj konkurenčno. Zelo odprta igra je bila, vsaj do gola, naprej ne vem.
Italijani me niti niso razočarali - nisem pričakoval več actually, ampak priložnosti je bilo pa kar nekaj na obeh straneh, pohvale golmanoma.

P.s.: sem že skoraj pozabil da in-direktni prosti strel spljoh obstaja :D
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Alexius Heristalski ::

Dobri so tile Švedi, ni kaj.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

hooger ::

1. Italija
2. Francija
3. Anglija
4. Nizozemska

LP

Alexius Heristalski ::

Kakšen gol! Ruud In The Mood v naletu!!!
Sicer pa Niz:Nem 1:1. Zgleda, da so letos tekme najbolj razburljive na koncu.
Presenetilo me je, kako so se Čehi namučili z latvijskim bunkerjem.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

TribesMan ::

Ruud je car... prava mojstrovina... model dobi eno pametno žogo in zabije gol... res slava mu! Drgač pa precej zmedena tekma... na trenutke je spominjala na pinball...

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

link_up ::

nemcija uber alles :D usi drugi narodi so za en kurc :D nacitalk ;)

c3R4R ::

Tole EP2004 me čedalje bolj preseneča. Vloga favoritov sploh ni prava. Favoriti so samo na papirju. Zanimivo mi je, da se je včeraj morala Češka namučiti z Latvijskim bunkerjem TOTALNO... Nardil so 2 napaki. Čeprov pr 1. Češkem golu, mislim, da je žoga že bla v gol outu? A ste vidl?

Pol Nizozemci in Nemci. Presenečen sm nad dokaj napadalno in hitro igro Nemcev in razočaran nad Nizozemskim napadom. Čeprov je bil to derbi, seveda ne bo veliko priložnosti... Ob tem rečem, da je van Nistelrooy car. En žoga, en gol. Temu se reče napadalec.

Upam, da bo dons Portugalska popravla vtis od uvodne tekme... Če ne bodo zmagal, se lohk poslovijo od nadaljnega tekmovanja.
Zaradi neurij imajo hrasti globje korenine.

nere ::

a je še kdo opazil da imajo latvijci vsi S na koncu imen in priimkov? poglejte(golman je verjetno tujec:D )

roberts štelmahers je tudi latvijec, ne?

keri smešni ljudje:D

Alexius Heristalski ::

Čeprov pr 1. Češkem golu, mislim, da je žoga že bla v gol outu? A ste vidl?
Smo, a stranski sodnik se je odločil drugače.

keri smešni ljudje
Anede? Tako kot Hrvatje, Bosanci, Srbi in Črnogorci, katerih priimki se končajo na -ić! Pa Makedonci - njihovi priimki se končajo na -ski. Hahaha, kako smešno, joj, pobralo me bo od smeha!!!;)
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

nere ::

:\ sej sem vedu da se bo našel kak pameten s takim odgovorom... kječjemu imajo ljudje SAMO na priimkih enake končnice, pa še to samo ene 70% ljudi, ne pa da imajo še "navadna" imena z dodanim s-jem


aja, in žoga ni bla v avtu, ker ni bila v celoti čez črto

flipflop ::

Smešna imena in priimke imajo latvijci, se meni tudi zdi:D

Drugače mora pa žoga biti s celim obsegom čez črto da je out oziroma gol.

jRk0 ::

grki majo meni najbolj smesne priimke:)

samo so pa ful zmedeno dans spilali v prvem polcasu sploh, v obrambi napak tolko da joj. so se pol malo popravli:)
You fuck up once, you loose two teeth.

PROTOTIP ::

Španija:Grčija 1:1, neodločen izid, sam se mi zdi, da so bli španci za en razred boljši, le da niso znali zaključit svojih akcij.

Slowenc ::

Anglija:Švica = 3:0 in Francija:hrvaška = 2:2

Hrvatarji so bili presenetljivo dobri. Če bi si sodnik nabavil očala, bi moralo biti 2:1 za hrvate, ampak je kar je. Tudi z remijem so lahko presneto zadovoljni.
Skiny gate.
«
1
2 3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Evropsko prvenstvo v nogometu 2016 v Franciji (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Šport
41275254 (54301) Sssaga
»

Svetovno prvenstvo v nogometu v Braziliji 2014 (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

Oddelek: Šport
896146296 (121547) FlyingBee
»

Evropsko prvenstvo v nogometu 2012 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15223123 (19074) jericho
»

evropsko prvenstvo v nogometu 2008 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11110444 (7362) Quickbeam

Več podobnih tem