» »

Nogometno evropsko prvenstvo 2004

Nogometno evropsko prvenstvo 2004

1 2 3
4
»

Sergio ::

Naka, jaz upam, da Portugalci pridejo cim dlje :)
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

LapD ::

sj dost dlje vec ne morjo...ena tekma gor dol :D :D ma češka portugalska more bit finale...sicer sm upal anglija češka ampak nj bo :)

skyline ::

oh yea!!!!!!:D nizozemska all the way!!!
kapo dol, Van der Sar!

laibachnsk ::

Nizozemci grejo naprej!
Nizozemci so napadali celo tekmo in zasluzeno grejo naprej.
Kot vedno podaljski so bili najzanimivejsi del tekme.

KAJ je vse van Nistelrooy falil?!:\

c3R4R ::

Hura, Nizozemska gre naprej...

Pa sej ni sam van Nilstelrooy falil šans... Švedi so tudi vratnico zdel (Ljunberg), pa prečko (Larsson)...8-O Vroče je blo.
Zaradi neurij imajo hrasti globje korenine.

OZZY ::

Mislim, da je letošnje prvenstvo zelo dobro. Favoritit so izpadali po vrsti. Bilo j kr nekaj tekem, kjer se ni do zadnjega vedl, kdo bo šu naprej...itd...Kr dobr z a gledat..
Upam pa da bojo Grki prišli v finale. Čist tko...kot trenutna senzacija da ne bojo skoz taveliki zmagoval amapk tudi eni ''ausenzajterji''.
Go with the flow.

whatever ::

Češka bo prvak!

Alexius Heristalski ::

Trenutno poteka 68. minuta in Češka z Barošem na čelu razturava na polno! Baroševa zadetka za 2:0 in 3:0 sta bila res čudovita. Gremo Češka, do naslova!
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

laibachnsk ::

Zaenkrat ni presenečenja ko igra Češka reprezentanca.
Grcija pazi se Ceska prihaja!!!

c3R4R ::

Vsaka čast Čehom. Začel sem verjeti, da bodo Čehi evropski prvaki...8-O
Zaradi neurij imajo hrasti globje korenine.

skyline ::

criLin:
eh...pocakej do finala ko bo nizozemska : ceska...:D
pa cehi ne bojo mel za burek>:D
nizozemska bo prvak!!!

Dr_M ::

nizozemska nima za bureq....
:)
cehi jih bodo pojedl, se predn se bo zaceu fuzbal :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

BlackHole ::

Čehi nizozemce tepejo že cele kvalifikacije, pa še v skupini in mislim da bi jih še enkrat, če bodo prišli, grke bodo pa po moje popapcali v polfinalu. Upam, da jih ne bodo podcenjevali koz jih jaz zdajle. ;)

c3R4R ::

Mah, kje folk... Finale bo Portugalska : Češka in Čehi bodo nakunc zmagal... Za 3. mesto pa Nizozemska : Grčija...

Je pa na tem EPju zanimivo neki... V polfinale so se uvrstile ekipe iz skupine A in skupine D. In lahko pride do 2x istih obračunov med ekipami, tko k v predtekmovanju... Če bodo Nizozemci nabil Portugalce, pa Čehi Grke... Pol bosta isti srečanji. V finalu in za 3. mesto... Zanimivo.:)
Zaradi neurij imajo hrasti globje korenine.

Trubadur ::

hmmm....jst pa celo vrjamem da lahko pridejo grki do finala s tako igro. K bi slovenci igral tko disciplinirano pa da igra EKIPA ne samo kšn cimerotič:\
Berite Thomasa!

LapD ::

nebo dveh istih tekem ker tekme za 3 mesto ni :)) sicer pa...kdor ne skjače nije čech hoj hoj hoj :D

c3R4R ::

Itak, da je tekma za 3. mesto... Še zmer je bla...8-O
Zaradi neurij imajo hrasti globje korenine.

McHusch ::

Tekma za tretje mesto se je na evropskih prvenstvih igrala do leta 1980.

c3R4R ::

Ups, oprostite za napačne informacije...

Sam, na SPju se pa igra za 3. mesto...;) Mal me je to verjento zmešal...:8)
Zaradi neurij imajo hrasti globje korenine.

frudi ::

a ni tretji tisti, ki v polfinalu izgubi s kasnejšim prvakom? torej bodo Grki tretji pred Portugalci :D
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

monster-x ::

Bah, srečni Grki premagali favorizirane Čehe. Res mi je škoda Čehov, priznam. :/
There comes a point when a dream becomes reality and reality becomes a dream.

Dr_M ::

jao...sam ce grki ne bodo premagal portugalcev, bom use zaminiru...;(( >:D
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Bramac ^^ ::

Vsem jih je. Vsi smo res upal da bodo zmagal oni pa nesrečno zgubijo, kot je reku komentator ''poraz po zlatem golu''. zdej pa se finale, bomo vidl. Grki igrajo na zadnjo minuto zato jih ni za odpisat, čeprav vsi mislimo da bo Portogalska zmagala. No vsaj jz. ;)

lambda ::

Beda tale Grčija ... pa nimam nič proti Grkom samim, ampak se bojim, da bo finale neka tekma v stilu Portugalci zabijejo v prvem polčasu 2 gola, naprej je pa brez veze, ker se grkom itak jebe - njihov cilj je nekajkrat presežen in jih boli za vse skup:\ Pa tud čehov mi je žal ... pa tko dobr so igrali.

BlackHole ::

Ja, res prava tragedija za čehe. Baros in Koller nista bila prava včeraj, potem se je poškodoval še Nedved (po moje ključni trenutek za čehe). Grki so se res presentljivo dobro upirali, bili nevarni, vendar čehi so pokazali precej več, na koncu pa so bili kaznovani za vse neizkoriščene priložnosti. Škoda, po moje bi bil finale Češka: Portugalska dosti bolj atraktiven, po drugi strani bo pa tudi z grki zanimiva tekma, saj se jim bodo portugalci skušali revanširati. Upam na zmago grkov, sedaj. Je pa zanimivo, da grki na nobeni tekmi niso dobili gola prvi, razen proti rusom, kjer so tudi izgubili, premagali pa so same velikane, portugalce, francoze, čehe in remi z španci.

Keyser Soze ::

He, he. Ta si je pa skor zobe staknu na tisti mreži.:D Freak.

Se je fotr začel dret pred TVjem, pa sem mislil, da že kaka nagica leta po igrišču.

P.S.: Ćigav je pa bil? Navijač namreč.
OM, F, G!

Dr_M ::

TTOOOO GRKI CARJi!!!! :) :) :D :D

portugalci smrdljivci. domov nej grejo :) :D :D
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

slawc ::

sj so doma, kekc :D
LP, Slawc

[_MW_] ::

Grki zasluženo zmagali,...samo čehov mi je malo žal...
DONT drink And drive just smoke and fly!!!! ...fly fuckin HiGH

Tic ::

Grki so mi všeč. Trdna obramba, dobr se ujamejo, pa tut gol znajo dat.

Če Portugalci brcajo za 8, Grki za 6, Slovenci pa za 2.5.
persona civitas ;>

Sergio ::

pwn3d. :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

monster-x ::

Res presenečenje prvenstva. Jah, drugič več sreče, navijači Portugalske. :>
There comes a point when a dream becomes reality and reality becomes a dream.

Alexius Heristalski ::

Smeh, solze in senzacija leta! Pričakoval sem slabšo igro, pa je bilo kar razburljivo.

P.S. Tisto je bil Barcelonin navijač - Figu še vedno ni odpustil za prestop v Real Madrid pred davnimi leti.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

BlackHole ::

Ali pa so ga izpustili iz kake poboljševalnice, pa je šele pred kratkim zvedel za ta prestop. Samo ponavadi so pri takih izletih še bolj smešni varnostniki. So se vrgli na njega, kot bi res zadel.:D
Grkom pa svaka čast. Ko so dali gol, se mi zdi kot da so začeli igrati še bolj samozavestno, kot da so bili 100% prepičani, da so zmagovalci, tak bolj ležerno a še vedno super organizirano.

zile ::

Kolk se je pa varnostnikov usul za njim. Cela armija :D . Tip je pa model ej, se gre fuknt u mrežo na full...lol:D

slawc ::

zj bo lahk vnukom govoru, da je dal gol v finalu evropskega prvenstva 2004 :D :D
LP, Slawc

DavidJ ::

Bruh! Včeraj ni zmagal nogomet. Grki so najbolj dolgočasna reprezentanca, ki je kdajkoli osvojila kakšno trofejo. Čepijo v obrambi in poskušajo iz protinapadov. Igrajo popolnoma mehansko in nezanimivo. Zanimivo je bilo le, kako daleč jih lahko tako nezanimiva igra pripelje.

Kaj češ, žoga je okrogla.

PS: Sej priznam, naši niso bili nič boljši. So pa dali gole s sredine, kakšnega iz mrtvega kota in celo takšne, ki je prelomil 55 let stari urok. :D
"Do, or do not. There is no 'try'. "
- Yoda ('The Empire Strikes Back')

flipflop ::

Men je bla pa tekma še kar zanimiva. Še najboljši je bil pa Barci fan,hehe. Kako faco je Figo naredu>:D

snow ::

Zanimiva gor dol, Grki so mel tako obrambo, da jo skoraj noben ni mogu prebit.

Se je lepo videlo, da ne rabiš nekih superzvezdnikov, pa lahko z lepo teamsko igro narediš zelo veliko.

Grki so si zaslužili pokal.



Ena dost zabavna je bla ko je rekel reporter nekaj v stilu, da gre žoga v kot, in sedaj je grk kotom :D
Random mutation plus nonrandom cumulative natural selection - Richard Dawkins

DavidJ ::

Samo to je bilo v polfinalu. Pa ni pogruntal, da je reku narobe. :D
"Do, or do not. There is no 'try'. "
- Yoda ('The Empire Strikes Back')

Alexius Heristalski ::

Če povem po pravici, sem si želel, da bi Čehi igrali v finalu. To bi bila tekma in pol! A zdaj, kar je, je.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Dr_M ::

mnja...ce bi cehi igral v polfinalu, bi bli portugalci prvaki, kar pa absolutno neb blo ql.
jest sm vesel, da je tko kot je :) :))
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.
1 2 3
4
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Evropsko prvenstvo v nogometu 2016 v Franciji (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Šport
41275264 (54311) Sssaga
»

Svetovno prvenstvo v nogometu v Braziliji 2014 (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

Oddelek: Šport
896146299 (121550) FlyingBee
»

Evropsko prvenstvo v nogometu 2012 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15223123 (19074) jericho
»

evropsko prvenstvo v nogometu 2008 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11110446 (7364) Quickbeam

Več podobnih tem