» »

SP v nogometu - Nemčija 2006

SP v nogometu - Nemčija 2006

««
4 / 30
»»

Alexius Heristalski ::

Italijani so me hudo presenetili z napadalno igro. Če bodo vse tekme tako igrali, me ne bo motilo, če postanejo kar svetovni prvaki. Gana pa tudi ni slaba, vendar bodo morali popraviti zaključne strele, če hočejo kaj doseči.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Amare ::

Kake komentarje ima Gajšek:D

Zavo ::

Napoved tekme BRA:AUS - 1:2


Klemen

kaj se ti cepec vključuješ v neke napovedi, če v drugi temi praviš, da je fuzbal za debile in podobno. Cepec...
pcoprema.cjb.net

BlazePro ::

prvaki bodo španci al pa nemci. Če nebodo pa nemci al pa španci pa bodo brazilci8-)

Yossarian ::

Ta komentator, ki prenaša Italija-Gana, je še kar prebavljiv. Ni mi potrebno prešaltat na Hrvate.
Uf, pravkar 2:0. Upravičeno. Nisem neki ljubitelj Italijanov, toda danes igrajo odlično, celo lepo za oko (ne glede na to, da bodo po drugem golu verjetno igrali njihov bunker). Zmaga bo povsem zaslužena.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

mavec ::

Ta Gajšek je pa tud take ven metal, sploh takrat od Iaquinte, pa nakoncu, ko je rekel, Carlos Simon si je ze dal piscalko v usta (cudno da ni reku kej druzga :p)...
Ah za bruhat...

Aja: Pa je*em0 ma*er, sam da niso Ganci fental Tottija :-/.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mavec ()

Damjan Jagar ::

Dobr mi gre s stavami... včeri vse zadel, danes Japonce pušnil, zadel pa Čehe, Italjane pa še gol napoved. Jutri bomo pa mal počivali pa v miru BRA:CRO gledali. ;)
http://jagar.si

LapD ::

fental tottija...sploh mu ni gor stopu. Menju ga je ker še ni 100% pripravljen ne zarad druzga ;) Drgač pa res dobra tekmo. Ubistvu so ble današnje tekme svetlobno leto pred včerajšnjimi.

Gajšek pa poka najhujše do zdj:

-Če bi imel številko noge Shaquila Oneila, bi sedaj vodili.
-Če bi imel kakšno punkersko irokezo bi italjani povedli.
-Pred minuto je imel obraz na licu, kot da mu je odpadla noga.
-Vrgel se je v bazen
...

Legenda Gajšek hehe

Amare ::

"Če bi prečka lahko govorila, bi po tem strelu rekla vsaj au!"
"Naredil je takšen slalom, ki bi mu ga lahko zavidal tudi Stenmark."

haha:D

mavec ::

LapD, seveda, če si pa takrat počel kaj drugega. Posnetek prav nazorno pokaže, kako ga je zadel. No saj, če ti niso Azzuri všeč, ti še ni treba trositi laži okol :p. Daj reči, da je bil tisti kurji slalom Ganca še enajstmetrovka.
Priporočam ti ogled jutrišnje tekme Hrvaške na HRT2, pa potem komentiraj raje tiste komentarje =o).

Alexius Heristalski ::

prvaki bodo španci al pa nemci.

Zakaj Španci, če smem vprašat? Oni skadijo na vsakem velikem tekmovanju!

Gajšek ... ni slab. Moram reči, da je zelo soliden komentator, domislic mu ne manjka.

Jutrišnjo tekmo Hrvaške na HRT2? Raje ne, že na pripravljalnih tekmah so bili komentatorji naduti do konca. Kaj šele bo. Morda se bodo jutri streznili po koncu tekme. :D Če pa bo Hrvaška izvlekla celo kožo, si raje ne predstavljam, kakšni komentarji bodo padali.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Zgodovina sprememb…

hamax ::

ma dobr mene taki komentarji ne motjo. celo popestrijo tekmo, se se dobr nasmejis zravn.
sam ta klemencic je pa prevec:
Od kar so dali gol je igra bolj tekoča bol je ... ... ... tekoča :D
ma take je poku, sam se ne spomnm zdele. ce je kom u kej ostal v spominu naj napise, da se mal nasmejim pred spanjem :D

LapD ::

tinkec a misliš, da ga je menjal zaradi tistega štarta? Stopu mu je s peto na ščitnik mogoče je še malo kože oplazilo vmes. Da mi niso italjani všeč nisem nikjer rekel, nasprotno dons so mi bli zelo všeč. Pozna se menjava generacije, ki zna tudi napadati. Toni, Totti in Gilardino bodo dali še marsikateri gol. Enajstmetrovka? Ne, ker se strinjam z Gajškom, da se je vrgel v bazen. Hrvaških komentatorjev pa ni potrebno komentirat, ker mislim, da je vsem jasno kaki so. Citiral sem samo Gajškove izjave, ki so me spravile v smeh in tukaj nisem hotel nič slabega. Tudi njegov Gooooool, gol, gol se je občutno izboljšal danes.

mtosev ::

Na HR mislijo, ker so premagali ARG da lahko tudi BRAZ. Kako se motijo. >:D >:D
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

perci ::

lahko jih premagajo - upam, da jih ne bodo :\

Super Sonic ::

KLasnič bi lahko igral tudi v brazilskem napadu. V tako dobri formi je. Men je vseen kdo dans zmaga samo, da bi bila tekma napeta in kvalitetna.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

Zgodovina sprememb…

BlackHole ::

Kje si še pa videl tekmo z brazilci, da ni bila napeta, sploh na SP. Naj zmaga boljši. ;)
LP Marko

LapD ::

mtosev kdaj so pa argentino premagali? Na zadnji tekma je blo 2:1 za argentino za nazaj pa nebom nč reku :8)

mtosev ::

http://sport.hrt.hr/htvsport/izdvojeno/...

Senzacionalna pobjeda Vatrenih nad Argentinom s 3:2





1. ožujka 2006. - Iako oslabljena neigranjem Roberta Kovača i Joea Šimunića te unatoč zaostatku od 1:2 nakon prvih 45 minuta, reprezentacija Hrvatske odličnom je igrom u drugome poluvremenu pripremnoga susreta na St. Jakob Parku u Baselu preokrenula rezultat i pobijedila jednu od najjačih svjetskih momčadi, Argentinu, s 3:2. Sjajan debi ostvario je Luka Modrić, a hrvatski strijelci bili su Ivan Klasnić, Darijo Srna i Dario Šimić.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

LapD ::

Sory zamešu s Španijo silly me :8)

gkovac ::

Prvi prekršek včeri je po mojem mnenju bil za enajstmetrovko in tukaj je brazilec oškodoval Gano.. drugi pa je definitivno bil zaigran.
Komentator je živa legenda! lol.. tista "imel obraz kot da bi mu manjkalo pol noge" je bila res fenomenalna!

Drugače pa je bila tekma super! Gana me je presenetila z lepo in hitro igro, ampak kaj k so bli tko hudičevo neučakani s streli na gol.. hotel so absolutno preveč na hitr prit mimo italjanskih branilcev. Italijani pa so me po svoje tudi presenetli saj po doseženem golu niso igral njihovega bunkerja (no.. .par minut je blo pa treba, drugač niso italjani). Škoda, da Gana ni dosegla gola pred 2:0 vodstvom, ker pol bi bil šele žur gledat! Vsekakor lepa predstava obeh ekip in dobra popotnica za naprej (Gana : Čehi in Italija : Čehi).
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

Amare ::

Joj, kakšno kvoto sem včeraj zamudil za Čehe...:'(

para! ::

Gajšek je komentiral na Kanalu A? Ker je celo tekmo govoril "Kingston" namesto Kingson. Nekako mu niti po 93ih minutah ni kapnilo, da je golman Gane KINGSON :)

lp
Death before dishonor!

bond007 ::

Danes stavim:
- francija premaga švico z vsaj dvema goloma razlike
- brazilija premaga hrvaško
- na tekmi francija-švica ne bo rdečih kartonov
- na tekmi francija-švica ne bo enajsmetrovk

Skupaj kvota nekaj čez 6. Bolje, da ne vete kakšni dnarji so gor:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bond007 ()

Tilen ::

Riziko se greš ti, riziko. To je slabo da si povedal stave, se posebej to ad mas dost kesa gor. Ponavadi prinese nesreco [ne da bi ti zelel], izkusnje.

edit: se mi je zdelo cudno, kak bi igrala brazilija 2x. Si pol popravil >:D
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

jeti51 ::

>> To je slabo da si povedal stave, se posebej to ad mas dost kesa gor. Ponavadi prinese nesreco [ne da bi ti zelel], izkusnje.

Ne bodi no smešen. En slovenski tekst na forumu bo povzročil, da bo nek Brazilec zastreljal odločilni gol in bo remi namesto zmage Brazlije ter bo s tem stava propadla? >:D

Tilen ::

jeti51, ti ne staviš pogosto, kajne?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

jeti51 ::

No daj Tilen, povej mi, kako lahko dejstvo, da ti svojo stavo zaupaš prijatelju, vpliva na končni rezultat tekme? Čisto vraževerje...

Aja, saj res, najbrž si imel v mislih metuljev efekt.>:D

Sicer sva pa off topic. Lahko odpreva novo temo o športnih stavah, če želiš.

leinad ::

Moje stave za danes:
BRA-HRV zmaga BRA
FRA-ŠVI zmaga FRA
JKR-TOG zmaga JKR

vplačano: en prešeren

Gole dajo:
Kaka
Adriano
Henry

vplačano:en gallus

Tilen ::

413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Soniux ::

Italjani so prav lepo presenetili z vcerijsnjo igro, kar napadalna je bila, kjub temu da so se kar sparali (to je le turnirsko tekmovanje). Za danes pa napovedujem zmago brazilcev seveda, ampak bi tudi hrvati znali kak gol zabit.

Alexius Heristalski ::

- francija premaga švico z vsaj dvema goloma razlike

Dvomim. Švica ni tako slaba, no.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Tilen ::

Klik

Mogoce koristno za kakega fana :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Vajenc ::

Danes stavil:
Točen rezultat: BRA-HRV 3-1, FRA-ŠVI 2-0
Kdo da gol: Carlos, Henry
Kdo da prvi gol: J.Koreja

Skupaj kvota 1411,2 ( za 200 sit = 239.904,00 ;) )

Edit: Prijazno me je odslovila na pošti ;(( , čeprav sem lahko sestavil listek na internetu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vajenc ()

hamax ::

itak bi pusnu :D si vsaj prsparu 200 sit

EDIT: sm si sprintu listek iz spletne strani pa lihk tko nism mogu uplacat :/ ocitn stran pusti vec, kokr je zares mozno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hamax ()

Mati ::

Moj listek je še vedno v igri saj sta mi zmagala tako Češka včeraj, kot J.Koreja danes.
Danes pa čakam še Francija - Švica 1X in pa BRA-HRV 1.

Lahko me presenetijo brazilci, kolikor jih poznam prve tekme vedno z rezervo igrajo, hrvati bodo pa šli na nož. Tukaj bi moral stavit več, kot 3 kartona, samo sem se prepozno spomnil. Zdaj že je kar je.

hamax ::

js sm stavu, da dons in jutr nau rdecih kartonou in penalou.
pa da bojo brazilci zmagal za vec kot 1 gol in na zmago:
spanije, nemcije in tunizije.
aja pa se, da bojo hrvati dobil vec rumenih kartonou kt brazilci.

ce zadanem iz 200 sit nrdim 11k :D

Yossarian ::

Bravo Švicarji. Vedno so mi bili simpatični.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

bond007 ::

Mah francozi so čist razštelani, leni pa še kaj. Pa je šlo teh 200 sit v 3pm.... 3

Super Sonic ::

"Danes stavim:
- francija premaga švico z vsaj dvema goloma razlike
- na tekmi francija-švica ne bo rdečih kartonov
- na tekmi francija-švica ne bo enajsmetrovk"

eeeeeeeeeeeeeeeeee, wrong!

"Moje stave za danes:
FRA-ŠVI zmaga FRA

vplačano: en prešeren (JAO, JAO)

Gole dajo:
Kaka
Adriano
Henry

vplačano:en gallus"

eeeeeeeeeeeeeeeeeee, wrong!

"Danes stavil:
Točen rezultat: FRA-ŠVI 2-0
Kdo da gol: Henry
Kdo da prvi gol: J.Koreja"

eeeeeeeeeeeeeeeeeee, wrong!

Sam res no, na Francijo greste stavit? Jao, jao... Že na pripravljalnih tekmah so bli za en k****c. Sicer je res, da jih je sudija dans oropu za penal, a vseen - igral so slabo.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

Alexius Heristalski ::

Kakšen penal, saj ni bila namerna roka, temveč nastreljana. Se pa strinjam, da je Francija danes gnojila in so imeli srečo, da so iztržili točko.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Morfejus1 ::

Danes boste seveda navijali za Hrvaško >:D

Vajenc ::

Henry :( ..., zakaj mu je tega treba. Kot bi kej slabega pojedel. Švica pa pohvalno, taktično in agresivno skozi celo tekmo.

Upam, da bodo vsaj Brazilci kaj vrhunskega prikazali. Samba de janeiro...

whatever ::

Končno bo ena res zanimiva tekma.
Veliko jih je notri, še več jih je pa zunaj.
Bilijarde v šole! - Ivan Kramberger
Abnormal behaviour of abnormal brain makes me normal.

leinad ::

Sonic moraš gledat iz svetle strani, tolko manj bo šlo za alkohol in profitiralo bo moje zdravje;)

Glede Francozov pa: nimam nobenih pričakovanj glede njih, ampak sem pa pričakoval, da bodo premagali vsaj Švicarje. Vpoklicali so nazaj celo Zidana in Makeleleja, moja pričakovanja pa so večinoma slonela na Henryju, ki je v dresu Arsenala blestel, tukaj pa kako je zgrešil, ko da bi mel multiplosklerozo majke mi;(

hamax ::

ker zegn sm meu js :D sm ze izpounu zmago francije, pa mi je sistem javu da sm prepozn hehe

Super Sonic ::

"moja pričakovanja pa so večinoma slonela na Henryju, ki je v dresu Arsenala blestel, tukaj pa kako je zgrešil, ko da bi mel multiplosklerozo majke mi"

Ja to je res. Zgleda da majo neki v reprezentanci. Tudi Gulli ni špilu (ne vem zakaj), Henry pa sploh ni kazu kakšne volje.


Zdele bodo vatreni :D .

Al bo 1:0 za Hrvate ali pa 3:0 za Brazilce. Vmesnga rezultata ne pričakujem8-) .
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

Zgodovina sprememb…

hamax ::

js bi rezultata sesteu :D se prau 3:1 za brazilce

Vajenc ::

Hamax pohit, da ne zgrešiš Brazilije ;)

leinad ::

Pa ta Domenech je itak fuknjen, Giulyja je pustil doma, ker ga kao ni maral, Piresa tudi ni zraven vzel zaradi bogve kakih kompleksov, isto je ostal tam Coupe. Pa ne rečem nič, da kaj naredi potem s svojo postavitvijo, ampak kaj ko nič ni iz tega.
««
4 / 30
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Evropsko prvenstvo v nogometu 2016 v Franciji (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Šport
41275243 (54290) Sssaga
»

Svetovno prvenstvo v nogometu v Braziliji 2014 (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

Oddelek: Šport
896146280 (121531) FlyingBee
»

Evropsko prvenstvo v nogometu 2012 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15223119 (19070) jericho
»

Nogometno evropsko prvenstvo 2004 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19113921 (10027) Dr_M

Več podobnih tem