» »

OMG kaj dela Manchester...

OMG kaj dela Manchester...

«
1
2

MEDENA ::

Romi.....ducat golov :\

Super Sonic ::

Ja tale je slaba, ja :D .

Ampak men se samo smeji, ker sem zaslužu 18€. He he :D
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

MEDENA ::

to boš bogat :\

Super Sonic ::

Za kosilo bo, ane...

Takšne tekme se vedno splača stavit.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

Matev ::

ducat -a m (u) raba peša skupina dvanajstih
istovrstnih kosov, stvari: kupil ji je ducat belih žepnih
robcev; dva ducata gumbov / ekspr. na ducate ljudi se
je izselilo iz tega kraja veliko
• ekspr. fant, kakršnih gre dvanajst na ducat
nepomemben, povprečen fant
* trg. veliki ducat skupina 144 istovrstnih kosov; gros


tako da
ducat = 12

igor0203 ::

Tadeju lahko oprostimo... :D

overlord_tm ::

če bi napisal pol ducata, potem verjetno nebi šel prižigat televizije in iskat kje je tv3 =)

nicksonn ::

OMG!

7:1 !!8-O
x n!

MEDENA ::

se zgodi:)

gledeal sem pa na HRT2, kjer so vsaj komentarji pravi.

BlackHole ::

Meni se na TV3 zdijo čisto dobri komentarji, sicer pa HRT2 preko kabelske tako zatemnijo vedno. Videl sem samo zadnja dva gola. Kaj se je to dogajalo z Romo včeraj, saj pa so ja veljali za zelo močne nasprotnike? Tudi v domači ligi so dobri. Mogoče bi moral vprašat, kaj se je dogajalo z Man U?
LP Marko

cattom ::

50% strelov na gol je končalo v mreži.Glede komentatorjev je pa gliha pravi "biser"
Hrvaški komentator:"šamaranje mrtvog magarca":D

Wox ::

To se dogaja na vsake toliko. Man United je igral tekmo leta, Roma je pa pač pušila. To je nogomet in zato tudi toliko zanimanja za to vrsto športa. Liga prvakov od četrtfinalnih tekem naprej je čisti no-bet. Tu se lahko zgodi karkoli, skratka čista loterija.
Commodore 64

BlackHole ::

Ja no, sam Gliha ni glih komentator, vsaj med tekmo ga ne boš slišal.
LP Marko

Ejsi_Disi ::

@cattom: 50% strelov na gol je končalo v mreži.Glede komentatorjev je pa gliha pravi "biser"

Si videl statistiko? 15 strelov v okvir - 7 golov. Po domače povedano - petdeset posto.

Je pa tako, da če po 20 min fašeš 3 gole ti morala seveda pade, medtem ko nasprotniku močno zraste. Tako da takrat ni problem še 3 dobit ali pa dati. KAkor vzamete. Ste videli Ronalda, kako je bil motiviran. N avsak način Hat-trick.
Rock n' roll ain't noise pollution!

Super Sonic ::

Ja vse lepo in prav ampak v studiju človek pričakuje "strokovne" može, ne pa Primoža Gliho in Smiljana Morija, pardon, Marjana Pušnika.

Je bil primer Baleti. Gliha: Ja Baleti je osebnost. Njega se ne komentira. Pa maš primer Hidinka: Ja Hiddink je osebnost, njega se ne komentira. WTF?

Pa potem ko začne tip najedat z jazi v garderobi in nekimi "pasi" (ki jih vidi samo Gliha) in kako angleži furajo avto na desni strani in so zarad tega nevemkakšni...

Mislim, da ma to zelo malo opraviti s samim nogometom. To so bolj gostilniške debate za tiste ljudi brez sprednjih zob.

Na HRT2 ti po pa tipo govoril in to tekoče, povezano, smiselno.

Kje bo sedaj človek gledal nogomet?

p.s.
Obrez je pa še kar soliden. Predvsem iz stališča "kaj bi nas lahko doletel če ga ne bi bilo". Bi spet kakšna velika osebnost v obliki "Mirana Tišiča" ugotavljala koliko sploh traja tekma...
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

Amare ::

Ma ja,Gliha je itak smartass.Skozi celotno oddajo ne pove nič konkretnega,je pač to en navaden klepet z ugibanji.

Obrez je tako ali tako še svetlobna leta pred ostalimi komentatorji,lepo je videti,da se vsaj en za spremembo celo spozna na nogomet.Ampak včeraj je pa na trenutke pokazal tudi malo pristranskosti,recimo da je zanemarljivo.8-)

iNooby ::

MANCHESTER UNITED!!!
Haters gonna hate...

billgates ::

nooby: se popolnoma strinjam s tabo.:D

T-h-o-r ::

Fantje, Milan bo prvak, sploh ni dileme :P

gruntfürmich ::

AC MILAN bo definitivno prvak.

tti dečki iz tv3 so za ustrelit, gliha pa je itq največji kmet. pa gosti so tudi ponavadi fenomenalni :\ . lahko bi se kaj naučili od tv slovenija, ker hrvati so po vsebini in izvedbi oddaje za njih popolnoma nedosegljivi.
treba bo gledat fuzbal na nemški tv, če imaš kabel in nimaš hrvatov. man-milan je predvajal dsf in orf1.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Alexius Heristalski ::

Da je Milan na zaostanku enega gola, je rezultat krompirja, ki obilno raste na gnojnih tleh Italije. Pravzaprav, če smo pošteni, Milan letos sploh ne bi smel igrati v Evropi (ali celo v prvi ligi), a kaj, ko niso imeli jajc, da bi mu dali pravično kazen, temveč so jo omilili. >:D
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

gruntfürmich ::

da je milan na zaostanku gola je posledica angleškega krompirja z blitvo. v italiji pa bodo itq zgubili orng, ker če niso na njihovem igrišču, se userjejo, ker nimajo pojma igrat v gosteh. roma bi jim lahko zabila 3-4 gole, ne samo 2, tako so bili v italiji zbegani.
tako da na san siru ne morejo pričakovati zmage. milan bo prvak. sem prepričan. izkušnje pač. in kaka.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

gruntfürmich ::

ponoven post:

obrez pristranski????
obrez bi najrajši ''SIRU'' fergusonu ga pof*..., pa tti njegov ''men junajted''. sj ga bo lahko zdaj ko bo manc izpadel res fargusonu samo še pof*....
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

Alexius Heristalski ::

Ekola, pravkar so si 98% zagotovili naslov angleškega prvaka. One down, two to go (LP, FA pokal).
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

JutriPS3 ::

Haha dvomim da Milan ni sposoben dati gola na San Siru0:) Še posebej ker imajo trenutno verjetno najboljšega nogometaša na svetu s super formo - Kaka-ja.
Če ne bi padel še tisti gol proti koncu pa bi bil že prepričan o naperdovanju Milana. Ker so mojstri zadrževanja izida. Tako bi bilo 2:2 najbrž kar dovolj>:D
Prej bi verjel da Liverpool izloči Chelsea kot pa ManU Milano.

gruntfürmich ::

ja, v prvenstvu je manc. kr blizu naslovu. škoda. sem navijal za celsi oz za ševo.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Alexius Heristalski ::

Ševčenko je poleg Ballacka letošnje največje razočaranje pri Chelseaju. Zanj so dali 30 mio. angleških funtov, tip pa se še vedno ni privadil na angleško ligo in mu nič ne gre od nog. Jej, jej, ...
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Zgodovina sprememb…

igor0203 ::

Ja valda, da se mora privadit na nov način igranja, na nov teren itd. Sej je skor celotno kariero igral samo v Italiji.

gruntfürmich ::

o ševi pa samo najlepše. je največji car nogometa.
in ne da se ni privadil na ang. ligo; ni se privadil na debilni stil igre trenerja murinja.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

igor0203 ::

Nisem privrženec Shevchenka, vendar verjamem, da je potreben čas, da se navadi na nov način igranja, taktike, življenja itd.

JutriPS3 ::

Se mi zdi da je Ševa najlepša v nogometu že preživel. Se je pa res lepo prodal v Čelsi.
Oni Ballack se mi zdi pa kar preveč precenjen igralec (kar se sedaj tudi kaže).
ni se privadil na debilni stil igre trenerja murinja.

no ravno debilen stil igre ne more imeti če je z portom osvojil ligo prvakov, s Čelsijem pa recimo angleško ligo ki je vsaj zadnje čase morda najmočnejša (na to kažejo že 3 angleški klubi v ligi prvakov v polfinalu).

gruntfürmich ::

meni in še nekaterim se zdi debilni stil igre. če samo pogledaš, kako igra čelsi, da pravzaprav ni igre, je nekaka čudna mešanica angleške igre in evropske. da ti zadnja linija večino časa drži žogo ob takih imenih v zvezni liniji, in da potem vezisti takoj ko dobijo žogo dajo dolgo naprej, se mi zdi totalna bedarija. sploh nima igre, samo neko čudno nabijanje.
tisto s portom je bil krompir.
in preslabi zdajšnji rezultati glede na imena. sem prepričan da bi drug trener (boljši) bolj prepričljivo osvajal angleško ligo.
da je angleška liga najmočnejša? ker so 3 klubi v polf. lige prv.? hja, bom rajši počakal do srede za odgovor. ker sem prepričan da bo prvega v angleškem prvenstvu izločil četrti v italjanskem :D :D
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

Alexius Heristalski ::

Ah, brezpomensko se je kregati, katera liga je boljša. Sploh pa ne moremo soditi le po Ligi prvakov, kjer je vsako leto drugače. Enkrat so boljši klubi iz ene, drugič iz druge lige, tretjič je malo mešano. Nima smisla po moje. Vsak zase najbolj ve, katera liga mu je najljubša, o moči pa res ne bi.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

hamax ::

You'll Never Walk Alone

gruntfürmich ::

---------You'll Never Walk Alone

ja, kozlanje. sem že mislil da bo to utihnilo na evropskih zelenicah, pa se je zgodilo ravno obratno.:\
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

T-h-o-r ::

tak prav, se bo vsaj Milan lahko maščeval>:D

JutriPS3 ::

Fuckin great0:)
Odlična igra Milana, totalna dominacija. Res preprosta igra s par podajami in so že pred kazenskim prostorom ManU-ja. Tako se igra nogomet - preprosto. Niti ene večje napake.
Kaka odličen kot vedno, lep gol Seedorfa. Se bo moral danes zgoditi pravi čudež da dajo vsaj 2 gola rdeči vragi (no adnes ni V od vragov.....). NIsem ravno navijač Milana ampak to danes je pa res odlična igra. popolnoma so me navdušili. Vragi so pa vsaj za razred slabši. Upam da bodo v drugem polčasu malo bolj pritisnili na plin -> je pa res da to pomeni še šanse za protinapade Milana>:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: JutriPS3 ()

steev ::

HRT2: "Gilardino! Gotovo je, gotovo. 3:0!"
:|

JutriPS3 ::

Eh končno je vragom in njihovim prepotentnim navijačem nekdo pokazal kaj je to pravi nogomet. ker so bli tako polni samega sebe po ostri zmagi proti Romi. No, danes je obratno>:D

Se že veselim finala.8-)

zdobersek ::

blagor tebi, ker lahko gledas htv =)

kar je delal manchester united z romo, je zdaj v mini verziji milan naredil z manchestrom.

steev ::

A imas T-2. Ker ce imas se da gledat (samo en trik je treba narest).
:|

JutriPS3 ::

A lahko vprašam kaj manjka Obrezu??
Jaz sem vesel že s tem da mi ni treba prenašati unega Berganta ki je pa res tečen kar se tiče prenašanja nogometa

steev ::

Izgleda, da ne razumeš hrvaško ali pa sovražiš Hrvate. Ker Oberz ni k od komentatorja.
:|

JutriPS3 ::

Ne, resda ni ravno Milovanovič iz RTV SLO, vendar pa čisto zadostuje svojemu namenu.
Vem da ima HRT boljše komentatorje, vendar zdej da se pa ne da gledati ob komentiranju Obreza je pa kr neki

steev ::

Seveda se da gledati. Mute das.
:|

zdobersek ::

cela tv3 je brezvezna, tv-wannabe. najhujsa je bjonda in pa njeni gosti. se dobro, da je vecino cajta tih (bjonda).

da se gledati ob komentiranju obreza, ampak je vecini takrat vsec, ce dajo stvar na mute (zato sovrazim svoj tv tuner). obrez pa mi je predvsem smotan, ker vsakih 5 minut naklada, da se hoce milan mascevat za poraz tistga pa tistga leta, pa kok ma ancelotti slabe izkusnje z angleskimi klubi, kak je izgubil z juventusom, pa potem proti liverpoolu ...

in ne, nimam T-2, skoda.

JutriPS3 ::

Hehe kaj reči za zaključek: bye bye ManU več sreče (spet) prihodnje leto. Morda je skrajni čas da se znebijo Fergusona ker vsaka ekipa rabi prevetritve. Sicer je legenda vendar bi morda bilo pametno.
En velik 8-) za Milan.

gruntfürmich ::

OMG kaj dela Milan...

GRANDE MILAN, vmes pa malo šolamo mancester.
ja, zdaj ima obrez tu svojega sira fergija in manjunajted. evo, točno to se je zgodilo, če bo še kdo nabijal da je ang. liga najboljša ker ima 3 polfinaliste: prvega v angiji šola četrti v italiji.
če vam ni všeč tv3, glejte fuzbal na orf1 (tisti s kabelsko), mani je na orf zelo uredu. bolj se sliši štadion pa komentator je fulll boljši, čeprav ga nič ne razumem. sem 2 polčas gledal prvih 5 minut na tv3, pa sem hitro prestavil. prav čutil sem, da se mi dviga para, ko sem poslušal obreza, in po 5 minutah sem ga imel totalno dovolj. tolk za dons. ampak bjonda na tv3 je kul. morda premalo dekolteja, drugače pa je ok. je ful strpna da prenaša gliho & compani.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

SaXsIm ::

pa dobro gruntfurmich, ka bi zdej. Milan je špilu bolš in o tem ni dvoma. Drugače pa o Milanu ni debate sploh. Če bi mel pri FIFI kej jajc bi jim prepovedal v ligi prvakov špilat za to sezono.
SaXsIm

gruntfürmich ::

poglej fant, to je forum in gor lahko usak napiše svoje mnenje. jaz sem svojega, ti pa nabijaš zakaj sem ga. hmmm, narobe svet?
če hočeš da se debata razvije daj kaki za ali pa kontra argument, ne pa da težiš in tečnariš. od tega se debata ne razvija.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nogomet-povejte svoje mnenje

Oddelek: Loža
202247 (1610) tommy boy
»

Liverpol - Milan

Oddelek: Loža
452585 (1863) Amare
»

za koga navijate v finalu lige prvakov

Oddelek: Loža
442207 (1587) Stampl
»

Zmagovacel lige prvakov je: liverpool

Oddelek: Loža
242384 (1901) Alexius Heristalski
»

Real Madrid je božja ekipa!!! (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
927202 (5907) _Mortal_

Več podobnih tem