» »

evropsko prvenstvo v nogometu 2008

evropsko prvenstvo v nogometu 2008

1
2
3

T-h-o-r ::

mene so pa hrvati močno razočarali, sem pričakoval več od njih
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

kixs ::

Tole so sele uvodne tekme... boljse igre vseh reprezentanc se pridejo ;)

SodVina ::

Jest navijam za Švicarje.

Amare ::

Danes zvečer se šele prav začne EP.

T-h-o-r ::

tekma rom:fra pa totalna beda, kot da bi slo. ligo gledal
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

kixs ::

jap... dolgcas in cel kup rumenih kartonov :P

mavec ::

Do sedaj je vse nekam dolgcajt. Se mi zdi, da sem za vse dosedanje tekme vrgel stran 450 minut svojega življenja :p.

whatever ::

Heh, že 4 tekme sem pravilno napovedal izid. :P
Veliko jih je notri, še več jih je pa zunaj.
Bilijarde v šole! - Ivan Kramberger
Abnormal behaviour of abnormal brain makes me normal.

Tilen ::

Še dobro, da mi nogomet ni zanimiv.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

kixs ::

Gledam foozbal in delam se "mali milijon" stvari poleg ;)

Sicer pa koncno dobra tekma Italija-Nizozemska :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kixs ()

Super Sonic ::

Uf kako grdo je bilo tole danes.

Je večer prec lepši. Naj plačajo tile sosedje svoj krompir. :D

Upam, da jim gredo čim prej domov.

p.s.
Prvi gol je bil pa najbolj zakon gol ever. "Invaliden" italjanček se valja za golom češ, da ga bubu glavca. NO, ko jim je Rud skor preluknu mrežo in je sodnik gol zarad tega "težko poškodovanega igralca" priznal...

... je slednji hitro ozdravel. >:D
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

LapD ::

To je bilo pa extra kvalitetno in sladko nabijanje italjančkov v ritko :D Me zanima če se bodo pobrali do tekme z romuni čeprav kokr je dons tole zgledal ne bodo niti povohali četrtfinala... Se pa lahko hitro marsikaj spremeni;)

djordjevic ::

Mah, zašunjali se bodo dalje kot še na vsakem prvenstvu.

mavec ::

Pozna se, da v igri ni enih od ključnih tvorcev uspeha ITA na prejšnjem SP - to je Tottija in strebra obrambe Cannavara. Kaj je igra brez njiju, pa so mnogi videli danes... Obramba je brez glave in repa, v napadu pa brez kreativnosti, no DelPiero je poživil igro.
Mal pozabljate eni =)...

T-h-o-r ::

jaaaaa nizozemskaaaa8-)
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Longinus ::

končno jim je nekdo pokazal da so zanič nogometaši ki so sam z veliko sreče postali svetovni prvaki.
Špagetarji lahko kar začnejo pakirat cote ker ta poraz je bil začetek konca za njih na tem evropskem

uh kak bo lepo brez njih v 2 rundi :D


Lp
wir sind die herscher,wir sind die sklaven
wir sind uber all, wir sind nirgends
wir sind die herscher der purpurnen fluse

T-h-o-r ::

jaz ne bi govoril prehitro, saj veš kolikokrat so se že potegnili iz dreka in potem šli v finale :)
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

JohanP ::

Italijani se skoraj obvezno nekako privlečejo do končnice. Bomo videli kaj bo v nadaljevanju.

jrtjtejtt ::

No holanderji so res dobr napokali lahe. Sicer sta to dve moji najljubši ekipi, tko da mi je blo vseen kdo zmaga. Saj se bojo talijani zvekli ven tko kt vedno, najmanj polfinale za njih.

Talijanom manjka ideje v igri, če maš Gattusa, Camoranesija pa AMbrosinija na sredini, kaj drugega ni za pričakovat. Nizozemci pa disciplinirano, agresivno in hitro, plus kakšni solo vložki - odličen fusbal.

mavec ::

Roky, sem rekel, da brez Tottija, je njihova kreacija na psu :P. Na Pirlota se ne moreš zanest, ker je tud Ancelotti rekel, da ko ima dan ima dan in takrat mu gre vse od nog, ko pa nima si pa praktično obsojen na poraz. Preveč nihanj je pri njem. V sredini so dobri, ko je treba "stopit" na žogo, ne pa ko je treba kreirat igro.
Sicer pa še 2 tekmi sta do konca. In Romuni bodo še marsikomu mešal štrene, tudi Nizozemcem ;).

kow ::

Zame so Italijani včeraj pokazali celo malenkost več. Včasih pač ni tvoj dan. Pogrešam Totti-ja, Nesto in Cannavara.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

Amare ::

končno jim je nekdo pokazal da so zanič nogometaši ki so sam z veliko sreče postali svetovni prvaki.
Špagetarji lahko kar začnejo pakirat cote ker ta poraz je bil začetek konca za njih na tem evropskem

uh kak bo lepo brez njih v 2 rundi :D


Lp

O ja, ti pa si pameten. Z veliko sreče svetovni prvaki. Italijani so pred dvema letoma pokazali šolo nogometa ostalemu svetu in samo bedak lahko napiše, da se jim je "posralo". Nisem navijač Italije, a bodimo malo objektivni.

Ena tekma še ni pokazatelj česa. Včera so Italijani prikazali po mojem mnenju eno izmed najslabših, če ne celo najslabšo predstavo v zadnjih letih. Vedel sem pred prvenstvom, da bo obramba velik problem. Brez Cannavara, Neste, Maldinija so "luknjasti". Sploh ne morem koga izmed obrambnih pohvaliti za včerajšnjo predstavo. Donadoni tudi sanja malo. Forsira Milaniste v vezni liniji, namesto da bi imel v igri De Rossija, ki je trenutno v boljši formi kot vsi trije skupaj. Grosso in Del Piero prepozno v igro. Res ne razumem Donadonija, še posebej glede sedenja Del Piera na klopi. Di Natale tudi veliko pod svojim nivojem včeraj. Vseeno pa stavim na Nizozemsko in Italijo za napredovanje. Za Oranje bom pa rekel, da bodo zagotovo prvaki, če se uvrstijo v finale. Prej ne. Imajo nekakšen urok izpadanja v četrtfinalu oz. polfinalu...

T-h-o-r ::

tisti naslov prvaka jim je podaril sodnik na tekmi proti avstraliji, ko si je v zadnji minuti zmislil enajstmetrovko, tak da ne prosim o njihovi genialni igri

imeli pa so odlično obrambo, to je res
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

mavec ::

tisti naslov prvaka jim je podaril sodnik na tekmi proti avstraliji, ko si je v zadnji minuti zmislil enajstmetrovko, tak da ne prosim o njihovi genialni igri



Potem pa rabiš očala, ker kontakt je bil, tako da prosim tvezi laži kje drugje. KLIK

Hvala.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mavec ()

tilinho20 ::

Ja svašta. Kotakt je bil...v katerem duelo ga pa ni? Pa tist sigurno ni bil penal.

T-h-o-r ::

ja, tako da je italjan sam dal nogo tako, da se je "zahaklal", nikakor pa ni avstralec italijana zrušil, italijan se je sam prevrgel
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

LapD ::

Pa ne spet te teme načenjat ker bo šlo 10 strani v nič... simpatizerji italijanov bodo vedno trdili da je bil penal, ostali svet, da prekrška za penal ni bilo. brezveze razpravljat o tem:)

mavec ::

Saj res nima smisla pogrevat stvari, vsak si misli svoje. Itak je to "sizifovo delo."

Ejsi_Disi ::

Španci so seveda pokazali tisti igro, zaradi katere jih tako rad spremljam.
Rock n' roll ain't noise pollution!

jrtjtejtt ::

jst sm kr pričakoval take špance. Torres je haral v angliji, Villa pa v španiji. Pomoje najboljši dvojec na tem prvenstvu.

El Nino ::

Jst pa ne zastopim zakaj je Aragones Torresa zamenjal že v 53. minuti? Igral je odlično, asistiral za 1. gol... no, ja, nekaj časa nazaj naj bi ga gleženj matral... lahko pa da ga Aragones špara za kake druge tekme da bo tam bolj haral :P. Aja drgač pa Spain all the way! :D Furia je pokazala zobe.

LapD ::

Menjal ga je iz preprostega razloga, da zapre ruse po sredini (ki so začeli nekaj pretit na začetku polčasa), saj je namesto Torresa v igro prišel sveži Fabregas kar se je izkazalo za ubitačno potezo. Ni kej, furija je nadmočna če bodo nadaljevali v tem stilu ker imajo nenormalno širino na klopi.

zee ::

Mene pa zanima naslednje. Vsaka ekipa ima svoje ime (nickname), pa me zanimajo imena ekip na Euru (sledi nekaj primerov, ki kanejo razjasniti stvar):
- Italija -> Azzurri
- Nemcija -> Elf
- Nizozemska -> Tulipani
- Spanija -> ?
- Portugalska -> ?
...
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

whatever ::

Avstrijci -> Fritzli:D
Veliko jih je notri, še več jih je pa zunaj.
Bilijarde v šole! - Ivan Kramberger
Abnormal behaviour of abnormal brain makes me normal.

Ejsi_Disi ::

Španija - Furia
Rusija - Zbornaja Komanda
Rock n' roll ain't noise pollution!

LapD ::

Francija - Les Bleus
Nizozemska se tud Oranje uporablja
Hrvaška - Vatreni :D
Češka - The Locomotive

jrtjtejtt ::

Francozi - galski petelini, trikolori
Srbija - plavi

A za Ruse ste prepričan, ker zbornaja so drgač tud hokejisti.

Vikking ::

Good Guy ::

haha ktera tekma

gol v zadnji minuti s penala:D
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

zee ::

kul. prav to sem hotel. hvala, Vikking.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Doman ::

Še nikoli nisem tako navijal za hrvate kot danes... sem stavil, da bodo hrvati zmagali :)

IVo ::

heh jst tut kar še zmeraj ne morem verjet kako dobro so igral, glede na to kako so igrali prvo tekmo ko sem dejansko navijal da jih Avstrijci premagajo (sam sem pa rojen Hrvat...); na trenutke se je zdelo kakor da Nemci ne vedo kje je žoga:D . Skratka so moji favoriti za prvake, po takšni igri...

jrtjtejtt ::

Ker penal za Avstrijce, lepo te prosim. Kaj vse bi nardil, da bi jih črez spravli, spotoma pa Poljake zaf*****.

T-h-o-r ::

jaz pa avstrijcem, kot največjim outsajderjem prav privoščim, pa četudi ob pomoči sodnikov :)

namesto da bi po 1. polčasu vodili 3:0 so dobili neumen gol od slabih poljakov
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

hamax ::

Hrvati so odigral fenomenalno. Prav privoscim jim lepo uvrstitev.

mavec ::

Resno me zanima, kje so videli sodniki offside pri golu Tonija.
Proklete pi*de sodniške. Naj nabavijo OČALA. De*ili.

Super Sonic ::

Tisto je bil čisti offside. Tolk čisti, kot je bil tisti penal Italiji na SP proti Avstraliji.

Sicer sta pa oba Obreza mal kilava.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

Zgodovina sprememb…

mavec ::

Ne bom pogreval situacije iz prejšnjega SP, ker je to neverendingstory.
Če ti gredo Italijani "na jetra," ti še ni treba biti potem pristranski pri sodniških odločitvah zoper njih. Tole ni bil offside. Če si videl, kje se je nahajal Toni v trenutku oddaje žoge, se ni nahajal v offsajdu, ampak je bil slab meter pred njim romunski igralec!

EDIT: Hehe, no evo skrajni čas da so zadel. Škoda le, ker so jim razveljavili regularen gol.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mavec ()

T-h-o-r ::

uf, napeta tekma je bila tole, je pa res, da nikakor nisem pričakoval tako odprte igre romunov, dobra tekma je bla, škoda da sodnik potem take bedarije sodi
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

neres ::

Sodnik je hotu zjebat italijane. Na pol mu je uspelo.
Sicer pa italijani ne igrajo kot na svetovnem. Trenutna ekipa je za razred slabša. Tako da če ne grejo naprej ne bo nobene krivice.
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Svetovno prvenstvo v nogometu, JAR 2010 (strani: 1 2 3 436 37 38 39 )

Oddelek: Loža
1901211652 (172461) DarwiN
»

Liverpol - Milan

Oddelek: Loža
452597 (1875) Amare
»

OMG kaj dela Manchester... (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
696757 (4619) Alexius Heristalski
»

SP v nogometu - Nemčija 2006 (strani: 1 2 3 427 28 29 30 )

Oddelek: Loža
146358001 (35163) DominusSLO
»

Nogometno evropsko prvenstvo 2004 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19113900 (10006) Dr_M

Več podobnih tem