» »

SP v nogometu - Nemčija 2006

SP v nogometu - Nemčija 2006

««
29 / 30
»»

matjazx ::

lih Zidanu se loh Materazzi zahval da se ga bojo spomnl tut čez 100 let (vedno k bo omenjena kariera Zidana) >:D

klemen22 ::

No ja sicer pa bodo imeli kmalu Francozi možnost matcha z Italjani. Me zanima če se bo pi***ca Matrix upal prikazati na tej tekmi. Aja verjetno bo hlinil poškodbo mezinca na levi nogi.>:D

In ja to zajebavanje Matrixa meče temno luč na Italjansko zmago. Seveda tistim ki niso fani Italije.
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: klemen22 ()

matjazx ::

Zidane bi se loh tut kj nauču :D

WC98:
"During France's second match of the first round, he received a red card and a two-game suspension in a 4-0 win over Saudi Arabia for stamping on Saudi Arabia's team captain Fuad Amin. Reports from people close to Zidane stated that Amin had provoked him verbally."

klemen22 ::

Poudarek je spet na provokaciji. Zidane ni nikoli igral umazano če ga niso sprovocirali. Oz. morda živim v zmoti in čakam na video kjer bo videti da je namerno pokosil nasprotnika.
JE razlika da nekoga pobožaš po glavi ali ga nukaš aka Materazi style.
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: klemen22 ()

matjazx ::

Provukacija ni zadosten izgovor za umazane poteze

pa evo link do tega in še dveh podobnih rdečih Zidana

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: matjazx ()

LapD ::

Potem bi moral čakati da ga Materazi prvi udari?

matjazx ::

ne vrnt bi mu mogu športno z dobro igro, golom, podajo in zmago
tko je pa Materazzi zmagu, Zidane pa nasedu na provukacijo

LapD ::

Lol folk ma res preveč cajta

Bomba
Super Mario

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LapD ()

BlackHole ::

Zidane ni nikoli igral umazano če ga niso sprovocirali. Oz. morda živim v zmoti in čakam na video kjer bo videti da je namerno pokosil nasprotnika.


Itak da živiš, v zmoti mislim. No, sicer pa zgoraj imaš link (imam občutek da še kaj tudi manjka). Pa ne rečt, da je imel spet razlog za te poteze. Ker vsak ima kdaj razlog za nasilje. Razlog še ni opravičilo. Če bi ga kdo grdo pogledal, ali bi tudi to bil zadosten razlog? Kje pa je potem meja, pazi še vedno smo pri nogometu kot kolektivni igri. Ni mi zmanjkalo argumetov, saj sem ti navedel, da se s tabo ne debatirat o tej temi, ker vem, da če ti grem navajat argumete, bi porabil preveč časa, plus tega bi jih na koncu ali ignoriral ali pa bi se piknil v kako malenkost, ki nima veze s temo in fuzbalom.

Če že tako odobravate Zidanovo početje. Kaj če se naslednjič kdo spomni, da bi se maščeval za prekršek na Zidanov način? Nad igralcem je storjen prekršek, ta se pobere in "zlomi skup" igralca ki ga je fauliral. Saj v bistvu se to dogaja, ampak še nihče do zdaj tega ni odobraval, zdaj se je pojavilo nekaj "znalcev" in je že kar dovoljeno oz. opravičljivo. Patetično, res!
LP Marko

perci ::

Ma, jst ne odobravam tega kar je Zidane naredu. Ne bo mi pa to poslabsalo mnenja o njem, tut on je samo clovek.

Materazzi mi je pa ze od nekdaj gnida od igralca. Zanič, pa znan po svojih provokacijah, izjemno nevarni in umazani igri in poškodovanju igralcev.

DominusSLO ::

Materazzi zgleda umazan, ker je nespreten. Je visok in ima probleme z nadzorovanjem svojih udov ;) kar pa se tiče namernih udarcev, ni čisto nič slabši od zidana. Oba sta umazana, o čemer pričajo mnogi posnetki o obeh.

Pa svojo teorijo imam zakaj ne bo prišlo ven kaj sta si rekla. Zidane je tolko pameten, da raje pusti folk misliti si kar hoče. Beri : njegovi privrženci si bodo pač domišljali, da mu je rekel nekaj zelo zelo hudega. Če pa pove, kaj mu je v resnici rekel, bo izpadel bedak, saj je napadel človeka zaradi nekaj praznih besed(kot tisti naši ta trdi južni brati). Materazzi pa valda ne bo pljuval v lastno skledo, saj ne bo s tem ničesar spremenil.

btw zame je Zidane najboljši igralec po maradoni
cpu&nb watercooled, gpu on air at the moment

[-=Jaka=-] ::

"I didn't insult his mother. I lost my mother when I was 15 years old and still get emotional when I talk about it.

"Naturally, I didn't know that his mother was in hospital but I wish her all the best."

Zidane - born in Marseille - is the son of Algerian immigrants and has suffered taunts about his heritage throughout his football career.

"I didn't mention anything about religion, politics or racism," said Materazzi.

The Inter Milan defender even went so far as to claim hero worship of the French legend.

"Zidane is my hero and I have always admired him a lot."



Se ze vlece vn, se mal pa mu bo u rit zlezu ... bolj bo zanikal, v vecjem dreku bo ...
WW 3

Zgodovina sprememb…

Keyser Soze ::

Se strinjam a percijem.

Za Dominusa pa resno upam, da je bil njegov post mišljen kar se da sarkastično. =/

Vajenc ::

Nogometaši so sodobni gladiatorji in v njihovo igro sodijo tudi umazane poteze, katerim smo priče skoraj na vsaki tekmi. So pa nekateri bolj in nekateri manj umazani. Materazzi spada sigurno med tiste bolj.

DominusSLO ::

Za Dominusa pa resno upam, da je bil njegov post mišljen kar se da sarkastično. =/


NIč ni blo sarkastičnega. Vse je moja subjektivna ocena, plod večletnega spremljanja italijanske lige in sp-ja.

Pa še nekaj. Čas bi že bil, da se take nasilne poteze na igrišču sankcionirajo s kaznimi, ki so primerne dohodku teh "klovnov", ne pa da dobi kazen 10000EUR.
cpu&nb watercooled, gpu on air at the moment

Super Sonic ::

Zidan pač ne bo razlagu vesolnemu svetu kaj _točno_ mu je rekel, ker pač tak je.

Samega sebe jemlje kot osebo, človeka.

"Nogometaši so sodobni gladiatorji in v njihovo igro sodijo tudi umazane poteze, katerim smo priče skoraj na vsaki tekmi."

Ja, ampak (še enkrat več) med umazanimi potezami so ločnice. Te ločijo umazane poteze, ki jih lahko požreš in umazane poteze, ki jih ne moreš. Pika.

Se točno ve, kolk je ura. Zidan je že 100x pokazal česa ne prenese in to vsi vedo. Matrix pa je šel vseen v to dejanje, čeprav mu je kristalno jasno kako in kaj, da niti ne omenjam, da so vsi vedeli da je to Zidanova zadnja tekma. To je podlo in to kaže kakšena oseba je.

Zidanu pač jebanje familije pomeni več kot pa naslov oz. tekma. Šel je celo tolk daleč, da je tudi na zadnji tekmi tvegal. In ne pozabit, da to nisi pametni 20 letniki, ampak ljudje, stari skoraj toliko kot vaši starši. Pa si probite predstavljat, da si dva fotra jebeta vse po spisku.

Bi se gledala?
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

Super Sonic ::

DominusSLO:

Dokler boš spremljal nogomet samo prek TV-ja s čipsom v ustih, boš bolj mal vedel o fizičnem kontanktu in verbalnem komuniciranju na igrišču. Pejd na en trening naše lige, pa boš videl kaj vse si povedo, pa je vložek patetičen.

Če je pa v igri še toliko denarja, da lahko potem živiš do konca življenja v miru, se boš pri tem komuniciranju, še bolj "potrudil". In potem se vidi, kdo se prodaja in kdo ne.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

Zgodovina sprememb…

DominusSLO ::

supersonic
Ravno zaradi tega, kar si povedal, ne obsojam verbalnega nasilja ampak fizično.
Verbalno nasilje obstaja pri vseh moštvenih športih z žogo(npr. kr nekaj let sem rokomet treniral) in obstaja tudi fizično. Verbalno nasilje ne pusti nobenih trajnih posledic na človeku(če ni otrok ali pa malo prizadet), fizično pa ja.

ma ne mislim se kregat... vsi kekci pišejo kaj si mislijo v to temo, zato lahko tudi sam podam svoje mnenje, za katero sem že po prejšnjih postih predvideval, da bo šlo marsikomu v nos.

Po eni strani mi je skoraj žal, da ga zz ni bolje zadel, da bi materazzi npr. umrl. Kaj pa bi se pol pisalo po forumih? no nekateri bi ga sigurno še vedno zagovarjali...:\
cpu&nb watercooled, gpu on air at the moment

BlackHole ::

Za Dominusa pa resno upam, da je bil njegov post mišljen kar se da sarkastično. =/


S postom na katerega je to letelo se tudi sam ne bi mogel bolj strinjat, torej z Dominusom-kar se tiče izjav obeh igralcev in res ne vidim kaj je sarkastičnega v tem.

Ma, jst ne odobravam tega kar je Zidane naredu. Ne bo mi pa to poslabsalo mnenja o njem, tut on je samo clovek.

S tem se tudi sam strinjam. Mnenja o Zidanu nisem spremenil zaradi tega, ker vem, da je že v preteklosti počel podobne neumnosti in sem ga že pred tem cenil le kot nogometaša. Osebno ga niti ne poznam, kolikor sem pa videl iz njegovih izpadov, mi pa ni všeč.
LP Marko

Zgodovina sprememb…

Super Sonic ::

Hja tole kar pišeš je pa čisto relativno.

Fizični kontakt za nekoga ni hujši od psihičnega. Ljudje smo si zelo različni. Čedalje bolj se v familijah, šolah, službah pojavlja psihično nasilje in mnogi trdijo, da je to hujše, kot fizično nasilje. Samo vrag je, ker je nad tem nemogoče izvajat kontrolo. Ne pozabljat, da v 99% na igriščih v vseh športnih fizičnega nasilja sploh ne bi bilo, če se ne bi nad tem prej izvajal psihičen pritisk. Pač, umazana igra, ki pa vselej ima svoje omejitve. Vsega vsakemu vseeno ne moreš rečt.

Rokomet je pa celo med najbolj grobimi športi sploh, torej bi moral vedeti o čem govorim.

In ja - ko se izvaja fizično nasilje, lahko vedno pride do poškodbe, celo kot si napisal, smrti. To je pač tveganje na katerega pa igralec v trenutnku jeze, besa in agresije, ne pomisle. Z Matrixom je pač vse ok in zato se piše o njem, tako kot se. Tud Matrix je vedel v kaj se spušča, ampak takim kot je on, je praktično vseeno. Samo, da je $ na računu.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

Zgodovina sprememb…

BlackHole ::

Hja tole kar pišeš je pa čisto relativno.

Fizični kontakt za nekoga ni hujši od psihičnega. Ljudje smo si zelo različni. Čedalje bolj se v familijah, šolah, službah pojavlja psihično nasilje in mnogi trdijo, da je to hujše, kot fizično nasilje. Samo vrag je, ker je nad tem nemogoče izvajat kontrolo. Ne pozabljat, da v 99% na igriščih v vseh športnih fizičnega nasilja sploh ne bi bilo, če se ne bi nad tem prej izvajal psihičen pritisk. Pač, umazana igra, ki pa vselej ima svoje omejitve. Vsega vsakemu vseeno ne moreš rečt..


Čaki no, ustavi se. A boš rekel, da je to kar je Materazzi povedal Zidanu (in da podobne stvari sliši na vsaki tekmi), psihično nasilje in da mu bo to pustilo trajne posledice? Potem je nekaj hudo narobe z njim. A res lahko to enačiš z nasiljem v familijah? Ne no, prosim. :D
LP Marko

Super Sonic ::

No zate bom povedal v bolj preprosti obliki.

Če psihičnega zajebavanja na tekmah kontaknih športov (nogomet, košarka, rokomet,...) ne bi bilo, potem tud fizičnih kontaktov v smislu pretepa, skoraj ne bi bilo. Psiha je povod in nekatere stvari pač tud v verbalnem komuniciranje niso dovoljene. Nogometaši se med seboj poznajo in vedo kaj komu ne gre po grlu navzdol.

Še posebej ko se nogometaš poslavlja, se ga (če ravno niso prazen v duši) pusti na miru.

A bo šlo zdej? :\
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

Zgodovina sprememb…

BlackHole ::

Nisi mi povedal nič novega, si se pa spretno izmaknil mojemu vprašanju, to pa. ;)
LP Marko

monster-x ::

BlackHole, torej se tebi zdi kontinuirano žaljenje družine zanemarljivo majhen podatek in je sestavni del športa?
There comes a point when a dream becomes reality and reality becomes a dream.

BlackHole ::

Glej, če bi mene nekdo žalil med tekmo privat, bi ga sigurno skušal ignorirat, v glavnem ne bi me s tem sprovociral tako daleč, da bi naredil neumnost, ker vem da je to njegov namen, sploh pa se ne bi skušal spuščat na tako nizek nivo. Seveda pa tega ne odobravam, sploh ne med profesionalci.
Tako žaljenje jaz zlahka ignoriram in ker ne škodi ne meni ne moji familiji, mi ni treba ukrepat s silo. Včasih se je težko brzdat to vem, pač tudi odvisno kakšen krvi je človek, kako je vzgojen ipd. Ampak ne vidim razloga za odobravanje Zidanovega početja. To seveda ne pomeni odobravanje početja Materazzija, upam da je to jasno.
LP Marko

Zgodovina sprememb…

pesko ::

Materazzi bi najbolje naredil, da bi Zidana tožil za fizični napad...
Forza Italia!!!

LapD ::

Ta je pa najboljša do zdej :D :D

BlackHole ::

Ja, ampak mislim da se je tudi to že zgodilo pri fuzbalu. Kak teden nazaj sem bral o tem, mislim da na nogomania.net.
LP Marko

Razerzone ::

Materaci bi se mogu zgledovt po Cannavaru pa bi blo use ql, Cannavaro je dober branilec, ne pa Materaci, on je sam grobijan k use pred sabo rusi,...

AlenkaVrecek ::

vsi so eni bebci :D mah jest sm fletn vesela da nemčija ni bla svetovn prvak toj pa tud vse :D

Zgodovina sprememb…

perci ::

Tudi Nesta je zelo dober branilec, da ne bo kakih dvomov.

matjazx ::

ja sam vprašanje če bi Italija z Nesto tut zmagala
k je dal Materazzi 2 zlo pomembna gola

hamax ::

izjave, da je fizicno nasilje velik hujse kot psihicno, je pa za moje pojme zeo neresnicna.

ce si sin alzirskih priseljencou in si odrascal v popolni revscini, tvoja mama bolna lezi v bolnici, nato pa te
en zali z sinom teroristicne kurbe?
in to ne enkrat al pa dvakrat.

men se zdi tako nasilje dost hujse, kot udarec z glavo v prsni kos.

Super Sonic ::

Ma dejstvo je, da sta obe stvari med seboj povezani in da je psihično nasilje težje prepoznat, kot fizično, ampak večina ljudi ne razmišlja tako daleč in vidijo samo končni produkt.

Ne vem kdaj je kdo koga udaril tja v tri pirovske, brez razloga.

Pa recmo, da se Fifa tokrat saj mal trud raziskat primer.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

matjazx ::

- Zidane je v svoji dolgi karieri prejel 10 direktnih rdečih kartonov zaradi namernega prekrška (ne štejem zraven 4 rdečih kartonv, ki so bili pošteno povedano posledica velike borbenosti)

- pri teh 10. rdečih kartonih je nekaj igralcev hudo poškodoval, Marcelu Desailyu je zlamal čeljust z boksarskim udarcem (Desaily je bil dolgo časa njegov soigralec v reprezentanci), igralcu Savdijske Arabije je na prvenstvu 98 tako močno stopil na mišico da mu jo je raztrgal ter je moral savdijec z igrišča... Zanimivo je da je vse svoje grdobije naredil, ko je njegova ekipa izgubljala ali pa rezultat ni bil po njegovi želji, in niti enkrat pri vodstvu njegove ekipe

- Matterazi ni nikoli v karieri dobil karton zaradi prekrška kot je bil ta Zidaneov

- Matterazi je vse rdeče kartone dobival po grobih prekških nad nasprotniki, ki so ga na tak ali drugačen način užalili na tej ali kateri drugi tekmi, je zelo maščevalen

- Matterazi je pri 14 izgubil mamo

- soigralci obeh so se postavili v bran svojemu soigralcu, Francozi so na strani Zidanea, Italijani pa na strani Matterazija

Super Sonic ::

Ha ha, saj se hecaš!

Kaj ti je tinkec napisu tole? V oči bode predvsem:
"-Matterazi ni nikoli v karieri dobil karton zaradi prekrška kot je bil ta Zidaneov"


O teh strgani in razmaljanih delih telesa ne mislim debatirat, ker to lahko napiše nekdo, ki ne pozna sodobnega nogometa.

Skratka, nagradno vprašanje za vse ljubitelje Italjanskega nogometa:
Kje igra Marco Materazzi?
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

Zgodovina sprememb…

[-=Jaka=-] ::

mazjazx pa tinkec sta ena in ista oseba - druge razlage ni >:D

14 rdecih kartonov v 15 letni karieri se mi ne zdi veliko ... glede na to da je odigral na stotine tekem !

Veckrat sm opazu kako nekateri govorijo kako je "verbalno" komuniciranje pri nogometu cisto nekaj normalnega (beri:nedolznega), pol sudija nebi smel dajat rumenih (rdecih) kartonov, ce ma kdo predolg jezik, kar se je ze zgodilo n-krat
WW 3

Zgodovina sprememb…

Super Sonic ::

Marco Materazzi
Letnik 73
Do sedaj zamenjah klubov: 8 (7 klubov Italija, 1 Anglija)
Do sedaj odigranih tekem za svoje klube: 287
Do sedaj odigranih tekem za reprezentanco: 31

Nogometni poklic: branilec

(Matrix sploh ni bil planiran kot izbran igralec za sv. pr. 2006, šele po poškodbi Neste je prišel not)

Zizu
Letnik 72
Zamenjah klubov v karieri: 4 (Španija, Italija, Francija)
Odigranih tekem za svoje klube: 506
Odigranih tekem za reprezentanco: 108

Nogometni poklic: Attacking midfielder (nekakšna sredina za napadalcem)

(Zizu je kreator in nosilec igre, tako v klubu kot v reprezentaci)


Skratka dva zelo podobna primerka ste si zbral >:D za primerjavo.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

WarpedGone ::

Ma, sej je vse precej simpl.

Materazzi je provociral, Zidanova veličina pa ni bila dovolj velika, da bi te provokacije preslišal. Zgubil je psihičn boj in za**al sebe, ekipo in državo na finalni tekmi SPja. Bol ne morš zaj**t. Pika. Še odločilni avtogol ni tako velik zaJ kot pa tole.

Kolk rad morte met tazga človeka da mu pogledate skoz prste? Si želite da bi bil ZZ vaš sin?
Da dobi rdeč karton pred milijardo oči zaradi očitnega namernega udarca, ki je proti vsem pravilom fairplaya? Če bi se človk rad tepu, nej gre v boks. V nogometu se brca žogo in nič drugega.

Bedno. ZZ in vsi zagovorniki.
Zbogom in hvala za vse ribe

Super Sonic ::

Pa kaj vsi stavte na športnih stavah, da ste tko naspidirani?

WarpedOne: Kdo je bil zraven in okoli koga se je vrtelo, ko je Francija postala prvič v zgodovini svetovni prvak in kdo je na tem prvenstvu Francijo kot glavni nosilec pripeljav v Finale?
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

BlackHole ::

ce si sin alzirskih priseljencou in si odrascal v popolni revscini, tvoja mama bolna lezi v bolnici, nato pa te
en zali z sinom teroristicne kurbe?
in to ne enkrat al pa dvakrat.

men se zdi tako nasilje dost hujse, kot udarec z glavo v prsni kos.


Ja pa saj ni star 5 let, da ne bi vedel, kako je na stvari z žaljivkami. Ne vem kaj ste tolk trmasti eni pa gonite kr eno in isto lajno. :\
LP Marko

matjazx ::

mazjazx pa tinkec sta ena in ista oseba - druge razlage ni >:D


kaj je blo že tist o neskončnosti, človeški neumnosti in pa vesolju ? >:D >:D >:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: matjazx ()

monster-x ::

V nogometu se brca žogo in nič drugega.


Res je. Tudi žali se ne in jebe ne vem kaj vse -- kar _NI_ fairplay.

Dejte že mir zdej. Materazzi si je svinjsko prislužu ta naslov, Zidane je pa najebal. O upravičenosti rdečega kartona pa je jasno -- ali oba ali pa nihče. Če ti sodniku jebeš pol familije dobiš vsaj rumeni karton. Sploh nima smisla razpravlat, da je to nek sestavni del športa, kar NI. Igra se nogomet ... nekoga zajebavat pa greš loh po tekmi, če ti je tako všeč.

In to, da bi vi ignorirali v njegovem primeru ... lahko je biti general po bitki.
There comes a point when a dream becomes reality and reality becomes a dream.

[-=Jaka=-] ::

matjazx: ne vem, povej mi ? >:D
WW 3

hamax ::

Ja pa saj ni star 5 let, da ne bi vedel, kako je na stvari z žaljivkami. Ne vem kaj ste tolk trmasti eni pa gonite kr eno in isto lajno.


nevem mogoce si tist brez custev, ampak ce bi mene nekdo tko uzalu, bi ga odlomu, da bi u rikverc zaceu hodt.
seveda pa je treba razlikovt med tem, ce ti to nekdo rece v jezi, al pa ti celo tekmo ponavlja.

McMallar ::

Nihče pa ni pogledal še z druge plati:

- finale svetovnega prvenstva - važna je zmaga, ne kako prideš do nje (pozabite fair play) Na žalost se sedaj tako na to gleda. Če primerjam z drugimi športi, če bi bilo važno to, da si pošten, potem ne bi bilo dopinga...
- čez 4 leta se bo govorilo samo to: Italijani 4x, francozi 1x svetovni prvaki

samo to...

Kot je že nekdo omenil, kdo se še spomni Cantonajevega karateja? Verjetno samo veliki nogometni navdušenci, ostala raja pa za to sploh ne ve več (če sploh kdaj je...)

Da ne boste slučajno mislili, da zagovarjam Materazzija, ampak kot je dejal ZZ, da ga je 3x verbalno napadel 8-O
Po 3 žaljivkah izgubi živce... Kot je napisano v prvi alineji: Italijani so sprovocirali Zidana, kar jim je uspelo in potem zmagali. Gre za finale in zmago, ne pa za to, kako zmagaš... nažalost...

Zidane pa je tudi blesavo reagiral...

mercutio ::

hamax:
"seveda pa je treba razlikovt med tem, ce ti to nekdo rece v jezi, al pa ti celo tekmo ponavlja."
Seveda je treba razlikovat med tem ali ti nekdo to reče, ker misli zares, ali pa samo zato, da bi te sprovociral.

Vens ::

Tole:

KLIKNI!

[-=Jaka=-] ::

Pogledu un filmck nad mano ... temu materaziju bi blo treba noge odrezat ... neki je prekrsek iz igre, drugo pa namerni prekrsek ... takim nebi smel pustit igrat fuzbala !
WW 3

JanezekNovak ::

Zidane je naredil neumnost, očitno in načrtno je z glavo udaril Materazzija. Če to ni za rdeč karton prekršek, pol pa res ne vem kaj je!

Dejstvo je, da če je Materazzi je*** mamo, sestro, očeta, dedka pa še celo Alžirijo, pa če mu je rekel, da so vsi teroristi, nič vredni za vse, nima veze.

Za verbalne prekrške igralca nad igralcem sodniki ne dajejo kartonov, za namerne in očitne fizične prekrške igralca nad igralcem pa dajejo kartone.

Zdej pa, če je igralec, ki naredi namerni fizični prekršek ZZ ali pa Janez Novak nima niti malo veze, v vsakem primeru mora sodnik dati igralcu rdeči karton.

Pa tudi če Materazzi polomi noge vsem igralcem do ene tekme, na tej tekmi pa cel čas samo provocira, in potem provocirani igralec naredi namerni fizični prekršek nad njem, mora ta igralec v vsakem primeru dobiti rdeči karton, ne pa provokator.

Že davno velja, da v igri za velike nagrade, veljajo za zmago vsa sredstva (tudi provokacije), tako da je Materazzi pač izbral dobro žrtev, ZZ je padel na zrelostnem izpitu in posledično dobil rdeči karton in pot v slačilnico. Materazzi z ekipo pa pokal za prvaka sveta.

PS: Kaj nej pol še Rooney oprostimo skakanje na jajca nasprotnemu igralcu, pa nej potem ponovijo še tekmo ANG-POR, če hočete da Materazzi-ja kaznujejo, ZZ pa oprostijo!? >:D
http://www.euroairsoft.com/
««
29 / 30
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Evropsko prvenstvo v nogometu 2016 v Franciji (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Šport
41275173 (54220) Sssaga
»

Svetovno prvenstvo v nogometu v Braziliji 2014 (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

Oddelek: Šport
896146133 (121384) FlyingBee
»

Evropsko prvenstvo v nogometu 2012 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15223095 (19046) jericho
»

Nogometno evropsko prvenstvo 2004 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19113912 (10018) Dr_M

Več podobnih tem