» »

OMG kaj dela Manchester...

OMG kaj dela Manchester...

1
2
»

SaXsIm ::

No, če dobro pogledaš, sem ti dal protiargument. Dejal sem, da Milan sploh ne bi smel igrati v polfinalu.
SaXsIm

Matek ::

To je tukaj, IMHO, precej irelevantno. Milan je zmagal po vseh pravilih, naj uporabim vedno popularno avtomobilsko analogijo - če imaš ti prometno nesrečo z nekom in si čisto lepo kriv, je slab izgovor, da bi moral drugi udeleženec pred dvema mesecema, ko je vozil vinjen, izgubiti izpit.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

JutriPS3 ::

Idiotsko (leti na Saxima da ne bo pomote).
Zanimivo da se po forumih na to usajajo sedaj ko je ManU zgubil. Če bi zmagali grem stavit da tega "argumenta" na plan ne bi vlekel nihče:\
Nisem vedel da ste vsi taki pravniki in vsi poznate kakšne zakone in pristojnosti ima UEFA da lahko odloča ....
Pa btw. usajej se IZKLJUČNO na UEFA in ne na igralce Milana ali sam MIlan ki so pokazali kaj v slovarju pomeni beseda nogomet! Tako da krivi izključno UEFO za te zadeve. In športno priznaj da je zmaga Milana čista kot solza. Verjetno je problem v tem da so njihovi klubi izgubili. Glede na prikazane igre bi bilo škoda če jih ne bi bilo v Ligi Prvakov.
Oprosti ampak mi je idiotsko ko nek fanboy ManU prileti na nek random forum in izpljune enovrstičnico:
"Milan ne bi smel igrati".
Sorry to ni to

No, lepo si povedal Matek!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: JutriPS3 ()

SaXsIm ::

Matek, danes je Milan igral super in kar se polfinala tiče so zasluženo v finalu. Če pa hočeš še eno avtomobilsko: Nekdo bi moral izgubiti izpit, ker je vozil vinjen, a ga ni. Čez nekaj časa se ga je spet nažrl in pijan povozil nekoga, ki ni hodil po pločniku.
SaXsIm

gruntfürmich ::

haha, se nisi ti malo zelo oddaljil od današnje tekme in od afere v italiji? :D :D
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Matek ::

Huh, moja je bila precej bolj na mestu... Ali pa jaz, ki ne spremljam nogometa kaj dosti, ne razumem, kaj si ti hotel povedati.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Alexius Heristalski ::

Škoda za ManUtd, ampak danes niso pokazali dovolj za napredovanje. Pravzaprav je bil Milan veliko nevarnejši in je to tudi unovčil. Igra je bila lepša kot včerajšnja, a v finalu bo še vroče, ker se v eni tekmi lahko zgodi marsikaj. Bi pa naslov bolj privoščil Liverpoolu, ker so mi angleški klubi ljubši, nenazadnje pa so Redsi tisti, ki so si nastopanje v Ligi prvakov priborili na pošten način. Milan pač ne, tu ni kaj oporekati, pa če se vsi na glavo postavite.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Zgodovina sprememb…

BlackHole ::

Nekdo bi moral izgubiti izpit, ker je vozil vinjen, a ga ni. Čez nekaj časa se ga je spet nažrl in pijan povozil nekoga, ki ni hodil po pločniku.


Hočeš rečt, da brez izpita bi se mu izognil?
Sem navijal za ManU, ampak včeraj jih je Milan šolal. Že po 1. polčasu se je videlo, da so brez moči. Sicer sem upal na preobrat, ampak nekako ni bilo nikoli pravega upanja.
LP Marko

gruntfürmich ::

zakaj si milan ni priboril lige prvakov na pošten način? in kaj ima milan z uvstitvijo v ligo prvakov, ko pa jih določi njihova zveza? in kakšen nogomet bi sploh gledali v ligi prvakov, če ne bi bilo milana? imam občutek da je angleški nogomet daleč za italjanskim, danes je takšen kot je bil italjanski pred 5 leti; 1:0, pa dolge žoge naprej, pa tako in podobno sranje.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

igor0203 ::

Italijanski nogomet z izjemo parih moštev, je dolgočasen. Španska ter angleška liga sta dosti bolj zanimivi, vsaj zame.
Milan si je pošteno priboril finale, vsaka čast fantom.

Mam pa eno offtopic vprašanje. Kje za vraga bi lahko gledal angleško, špansko ipd. ligo na TVju?

Horsechoker ::

igor0203: Športklub, ali pa na računalniku s pomočjo programov kot so Sopacast,PPmate,...

Sicer ne maram Milana (bolj neke vrste sovraštvo, čeprav ne tako močno čustvo), vendar moram priznati do so včeraj čisto nadigrali Man Utd.

igor0203 ::

Na Siolu nažalost nimajo Športkluba. ;(( Bom poiskal tem programe, ki si mi jih predlagal. Hvala.

Horsechoker ::

T-2 tudi ne:'(

http://www.rojadirecta.com/
http://www.myp2p.eu/Matches/Match6.htm (linki do vseh programov, ter opis in uporaba le teh)

whatever ::

kdaj bo finale?
Veliko jih je notri, še več jih je pa zunaj.
Bilijarde v šole! - Ivan Kramberger
Abnormal behaviour of abnormal brain makes me normal.

zdobersek ::

23. maja

Ejsi_Disi ::

He, he Lastovka ima.:D
Rock n' roll ain't noise pollution!

gruntfürmich ::

tv3, tv celje, morda še kdo, predvaja ang. ligo.
igor: nisem veliko pregledal igre spodnjih moštev serie a, vendar pa sem zahvaljujoč? zgornjim kanalom gledal igre spodnjih moštev ang. lige, in ti povem, da če gledaš ekipe pod 5-6 na lestvici, nimaš kaj gledat. meni osebno se zdi spodnji del lestvice v ang. ligi veliko večje kozlanje kot spodnji del serie a, oboje pa je definitivno zanič (za gledat).
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Alexius Heristalski ::

TV3 ne prenaša tekem angleške lige, tako da ne vem, kje si ti to gledal. Drugače je pa Abramovičev Chelsea "pokvaril" manjša premierligaška moštva s svojim zgledom in dejansko zdaj majhni igrajo veliko bolj ogabno (v Chelseajevem slogu) kot pred leti.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

BlackHole ::

RTS mislim da ima angleško ligo in pa Sportklub. TV 3 pa mislim da ima špansko ali pa je tudi to Sportklub. :\
LP Marko

Alexius Heristalski ::

TV3 ima eno tekmo italijanske lige tedensko in še to le od slabših moštev. Angleško, nemško, francosko in špansko ligo prenaša Športklub, po eno tekmo ang. lige na teden imajo tudi lokalne tv, npr. TV Celje, VTV, RTS in podobne.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nogomet-povejte svoje mnenje

Oddelek: Loža
202247 (1610) tommy boy
»

Liverpol - Milan

Oddelek: Loža
452585 (1863) Amare
»

za koga navijate v finalu lige prvakov

Oddelek: Loža
442207 (1587) Stampl
»

Zmagovacel lige prvakov je: liverpool

Oddelek: Loža
242384 (1901) Alexius Heristalski
»

Real Madrid je božja ekipa!!! (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
927202 (5907) _Mortal_

Več podobnih tem