» »

Imate izjušnje z Elektronika.si

Imate izjušnje z Elektronika.si

«
1
2

darjo92 ::

Zanima me če ima gdo kakšne izkušnje z elektronika.si. Z tem mislim dostavo in stanje artikla, ki ste ga naročili. Prosim odgovorite čim prej!
Hvala že v naprej!!!
LP

WarpedGone ::

Naročil par stvari dober mesec nazaj. Z dobavo se je malo zavleklo, ker jim je zmanjkalo naročenih RAMov. So me poklical in pojasnili stanje. Smo se zmenili za zamenjavo in drugi dan je bila stvar tu. Nudijo tudi ene sorte tehnično pomoč preko MSNja. Pomagal mi ravno ni, se je pa dalo vsaj dogovort za detajle okrog garancije.

Edit: en prijateljski nasvet. Če nabavlaš komplet novo mašino po komponentah, nabavi vse komponente v isti štacuni, tudi če te to pride par eur dražje. Uveljavljanje garancije je bistveno enostavnejše, če lahko vse komplet nazaj neseš in naj oni ugotavljajo kaj točno ne dela. Ne pa da ne veš niti kater kos morš poslat nazaj v katero trgovino, ker vse skupaj ne dela kot je treba.
Zbogom in hvala za vse ribe

Zgodovina sprememb…

Tilen ::

Kupil pri Dinotu [elektronika.si] disk - osebni prevzem. Dal mi je en cetlc kateremu on pravi račun, pa še autogram sem dobil na disk. Zaenkrat še deluje.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

jebesemeni ::

Naročil komplet mašino pri njemu po delih.
Hitra dostava, ko ni imel na zalogi me je poklical in pojasnil zadevo, pošilja s TNT-jem( kar je zelo dobro), zapakiru ja pa tok močno da sem 15 minut samo pakungo odpiru. Pa če te kej zanima ga pokličeš al pa na mail prašaš pa use lepo pove!

Edit: pa če stegneš jezik dobiš še kak popust!:D
LP

Zgodovina sprememb…

novinec09 ::

Jaz imam samo dobre izkušnje.
Vedno šel osebno iskat in nikoli nobenega problema.
Na vsako komponento se podpiše zaradi uveljavljanja garancije (ne rabiš računa, ker kao podpis in datum veljata za garancijo).

sonac ::

Jaz sem zelo zadovoljen. Stvari sem dobil hitro (disk, ohišje in dvdr), kar se cen tiče pa ima itak najnižje v Sloveniji.

Meizu ::

jebesemeni, TNT je najbolj gnila dostavljalna služba EVER!! Čim ni nalepke za pazljivejše ravanje, ravna s pošiljko kot z žogo. Sm enkrat naročil 8800GTS512mb od Gainwarda. Ko je prišel dostavljač, je primu tisto pošiljko in jo dobesedno vrgu v zrak in spet prijel. Pošiljko sem takoj zavrnil, poleg tega ni dopustil niti tega, da odprem pošiljko in v primeru poškodovane pošiljke takoj na mestu naredim zapisnik. Torej je bila pošiljka zavrnjena in sem raje osebno prevzel v Ljubljani.

Enako se mi je enkrat zgodilo, ko mi je bil (prej delujoči) komp prek TNTja poslan. Spet. Sm ga odprl, me je primla najhujša možna slabinja. Računalnik je bil dobesedno razsut. Trdi disk je visel postrani, grafična kartica ni več delala (X1950XTX), na matični plošči je bil odtrgan glavni socket za SATA diske, zato niti sistema nism mogu naložit. Skratka, komp sm lahko sam še v smeti vrgu. Sm se pritožu na TNT in trgovino KUP.SI, pa so me gladko odjebali.

PREK TNT NE NAROČIM MA NITI VEČ KILE KRUHA, NAKUP PREK TRGOVINE KUP.SI PA ODLOČNO ODSVETUJEM!!

EvilDare ::

Jaz sem pri elektroniki kupil zadnji dve grafični kartici, zaradi razlike v cenah. Edino kar me je vedno motilo je enoletna garancija. Samo vidim, da se je to sedaj spremenilo in bom še vedno pri njih kupoval te najdražje komponente, če ne bo kje drugje ceneje.

Meizu ::

Meni so všeč nakupi pri AGT.si, saj so vedno pripravljeni pomagat, sam TNT služba je pa res v kurcu. In sem zadovoljen z mojo Gainwardovo 9800GTX, ker sm zdraven dobil še 3-letno garancijo.

Cveto ::

Jest imam z Elektronika.si tako dobre kot slabe izkušnje. Med slabe bi štel nabavljanje 8800GT v novembru, ko kar ni in ni bilo obljubljenih kartic (resnici na ljubo je bila takrat kriza s tem karticami povsod), med pozitivne pa nakup HP W2207h, kjer je bilo vse tako kot je treba, razen tega da sem moral osebno na TNT, ker ne dostavljajo v popoldanskem času.

Meizu ::

Izogibajte se TNT dostave, kot srna lovca!

DavidK ::

Živjo. Jst sm še nov tle. ;)
Prejšn tedn sm kupoval nou računalnik in sm pred nakupom mal bral vašo stran. Odloču sm se da ga bom kupu pr elektroniki (dost vaših predlogou).

No-pa preidmo k bistvu moje registracije in tega posta:
V Soboto sm naroču pr njih računalnik in smo se dogovorl da ga bodo sestavl in stestiral do Ponedelka in mi ga u Pondelk poslal-računalnik sm si sestavu po komponentah in uzeu garancijo po komponentah.
Učer sm dobu komp in ga tkoj z velikm veseljm odprl. Ko sm odprl stranico, sm samo 8-O ! Vsaka čast človeku, kter pr njih sestavlja računalnike.
Zunanjost je že tako zelo lepa (3R System R120), ko sm pa pogledu notr, pa prav tako. Kabli so tko lepo spelani, kot še nikol nism vidu (kupu že kr pr velik firmah računalnik in vedno kabli razmetani al pa delno zviti z traki). Tuki pa so kabli tako lepo spelani, da se jih skor nč ne vid (klub neprosojni stranici). Ponucal so ogromno vezic in je res zelo lepo za vidt, pa noben kabl ni ničemur napoto.

Inštalirau sm WIN in use dela BP- kot more! :D


No-moje mnenje je velik + za njih-PRIPOROČAM nakup pr njih! >:D


LP, DAVID

blze ::

no jz sm nabavu kakih 14 dni nazaj 9600gt in morm reč da so bli prou koretni.
so mi pisali da je nimajo na zalogi da jo bojo dobili u roku treh dni in res so jo nato so mi jo takoj odposlali.
zapakirana je bila original in lično sz usem kar spada zraven.

je pa res da ta služba dostavljalska je en k vredna.sploh ne pokliče kdaj pride niti nč.
me kliče ko je biu že pri vratih in sm biu lih zuni-pravim da rabm 3min in se izgovarja joj da je preveč za čakat in to.kr neki..
pol je na koncu počaku tko da sm dobu use :)
uživejte
blze

M-XXXX ::

Poslal matično v servis. Danes je 47 dan in še nič. Sem poklical, danes naj bi me poklicali nazaj, če ne bo konec z mojo ustrežljivostjo!

Planetarium ::

Poslal matično v servis. Danes je 47 dan in še nič. Sem poklical, danes naj bi me poklicali nazaj, če ne bo konec z mojo ustrežljivostjo!


Maximus formulo si poslal v servis? Kaj je pa blo narobe?

novinec09 ::

Kaj pa je bilo narobe, da tako dolgo čakaš-a so jo na ASUS poslali?

M-XXXX ::

Maximus formulo si poslal v servis? Kaj je pa blo narobe?

Ne Maximusa (čeprav je to že moj 3ti Maximus:() Poslal sem P5K Deluxe/Premium.

Kaj pa je bilo narobe, da tako dolgo čakaš-a so jo na ASUS poslali?

Aha, vendar se nekaj zgovarjajo da so zamenjavo odobrili, vendar se je nekaj zaštrikalo z dostavo nove amtične do mene....

Meizu ::

A tile Maximusi se tko zelo kvarijo? Glede na to, da ti je že 3-ji...

novinec09 ::

Nekje na ASUSovem forumu sem 1X bral, da bi naj Striker-ce in Maximus-i zelo crkovali, ter ogromno ljudi je imelo probleme.
1 serija Striker Extreme je bila celo cela defektna-pozabili bi naj neke čipe zalotat in so kar dol padali. 8-O :D

Meizu ::

Ah, potem bi se blo bolje odločit za kakšno Foxconn Mars?

M-XXXX ::

A tile Maximusi se tko zelo kvarijo? Glede na to, da ti je že 3-ji...

Zelo bi teško rekel, vendar se... Eno sem dobil deadon arriver...
Ah, potem bi se blo bolje odločit za kakšno Foxconn Mars?

Ne...

jebesemeni ::

Za TNT pa tega nisem vedel oz. nikoli imel slabih izkušenj z njimi.
Pred dostavo na dom me je poklicu( 30min prej) vendar sem reku da pridem osebno iskat ker me ni doma. Pridem k njim v skladišče, usi prijazni pa tud s paketom so lepo rokovali, čeprav dvomom da bi se kaj poškodovalo, saj so v Elektroniki zelo močno zapakirali!

Tko da ti priporočam elektronika.si, pa tud prodajalec je konkreten, te pokliče če kaj ni na zalogi in vse razloži, pa po prevzemu pošiljke me je klicu, da bi preveru če vse štima, pa še niske cene ma!!!

LP

Meizu ::

Očitno si imel srečo... No jst sm prek TNTja prevzemal le 2x in v obeh primerih je bila pošiljka v GROZNEM stanju. Ko sm dobil komp nazaj iz servisa, je bila škatla dobesedno natolčena iz vseh strani. Kaj delajo z 20kg+ pošiljkami tam mi pa ni jasno. Pa ja vedo, da če je neka stvar tako težka ima neko vrednost in je lahko poškodovana... Sej ne naročam svinjine pa kajjstvem kaj še....:S:S

M-XXXX ::

Ravno klical iz elektronike da so menjali, jutri dobim novo!

kopriwa ::

Tut jst lahko potrdim da pri TNT-ju delajo z opremo kot svinja z mehom. Pri pošiljanju je na ohišju nastalo več udrtin ("velikih" za recimo eno pest).

GrimReaper ::

Meni so všeč nakupi pri AGT.si, saj so vedno pripravljeni pomagat, sam TNT služba je pa res v kurcu.

Kaj se je men zgodil pri AGT, pošljejo prek TNT, me ni doma, a oni rečejo da sem SAM zavrnil naročilo in da imajo zdej velike stroške s tem.
Jest nisem zavrnil nobenega naročila, kar sem jim tut povedal. Zdej so mi že drugi račun blokirali.
Sicer pa ta TNT mi itak ne dopade, ker ne pošiljajo popoldne. Mislim, kdo ma sploh dnar za hardware ki je precej drag, pa da je dopoldne frej, lol.
Iskat greš pa lahko samo v LJ, al majo še kje drugje?
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

Meizu ::

Mah ni AGT nič kriv, ta fakin TNT je. Sistem pošiljanja jim je tko v kurcu, da bolj ne bi mogu bit.

LuGi ::

Kljub cenam je Pošta Slovenije zmagovalna, ker lahko na pošti prevzames ce te ni doma =)

Meizu ::

Se totalno strinjam.

mihajlo carr ::

TNT sucks!!! mene je en kreten od tnt-ja klicu ko sm neki naroču pri agt-ju in mi teživ da oni samo do 12h dostavljajo in da naj kkšen sosed prevzame namesto mene(mislim kera budala)! pol sem jih pa na agt-ju vprašu in so mi rekl da bi moral do 16h dostavljat!
tkole bom reku: TNT sucks

tilinho20 ::

A tile Maximusi se tko zelo kvarijo?

Meni še ni (trkam na les).

OZZY ::

zaenkrat kar sem naročil sem dobil naslednji dan. Z reklamacijam nisem imel še nobenih izkušenj, saj vse dela.
Glede TNT-ja...izjemno slab dostavni servis. Predvsem dostavniki si kar nekaj zmišljujejo. Da hočjo pustit pri sosedu itd. je pa pri njih kr v navadi.
Go with the flow.

WarpedGone ::

>> Očitno si imel srečo... No jst sm prek TNTja prevzemal le 2x in v obeh primerih je bila pošiljka v GROZNEM stanju.

Al si mel pa ti nesrečo. Js dobil že par stvari prek njih - brez pripomb in težav. Enkrat me ni blo doma, je pač povedal kdaj naslednji dan pride in sm ga lepo počakal. Je bil točn na 5 minut. Mislm da majo en standardn "vozni red" po krajih. Vsak dan je približno ob isti uri v istem kraju. Si ne zmišljuje voznega reda vsak dan sprot in zato ne more tebe čakat kdaj si boš zmislu da boš doma.
Zbogom in hvala za vse ribe

Planetarium ::

dej ne me zdej strašit s temi maximus formulami : DD

Meizu ::

W1: Gor si preberi poste, boš vidu, da imajo še nekateri pripombe na TNT ;)

Edi999 ::

Lepo so se dvignili, ja!
Pa kot sem opazil, so celo postali sponzor COD klana SloComp klan. 8-O
Vsaka jim čast.;)

sheldon ::

Malo iz teme. Zanima me če ti mora ugoditi pri tem da pregledaš pošilko pred njim in če je kaj poškodovano napišeš zapisnik?

novinec09 ::

Kdo bi ti naj ugodil?

mihajlo carr ::

kokr vem pri vseh trgovinah lahko uveljavljaš reklamacijo če kaj ne dela

Kibby ::

maticko do 6 mescev lahko uveljavljas stvarno napako, garancijo pa itak ima vecina artiklov 2 leti. Tak da nevem kaj bi odpiral in testiral, postar oz. dostavna sluzba te 100% nebo cakala... Tudi nevem katera trgovina bi nudila to, ker je povsem nepotrebno.

jerry2000 ::

Imam izkušnje z elektronika.si. TIp obljublja, pa nič ne dobiš, brez veze. Ko omeniš da hočeš račun zraven, se ne oglasi več.
Jerry and Tom

OZZY ::

Ko omeniš da hočeš račun zraven, se ne oglasi več.


Ne vem kako da ti ne bi dal računa zraven...sam sem ga vedno dobil.
Go with the flow.

DavidK ::

Jst sm tud račun zraun dubu in na njem lepo piše za use komponente kolk časa imajo garancijo!

kmetek ::

maticko do 6 mescev lahko uveljavljas stvarno napako, garancijo pa itak ima vecina artiklov 2 leti. Tak da nevem kaj bi odpiral in testiral, postar oz. dostavna sluzba te 100% nebo cakala... Tudi nevem katera trgovina bi nudila to, ker je povsem nepotrebno.


eno je uveljavljanje, drugo je priznanje le-tega :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kmetek ()

Pesimist ::

Kaj da ne. Meni je lepo priznal garancijo za pokvarjen ram. Brez vsakega problema sem mel nove se prej kot v 24 urah. Seveda je vse odvisno od zaloge pac. Ce ni pac cakas da poslje nazaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

knehtl ::

pozdravljeni
v juliju bom nabavil nov racunalnik

tudi sam se ne morem odlocit ali kupit pri elektoniki.si ?

Naredil sem primerjavo med funtech.si in eleketronia.si
Sistem kot ga imam v mislih je pri elektronki.si cenejsi za 70 EUR, vse komponente so cenejse razen grafe,ta je pri funtech 15 eur cenejsa.
Vrednost pri funtechu je 1115, pri elektroniki pa 1045.

Sedaj pa ne vem kaj naj naredim ? Kako je sedaj z to garancijo pri elektroniki ?
Ali se pri nakupu dobi racun ? Kaj pa je s temi podpisi, ali se podpisuje kar na vse komponente, tudi na matično, procesor, rame....

Skratka, kako bi se vi odlocili oz kaksne so vase izkusnje ?
hvala
lp

WarpedGone ::

Kakorkoli se odločiš, kupi VSE v isti štacuni.
Da, ko bojo problemi, ne boš mel problema z odločitvijo komu sploh vse skup nazaj poslat.
Zbogom in hvala za vse ribe

Zgodovina sprememb…

knehtl ::

sedaj vidim de je elektronika spustila ceno za q9450 na 293

torej je razlika npr. napram funtech se za 22 eur vecja, torej skupaj ze skoraj 100 % eur

vedno bolj se nagibam k elektroniki.si , skrbi me edino garancija/servis

morda se kdo pove svoje izskusnje z to trgovino

hvala

lp

ronaldo ::

Narocil sem disk, in ga dobil v dveh dneh. Dostavna sluzba je poklicala ce sem doma in sem sel po paket 15m stran od doma.
Torej slabost te dostavne sluzbe je ta da ne pripeljejo paketa direktno na dom, dobra stran pa da poklicejo, in ce te ni doma se zmenis kako naprej.
Zadovoljen sem s tem da sem placal dosti manj, in bom 100% pri njih kupil nov pc.

Pa en nasvet glede procesorja: Ne splaca se metat skor 300eu za procesor ki je le 20% hitrejsi od Q6600, stane pa skor dvakrat vec. Raje kupi Q6600 ki je 168eu v elektroniki, in cez 1 leto zamenjaj z Nehalem. Kajti Q9450 bo cez par mesecev ze zastarel procesor, in je nesmiselno metat tolko denarja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: ronaldo ()

gregor ::

samo q9450 je v 45 nm tehnologiji napram q6600 in se manj greje, porabi manj stroma

ce gradis tih raculanik potem je verjeto q9450 boljsa izbira ali pa q9300

lp
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Elektronika.si propadla? (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Kaj kupiti
50944492 (19561) Brane2
»

Izkušnje z elektronika.si (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
30325807 (14127) mirkuma
»

Agt (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
546482 (4195) Meizu
»

Rabim plata, procesor in rame. Predlogi

Oddelek: Kaj kupiti
412015 (1457) GrimReaper
»

Spletna trgovina za sestavit si celotni računalnik

Oddelek: Kaj kupiti
163814 (3296) novinec09

Več podobnih tem