» »

Imate izjušnje z Elektronika.si

Imate izjušnje z Elektronika.si

1
2
»

kmetek ::

jaka muda dinotu met dobre cene, če je izvor robe .DE....elektronika ima samo ime firme v slo, roba je vse .DE.

novinec09 ::

In kakšne veze ima iz kje je roba?
Kupiš v SLO, garancijo imaš v SLO,... V čem je tukaj problem, če je iz "DE"?

kmetek ::

lažji ima nižje cene?

Urc ::

Tukaj je problem ker druge trgovine ne morejo konkurirat s ceno in to nekatere moti. Je pa res, da nekateri imajo probleme z garancijo pri elektroniki...

Edi999 ::

HVala bogu da ima nizke cene! >:D

To vrjetno moti samo druge trgovine.
Sicer pa močno dvomim, da on edini sam uvaža robo!

Kdo ima probleme z garancijo pri njih?
Jaz NIKOLI nisem imel, pa sem že precej robe pri njih kupil (tudi reklamiral-če je bilo na zalogi so mi menjali takoj, drugače sem pač mogel čakat)!

IVo ::

Pomoje bo kmal imel kakšne probleme z davčno... Nikjer ni prijavljenega kakšnega prometa, razen tistega tisočaka...

Kibby ::

Glede na menjavo sistema nasa dacarija trenutno deluje cist zgubljeno...

Tilen ::

IVo-ta je potrebno vzeti z rezervo. Njemu že od nekdaj ne diši konkurenca. Še posebej tisti, ki so od njega cenejši.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

IVo ::

Od kdaj pa men ne diši konkurenca? Če je kdo za nižje cene, sm to jst! Samo ne na način kot se ga poslužujejo te...

Urc ::

Tito je nekoč reku: Znađi se :) Tako da dokler bo laufalo pač bo. Ne vem zakaj bi dal več za nek identičen izdelek, samo zaradi načina uvoza neke stvari v državo? Meni ja važno da stvar pride do mene, dela, ima garancijo ter je najbol poceni kolikor se da. Ne vem v čem je tukaj problem? Z Elektronike nisem jaz osebno še nič naročil. Frend je naroču in dobil naslednji dan, z računi, garancijo itd. Jaz bom tudi verjetno v kratkem naroču disk. Trenutno imam z nakupi.net probleme z garancijo, na strani sta 2 telefona, na oba 2 se noben ne oglasi, šel sem tudi do tiste lokacije kjer naj bi se nahajala trgovina, pa sem prišel do stanovanjskega bloka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Urc ()

Tilen ::

šel sem tudi do tiste lokacije kjer naj bi se nahajala trgovina, pa sem prišel do stanovanjskega bloka.

Pri Dinotu pač prideš v klet. >:D
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Ted ::

DE je danes domač trg. Vsak slovenski trgovec lahko robo nabavi kjerkoli mu paše. Dokler spoštuje zakonodajo hvala bogu da ima nizke cene. Če je ne spoštuje pa so za to pristojne druge inštitucije.
Mah...

just me ::

malo sem bral vaše poste.. emm glede tega TNT-ja.. vedno pošljejo prek njih?

Kibby ::

Baje da se trudijo da bi si uredili lastno dostavo, samo nevem kako dalec so glede tega. Sicer pa je mozen osebni prevzem v MB oz. malo izven MB. Najboljse da se obrnes na njih preko MSN-ja, bos izvedo informacije iz prve roke...

just me ::

amm mogoče msn od njih!?

Kibby ::

Imas na njihovi spletni na prvi strani na veliko napisano...

Pa nja ti bo:
"Informacije, pomoč, podpora in svetovanje na MSN in GSM:
serviselektronika@hotmail.com
070/829-047"

just me ::

tnx ;D

domen- ::

Lp,
tudi sam se zanimam za nakup pri elektroniki.si. Rabil bi nov napajalnik in kolikor sem gledal teste je Corsair HX1000W odlična "future proof" izbira. Edini problem je da ga v Sloveniji (vsaj kolikor sem zasledil) prodaja le elektronika.si po 200€!. Zanima me ali je trgovina vredna zaupanja, saj so cene nekaterih komponent v primerjavi z drugimi slo trgovci res nizke, že kar malo sumljive. Hvala za odgovore.

Domen

Ted ::

Elektronika nabavlja robo v avstriji, tam zna bit marsikaj ceneje in zato so cene ponavadi par evrov višje kot v Avstriji.
Mah...

bluefish ::

in zakaj 1000W? Tudi, če misliš na prihodnje nadgradnje in morebitno navijanje, je to overkill.

domen- ::

in zakaj 1000W? Tudi, če misliš na prihodnje nadgradnje in morebitno navijanje, je to overkill.

Predvsem zarad cene za katero ga lahko dobim. Pa še rad bi da zdrži čim dalj časa. Potem pravte da je trgovina vredna zaupanja?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: domen- ()

5pellfire ::

Koliko pa je zaupanja vredna kakšna druga trgovina ...toliko kot ji ga izkažejo kupci.
Kar pomeni da bojo mnenja vedno deljena (tisti ki jim kaj crkne so ponavadi fejs glasni).

Jaz sem pri elektroniki kupil disk pred kakim tednom. Sem ze zmenil po telefonu, odpeljal
tja (je še malo podaljšal delovni čas da sem uspel prit) ...me je že vse čakalo, plačal in
prevzel in se odpeljal domov. Račun sem dobil zraven in gor piše koliko je garancije. Ko
bom spet kaj kupoval za računalnik me druge trgovine ne zanimajo več če lahko to dobim pri
elektroniki.

ViperR ::

Mene pa zanima kako je z ARO, ker so mi poslali da jim moram vnaprej poslati 400€, ker znesek preseže 1000€.. A je varno pa to, da nebom jst kr dnareja poslal pol pa nebo nic!

st0jko ::

WTF?!
keks?

ViperR ::

kupujem nov comp in bo drazji od 1000€... pa so napisal nej jim dostavim 400€ pa bojo potem narocili kose..

blu3boy ::

jaz sem lani julija v elektroniki naročil rame corsair dominator 4gb. po dveh tednih čakanja sem jih neštetokrat klical in se mi niso nikoli javili, poslal sem jim 2 maila in mi niso odgovorili. še danes je naročilo pri njih "potrjeno" vendar po več mesecih ni nobenega odgovora.
Tako da dam elektroniki en velik minus.

__Devil__ ::

Ja men so tut to rekli VipeR.

ViperR ::

in kaj si naredu?

__Devil__ ::

samo vprašal sem kako je z tem. nisem še kupil računalnika.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Elektronika.si propadla? (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Kaj kupiti
50944514 (19583) Brane2
»

Izkušnje z elektronika.si (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
30325813 (14133) mirkuma
»

Agt (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
546484 (4197) Meizu
»

Rabim plata, procesor in rame. Predlogi

Oddelek: Kaj kupiti
412015 (1457) GrimReaper
»

Spletna trgovina za sestavit si celotni računalnik

Oddelek: Kaj kupiti
163815 (3297) novinec09

Več podobnih tem