» »

Spletna trgovina za sestavit si celotni računalnik

Spletna trgovina za sestavit si celotni računalnik

icemare ::

Pozdravljeni!

Sicer ni zame, ampak zaradi tega še toliko bolj sprašujem :)

Katero trgovino/e priporočate da bi si lahko cel računalnik tam sestavu...se pravi vse komponentne tam vzel....
V mislim mam kak AGT, SESTAVI.SI, NAKUPI.NET....

Je to vredu?

Vem da je bilo velik že napisano, ampak vseeno....

Hvala!

gregor ::

na funtech.si si se pozabil..

sicer pa naj me kdo popravi, trenutno sta najboj popularni agt.si in funtech.si (vsaj ce gledam linke do cen.. na tem in drugih forumih)

lp

Edi999 ::

gregor ::

kaksne so kaj vase izkusnje z elektronika.si

ali ni ta trgovina bila vcasih dinodj (sverc komerc)...??
ali je sedaj kaj bolje, kolikor se spomnim je bilo veliko negativnega napisanega o dinodj...

hvala
LP

novinec09 ::

DinoDJ je bilo res na šverc, zdaj ima pa s.p. in je vse OK!

Jaz sem ogromno že tam kupil in bom še več. NIKOLI nisem imel nobenih problemov. Pa tudi prej sem že pri njem kupoval (DinoDJ in ni bilo nikoli nič problemov).

Saj dobiš račun in garancijo za vse imaš pri njem. Jaz ti svetujem nakup tam, ampak pred nakupom jim piši mail, če boš več komponent kupil oz. celoten PC, ker lahko dobiš na večjo količino kaj popusta-sploh na kompleten PC! >:D

_GiZmO_ ::

Elektroniko,demise in podobne kao "trgovine" ne priporočam!Vsaj,ko sem jaz nazadnje kupoval,ni bilo ne računa,temveč nek hieroglif na škatlo!Plus tega imaš pol probleme z vrnitvijo (še niso slišali na društvo za zaščito potrošnikov in tam napisane člene)!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: _GiZmO_ ()

novinec09 ::

Koliko sem jaz do zdaj tam nakupil komponent, ne vem, če jih je kdo in NIKOLI, res nikoli ni bilo nobenih problemov.
Sem uveljavljal garancijo-je pred mano sprobal, ni delalo in mi je kar takoj zamenjal za novo, če ni imel pa sem pač teden ali dva počakal, da je dobil!

_GiZmO_ ::

Sigurno,da ti jo je takoj zamenjal,s palete pač drugo vzel,da ne bi prišlo do konfliktov:)) Pri online shopih je potrebno prvo pogledat pogoje poslovanja,in pri njih ni nič o vrnitvi izdelka in še bi lahko našteval..!Raje kupim pri AGT-ji,pa dam 20€ več,pa veš,da ob morebitnih zapletih,100% ne bo problemov!

novinec09 ::

Vsak ima svojega favorita in po drugih pljuva. Jaz osebno pri AGT nebi kupil ničesar, čeprav nimam nič proti tej trgovini.:\

Mentor73 ::

OK Novinec, če nimaš nič proti AGT-u, pa potem vsaj objavi "konkreten argument", zakaj ne bi kupoval v tej trgovini? Mislim, nimaš nič proti trgovini, a vseeno ne bi? Bolj nasprotujoče izjave ne bi mogel podati. Razen, če delaš reklamo za elektroniko, ali ker pač enostavno tebi ni.

Lahko samo pohvalim AGT za korektnost in prijaznost. Naročil 2x pri njih in vedno prejel brezhibno, za informacije vedno ustrežljivi. Skratka pozitivno. Cene konkurenčne.

Na sestavi.si sem kupil procesor e8400, ki ga je imel edini na zalogi (zadnje čase težje dobavljiv). Prodajalec je držal obljubo in ga poslal na dogovorjen datum. Skratka tudi pozitivno.

ST-777 ::

Pri Mlacom d.o.o., ki imajo tudi spletno trgovino, sem doslej kupil precej komponent, ki sem jih vse sam izbral in z njimi so sestavili tri računalnike.

Nobena komponenta v vseh teh računalnikih se doslej še ni pokvarila, vendar je to bolj sreča, kot kaj drugega.

S poslovanjem firme Mlacom sem zadovoljen in izvedel sem od drugih, da imajo zelo dober servis.

gregor ::

ja res je, vsak ima trgovina ki jo favorizira

jaz imam izkusnje samo z funtech.si, in sem imel 2x reklamacijo - vse brez problemov reseno

samo kollikor vidim je zadnje case bolj agt.si "popularen" + elektronika.si

za elektronika.si , ali morda kdo ve ali je to samo internet prodaja oz. ali imajo tudi trgovino kjer se da pogledat... prevzet blago in kasneje morebiti resit reklamacijo

hvala
lp

novinec09 ::

Mentor73:

Jaz v elektroniki (bivši DinoDJ) kupujem že cca 5 let in nisem imel nikoli nobenih problemov. Plus tega je najcenejši od vseh ponudnikov.
Argument je ta-zakaj bi kupil pri AGT, če dobim pri Elektroniki enako komponento za dosti nižjo ceno? Ter NIKOLI nobenih problemov!

gregor:

Lahko osebno dvigneš, ampak boljše prej poklicat, ker niso vedno tam. So pa malo ven iz MB oz. bi naj še spadalo pod MB.

Mentor73 ::

Novinec ... če primerjam cene komponent, ki sem jih kupil pri AGT in so objavljene na elektroniki, ugotovim naslednje (na dan 4.4.2008):
- cena matične je za ca 5 eurov nižja pri AGT - GA x48 DQ6
- cena grafične je za ca 30 eurov nižja pri AGT - Gainward 8800 GT 512 MB BLISS

Če gledamo na primer ponudbo 9800 GTX je samo 3 eure odstopanja v korist Elektronike.

Skratka, cene so podobne in daleč od tega, da bi bila Elektronika tako drastično cenejša. Me pa veseli, če si zadovoljen, tudi sam kdaj morda kupim tam, če naletim na kakšno ugodno ponudbo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mentor73 ()

mesoreznica ::

Sam sem sproba veliko trgovin z internetno prodajo: mimovrste, AGT, JAE, Mlacom etc.

Daleč najbolj zadovoljen sem bil pri AGT-ju. Pri njih sem pripravljen plačat več ker vem kaj dobim. Enkrat sem hotel vrnit artikel nazaj pa sem zgubil račun, takrat sem si mislil kaj pa čem, sem zajebal. Ampak ne, pri AGT-ju so pogledali v računalnik, poiskali račun pod mojim imenom in vzeli artikel nazaj ter ga zamenjali. In še veliko takih štorij je bilo z njimi, kjer sem samo začudeno gledal in nisem mogel verjet. Tako da zame so AGT No1. Mlacom pa najslabši, vsak kar se garancije tiče.

LP
Gigabyte UD3P, E8500 @ 4.5 GHz , HD4870-X2, 4GB ram (Xtreeme Dark),
WD Velociraptor, LC Legion-X

gregor ::

to pa nisem vedel da je mozen tudi lasten prevzem v elektronika.si

sem iz mb, tako da ruse pa bom ze nasel :)) , ce pa kaj ne spila pa lahko hitro nazaj nesem
ker posiljanje po posti traja, pa se poceni ni

zadnic sem poslal monitor 970p na popravilo v lj in cena za prevoz (posta) je bila okoli 7-8 eur :(

lp

novinec09 ::

Delavnico ima v MB oziroma med MB in Limbušem in tam lahko dvigneš! >:D

Mentor73:

Sem ga pkilical in preveril kako in kaj (se mi je zdelo čudno, da je toliko dražji) in mi je rekel, da so cene šle dol, ter da še jih ni popravil. Naj bi jih ta vikend. :8)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kje dobiti najbolj poceni računalniške komponente?

Oddelek: Kaj kupiti
114674 (4052) smacker

AGT računalniki (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Kaj kupiti
562132835 (72375) kuglvinkl
»

Nov računalnik za 666€

Oddelek: Kaj kupiti
461985 (1255) Pepc619
»

Imate izjušnje z Elektronika.si (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
787296 (3636) __Devil__
»

Rabim plata, procesor in rame. Predlogi

Oddelek: Kaj kupiti
412012 (1454) GrimReaper

Več podobnih tem