» »

Agt

Agt

«
1
2

billgates ::

Sošolec bo kupil nov računalnik pri AGT in ga zanima:

1. Kako zanesljiva je trgovina?(če ti pošljejo po pošti in je zlomljeno kaj da ti povrnejo brez problemov);
2. Če tam pod sestavi si sam če ti oni že poltem tam lahko sestavijo.

mihajlo carr ::

1.Agt je vredu trgovina samo pa uporablja TNT dostavno službo ki je en ku**c!!!
2.Pri sestavi.si ti mislim da brezplačno sestavijo če pri njih kupiš

Meizu ::

TNT je res šrot. Ampak so mi pa zagotovili, da če je kej narobe z dostavno službo, zamenjajo brez problema. Kao.

mihajlo carr ::

Rajš sam prevzemi!

Cveto ::

1.Agt je vredu trgovina samo pa uporablja TNT dostavno službo ki je en ku**c!!!
2.Pri sestavi.si ti mislim da brezplačno sestavijo če pri njih kupiš


Ni bila mišljeno trgovina sestavi.si pač pa funkcija "sestavi si" na strani AGT. In ja, če kupiš preko tega ti comp sestavijo, če kupiš windowse ti naložijo še te, naložijo tudi vse driverje...

Moje izkušnje z to trgovino so zelo pozitivne, zdi se mi da ti tam še najbolj znajo povedat kaj se splača in kaj ne (dajejo vtis poznajo sceno)

BigBoss_ ::

Pri njih kupil že veliko računalnikov, nikoli nobenih težav.

1x je crknu DVD/RW zamenjali brez vprašanja (niso niti gledali kaj je s starim narobe)
1x je bilo kupljeno pri njih vse razen ramov. Računalnik se je resetiral med igranjem iger. Oni so posodili svoje rame za troubleshooting...

Skratka vse naj naj. Sem pa vedno šel sam iskat PC, pa nisem iz LJ. Nazanje ko sem naročeval pri njih, sem spet vzel vse razen ramov, pa nikjer obkljukal opcije sestave, pa so ga vseeno skup vrgli. Lepo. So mi prišparali nekaj časa :).

mesoreznica ::

Tudi sam se izredno zadovoljen z AGT.

LP
Gigabyte UD3P, E8500 @ 4.5 GHz , HD4870-X2, 4GB ram (Xtreeme Dark),
WD Velociraptor, LC Legion-X

Zgodovina sprememb…

Goli ::

Sam sem pri njih naročil vse razen ohišja, sestavili, naložili in predali meni..super... it's that simple
Q6600 @ 2.4,Silent Square
Striker II Formula,Gainward 9800 GTX
Mushkin EXP 650W,Mushkin Redline 8 GB, Seagate 1TB

sss ::

Kot so že gor zapisal. Prostore imajo sicer natlačene v stari zgradbi ampak sam odnos je izredno dober.
Najbrž ni odveč napisat, da se prodajalci spoznajo na svoj posel. Priporočam :)

maratonec5 ::

Še ena točka za agt z moje strani. So ažurni, kvalitetni, strokovni in imajo zelo korekten odnos do strank.

Zgodovina sprememb…

JeZo ::

Sam sm naredil podobno naročilo na www.sestavi.si pa je slu tudi vse ok.

Namestili so mi visto, ki sm jo kupil vključno z vsemi gonilniki.

Žal pa na agt se nisem kopuval.

LP!

mesoreznica ::

Sam sm naredil podobno naročilo na www.sestavi.si pa je slu tudi vse ok.

Namestili so mi visto, ki sm jo kupil vključno z vsemi gonilniki.

Žal pa na agt se nisem kopuval.

LP!


In čemu sedaj ta post v temi kjer se sprašuje o AGT če še tam nisi kupoval?

LP
Gigabyte UD3P, E8500 @ 4.5 GHz , HD4870-X2, 4GB ram (Xtreeme Dark),
WD Velociraptor, LC Legion-X

mihajlo carr ::

kupil si gonilnike?? še to zaračunajo
visto pa tut loh iz travnika naložiš

bluefish ::

malo napačno je verjetno oblikoval stavek. Je včasih potrebno razbrati iz konteksta.
Sicer pa, govor je o trgovini AGT in ne o hruškah.

Kibby ::

Jaz imam z njmi dobre izkusnje... Tudi s TNT sluzbo je blo vse ql... tak da treba potrkat :D:D

"knock" "knock"

mihajlo carr ::

malo offtopica ne škodje;)

UNIVERZUM ::

Z AGT sem bil zadovoljen zeloooo, saj ko mi po dostavi z TNT ni delala plata so jo brez težav zamenjali, pa še PC so sestavl, čeprav sem samo plato in proc pr njih kupu. Tudi sedaj, ko sestavljam PC za sodelavca (najverjetnneje z vašo pomočjo), se bo nabavil v AGT.
Asrock Z77 pro4-m,i5 3570, corsair 8gb, sapphire 4870,CC500R
Odrasli so samo otroci, ki jih nihče ne potegne za ušesa,
ko naredijo veliko neumnost/by yjpe

Meizu ::

PLata ti ni delala praviš... A greva stavit gajbo pive, da je za to kriv TNT? ;)

novinec09 ::

Da bi bila NOVA plata zanič je možnost 1:1000000! :8)

Pyr0Beast ::

1:500 kvečjemu.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

OZZY ::

Da bi bila NOVA plata zanič je možnost 1:1000000! :8)


Misli,da imaš pravi nick...Mal se pozanimaj kako zgleda testiranje pri proizvajalcu. Vedno je med serijo kak izdelek DOA, ki lahko po transportu še naraste.
Go with the flow.

mihajlo carr ::

pomoje je hotu sam povedat da je zlo mal možnosti...hehe..

bluefish ::

enostavna računica, na določen n vzorec je x pokvarjenih.

UNIVERZUM ::

Embalaža je bila nepoškodovana ko sem stvar prejel, tako da nebi krivde valil na nikogar. Lahko da je bil napajalc, saj 2 konektorja na kablu za priklop na plato nista dosegla le te (napajalc je bil nov), pa jaz tega nisem opazil, tako da obstaja možnost, da je to skurilo čeprav na plati ni bilo nič -vizualno- skurjenega. Zato so mi jo tudi zamenjali bp.
Asrock Z77 pro4-m,i5 3570, corsair 8gb, sapphire 4870,CC500R
Odrasli so samo otroci, ki jih nihče ne potegne za ušesa,
ko naredijo veliko neumnost/by yjpe

Meizu ::

Ja, sej v TNT so mojstri ravno takšnih stvari. Prejmeš nepoškodovano pošiljko, a ko jo odpreš je vse pretreseno in zjebano. Pa ne da sm to doživel 1x, ma mi je model že 2-ič premetaval GPU (88GTS512mb) ko sm ga naročil prek AGT. Sicer nepoškodovana embalaža, odznotraj pa kdove kaj je nastalo. Sm zahteval da pošiljko odpre zdej, da vidim, kaj je ustvaru. Ni hotel, sm reku prou, poberi se od kjer si pršu, jst grem to osebno gor iskat. In tko je tudi blo. No, drugič pa naj še vrti tele pošiljke in jih po zraku premetava (ja, dragi ljudje, točno to je počel)... Svašta, mislim, TNT suxxx... Nesposobni ljudje. Totalno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Meizu ()

nuclear ::

aja se je "duval" pa na hitro vzel škatlo, pa zavrtel kao, "to je pa za vas", tuki se podpišite? je blo v takem smislu :D
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

tilinho20 ::

hehe :D

ST-777 ::

Kupoval sem že pri AGT in sem z njihovim poslovanjem zelo zadovoljen.

@novinec09 .... nekatere m.plošče so zelo slabe in je verjetnost, da jo kupec dobi že pokvarjeno kar velika, to je možno videti tudi na tem forumu

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ST-777 ()

Meizu ::

nuclear - neki takega je blo ja. Sam to pošiljko je kr fajn v zrak zametal...

twosocks ::

Pri AGTju kupujem že zadnjih 6 let - kupljenih že cca 50 računalnikov (monitorji, tiskalniki).
Takoj po nakupu samo dve težavi, enkrat barva ohišja, drugič DVD pekač ni delal... kar je kasneje odpovedalo (se ne dogaja pogosto, ker odsvetujejo škart robo), so korektno in hitro poservisiral. Majo pa hud servis ... glavni serviser ve kaj dela...

Tko da podpirma prejšnje poste.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: twosocks ()

Grey ::

AGT je edino računalniško podjetje za katero bi dal roko v ogenj. Res, prodajalci se spoznajo na svoj posel, na računalnike, znajo svetovat kupcu, garancija se uveljavi brez problema (če ste le pošteni), naročeno robo se dobi v roku itd. V zadnjih letih sem pri njih zamenjal (beri: nadgradil) veliko komponent, od procesorjev, rama, grafičnih kartic...nikoli nobenih problemov.
Kar se pa tiče TNT pa ne bi znal kaj dosti povedati, ker grem vedno vse iskat v trgovino.

mihajlo carr ::

edino to ni dobro da jim ne piše če je na zalogi oz. rok dobave

Meizu ::

sej jih pokličeš, pa ti povedo. A je tko težko poklicat?
Jst ko sm naročal 9800GTX sm si jo celo lahko rezerviral, da mi je kdo ne spiči pred nosom. IN sm lepo osebno prevzel v njihovi trgovini in je blo. Super trgovina, pohvalno.

Kibby ::

Al pa vprašaš preko maila... Meni so vedno zelo hitro in predvsem korektno odgovorili... Tudi ce so se vprašanja mogoce mal naumna zdela, so vedno prijazno odgovorili...

Meizu ::

Ja, jst sm se po telefonu s prodajalcem celo pogovarjal, kakšno prednost ima dejansko PCI-E 2.0 pri 9800GTX in sva ugotovila da sploh ne dosti, oz. nič. Hehe...

tilinho20 ::

Meni preko maila vedno hitro odgovorijo. Pohvalno.

DJ MartiNi ::

Jaz naročam robo preko MSNja. Hitro in učinkovito.
1:Phenom II X3 720BE/ASRock 970M Pro3/2x8GB G.Skill Aegis/Radeon HD2600XT
2:Athlon X2 BE-2300/Foxconn A7DA-S/2x2GB A-Data PC2-6400/Radeon HD3300

michel ::

Večkrat kupoval pri njih (vedno sam prevzel v trgovini), in vse štima. Odnos do stranke je sploh dober. Pa po telefonu ti sporočijo ko je roba pripravljena za prevzem.

freejack ::

Trenutno mam mal mešane občutke do njih. Sem namreč nabavil kišto pri njih, jo doma sestavil sam (nisem prosil za sestavo, sami od sebe tudi niso ponudili oz. naredili). Ko sem vse skup sestavil in zagnal računalnik, so mi po ekranu leteli sami zmazki in mavrice (zmazek konsistenten z postanjem biosa, tako da se mi je zdel da se na kompu pa vseen neki dogaja, tut če ne vidim). Komp ugasnem, za vsak slučaj še enkrat preverim stike, znova zaženem in znova isto. Na sumu sm mal mel grafo, še posebej ker se je že po par sekundah delovanja (od prižiga računalnika) zagrela tako močno, da bi lahk spekel jajce na njej. Ohišje zaprem in naslednji dan pokličem dol če se lahko popoldne oglasim pri njih, da bi preverli in probali na hitr sam pogledat (zamenjat grafo) - mam pač tako službo da ne utegnem na uradne ure servisa. So rekli da ni problema. Se znova usedem v avto in odpeljem na AGT, nakar prodajalec odpre ohišje in preveri kable. Na moj komentar o grafi mi odgovori, da se ne strinja in da sta kriva ali procesor, ki sem ga ob lastnem sestavljanju verjetno uničil (če odmislim da sem kot admin, serviser, vodja informatike sestavil že na stotine pcjev) ali pa da nisem predhodno, pred zagonom računalnika, v biosu nastavil voltažo ramov. Ponudil mi je celo, da sname ventilator z procesorja in sam procesor, da preveri pine na plošči, a sem zavrnil. Sem ga pa prosil, če lahko vzame ven samo grafo in vtakne not katerokol drugo in če lahko preverima, če pc normalno posta. Za to pa očitno ni usposobljen kot serviser. Praktično neuporabljene grafične kartice tudi nisem mogel menjati za novo, tako da sem moral vse skup pustiti spodaj.

Reklamacije se dogajajo, tut sam se dostkrat zmotim, ni mi problem počakat par dni, sam res nimam volje da delam 750 prevoženih kilometrov, da zadeva sploh deluje, kot mora, ker benz tut ni zastonj. Da ne omenjam, da je garancija novo kupljene in praktično neuporabljene opreme "vprašljiva", ker sem sam sestavil pc.

camx ::

Ravno sem naročil komponente pri AGTju, in dostavljene bodo preko TNTja. In, ko sem že naročil naletim na same "pohvale" za TNT. Je boljše da zvrnem paket (in se niti ne jajcam z vračanjom itd., ko bo vse polomljeno), in riskiram pa € več pri Mimovrste ki ma normalno dostavo preko pošte?

p.s.: gre pa za paket vrednosti cca. 360€ (Q6600, Asus P5Q, 4GB Muskin PC-8000 "Redline" ram)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: camx ()

Ted ::

Ne paničari. Če bo kaj narobe boš lahko pol :D .
Mah...

camx ::

Nimam časa, pa niti mi ni do tega da bi se zajebaval z vračanjem paketa, pa kreganjem kdo je kriv in kdo ni.
In ko sem malo pregledal zdej forum za TNT, berem same lepe stvari o njih.

Kibby ::

Panicaris ne da bi ze dobil sploh... Jaz sem tudi narocil pri njih in mi je TNT vse korektno dostavil (ram, cpu in grafo). "Bog" obvaruj nase prodajalce takih kupcev, ki prvo kupijo oz. narocijo, pol pa zacnejo komplicirat, namesto da bi si pred nakupom oz. narocilom vzeli 5 min casa in se informirali. Krneki...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kibby ()

opeter ::

Podpis pod Kibbyjev post!
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Ted ::

Itak ne kupuješ nekih zelo lomljivih stvari. Da polomiš zapakiran procesor in plato (da o ramu ne govorim) morš bit pa že res pravi mojster, ne samo da ti more z roke past, past ti more pod kolesa avtomobila/kombija :) .
Mah...

Meizu ::

Ted, zelo lepo od tebe, da si to tako predstavljaš. Pa ni. No mogoče je. Ampak ne pri TNT. Mojo plato jim je uspelo sfukat. Grafo prav tako. Disk je ala še vredu, edino procesor in rami še delajo kot mora. Plato in grafo smo mogu zamenat, ker je šlo vse v pm.

cime - lahko pa tudi prekličeš naročilo in prideš k njim osebno zadevo prevzet. Vsaj jst sm tko naredil in je blo vse ok pol.

gregor_m ::

Hmm AGT. Torej reklamiral sem prenosnik 14.5.08, ki je imel napako, da se ja sam preklapljal na baterijo, čeprav sem ga imel priključenega na elektriko. Do danes ga še niso zrihtali... :|
Če ne bi imel še službeni prenosnik bi verjetno že streljal.

Z nakupom raznih komponent pa sem bil zadovoljen nad hitrostjo odzivnega časa in dostavo.

Mavrik ::

Oni sami gotovo tega prenosnika ne popravljajo, ampak so ga poslali na ustrezni uradni servis, ki je skoraj gotovo v tujini.
The truth is rarely pure and never simple.

camx ::

Panicaris ne da bi ze dobil sploh... Jaz sem tudi narocil pri njih in mi je TNT vse korektno dostavil (ram, cpu in grafo). "Bog" obvaruj nase prodajalce takih kupcev, ki prvo kupijo oz. narocijo, pol pa zacnejo komplicirat, namesto da bi si pred nakupom oz. narocilom vzeli 5 min casa in se informirali. Krneki...


Ko prebereš tolko graj na račun TNTja (v različnih temah, od različnih ljudi), pol maš razlog za "pančiarit". Jebe se mi za prodajalca, če je res to kar folk govori o TNTju. Komponent ne bom dobil zastonj, da bi me bolu kurac al bo kej delalo al ne bo, in potem biu še en teden brez dokler se zamenjajo. Krneki...
Paket bom sprejel, če ne bo že vidno poškodovan pred prejetjom. Zdej si mi vsaj malo optimizma vliu, ko si reku, da je s tvojimi stvarmi blo vse ok.

Meizu ::

Ravno nasprotno z mano, ko sem imel 2x zaporedoma težave s tnt dostavo.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dostavna služba TNT

Oddelek: Loža
197503 (4223) k4vz0024
»

Trgovina Agt.si (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
16531635 (20477) cholt45
»

AGT računalniki d.o.o. (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6815574 (11372) gendale
»

Nakup in dostava @ agt.si (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
606634 (4988) __Devil__
»

Imate izjušnje z Elektronika.si (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
787296 (3636) __Devil__

Več podobnih tem