» »

Slo-tech forum?

Slo-tech forum?

«
1
2

svenica ::

Ali ni že prav boleče ironično da ima stran po imenu 'Slo-tech'
najbolj zastarel, grd in nefunkcionalen forum na netu?

Kdo je odgovoren?

Ali bolje rečeno - kdo je nesposoben?

ripmork ::

kakršenkoli že, en simpl razlog je zakaj mi je tale forum kul:

simplicity, (privzeto)črno ozadje in bele črke.
dosti blažje za oči, pa še hitreje deluje slo-tech forum brez vseh tistih kičastih bannerjev in avatarjev, katerih je cel kup po drugih forumih.
kar se pa dizajna tiče: prenova ne bi škodila, čeprav se mi zdi, da je v resnici folk niti ne pričakuje/zahteva


just my 2 cents

strictom ::

More like your 8 cents. Prenove se nebi noben branil, sploh tak dizajn k je bil nekaj časa v planu. Green/White/Blue Web2.0.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

bond007 ::

pa še hitreje deluje slo-tech forum brez vseh tistih kičastih bannerjev in avatarjev, katerih je cel kup po drugih forumih.


Hmm res da tega vsega nima, ampak nisem ravno opazil, da bi bil tako zelo bliskovito hiter. PAč zelo okrnjene funkcije (iskanje bogo bogo, ZS žalost), celo št. ogledov tem so izklopili, pa še vedno ne deluje nekaj blazno hitro.. Za leto 2000 je še blo, sedaj bomo 2008, stran pa je doživela zelo malo sprememb. Žalost...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bond007 ()

SmeskoSnezak ::

A lahk kdo osveži spomin, kdaj so neke bluzli o spremembi? Neke ankete so ble, pa predogled foruma smo vidli, etc. Neke so hoteli toraj uporabnike poslušat. Samo očitno je blo tisto samo da so nehali uporabniki gnjavit , da bi se portal pobolšal... v bistvu pa vedno bolj nazaduje. In potem se ta slo-tech oglašuje na televiziji. :\
@ Pusti soncu v srce... @

M@73Y ::

Pozdrav.
Jest vam povem da sem popolnoma zadovoljen s forumom. Forum je namenjen razpošiljanju informacij in ne fancyniranju. Števec ogledov tem je zame nekoristen, ker tudi če bi deloval ne vem kaj bi s tem spremenil oglede foruma? Mislm sj je vse kul razporejen. Novice, forum kot celota, teme zadnjih 24h...
obstajajo pa vedno ljudje ki hočejo da je ena reč vedno lepa pa fancy,pa še in še. Lih tko kot nekateri kupujejo nevem kok drage npr.Motorole Razer samo zato ka so šemksi fancy lepe oblike. a ko pa telefon dobiš v roke pa nima skoraj nobene uporabne funkcije razen osnovnega klicanja in smsiranja.
Ah važno da lepo izgleda in da se ti ob vsakmu kliku nalaga sto smeškotov, pa banerjev in ostalega kičastega sranja.
Lp. Matej
..jump into psytrance tunnel..

Tr0n ::

Je ok, bi pa lahko bil se veliko boljsi.

trnvpeti ::

stabilnost pa iskanje
drugo je dobro, ne rabim več

AndrejS ::

Oblika je čisto dobra... samo zadaj je nekaj zastarelega , ki občasno šteka in iskanje včasih dela, včasih ne.

Keyser Soze ::

Jp, se strinjam z AndrejemS. Če to porihtajo, "it's all goooood".

Sam vmesnik je čisto OK. Ker smo ga navajeni, je simpl in ponuja vse kar potrebujejo veliki. Verjamem, da je novim članom mičkeno smotano, ker imajo drugi forumi blazno fancy dizajne. Samo nam, ki S&T spremljamo že skoraj vso njegovo zgodovino tale zadeva čisto paše.

Napredek je za smotane.:D

P.S.: No ja, če počasi začnejo spreminjati sam izgled ne bi bilo nič narobe. Samo nekako bi vseeno obdržal vsaj osnovne linije ter barvno shemo.
OM, F, G!

;-) ::

Meni se izgled dopade, oz. tak preprost izgled mi je taboljši. Lahko bi se samo popravlo pri ZS in iskanju. Ko iščem stare ZS-je dobim mlade zravn, iskanje pa je tak fuč. Te dve stvari ima vsak free forum ki ga odpreš nwm zakaj na ST tega ne popravjo. Drugače pa je super.

OmegaBlue ::

Eh.. ja novi dizajn je že dolgo v planu in kar se dizajnerja tiče je končan. Zdaj mora biti dovolj perfekten še za programerja ;)

Kdaj - nažalost ne morem rečt, ga nestrpno pričakujemo vsi zaradi malega morja izboljšav (oz. vse kar ste našteli zgoraj in še nekaj bombončkov). A je nekako tako kot duke nukem forever, "when it's ready/done".
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Pujcek ::

sam ne mi slotecha spremenit v barvno skrapucalo z mljon smajliji, mehkimi robovi in ostalo navlako... zrihtite iskanje (a ze dela?) pa je vse kul...
:)

zee ::

S-T je odlicen taksen, kot je. samo Iskanje je treba porihtat.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Daedalus ::

But...but we want eye candyz, blinking colorz, avatarz and shit...:D
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

michel ::

Nekaj takega si želimo8-O :D .

;-) ::

cilic1 ja če si želiš to nimaš okusa al pa slo techu ne želiš dobro:P

kopriwa ::

Še en, ki je zadovoljen z izgledom. Iskanje in hitrost na splošno se izboljšata, pa bo.

Rumko ::

Tudi jaz sem čisto zadovoljen nad izgledom - mmmm, sivo-moder stil - (kvečjemu da bi se še recimo smiley-e v slikah izklopilo ali kaj podobnega :P ), samo stabilnost (pa še to se da brez problemov potrpet glede na to da še nisem naletel na primer, ko bi za več kot par urc bila stran nedosegljiva) pa iskanje sta meni pomembna

Matej_K ::

Me 2....izgled je fenomenalen..ne ga spreminjat...pa še dobro dela na dial-up ...mislm hitrost odpiranja in to...

Za iskanje smo se pa že večina navadli na google.com, tak da tut brez tega prežvimo
... .. .

Ice-Heki ::

Sej se po parih urah uporabe navadiš kaj tukaj dela in kaj ne. ...

Važna je pa itak vsebina ... če kaj ne znaš ti tukaj gor sigurno hitro pomagajo :)

Gavran ::

Je.beš obliko in blinka-blinka. Važna je vsebina.

PS kot XP proti Visti...>:D

Edit: dodatek:

Tisti, ki ste za spremembe: Bolha anybody???
Bodimo strpni do virusov. Tudi virusi gripe, prehlada in AIDSa morajo živeti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Gavran ()

roCkY ::

Da neb kaj oblike spreminjal! ST je takle in naj ostane.
Kar se funkcij tiče pa tudi ni potrebe razen vgrajeno učinkovito iskanje.

Tac20 ::

SloTech je super tak kot je! Samo iskanje da bi se uredilo, pa še to zadnje čase kar dela, tako da nimam pripomb, vsako spreminjanje bi stvari samo poslabsale.

MaCoFaCo ::

Na kakšen način se slo-tech sploh financira? Reklame, donacije članov? Mogoče bi se lahko uvedlo posebno rubriko - donacije. Sem prepričan da bi veliko ljudi prispevalo kak euro za še boljši slo-tech.

Razvoj in vzdrževanje strežnikov pač stane, to ljudje velikokrat pozabijo. Vsi bi vse zastonj :)

Volk| ::

Ja, iskanje je res v kurcu...
Meni pomaga gogle...kako?

grem na gogle.com
vnesem: site:www.slo-tech.com iskanje

iskanje= beseda ki jo iscem...nas preljubi gugle pa pa lepo v delčku sekunde prebrska celi slo-tech in najde kar iskanje na slo techu rabil nekaj minut:D

Eni veste za to...drugim pa pac treba povedat:P

OmegaBlue ::

MaCoFaCo, donacij sigurno nikoli več ne bo.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

strictom ::

Kdaj so pa ble in kolk ste zbrali?

In ja. Dolžni ste objavit rezultate!
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

MaCoFaCo ::

Zakaj ne?

strictom ::

Zarad davkov ;)
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

OmegaBlue ::

Dooooooolgo nazaj ;) Vse kar je ostalo od tega je [ Slo - Tech : Donator Pejđ]

Lahko si preberete novico iz tistih časov, Donator pejđ
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Zgodovina sprememb…

R33D3M33R ::

Ma kaki izgled, manjkajo funkcije!
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

mitkos ::

Forum je čist cool. Ne manjka mu prav nič, vsaj z moje strani ne.

strictom ::

OmegaBlue, kolk ste pa zbrali, če ni skrivnost?
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

OmegaBlue ::

Blage veze, nisem imel trenutnega "ranka" da bi vedel ;)
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Poldi112 ::

Edino kar temu forumu resnično manjka so avatarji.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

jype ::

Jaz sem enkrat napisal greasemonkey ki jih skrije. Če kdo hoče, lahko objavim :)

Poldi112 ::

Pa saj ti forum omogoča, da jih skriješ. Problem je v prikazu.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

TechBeats ::

se strinjam z avtarji :D

pa še to, kaj se je zgodilo, da ne kaže več koliko je bilo ogledov pri temah??! to opažam že kar lep čas.:|
AciD TriP

Poldi112 ::

Hja, verjento je preveč uporabnikov in potem se zaradi preobremenjenosti počasi izklaplja stvari. Predlog za anketo: kaj bo naslednja stvar, ki se bo izklopila? :D
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

A. Smith ::

Sem proti avatarjem in podobnemu kiču. Še za smajlije mi je popolnoma vseeno, če jih nebi bilo (jih pa kljub temu uporabljam.)

Pri tem forumu mi je marsikaj totalno všeč. Naprimer, da ima lastno "kodo", ki jo je treba poiskati, da lahko recimo pišeš nad- in podpisan tekst ipd. Da ima neko globino, ki jo odkriješ na dolgi rok. Všeč mi je kritična masa znalcev iz vseh področij. In seveda, že pregovorna suhoparnost. Tisto, kar je sveto so argumenti, ne pa razni barviti okraski. Definitivno je suhoparnost en izmed zaščitnih znakov ST. Zato upam, da bo ostalo tako tudi v naslednji verziji, kadarkoli bo že prišla.

Večina forumašev je naklonjena funkcionalnosti in vsebini pred zunanjim izgledom. Tehničen kader I guess.
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

gzibret ::

No, mnenje uporabnika gzibret-a (ne moderatorja gzibreta, da ne bo kaj narobe ;) ).

Meni se forum čisto dopade. Je funkcionalen, včasih zašteka, samo ne tako pogosto. Pa tudi glede štekanja nisem čisto siguren, če nima prste zraven tudi browser (če ga ugasnem in ponovno izklopim, v večini primerov spet dela OK).

Predvsem mi je pa všeč to, da ne utripa preveč stvari.

Pa tudi glede uporabnikov lahko rečem, da je povprečni uporabnik na S-T-ju najbolj izobražen (in tudi najstarejši), če primerjamo povprečne uporabnike na drugih forumih. Se vidi po debatah. In to mi je všeč.

Svaka vam čast (uporabnikom) :P
Vse je za neki dobr!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: gzibret ()

Zheegec ::

Slo-tech je pravi "geekster" forum - preprost, pregleden in polno funkcionalen 8-)

Ni važen izgled, ampak vsebina!
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

MTm2H37rqt7B ::

Polno funkcionalen? Saj se zadeve sproti izklaplja, da folk lahko sploh bere tekst (st. ogledov tem, search ze od kdar pomnim ni deloval tako kot bi moral, za ZS si se moral sprehoditi cez 50 praznih strani ce si zelel priti do starega ZS).

S-T forum bo kmalu postal samo se oskubljeni tekstovni forum (kar sploh ni tako slabo) vendar, da se obstojece funkcije ne poslihtajo je pa zal slabo.

Zgodovina sprememb…

Tr0n ::

ST forum je bolj podoben Linuxu. Za g33ke, ki imajo prevec casa, slab vmesnik in manjka precej user-friendly featerjev.

Daedalus ::

In predvsem - je uporaben. Tule najdeš ogromno različnih informacij, dobre debate, ipd... Vsi ostali, ki jim to predstavlja preveliko težavo, pa se lahko spravijo na kak bolj "Vista" forum, z glupimi temami, milijoni mularije, ki piše gluposti, ker se nima kam dat in seveda, kar je pri forumu absolutno najpomembnejše - tonami "uporabnih" fičerjev in "uču prijazno" navlako.

There you have it, Tr0n:P
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Tr0n ::

A mislis, da se pri izboljsanem forumu ne bi naslo dobrih tem in kompetentnih sogovorcev?

Daedalus ::

Mah, spet nekdo, ki ne šteka ironije0:)

Oziroma - daj drugič spiši kaj bolj ne-flame-war-abilnega, pa bo, ane?

Sam ne bi mel nič proti izboljšanju foruma, sam jebat ga - če se šefeteom ne da s tem ubadat, pa tud prav. Še vedno mi je bolj pomembna vsebina od nekih blinky-blinky dodatkov, manjkajoče fičerje tipa iskanje pa znam (kot pravoveren geek) kompenzirat z uporabo googla recimo. In resnici na ljubo res ne vem, zakaj se to nesrečno iskanje ne outsourca - kot ma narejena marsikatera stran.

Ostalega pa ne pogrešam...mogoče seznam priljubljenih tem. To je pa tud vse. In ja, vsebina in ljudje bojo ostali, tud če se bo zgodila kdaj kaka prenova. Ne vem pa, kaj enim ta prenova predstavlja tak sveti gral...if it ain't broke, don't fix it.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Tr0n ::

Stekam. Flammable sem pa napisal, da se malce zbudite admini in nekaj naredite.

krneki0001 ::

Tak kot je mi je čisto všeč, samo še podpise bi ukinil, da resnično vidiš samo to kar je napisano. Saj forum je zato da bereš, kaj ostali napišejo, ne ga gledaš avatarje in vse ostalo ki blinka.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Anketa - Avatarji na Slo-Tech (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Slo-Tech
67140265 (22828) Gandalfar
»

Novi Slo-Tech: meni zelo všeč! (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Slo-Tech
68744003 (25869) Ziga Dolhar

Avatarji & podpisi (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
535005 (4243) kuglvinkl
»

Nova anketa (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ankete
596969 (5685) Jaffa
»

kako si daš slikico v slo-techu. (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Slo-Tech
42431305 (23733) Mr_Globus

Več podobnih tem