» »

kako si daš slikico v slo-techu.

kako si daš slikico v slo-techu.

gabl136 ::

Problem v tem forumu ni v ''pomanjkanju naprednih funkcij''. Največji problem je pomanjkanje novic, testov, člankov.

ZELO pa me velikokrat moti tudi totalno neprofesionalno obnašanje nekaterih adnimov.

@Primož: s tvojim neprestanim udrihanjem po V-I-Pu si to neprofesionalnost samo utemeljil.. (pa da ne boš slučajno mislil, da imam kaj proti tebi, samo profesionalno pa nisi odreagiral - pa čeprav bi od adminov takih forumov to pričakoval).

''če vam kaj ni všeč pojdite drugam - res profesionalno;(

gabl136 ::

@Tic: žalostno jetudi to. Ampak sej ni važno; če ti kaj ni všeč pa pojdi na slo-comp ali pa slo-mod>:D

hehe

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gabl136 ()

Smorny ::

Kolkor vem, se s slo-techom nihče ne ukvarja profesionalno oz. poklicno.
Motiti se je človeško.
Ampak, če hočeš stvar totalno zajebati potrebuješ računalnik!
http://www.smorny.com/

gabl136 ::

@Smorny: ne razumeš kaj sem mislil. Ni bilo mešljeno kot to da se ukvarjajo s tem poklicno, mišljeno je bilo tako, da bi lahko prej malo premislili in premleli, preden začnejo pisat ''brezvezne in idiotske poste. Ampak kot že rečeno; žalostno je pa to, da s tem mojim ''lajanjem ne bom nič dosegel...

gabl136 ::

Aja, kar se pa tiče teh Avetarjev in podobnih bederij...mene za te stvari boli KKK. Na slo-tech prihajam izključno zaradi novic in foruma, ne pa zaradi tega da bom vedel kako v resnici zgledata V-I-P ali pa Boeing8-O. Če pa nekateri hodite po forumih zato ker le ta lepo izgleda in lahko uporabniki limajo svoje slikce se mi pa smilite...pa brez zamere...

PS: nekoč je eden od uporabnikov imel podbis:

''vsak moj odgovor ima provakativen efekt na idiote''

Razmislite (nekateri)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gabl136 ()

Boeing ::

Ja res hvala za vzpodbudo, jackass88 :D

Zdej si mi pa vzel ves zagon. Eh, idi nekam. :)
Ko segaš po zvezdah ne skrbi, če kakšno zgrešiš... Morebiti ujameš Luno...
R50e AS355n, T-Rex600FBL, T-Rex500FBL, T-Rex450FBL, Futura + JetCat 200SX

CaqKa ::

>>> >>> In zakaj je tako pomembno to, da razikujemo "one" od "nas"?
>>> >>> by Miha

>>> Da ve koga ga mora biti strah. :)

>>> >>> Primoz: prosim te, če uvedeš še opcijo za prikazovanje "uradnih" avatarčkov, kljub izklopi "vseh" avatarjev.
>>> Prošnja še z moje strani.

tudi z moje. dodal bi še da hočem da se folk tudi moderatorjev boji. Saj smo strah in trepet tem s naslovom 'prosim pomagajte. NUJNO!!!!!!!!!!!!111'

>>> Problem je ker so avatarji le za tiste, ki imajo veze in poznanstva

lol. in koga poznam jaz? bil sem na enem slotech srečanju, tolko da so si moj obraz zapomnili, sicer pa moje veze ne segajo kam dlje.

premišljam še edino če bi po žigejevih stopinjah šel ter postal 'ime vzdevek priimek'

savos: preberi tisto kar je nad linkom, nato pa še tisto kar je v ahref med narekovaji.. ti bo potem mogoče bolj jasno ;) aja pa link v bistvu deluje prav fino.

DimmniBurek ::

Jest bi tudi mel avatar!!!!11oneoneenaeins
There Is No Stronger Drug Than Reality

Moonman ::

Kdo pa bo mojo sliko potrdil??? :8)


meatwaad ::


vse skupaj se izrojeva
forum postaja geek zbirališče

avatarji so čisto mimo

savosov v tem prednjači pred vsemi

čestitam za fotogeničnost
bravo


Matev, se 100% strinjam. Namesto da bi pustili avatarje po izbiri (kot vsak NORMALEN forum) bomo sedaj gledali neke osebne slike, kot da smo na zmenkih LOL! :D

OmegaBlue ::

Kako smo izbirčni.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

gfighter ::

Res je. Izbirčni ste...in s tem ne mislim uporabnikov:\

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gfighter ()

Jebiveter ::

meatwaad: A hoces razumet, da Slo-Tech NI NAVADEN forum! Je forum prav posebne vrste, kjer se zadrzujejo ljudje prav posebne vrste, ki imajo ideje prav posebne vrste in se ne ozirajo na to, da so vsi drugi forumi enako NAVADNI. Ker ta NI NAVADEN - je DRUGACEN.

In to, my friend, je eden od razlogov, zakaj smo nekateri tukaj ze... well, 7. leto+.

PS: Prav zanimivo je, kako le dolocenim uspe priti v konflikt takih proporcij, da se iz tega rojevajo neskoncno dolge teme...
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

Zgodovina sprememb…

bzp ::

o fak, a ni blo recen da bo default off? Ker teli avatarji so, pa brez osebnih zamer, gravz

meatwaad ::

Jeh, zato sem jih tudi danes izklopil ker kar je prevec je prevec. Jebiveter, torej tebi so vsec ti novi avatarji? Hehe, omg...

BigWhale ::

Keyser,
> Tale forum osebno obiskujem zaradi folka tu gor

Zaradi mene hodis sem? Ganjen sem! ;>

:P

---

Evo, avatarje maste, a ste srecni? Niste. Jih vzamemo? Boste srecni? Ne.

A kdo sploh ve kaj bi rad? Ne.

Ah ja. Vsi obljubljajo propad slo-techa. Ker vodstvo dela vse narobe. Mnja, bomo videli.

gzibret ::

> A kdo sploh ve kaj bi rad? Ne.

Kolikor sem jaz spremljal temo, se točno ve, kaj bi ljudstvo rado. Rado bi avatarje, ampak ne takšne, kot ste jih dali sedaj, ampak takšne, poljubne oz. takšne, ki jih uporabnik sam izbere in uploada. Vi moderatorji lahko predpišete standardne velikosti, format, barvno paleto itd..., vendar kaj je na avatarju, naj bi bil izbor uporabnika in ne administratorjev.
Vse je za neki dobr!

gfighter ::

Tako je.

Keyser Soze ::

BW, zaradi tebe ga bom zapustil.>:D

gzibert, gfighter,... A vidva sta brata?:D

gzibret ::

To glih ne. Imama pa oba noge do tal (zelo verjetno, predvidevam).
Vse je za neki dobr!

A. Smith ::

>>Ah ja. Vsi obljubljajo propad slo-techa. Ker vodstvo dela vse narobe. Mnja, bomo videli.

Ne bi rekel. K sreči ste nam omogočili izklop avatarjev, vsemogočni KNOF, ki nas ščiti pred vašimi zablodami :D
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

Jebiveter ::

Jebiveter, torej tebi so vsec ti novi avatarji? Hehe, omg...


Em,... jest sem ze ves cas proti. SPLOH! :/

Mi je pa ideja osebne fotografije bolj vsec kot raznobarvni kvadratki z (ne)izvirnimi motivi.
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

Myth ::

Zdaj se še mora najt samo ena punca ko bo rekla naj se ostali opogumijo. Zatem pa pa odprejo/mo temo, kjer glasujejo/mo za najlepsega slo-techovca. :D :D
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

jype ::

Bah. A si lahko kako izklopim prikaz teh groznih ksihtov?

Nejc Pintar ::

da, lahko ugasneš prikaz teh groznih ksihtov če si malo ogledaš nastavitve
Lahko je biti prvi, če si edini!

christooss ::

A takile so pa FUL lepši:\
Zakaj je nebo modro? Da imamo lahko sladoled Modro Nebo

PersonaRudis ::

Kaj pa če bi začeli stalni uporabniki dobivat kake 'bonuse'. Npr. za 4.RD registracije bi lahko dal avatar velikosti 16*16 (2^4), za 5.RD 32*32 po 6. letu pa bi se stvar zaključila z 64*64 avatarjem.0:)

Zgodovina sprememb…

Jebiveter ::

gonzi: Ves kolk folka bi pol melo ze 128 ali (bognedaj) 256px velike avatarje! Pa sej ne bi blo placa za vsebino vec! :(
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

Nejc Pintar ::

to bi moralo biti samo za aktivne člane
Lahko je biti prvi, če si edini!

Paramedic ::

Jao, kaj je nastalo zdej ven iz enega predloga za izboljšavo - boj med admini in uporabniki.
Rad bi ugasnil tele frise, ampak avatarje osebja bi pa rad obdržal, ker so lepi. Kdo je za to, da se ukinejo avatarji userjev>:D?

Sicer mi je pa tisti predlog kar všeč, da imajo stari člani možnost avatarja do 64x64.
End transmission.

Zgodovina sprememb…

lambda ::

Hm ... še ena prošnja za double opcijo glede avatarjev - te slike so patetične. Trenutno vodi Mr|ce, takoj za njim pa SavoS
-Prikazujem admin avatarje: da/ne
-Prikazujem user avatarje: da/ne

Vesoljc ::

p00ps
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Vesoljc ()

PersonaRudis ::

fuckwind: ...po 6. letu pa bi se stvar zaključila z 64*64 avatarjem....

64*64 je max.

Ta sistem bi se še dalo ful dodelat (par predlogov):
- persuna rudis: zmanjšanje avatarja za za eno stopnjo oz. dodelitev nekega zelo bednega 16*16 avatarja
- samo JPEG format -> zagotovitev statičnih sličic
- avatarje se nebi dalo spremeninjat (oz. samo 1x)
- možnost izklopa prikaza avatarjev (oz. avatarje bi videli le tisti ki imajo sami avatarje)
- itd.

Zgodovina sprememb…

Tic ::

Evo, zakaj si vi admini ne date osebnih slikc? No, a mi lahko nekdo pove? Dejmo promoz, da te vidmo.
persona civitas ;>

Poldi112 ::

Da ti citiram Gandalfarjev post v tej temi:

To da imamo mi se te risankaste slikce pa pomeni, da je sedaj izpitno obdobje in pac ne razfukas polovico sistema, ki deluje sredi izpitnega obdobja, ja?
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

SavoS ::

OFFTOPIC POLDI....me zanima kako kaj napreduje tvoj avatar??....pa brez zamere...
Podpis..... Kdo mi je vkradu podpis???

hunter01 ::

Dvojne opcije za avatarje lahko nadomestis s tem da vsakic ko zagledas kaksen obupen avatar (večina) lepo desno klikneš nanj pa daš adblock pa je. Raje se mučim z blokanjem vseh osebnostnih avatarjev kot pa da jih moram gledat! (od adminov, moderatorjev... so mi pa vsec :D )

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hunter01 ()

Poldi112 ::

Moj avatar caka na boljse case. Ga imam, ampak ni sprejemljiv za vodstvo (razen ce si spremenim ime in grem na eno plasticno operacijo, da bom izgledal kot poldi iz hrabrega miska).
Sem si pa danes spremenil podpis ki ponazarja nestrinjanje s takimi avatarji.
Ocenjujem da bo leta 2013 omogoceno imeti risan portret, ki bo predstavljal uporabnika, 2017 pa bo tudi ta omejitev odsla. Ampak to je optimisticna varjanta.

Sem pa zadovoljen z trenutnimi avatarji. So vsekakor korak v pravo smer. Skoda samo da je to korak miske, ampak jaz sem potrpezljiv.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

SavoS ::

Hja....kaj pa razmišljanje v smeri, da bi postal Admin...s tem avtomatsko dobiš pravico do risanih avatarjev in ...vola...tvoja želja bo uresničena....>:D
Podpis..... Kdo mi je vkradu podpis???

Poldi112 ::

Ja, to bi bilo fino. Jaz se javim za admina v hifi oddelku. Bom brisal vse bedarije, ki jih pisejo osebe, ki ne slisijo.
Edini problem je da bodo tudi admini izgubili risane avatarje.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Myth ::

ROFLMAO... :D a moj avatar je nekomu tak všeč da sem kar prvi. U ti mater. :D Pa brez zamere , fantje, samo ste res malce tečni že z tem avatarji gor, avatarji dol. Odločite se že. Dali so vam možnost , eno priliko, da dobite avatarje, vi pa se pizdite. Meni je tako vseeno, dokler me nebo htel zarad tega da sn mu zbrisal post, vbit.
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

SavoS ::

Hej MR|CE hehe glavno, da sma na vrhu....saj po nečem sva ZELO znana....
Podpis..... Kdo mi je vkradu podpis???

Myth ::

Hehe... ne vem če lahko rečem tukaj da sem polaskan... v bistvu nisem. :D
Bi pa rad videl nubes-a, če je res taki maneken kot Pierce Brosnan al pa Brad Pit, da ma nekaj proti nama. :8)

V glavnem, avatarje ste dobli, folk... To je treba v novici napisat, da bodo lahko proslavljali. 8-)
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

SavoS ::

PRIMOŽ......daj novico, da so avatarji omogočeni!

Kar se pa tiče fotogeničnosti....pač eni so resnično narcisoidni in ne morejo prenesti, če vidijo katerega lepšega od sebe.....>:D
Podpis..... Kdo mi je vkradu podpis???

hunter01 ::

to bo to

gabl136 ::

@SavoS: Sej nič ne rečem, za tvoja late se kar dobro držiš>:D :D

SavoS ::

O hvala jackass88...ka piješ....>:D
Podpis..... Kdo mi je vkradu podpis???

lambda ::

Oh no ... sj nism nč reku čez videz, nism ena od naših treh slo-tech žensk, da bi ocenjeval kaki ste. Kometiram samo umestitev avatarjev v ta forum. Vse skup tako izstopa in daje nekako smešen vtis. JA VEM - možnost izklopa obstaja.

gabl136 ::

@SavoS: zdej si me pa najdu:D. Ah ne, veš, mami ne pusti (blagor tebi, ko si že skoraj dvakrat polnoleten, nimaš teh problemov)...hehe>:D

Upam da ne zameriš...mal heca more bit:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gabl136 ()

Alexius Heristalski ::

Ej, Poldi112, spet si se zmotil v podpisu:
----------------------------------------------
Nocem foto avatar. Hocem risan avatar.
----------------------------------------------

Pravilno: Nocem foto avatarja.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Anketa - Avatarji na Slo-Tech (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Slo-Tech
67140330 (22893) Gandalfar

Avatarji & podpisi (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
535023 (4261) kuglvinkl
»

Kako do avatarja? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Slo-Tech
20214468 (10810) V-i-p
»

Nova anketa (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ankete
777655 (6239) Poldi112
»

Opravičilo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Obvestila
826557 (6019) DominusSLO

Več podobnih tem