» »

kako si daš slikico v slo-techu.

kako si daš slikico v slo-techu.

Microsoft ::

Tudi jst cakam na en pameten argument, zakaj ste proti avatarjem? In ne pozabit, da ga vi, ki ne zagovarjate avatarjev, ne vidite!!!


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

flipflop ::

Se ti in tebi podobni obnašate dosti bolj otročje. Kaki odgovori, pa to ni res. Zaradi avatarjev bo pa kar naenkrat forum postal neresen. Daj en primer, ko je forum propadel, ko so uvedli avatarje.|O A za izklop avatarjev si že slišal kdaj? Jao, jao.

Poldi112 ::

Nevem zakaj vsi neke froce omenjate. Od tebe recimo sem ze starejsi, *TV*. In zdi se mi da so ti posti o vecanju ega na racun slicic dejansko dosti bolj egocentricni kot izrazanje zelje po avatarju. Prides gor in si uberalles, ker nisi tako otrocji kot mi, pih, mularija, ki se trudi spremeniti tale forum v peskovnik.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Poldi112 ()

ill_nino ::

Tut jaz bi rad slikco...
Majhno...
Are you crazy?
Yes sir!

andper ::

Debata se je izrodila kot vsaka prejšnja, ki je bila na to temo. Žal.

Osebno sem bolj ZA kot proti, svoje argumente sem že mnogokrat podal (v predhodnih podobnih debatah), ponavljati se mi ne da več.

Priznam pa, da res obstaja en minus pri uvedbi avatarjev, in sicer je to, kot je Gandalfar takoj na začetku omenil, cenzura. Dejstvo je, da bi bila slej ko prej potrebna, njeno izvajanje pa bi bilo ena sama potrata časa, ki bi nenazadnje privedlo še do nadaljnjih sporov (kaj je primeren avatar in kaj ni).

Ostali argumenti proti, ki jih je moč tukaj prebrati se mi pa zdijo neverjetno nesmiselni, sploh ker je izklop tolikokrat omenjen pa vseeno ne zaleže.

Naj vodstvo določi. :)

Ziga Dolhar ::

Dejmo kompromis.

Ne avatarčkov,

pač pa možnost linka na osebno predstavitev na glasujzame.
https://dolhar.si/

CaqKa ::

Kdo bi upal dat lastno sliko za avatar?

sicer imam jaz predstavitev v podpisu.

SebaR ::

glasujzame in podobni so pa podn od podna
Povej ti to raje komu brez nog, da bo lahko skakljal po cesti...
:>

Microsoft ::

Glasujzame je ze vredu, samo nima nic skupnega z vsebino na tej strani. Kar pa ne pomeni, da je zanic.

In tisto je bil sigurno hec, da bi dal link do take predstavitve. Nekateri pac nevejo, kaj bi napisali, pa pac napisejo Glasujzame in mislijo, da so zdej đeki, ker se ne spustijo tako nizko.
Podn z drugimi besedami.

Je tudi res, da je do sedaj prisel samo en pameten razlog, zakaj ne avatarjev. Da bi bilo treba dolociti, kaj je sprejemljivo in kaj ne, in potem tudi malo gledati, ce se uporabniki tega drzijo.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Ziga Dolhar ::

Slo-tech bolj kot avatarčke nuca urednika.

Naj najprej porihtajo osnovne zahteve, pol pa bonbončke.
https://dolhar.si/

BigWhale ::

Avatarji so totalna bedarija, abominacija in stupidnost vse dokler bodo druge stvari, ki jih je treba uredit.

64202 ::

Hehe cenzura. A ce bom pa jaz zalimal tri vrstice kletvic o cefurjih/babah/nigrih... v podpis, me pa ne boste cenzuriral?
I am NaN, I am a free man!

b0B3k ::

Zanimivo bi bilo narediti anketo, koliko od teh, ki zahtevajo avatar, je starejših od 15let ...

suntrace1 ::

Kaj je tukaj zanimivega ne vem. Pa tudi če so samo otroci, je večina uporabnikov te strani ''mladostnih''. Kvaliteta tem verjetno res ne bi IMHO padla pod kakšen nizek nivo, samo stalnim temam ''Katero grafično'' bi se dodala ''Kako se doda avatar'' . Ne vidim razloga zakaj ne, če si to tako želijo, res pa je, da stil foruma za tiste, ki bi imeli opcijo ON bolj kičast, vendar je to pač stvar osebnega okusa, kar pa se - po mojem mnenju - ni treba nikomur vtikati in iskati razlog zakaj je komu kaj všeč.

S tem da tisti, ki moderirate ne želite omogočiti ostalim uporabnikom uporabo avatarjev, gre po mojem za željeno razlikovanje med uporabniki in moderatorji (Kahune, tukaj ni demokracije, ...) na tiste malo bolj enakopravne in tiste malo manj. Če ste že to opcijo omogočili samim sebi, ne razumem zakaj se čudite, če si želijo tudi ostali uporabniki, predvsem tisti mlajši. Če te funkcije sploh ne bi bilo za nikogar, se zagotovo skoraj vsak mesec ne bi pojavila ta tema.

Tisti, ki si želite avatarjev naj kar takoj povem, da se kaj takega tukaj ne bo zgodilo, v to sem 100% prepričan. Pač je vaše mnenje tukaj manj vredno in namesto konkretnih odgovor boste deleženi patroniziranja ''Mi vemo kaj je za vas dobro'' , zasmehovanja ''Ti mulc nimaš pojma, jaz imam avatarja z razlogom'' in deložacije v stilu ''Dokler se 100 stvari prej ne poštima...''. Že videno.

Jebiveter ::

Poznam resitev: Vsakemu, ki hoce avatarja naj se za en teden forsira pink tema in ce ga bo potem se hotel, se en teden! :P

Sej ne, sam priblizno tako zgledajo forumi z avatarji. IMHO, seveda.
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

alexb ::

Jebiveter ti dejansko ne rabis avatarja, ker tale odgovor je res en jebiveter. 3 strani so ze te debate pa prides na koncu ti vn da bo vse zjeban..
Za avatarje mi je vseeno, samo take copy/paste izjava skozi celotno temo so cist adijo. Poe eni strani sem celo proti avatarjem, saj ko preberem tvoj nick in pomislim na avatar, ki bi predstavljal tebe, vidim enega v zrak suvajocega tipa z blazenim izrazom na obrazu. Pa da se mal pokomentiram tvoj vzdevek - kako zaboga govoris o neki resnosti, ce potem se predstavljas kot jebiveter!?! Jebes jebiveter!

Jebiveter ::

Hehe, good one! :( :\

Feeling any better now?
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

alexb ::

Jst se pocutim dobro ze cel dan, drugace pa hvala na skrbi :)

ill_nino ::

lol

Ampak resno avatarji so cool če prebiraš kako dolgo temo in bi rad videl kakšen pameten post od kakega pametnega človeka in enostavno scrollaš in gledaš slikce.:8)
Are you crazy?
Yes sir!

Daedalus ::

Al pa uporabiš iskanje po strani (ctrl+f v Firefoxu). Pa ne rabiš scrollat in gledat slikic, pa še hitreje je.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

suntrace1 ::

En avatar za Jebivetra

Image hosted by Photobucket.com

:\ :D

alexb ::

suntrace1:Dej se potrudi pa odphotoshopej tistga zajca. :)

SebaR ::

sej bo kmalu zmanjkalo baterije tej žabi |O
Povej ti to raje komu brez nog, da bo lahko skakljal po cesti...
:>

Jebiveter ::

Gospe in gospodje, zaradi takega obnasanja upam, da S-T ne bo nikoli omogocal avatarjev ali slik v podpisih.

Mislim, da sem dosegel svoje. :) Hvala, suntrace1 in alexb! 8-)

Social engineering still works :)
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Jebiveter ()

Tilen ::

Avatarji bodo. V kaksni obliki in vse podrobnosti boste zvedeli ob pravem casu.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

hruske ::

Upam da bojo svg-ji ;)
Rad imam tole državico. <3

Vesoljc ::

alpa swf
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

Tilen ::

Ne prevec sanjat, da neboste potem razocarani :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Vesoljc ::

konc koncev bi lahko bil tudi avi, neeeee?
;)
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

Keyser Soze ::

Da bo nekaj jasno. Sam nisem pristaš avatarjev, niti podpisov in temu primeren je tudi moj uporabniški vmesniki tu na S-Tju. Če bi se dalo bi izklopil še tiste bedaste Gestapovce, Šefe, Pisalce, ipd.

Je pa res, kar pravijo zagovorniki avatarjev. Omejeni, izklopljivi avatarji bi lahko obstajali. Že samo zaradi tega ker temu tako kaže tudi odločitev tehle "ustvarjalcev" S&Tja, ki so si po "otročje???" zadegali avatar pod svoj nick. Vkolikor je zadevščina tako nepotrebna, čemu jo imajo oni? So otročji? Ali pa morda napredni? Imajo rumene zobe ali pa morda samo malo bolj pisan alter-ego od navadnih uporabnikov?

In zakaj se ne bi mogli tako izraziti tudi navadni uporabniki. Izražanje v "grafični" obliki niti ni tako zaostalo in je kar močno prisotno v tem svetu ter na vsakem koraku. Ravno tako dobro uspevajo firme, ki se ukvarjajo s tem. Sami argumenti Mateva in podobnih so pa tako ali tako v kategoriji brez komentarja.

Tilen ::

IZvedeno bo profesionalno ne se bat :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Trubadur ::

Kaj vam bojo avatarji? A mate spomin zlate ribice da si ne morete zapomnt nicka ali se vam ne de premakniti vašega zakrnelega vratu za pol stopinje v levo in pogledat kdo je napisal post?:\
Berite Thomasa!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Trubadur ()

Poldi112 ::

Trubadur, prosim, poiskusi razumeti da niso vsi forumasi amaterji, ki gledajo malo sem, malo tja, malo pocakajo in nato berejo naprej.
To je tech forum in tu prevladujejo pro forumasi. Njim bi avatar prihranil delcek dragocene sekunde, ki bo jo kasneje lahko koristo vnovcili za kak bolj konstruktiven podvig kot je premikanje zakrnelega vratu.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Vesoljc ::

sicer nimam tako slabega spomina, poznam pa nekaj senilnih ljudi. lahko njih vprasas ce imajo spomin zlatih ribic?
tudi vrat me še ne boli, ampak ze cez eno uro si ga lahko nalomim, ter dobim gips za eno leto. me lahko potem vprasas, ce imam zakrnel vrat?

vidis, zato bi rad imel avatarje! tvoj post bi avtomatsko ignoriral...
simple ne?
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

Paramedic ::

Še eno izboljšavo sem se spomnil.
Predlagam, da se v opcije dodajo nastavitve "Prikazuj avatarje: " a) vseh članov; b) posebnih članov (sem bi spadala tajna policija, moderatorji...); c) nikogar.

Anketno vprašanje mora bit pa natančno zastavljeno:
Ali želiš imeti možnost prikaza avatarjev vseh članov foruma?
- Ja!
- Ne.
- Whatever.

Whatever se prišteje kot Ja, ker je to samo možnost, ki je default off. :)

No, js zagovarjam avatarje, pa sploh nism siguren, če bi ga imel, in trenutno pojma nimam kje bi dobil kako slikico in kakšna bi bila.
End transmission.

meatwaad ::

Jojme, saj smo vendar leta 2005!!... Vsi forumi imajo avatarje, vsaj vsi moderni. Za vse ki so alergicni na avatarje pa naj bo opcija za izklop le-teh. Vse te debate me spominjajo na tiste dolgocasne okrogle mize ali pa na en humor dogodek, ko so na RTV SLO(w) predvajali eno nanizanko in podali tel stevilko za glasovanje. Seveda je bil izid ze vnaprej znan. Skratka forum brez avatarjov je zastarela zadeva in ce vas je vecina vodilnih tukaj zarjavelih, potem si kupite WD40. :D :D

CaqKa ::

>>> >>> Ampak resno avatarji so cool če prebiraš kako dolgo temo in bi rad videl kakšen pameten post od kakega pametnega človeka in enostavno scrollaš in gledaš slikce.

>>> Al pa uporabiš iskanje po strani (ctrl+f v Firefoxu). Pa ne rabiš scrollat in gledat slikic, pa še hitreje je.

bu bu, v maxthonu v searxh vpišeš nickname pa vklopiš hajlajtanje


>>> Če bi se dalo bi izklopil še tiste bedaste Gestapovce, Šefe, Pisalce, ipd.

če bi ti šel nastavitve skozi, tudi nebi bilo slabo..

Keyser Soze ::

A de se da? Pa veš, da sem šel. Pa veš kaj je problem? To, da nekateri ne živimo od tega foruma ter nam ni sredstvo za dosego kruha. Hm...:\

Če mi pa napišeš natančna navodila bo pa še lažje.:D

Matev ::

Klikneš na: "NASTAVITVE" v desnem zgornjem kotu
nato pa na: "forum" in: "Prikazujem avatarje: da/ne"

Tilen ::

Avatarji bodo po defaultu izklopljeni.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Paramedic ::

Avatarji bodo po defaultu izklopljeni.

Mogoče bi blo dobro, če bi vsak na začetek svojega posta napisal ta stavek, ker eni še niso doumeli in še vedno govorijo, kako grd bo pol forum, al pa o tistih swf-jih in gif-ih :\.
End transmission.

SebaR ::

Nas boste na en praznik presenetili. Predlagam na zadnji šolski dan :)
Povej ti to raje komu brez nog, da bo lahko skakljal po cesti...
:>

BigWhale ::

Jaz se bojim, da jih ne bom ponesreci vklopil...

Drugace bi pa jaz raje videl, da bi na vrhu tega textarea boxa pisal naslov teme, kot pa izberi slicico...

SavoS ::

PA DAJTE NAM ŽE TE AVATARJE NO!!!:O

Pa admini...madonca a ne vidite kaj raja zahteva....AVATARJE!!

A je res trenba vsako peto temo zasmetiti z tem vprašanjem a?......jaz mislim, da imate sedaj precej več dela, ko je treba vse te teme o avatarjih prebirat, kot pa da jih nam preprosto OMOGOČITE!

Glasujem 10x za AVATARJE ;)
Podpis..... Kdo mi je vkradu podpis???

Gandalfar ::

SavoS: če boš vprašal 'rajo' bo zahtevala tudi warez in popolno ukinitev moderiranja

64202 ::

Mogoce bi pa rabil kej drucga, ce vas ze plebosi s slikcami motjo. Recimo mas 4x4 grid, kjer si lahko za polja poljubno izberes barve iz une 16 barvne EGA palete :). Pa se dodatna prednost take nizke (4x4) rezolucije je, da se samocenzurira. Recimo fakof znak al pa svastike ze ne mors lepo narest s 4x4 :D

Zdej pa hitr to sprogramirat, da ne bo kak drug forum sp*zdu te ultimativne ideje! :))
I am NaN, I am a free man!

Jebiveter ::

OK, sam neki vas prosim, admini: Ko boste vkljucili avatarje, dejte prosim novico o tem, da ne bom vec obiskoval STja z drugim kot Elinks-om. Hvala.
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

64202 ::

Evo moj 4x4 EGA avatar - to se da celo s htmljem narest... :D



(original je v resnici 48x48 pikslov)
I am NaN, I am a free man!

Quikee ::

64202: Eh slaba ideja.. ce bodo vsi avatari tak grdi kot je ta tvoj pol bo forum groza na pogled. =) Sicer me pa malo spominja na rubikovo kocko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Quikee ()

64202 ::

Ne zastopis, to je EGA paleta. Ce ne vidis lepote v tej zadevi, nisi za na ta forum :D
I am NaN, I am a free man!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Anketa - Avatarji na Slo-Tech (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Slo-Tech
67140307 (22870) Gandalfar

Avatarji & podpisi (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
535018 (4256) kuglvinkl
»

Kako do avatarja? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Slo-Tech
20214465 (10807) V-i-p
»

Nova anketa (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ankete
777653 (6237) Poldi112
»

Opravičilo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Obvestila
826548 (6010) DominusSLO

Več podobnih tem