» »

Avatarji & podpisi

Avatarji & podpisi

«
1
2

Wikipedia ::

Ok kot prvo me zanima kdaj bo S-T omogocal avatarje, linke v podpisih in slike v podpisih?

Kot drugo pa postajte svoje avatarje in podpise katere uporabljate na drugih straneh.

Good Guy ::

@wiki

pomoje nikol, razn za mode...
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Poldi112 ::

Avatarji so neizbežni.
Vsak dan nas je več, ki se zavedamo uporabnosti le teh.
Res je da so ljudje, ki na tem forumu odločajo o teh stvareh, hudo staromodni, ampak tudi njim bo ščasoma potegnilo. Trenuno smo še na stopnji slike iz osebne, ampak ta doba je že pricej pri kraju.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

mtosev ::

Jaz jih tudi hocem. velikost se pa lahko omeji npr. 80x80.0:)
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Opkow ::

Ena redkih strani, ki jih upam, da ne bo imela nikoli.

Sicer je pa bila ze veckrat debata o teh nepotrebnih "dodatkih", zato malo uporabi iskanje.

Good Guy ::

zakaj bi mel bedne avatarje in slike v podpisih?

jst nism za, ker to upočasni delovanje in hitrost strani. Poleg tega zgubi na preglednosti...
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

mtosev ::

zakaj bi mel bedne avatarje in slike v podpisih?

Mogoce zate, ker je s-t tu posebnost da jih nima. Vsi drugi forumi katere obiskujem jih imajo.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Poldi112 ::

No, saj vas bomo, tiste ki jih nočete, naučili kako se izklopijo. Tako kot vas naučimo izklopiti podpis. In internet bo spet hiter...
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

hamax ::

za slike v podpisih nism. sm pa za 80x80 avatarja.
lahko pa tud 64x64

OldSkul ::

Şlike v podpisih so rez brezvezne, avatarji so pa čist kool. 64x64 pa res ne upočasni nalaganje strani in preglednost strani.

Stepni Volk ::

Saj avatarji so... po tem kaj in kako ljudje pišejo, si hitro ustvariš dokaj precizno sliko o njih. :)
neobjavljeno.blogspot.com

@LOL ::

God please noo. Naj ostane brez avatarjev (potem samo še *.gif manjka:\ ) ter nekih levih podpisov.
Naj ostane malo old-school
Hippy: The Doors?
Geek: The Windows!

TeraSonic++ ::

Avatarji ne hvala!

Avatarji so samo za mulce da se jim jajca spustijo:D
...........................................................
Life is only a computer simulation
"veritas vos liberabit"

steev ::

Sam res. A če majo vsi forumi to, mormo met pa tud mi. Ne rabis.
:|

sverde21 ::

100x predelana tema... avatarjev ni in jih ni treba... razn za bwane, da izstopajo...
<?php echo `w`; ?>

Poldi112 ::

To je tipičen primer nasilja večine nad manjšino.
Večina v tem primeru fura uradno stališče, saj so njihovi vzorniki šefi ugotovili, da so avatarji kul, in zdaj blejajo tudi sami isto. Večina.
In kljub temu da sami ne bi videli avatarjev, ne želijo, da bi jih videli tisti, ki jih želijo.
A ni to sick?
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Looney ::

Groza. Kdo rabi avatarje? In še huje... slike v podpisu!?! Forumi, ki omogočajo slike v podpisih so obupni Vsi načičkani in nepregledni! Poleg tega temo podaljšajo vsaj za 50 %.:\ Grozno. Sem definitivno proti. Že nekateri podpisi so moteči, ker so vse prepogosto veliko daljši od samega posta.:\
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

Tr0n ::

Staticni avatarji so kr uporabna zadeva za hitrejse prepoznavo osebe, ki pise. To se nekako gre.

Kaj vec pa ne.

Poldi112 ::

Dajte vsi ki ste proti povedati, zakaj ste proti, glede na to da avatarji NE BI vplivali na izgled na vašem monitorju. Ker drugače se obnašate kot en skrajni verski voditelj, ki hoče da vsi razmišljajo tako kot on in ne tolerirajo odstopanja.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

@LOL ::

Dej povej mi zakaj ne bi omogočili tudi 100x100 avatarjev v gif formatu, saj ti ni treba gledat. Torej kje so te meje, kot se tebi zazdi?
Hippy: The Doors?
Geek: The Windows!

Zgodovina sprememb…

mtosev ::

Se nihce iz vodstva S-Tja ni nic povedal. :\
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Poldi112 ::

Prednosti avatarjev so očitne. Nihče tu ne zagovarja da morajo biti ogromni, animirani, ... Vse to je stvar implementacije. S tem da je nekako logično da bi bila velikost taka kot pri dosedanjih.

In moje vprašanje je enostavno: zakaj vas tako moti da samo tisti, ki hočemo gledati avatarje, gledamo avatarje.

Je pretežko vprašanje?

Edit by W1: Izbrisan del, ki se nanaša na izbrisano žaljivko.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Zgodovina sprememb…

@LOL ::

Ker drugače se obnašate kot en skrajni verski voditelj, ki hoče da vsi razmišljajo tako kot on in ne tolerirajo odstopanja.

Sej ne bi težil, če ne bi spet neke skrajneže vlekel sem kjer ni nobene korelacije.
Struktura foruma je taka, verjetno je velika večina dedov proti tem slikcam, sej če ti ni všeč maš pa 99% ostalih forumov kjer si lahko uredip avatar. Ni simp?
Hippy: The Doors?
Geek: The Windows!

bluefish ::

sem za manjše avatarje (64 x 64) v formatu JPEG ali pa neanimirani GIF.

Timmah ::

donde esta francesca

njok ::

Jaz bi se podpise omejil na eno vrstico...

Poldi112 ::

lol, se vedno nisi odgovoril, zakaj te moti da DRUGI gledamo avatarje. Enako velja za ostale.

Ce pa bi si ogledal stare teme (ena je recimo linkana zgoraj), namesto da govoriš na pamet, bi videl da je ta velika večina nekje 50% uporabnikov.

In ne vem zakaj bi moral iti na drug forum. Glavna je vsebina in to je vzrok da sem tu. Avatarji so samo višnja na vrhu torte.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

@LOL ::

Ne da se mi prerekat. Vendar če bi malo bolje prebral kar sem napisal bi lahko izluščil en "point" kar sem hotel povedati.

Sicer pa kontaktirajte moderatorje ali TP ali kdorkoli je že odgovoren pa naj se oni razjasnijo pa je.;)
Hippy: The Doors?
Geek: The Windows!

mtosev ::

Jaz bi se podpise omejil na eno vrstico...

Najboljse da jih ukinemo ne? |O
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Poldi112 ::

Vse je že jasno. Vodstvo je proti in zato jih ni.
Mene nervirajo uporabniki, ki se derejo za stvari, ki se jih nič ne tičejo.

Na tej strani je pa slika neuradne ankete.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Poldi112 ()

@LOL ::

Mene nervirajo uporabniki, ki se derejo za stvari, ki se jih nič ne tičejo.

:\ pa saj si najbolj glasen. Nekateri so (smo) proti. Če si za, si pa za. Naredi en sindikat pa pejte protestirat pred parlament da hočete imet avatarje na slo-techu. Prej pejte pa še v živalski vrt po leve in tigre da boste zgledali pravi geeki (ko uni liki iz WoW ko jahajo tiste zmaje). Cool ha?
Hippy: The Doors?
Geek: The Windows!

BigWhale ::

Jaz HOCEM. ne da hocem ZAHTEVAM avatarje v velikosti VSAJ: 1024x786... animiranih gifov.

V bistvu morajo biti OBVEZNI za vse. Da bom lahko ljudi prepoznal!!!

ripmork ::

What´s the big deal?

Avatarjev tule prav nič ne pogrešam, folk itak prepoznaš po imenih tako da osebno ne vidim neke razlike...čeprav imam svoj avatar na forumih ki to dopuščajo.
Slo-tech kot tak mi je čist kul, črn s sivo pisavo da ti ne buta v ksiht svetloba ko kaj bereš, hiter in odziven...
to je vse kar je potrebno, več bi bilo že kičasto (kot je ponavadi drugod)

kriko1 ::

Jaz bi pa rad videl avatarje, max v velikosti 64x64, neanimirani. S tem ko se sprehajaš med posti takoj vidiš kdo je kaj postal, lažje kot pa brat ime (zelo uporabno ko iščeš kak določen post).
V podpisih pa nobenih slik, ker pride forum potem kot ena čačka.

OldSkul ::

Me zanima kakšni ljudje so v tisti anketi dali glas, da bi odšli od te strani. Ma dejte no... nerealna anketa. Mnde ne boš nehal brat strani zaradi uvedbe fakin avatarjev.

Poldi112 ::

Seveda ne. Ampak zakaj bi se zadovoljil z nepopolnim stanjem.

In še kar nihče ni povedal, kako bi ga avatarji na default off lahko motili.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Looney ::

Ok, avatarji. Ampak slike v podpisu?!? Podpisov ne nameravam izklapljat zato, ker bi nekateri osebki tukaj radi Slo-Tech v stilu mn3njalnika.:\

Kaj je narobe s tem kar imamo zdaj. Lepše ne bi moglo biti.:)
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

mtosev ::

Druge strani katere obiskujem omogocajo tudi slike v podpisu in linke.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

NiMH ::

Zakaj ni moderatorjev hm...Verjetno zato ker jim ni za brat tega...To je čisto njihova in izključno njihova stvar da uvedejo ali ukinijo avatarje...Ne rabijo mnenja uporabnikov...Očitno jim tak bolj paše :D :D
No Comment...

NBA => I LOVE this Game

Poldi112 ::

No, slike v podpisu se tudi meni zdijo neuporabne. Tako kot podpisi. Nobene informacije ne nosijo. Osebno imam izklopljene.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

bosmla ::

Tudi jaz zahtevam avatarje in sicer v naravni velikosti pisocega (lahko brez predela glave kjer se obicajno nahajajo mozgani, da ne bo diskriminacije). >:D

Mislim cirkus.

Buldožer ::

No jaz slo-tech obiskujem tudi z mobilnega telefona preko umtsa in mi zato kar prav pride, da ni treba nalagati miljone slik. Lahko bi sicer izklučil nalaganje slik, ampak bi moral zadevo stalno izkljpaljati in vklapljati.
Več glav več ve. No, ni nujno!

kriko1 ::

Kaj pa ko bi naredili da bi bil prikaz avatarjev privzeto izklopljen, potem naj si ga v profilu vklopi tisti ki hoče.
Svizy: to bi rešilo tudi tvoj problem.

sverde21 ::

Če se bi avatarji uvedl, bi moral modi vsakega posebi odobrit, ker bi se sigurno najdu kdo, ki bi kake čudne in neprimerne avatarje mel...
<?php echo `w`; ?>

strictom ::

"Oh noes! Avatars! What shall we do! Our unlimited bandwidths are being fuged! Oh noes!"

Gottal love bash.org :)
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Ziga Dolhar ::

Mentaliteta uporabnikov, ki imajo svoje avatarje, je hitro opazljiva tudi tistim, ki imajo prikaz njihovim avatarjev izklopljen.

In ravno ta njihova mentaliteta je nezaželjena, ne sami avatarji.

Temu se reče "preventiva pred kurativo"!


-- edit. odstranjena potencialno rahlo žaljiva opazka. Se opravičujem Poldiju.
https://dolhar.si/

Zgodovina sprememb…

njok ::

Jaz bi se podpise omejil na eno vrstico...


Najboljse da jih ukinemo ne?


Ne, bi bilo skoda. Marsikdaj se v eni ali dveh vrsticah najde kak dober podpis. Mah, saj ce pomislim ni problem v dolzini, grdo je gledat ko kdo namece noter vse mozne znake da zapolni prostor.

Ce bi me motili bi jih izkljucil.

SaXsIm ::

Poldi, in kakšne so po tvojem velike prednosti avatarjev?
SaXsIm

Poldi112 ::

Pripomorejo pri orientaciji. S kotičkom očesa vidiš kdo je avtor posta, namesto da moraš tako kot zdaj prebrati ime, da vidiš kdo je napisal en post. Olajšajo tudi filtriranje neželenih prispevkov. Določeni osebki pač en pišejo drugega kot bedarije. In persona rudis je odvisna od ocene vodstva. Kdo prebere avtorja predno prebere post? Jaz ga ne. Če pa bi zraven videl avatarja, ki je povezan z avtorjem, ki trosi same bedarije, bi lahko enostavno preskočil njegov post.

Pa ne trdim da so te prednosti velike. Ampak so in nekateri tega ne dojamejo. Predvsem se gre tu za nek cool factor, ki pa je trenutno rahlo neposrečeno implementiran.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Fatboyslim ::

Sem za avatarje, podpisi pa so IMO nepotrebni
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Anketa - Avatarji na Slo-Tech (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Slo-Tech
67140315 (22878) Gandalfar
»

Slo-Tech userbar

Oddelek: Slo-Tech
452499 (1568) Opkow
»

kako si daš slikico v slo-techu. (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Slo-Tech
42431344 (23772) Mr_Globus
»

Nova anketa! (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ankete
526516 (5627) Tody
»

Ikonce pod nicki (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
996417 (4752) V-i-p

Več podobnih tem