» »

Novi Slo-Tech: meni zelo všeč!

Novi Slo-Tech: meni zelo všeč!

««
3 / 14
»»

Tr0n ::

Avatarji se izbirajo iz vnaprej pripravljene baze (svojih ni mozno uploadat) ter so manjse velikosti (manjsi, kot jih imajo sedaj admini ipd).

Morajo pa biti.

karafeka ::

In čez koliko let bo to narejeno?

Poldi112 ::

Nastop proti avatarjem z argumentom da ga ne rabimo je bebav. Itak je bilo že 100x povedano, da so mirno na default off. Jaz imam tudi izklopljene podnapise - zakaj bi rabil še neko stalinistično gonjo proti njim zganjati. Pač, tisti ki jih želijo bi jih imeli, tisti ki uživajo v nazadnjaštvu, nostalgiji ali mazohizmu, kakorkoli temu hočete reči, bi imeli pa zgolj nick.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

OmegaBlue ::

Ni mi jasno kako se nikoli ne naveličate gonije z avatarji. Ko bo prišlo do tiste točke bo zagotovo "notranji" sestanek/dogovor kjer bo vse pretehtano in vaše kričanje tukaj ne prinese končni odločitvi niti 5 dkg zenfa.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Poldi112 ::

To misliš ti.Več ljudi ko podpira avatarje, prej pridejo na dan. Če zgolj nemo sediš v kotu in čakaš na neko silo od zunaj se možnost uresničitve tvojih idej drastično zmanjša.

Saj veš, zrno na zrno pogača, oz. pri tebi nekaj v zvezi z senfom.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

El Nino ::

Kar se tiče avatarjev mi je v končni fazi vseeno. Če bojo, si bom pač en grb od liverpoola:D gor nalimal, če bo pa tako kot zdaj....v bistvu prav nič ne manjka. Črno-siva tema naj ostane, da ne bo ponoči iz moje sobe svetlo kot da mam nek disko, pa tudi bolj pomirja taka tema kot pa bela, ki preveč bode v oči. Bi se pa pridružil nekomu, ki je tukaj že napisal, da mailing sistem NE dela. Namreč v kar nekaj temah v loži sem sodeloval pa nisem dobil enega samega maila, čeprav je bilo kar dosti odgovorov. Drugače pa: HRČEK 4 PRESIDENT!!!:D :D Pohvale res.

LP

PrimozR ::

Ma če bodo avatarji, bom brez. Imam ekipnega za LFS, a kaj naj tukaj z njim? Drugega si pa ne znam predstavljati kot moj avatar. Res je, avatarji dodajo, a če so normalni. Če pa so v stilu GZ, da vse nekaj miga in podobno, so pa popolnoma odveč.

Mene pa prav bela pomirja oz. sploh ne bode v oči, temveč jo je 5x lažje brat kot črno (sem šel s črne na belo na starem STju).

Kaj pa moje teme? sej maš tam noter temo. BOlje to kot 100 mailov v inboxu.

V-i-p ::

Ni mi jasno kako se nikoli ne naveličate gonije z avatarji. Ko bo prišlo do tiste točke bo zagotovo "notranji" sestanek/dogovor kjer bo vse pretehtano in vaše kričanje tukaj ne prinese končni odločitvi niti 5 dkg zenfa.

Eh, moj tajni policist... vidiš, napaka. Stran stoji na uporabnikih, ne na tebi in če raja hoče tiste jebene avatarje jim jih pač dajte, so what? Meni po pravici povedano dol visi za st in neke avatarje, samo če vidiš uporabnike, da si jih želijo, jim prisluhneš, ne pa mečeš ven take...
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

uporabnik0 ::

ne pa mečeš ven take...


Slo-tech ze od vedno ven take meče. Spomni s Gandija, ko je ob zastoju ST streznikov dejal, da se bo stvar kmalu popravila (takoj ko nekaj uporabnikov preneha uporabljati ST).

omg.

Zgodovina sprememb…

BigWhale ::

Uporabniki si ne zelimo avatarjev! ;>

Po drugi strani pa, zakaj bi pa jim prisluhnili? Mus ni.

roCkY ::

Če se jih da izklopit ni problema. Sam ga pa za tole stran ne bom nikol vklopil. ST je forum brez! V splošnem pa avatar uporabljam na cca. tretjini forumov kjer sem prijavljen.

PrimozR ::

Meni po pravici povedano dol visi za st...


Zakaj pa potem postaš tukaj?

Backup22 ::

Nevem zakaj je problem z avatarji? Če jih ne želiš, jih pač izklopiš in jih ne vidiš. Nekaterim so pačvšeč, pa jih naj imajo vklopljene.. Big deal. Dodatna (opcijska) funkcionalnost še ni nikoli škodila. Developerji a imate kakšen deadline postavljen?
//

V-i-p ::

PIP: a če se mi [cenzurirano] za to stran pomeni, da potem pa postat ne smem, ali kako? Daj, bodi no smešen... BW ima prav, res jim ni treba ugodit obiskovalcem, ampak kdaj je pa treba ugodit raji, saj se da najdit ena vmesna pot, da bodo zadovoljni tisti ki bi slike imeli in tisti ki jih ne bi imeli...
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

StratOS ::

Search torej Iskanje je že popravljeno, le še mailserver ...
"Multitasking - ability to f##k up several things at once."
"It works better if you plug it in."
"The one who is digging the hole for the other to fall in is allready in it."

Primoz ::

Search se ne dela ;)
There can be no real freedom without the freedom to fail.

BluPhenix ::

Vseeno jaz dobim dosti hitrejšo asociacijo na osebo prek avatarja (tudi če ga je spremenil), kot pa da preletavam temo in iščem po nicku.

Sience fiction: večina programov omogoča preko F3 dostop do vgrajenega iskanja. Ko iščeš prispevek koga, narediš tako. Iskanje preko avatarjev pa je precej ... neproduktivno.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

El Nino ::

Kak search ne dela, če meni dela? Da ni z mano kaj narobe...>:D >:D >:D

AnWar ::

Search meni dela....
[Asus ROG Strix SCAR III]

Adrijan0 ::

Res dela.

AnWar ::

Da ne bom odpiral nove teme, ali ima kdo problem: in sicer na forumu ko pises, ter obkljukas obvescaj me o odgovorih...mi nicesar ne pride na e-mail?? Anyone?
[Asus ROG Strix SCAR III]

Primoz ::

Zdaj dela ;) Skupaj s tvoj aktivacijsko kodo ;)
There can be no real freedom without the freedom to fail.

AnWar ::

Primoz: Zakaj so bili problemi? Sm do zdej nism dobil nobenega obvestila? Tudi ce mam vklopljeno obvescaj me o odgovorih.

Aktivacija je v redu, se zahvaljujem :)
[Asus ROG Strix SCAR III]

PrimozR ::

PIP: a če se mi [cenzurirano] za to stran pomeni, da potem pa postat ne smem, ali kako? Daj, bodi no smešen... BW ima prav, res jim ni treba ugodit obiskovalcem, ampak kdaj je pa treba ugodit raji, saj se da najdit ena vmesna pot, da bodo zadovoljni tisti ki bi slike imeli in tisti ki jih ne bi imeli...


Ne, nihče ni rekel da ne smeš. Ampak očitno ti ne visi dol tako zelo močno za ST, če se trudiš. Če bi ti bilo resnično vseeno, bi bil na slo-compu, mn3njalniku ali pa v tujini. Samo to je fora.

karafeka ::

Tole trenutno iskanje ti itak da samo omejeno število zadetko, ki ti 90% sploh ne koristijo.

El Nino ::

10% uporabnih zadetkov je še vedno boljš kot nedelujoče iskanje...;)

eales ::

Imam en predlog. Velikokrat vidim kakšno zanimivo temo, toda čez nekaj časa pozabim njen naslov in je nič več ne najdem. Vredu bi bilo, če bi bili na ST neke vrste zaznamki. To mislm tako, da bi blo že vgrajeno v stran in bi si pač vsak uporabnik naredil svoje zaznamke z različnimi temami:D

Ziga Dolhar ::

Tmle desno spodej ... "Ne prikazujem med mojimi temami" slikca. Cleeck it!

x
https://dolhar.si/

Zgodovina sprememb…

bluefish ::

verjetno je misli za teme, ki po določenem času niso več aktivne in tako ne prejemaš več teh obvestil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

Bellzmet ::

Ja to res ne bi bilo slabo. Lahko, da so v kakšni temi koristne informacije, napotki,...ampak ni odziva v temi že 6 mesecev in je težko najdit potem to temo.

OmegaBlue ::

V profilu si lahko vklopiš prikaz že pogledanih tem v "moje teme".
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Bellzmet ::

Ali se potem zabeležijo VSE že pogledane ali je opcija tudi za samo eno temo? Ker potem kmalu postane tudi to nepregledno. Npr. 1 na dan pa jih je kmalu preveč, pa še to so lahko vmes kakšne brezvezne.

SmeskoSnezak ::

Če že, naj vključijo gumb oz. tisto idejo o gumbu "Zašpecaj moderatorju". Da ne rabi več uporabnik iskati in pisati v Pritožbe.
@ Pusti soncu v srce... @

Looney ::

Se mi zdi, da je 50 tem v "mojih temah" vseeno bolj pregledno kot 300 mailov glede odgovorov.
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

Tody ::

To je pa že tako staro :)

CaqKa ::

jaz bi tudi 5 dkg zenfa.
no.. na leak sem opozarjal.. pa se zgleda nobenmu ni ljubljo 'zavarovat' zadeve, kaj šele da bi dobil kak feedback na bugreport...
thats slo... ups, primoz

OmegaBlue ::

Če bi zavarovali verjemi mi da ne bi našel tako lahko ;)
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

CaqKa ::

ah daj no.. mislim napaka je nekje v skripti, ker je dokaj očitno da je neki šlo narobe in mi je pa še očitno začetniku te teme zadeva preusmerila na lepšejšega...
meni se zdi glupo da se ga nea malo skrije bolj pošteno, ko tak sami vete kak dolgo se ta dizajn vleče.

Primoz ::

Torej v bistvu bi ga rad imel takoj sedaj, tako da dela. Ampak dobro skritega pred teboj?

Tvoja sklepanja o napakah v skripti ... ker je nek moderator po nesreči linkal absolutno pot so pa itak ... standardna.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Looney ::

Jaz bi ga imela, ker me zanima kako se razvija.:)
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

CaqKa ::

aha. nisem vedel da je napak pri linkanju moderatorjev. se opravičujem. btw.. lahko bi jih opozoril na to...

drugače pa.. sej je OB povedal da ste zmožni to naredit ;>

kriko1 ::

A je možno uporabljati ta "novi" slo-tech tako za testiranje? Link?

PrimozR ::

Morš met spešl status :P

strictom ::

Js bi pa mel novi templejt! 8-)
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

PrimozR ::

Kaj vse bi jest...

xeon ::

Naj ostane zaenkrat še stari slo-tech!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xeon ()

Avby ::

Te glave enolične ob strani so vrjetno namenjene avatarjem?

Treba se bo navaditi. Kaj naj rečem. Isto pa zagotovo ne bo. Nebom pa šimfal pa ne hvalil zaenkrat. Ker še je prezgodaj.

Moti me le, da še marsikaj ne deluje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Avby ()

Goldee ::

Nekaj mi ni jasno..če je ta tema nastala:
opeter :: 5. mar 2008, 19:33:21
zakaj je nisem prej opazil? Ker pač redno prebiram slotech? Or am I missing something here?
Pa še eno vprašanje - ali bo pri novem designu na levi strani pod username-om in maybe-one-day avatarjem tudi datum registracije in število sporočil uporabnika, oz. kakšni podobni detajli?
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

Primoz ::

Lahko se zmenimo še ... kaj točno bi imeli. Zato pa vam je bilo tole vrženo za prvi april. Naredimo seznam kaj vse ni ok in ... popravimo.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

d0rK ::

Ena na hitr preden grem spat.


Ce recimo pregledujes ZS, ter se zatem odjavis, dobis genericno sporocilo. Naj bo to raje redirect na zacetno stran.
««
3 / 14
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj se dogaja s Slotechom (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Slo-Tech
14217967 (7645) VaeVictis
»

Stari Slo-Tech se ukinja (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Slo-Tech
29016668 (10947) Tody
»

Članki: star/novi slo-tech.

Oddelek: Slo-Tech
291843 (1249) root987
»

videz slo-techa (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
585360 (4012) steev
»

Nov Slo-Tech (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Nova vsebina
12814991 (9468) Jst

Več podobnih tem