» »

Anketa - Avatarji na Slo-Tech

Anketa - Avatarji na Slo-Tech

««
2 / 14
»»

drejc ::

Kaj pa čeb se šli da majo pravico poljubnega sranja tisti, ki objavijo vsaj eno novico na slo-tech, ki pride skoz cenzuro?

Tko, da se folk še malj bolj angažira kot pa sam daj daj.
"Rise above oneself and grasp the world"
- Archimedes of Syracuse

Matri[X] ::

1 - Za avatarje s tem, da so privzeto izkljuceni (za prijavljene in neprijavljene uporabnike).

V-i-p ::

Mah, itak. Anketo na levo stran in je zadeva rešena. Te prošnje, teme in diskusije so slabše, kot na ringaraja forumu. Sej v bistvu je treba priznat, userji smo sami cepci, da se spustimo tako nizko in prosimo ter moledujemo za nekaj. To pa drži ja. Če se vodstvu še za svoje ljudi jebe, potem se pa itak ve, kaj jim pomenimo mi, obiskovalci... Tako da od sedaj dalje je moj nasvet vsem uporabnikom: pustite zadevo, saj se vidi, da če nočejo dat, pač nočejo, jebat ga. Brez veze nekaj prosit pa se bodit s tem in onim, ker itak dosežit se ne da nič. Brez veze, jst počasi prihajam k pameti ;). Ko bom pa čisto prišel k pameti, me pa itak ne bo več tu :D :D :D
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

fahrenGONE ::

Ja, se strinjam. Debate v tem stilu so bile ze vec let nazaj, spremenilo pa se ni nic. Nima smisla, tudi ce bodo kdaj avatarji bo se vedno ista mentaliteta pri drugih zadevah.

roCkY ::

5

Tic ::

Najbolje da zančnemo množično svinjat in v vsakem postu zraven še "hočemo avatarje"... so we leave them no choice.
persona civitas ;>

Vesoljc ::

1
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

bosstjann ::

pismo no avatar je tuki kot privilegij oz plačilo za dobro delo

bodite pridni in sodelujte pri konstruktivnosti strani in sigurno prepričam primoža da doste dobil avatarje če boste pridni:

-zanimive novice
-čanki
-intervjuji
-...
.
.
.

Microsoft ::

Ce predpostavmo, da je to res, bomo vsi dobil genericne avatarje.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Stampl ::

3
sm fer mi je to ce nekej nardis za forum (objava novic) da jo lahk mas^^

berta ::

5

root987 ::

5.

Če se izrazim enako fatalistično kot zagovorniki avatarjev ala "čez par let bo slo-tech crknu, boste vi že vidl": Ko bodo avatarji, bo Slo-Tech crknu. Predstavlite si kolk najstnic bo šele takrat navalilo. :)
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

Ziga Dolhar ::

Tic, v tem primeru bom tut jest požru svoj ponos in se javil za moderatorja ... >:D
https://dolhar.si/

Ziga Dolhar ::

Veteran, bo treba začet razločevat med javno in zasebno sfero, kje določena Ustavna načela "veljajo" in kje "ne veljajo". Pa to, kaj enakost dejansko pomeni, še posebej.
https://dolhar.si/

andper ::

2, kajpada.

Microsoft ::

1****************(16, 0.44)
2***(3, 0.08)
3**(2, 0.05)
4**(2, 0.05)
5************(12, 0.33)
6*(1, 0.03)
(36)



by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Zgodovina sprememb…

PrimozR ::

Sem proti avatarjem (torej 4 IIRC), razen pod enim pogojem. Zdajšni avatarji moderatorjev, pisunov, tajnih policajev,... izviriajo iz futurame. Zdaj ali se zamenja celotna shema ali pa se pobere še ostale možne iz futurame ter se jih nameni za rajo. Seveda tukaj se pojavi problem, saj toliko avatarjev kot jih želite vi Futurama ne more ponuditi. Če pa bi imeli na voljo 20 avatarjev, bi bila zmešnjava še večja. Sicer pa se dobi za 50 novic prav takšne avatar, kot ga ima npr. root987, poleg avatarja pa še naziv pisuna. Zdaj pa odhajam, manjka mi še 10 novičk :P

Microsoft ::

Futurama sucks donkey balls.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Ziga Dolhar ::

Mene zanima, kaj naj si mislim o človeku, ki bo zaradi tega, ker ni dobil avatarčka, "odšel drugam".
https://dolhar.si/

veteran ::

Žiga, gre za to, da se omenjeni gospodiči sprenevedajo, ko je govora o avatarjih. Da ni argumentov za to, da bo forum kičast ipd..

Debate se potem zaključijo nekako takole "mi smo člani KP in si to lahko privoščimo, ker imamo zasluge za narod".

Če gre za res preglednost foruma, potem ne bi smelo biti nobenih avatarjev. Nobenih fotografij in čudnih risb.

BTW, v tejle temi sta že dva, ki imata avatar pod imenom, pa sta glasovala "zelo proti". Ne vem, mogoče bi fanta najprej sebi brado postrigla? ;)

sash ::

5
--------------------
Think different...
TOROiD Group

nevone ::

5.

Madona ste tišasti s temi avatarji. Stil tega foruma je, kakršen je. To je čisto stvar tistih, ki ga urejajo. Seveda je prav, da se ozirajo na predloge uporabnikov, vendar je tudi veliko uporabnikov, ki si prav nič ne želimo avatarjev. Če bodo ugotovili, da se jim obisk zaradi neomogočanja avatarjev drastično manjša, jih bodo že uvedli, ali pa tudi ne. Samo dokler je forum zanimiv še zaradi česa drugega kot so avatarji, jim tega ni potrebno storiti.

To, da imajo pa moderatorji avatarje ni noben privilegij. To paše v podobo tega foruma. Njihovi avatarji so pač njihova uniforma. Meni je to čisto prav.

Ma težite, da res ni.

Zato še enkrat 5. Zelo ne

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Keyser Soze ::

Ja, njihova uniforma že... Če pa pogledaš malo drugače, pa so navadni uporabniki prisiljeni "hoditi" po forumu goli.

Pa naj jim dajo te avatarje. Sej so lahko lični in lepi. Poleg tega se jih lahko izklopi. Kakor tudi tečne, dolge in brezvezne podpise mnogih uporabnikov, ki so tako ZA čiste in pregledne forume.

root987 ::

BTW, v tejle temi sta že dva, ki imata avatar pod imenom, pa sta glasovala "zelo proti". Ne vem, mogoče bi fanta najprej sebi brado postrigla? ;)
Kdo pa je rekel da nimamo tisti z avatarji slednje izklopljene?
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

tx-z ::

3
tx-z

fahrenGONE ::

Pa sej to ni res... Celi threadi na racun enih kurcevih slikic. Vi niste normaln, res ne.

veteran ::

Kdo pa je rekel da nimamo tisti z avatarji slednje izklopljene?

No, to meni nič ne pomaga, kadar berem slo-tech neprijavljen.

Sem za avatarje, ampak po defaultu naj bodo odklopljeni, isto naj velja za podpise.

BigWhale ::

5

msms ::

3

mzidy ::

5

Damjan Jagar ::

5
http://jagar.si

Microsoft ::

1****************(16)
2***(3)
3****(4)
4**(2)
5*****************(17)
6*(1)
(43)



by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

SebaR ::

5ka. Nočem pisanih barvic na moji prelepi črni podlagi :D
Povej ti to raje komu brez nog, da bo lahko skakljal po cesti...
:>

BigWhale ::

Ok, se vidi kam gre trend... ;>

PrimozR ::

Hehe. Men je tut všeč črno ozadje pa Futurama avatrčki. Redki sevede :>

thramos ::

Sej za vs k jih nočete se ne bo nč spremenil ...

Tic ::

Sej to je point vsega. Da se za tise, ki nočejo spremebe ne spremeni nic.

Ampak na drugi strani imajo slamo v glavi. Žal. Vsega tudi u lajfu ne mores dobit. Ampak avatarje hocmo :)
persona civitas ;>

CaqKa ::

>>> BTW, v tejle temi sta že dva, ki imata avatar pod imenom, pa sta glasovala "zelo proti". Ne vem, mogoče bi fanta najprej sebi brado postrigla? ;)


kje pa piše da imata vklopljen prikaz avatarjev?

glasujem za 3.

Lincolin ::

"... roka roko umije ..."

Dobro bi bilo imeti avatarje, ali naj naredimo referendum? :)

nevone ::

To je pa tudi res, da če vzamemo v račun, da se avatarje lahko izklopi, bi bil z uvedbo avatarjev volk sit in koza cela.

Žal, kljub temu, da sem proti avatarjem, moram priznati, da argument je na njihovi strani.

Ena anketica nebi škodovala.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

V-i-p ::

Ne vem sicer, kaj točno me je prepričalo v takšno mišljenje, itak da se lahko motim, ampak počasi se mi svita, zakaj ni avatarjev, zakaj ni bana, zakaj ni kvalitetnega iskanja... Ampak bom zadržal raje zase :D.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Microsoft ::

Narobe se mi zdi, da vsi, ki ste proto avatarjem, gledate iz strani "sej se jih bo dal tudi izklopit".

To je narobe. Glejte iz strani "sej se jih bo dalo tudi vklopit".


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

BigWhale ::

nevone,

Jaz sem proti zato, ker bi bil cas, ki je potreben za implementacijo avatarjev lahko koristneje porabljen drugje. Pa tudi ce je samo 'pol urce' dela.

gfighter ::

2. Zato da se končno znebimo avatarjev v sedanji obliki. Tako bom lahko spet nazaj vklopil prikaz avatarjev, ki sem jih izklopil takoj, ko so se začele pojavljati fotke. Avatar NI fotka...

cholt45 ::

2

gumby ::

5

nehajte ze tezit z avatarji, lepo vas prosim... ce hocete slikanico, potem pojdite na joker ali GZ ali kamorkoli:|

cholt45 ::

Kaj vložit pritožbo na Gospodarsko Zbornico? Saj nas itak nebodo šljivili in jabukali!

apachee ::

1.
You can't win without The Finn!

fahrenGONE ::

Jaz sem proti zato, ker bi bil cas, ki je potreben za implementacijo avatarjev lahko koristneje porabljen drugje. Pa tudi ce je samo 'pol urce' dela.


Ja, lahko se ta cas nameni za izbris in cenzuro postov. Vsak dan opazam da jih nekaj kar cudezno izgine, ne samo mojih. Itak noben resen forum nima avatarjev, edino vcasih kaksen geek rabi malo ego-pumpa, ker ga vsi zajebavajo v real life in potem si da slikico ob nazivu 'Tajna Policija'. >:D :D

PrimozR ::

Fahrenheit buče prodajaš. Res ne vidim razloga da bi Omyja kdo zajebaval. SIcer pa glede izklopa. Meni so teli futurama čist všeč, kšni vaši specjalni mi bo gotov nebi bli. Kaj nej tuki nardim?
««
2 / 14
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako do avatarja? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Slo-Tech
20214431 (10773) V-i-p
»

Nova anketa (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ankete
777635 (6219) Poldi112
»

s3|\/| 1337 h4x0rz? WTF??? (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
695345 (3825) Alexius Heristalski
»

kako si daš slikico v slo-techu. (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Slo-Tech
42431306 (23734) Mr_Globus
»

Opravičilo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Obvestila
826542 (6004) DominusSLO

Več podobnih tem