» »

Novi Slo-Tech: meni zelo všeč!

Novi Slo-Tech: meni zelo všeč!

««
11 / 14
»»

mile ::

kje mate opcijo za izbiro stila ? jaz bi spet zeleno, tako kot na starem slo-techu

nicjasno ::

Samo beli in crni stil sta zaenkrat. Ostalo je se v delu.

Postopek:
- Odjavis se
- V desnem meniju preklopis stil
- Se ponovno prijavis
www.nicjasno.com | www.vsejasno.com

Road Runner ::

Zelena, modra in vijolicna na belem stilu so Slo-Tech barve (glej logotip) in tako delujejo kot njegov zascitni znak.
http://dusan.fora.si/blog/ (742617000027)

mile ::

sam tale "on bodyload font size changer" mi je pa ful zoprn...ko se pejđ že naloži potem pa se vse skupi resajza....

bi blo boljs različne CSS-je na serverju

Tody ::

mamo pa cool statistiko :D

nicjasno ::

Jap. Satistika je zakon.
www.nicjasno.com | www.vsejasno.com

Brane2 ::

Nastavitev stila v Operi pa ni ravno zakon.

Lahko izerem stil in pisav kot anonimus, ampak ko pa vpišem username in pass za prijavo, pa dobim beli stil...
On the journey of life, I chose the psycho path.

OmegaBlue ::

Cache?
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Goldee ::

U, sam je res lepo narejeno (kar se statistike tiče). Pohvalno!
Sam kaj pa kakšni osnovni podatki ob uporabniškem imenu na levi strani? Tega ne bo nič? Vsaj datum registracije?
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

OmegaBlue ::

drži miško čez avatar
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

miko 55 ::

čist huda stran. samo funkcije naj bodo kot pri stari pa bo perfecto
LP
2 GOOD 2 B 4GOT10
NAJPREPROSTEJŠA RAZLAGA JE NAJVERJETNEJŠA

kihc ::

Bravo za črni stil. Čista poezija!
x

Thagirion ::

črni stil se men tudi zelo dopade :) Sicer sem rabil malo da sem se privadil,samo sedaj pa ne preklopim na starega za noben denar 8-)

El Nino ::

Nova statistika rulz! Več takih rabmo >:D :D ...

hamax ::

Ena pripomba na crn stil. Linki na podforume bi mogl bit mal obarvani.
Čisto bela barva je malo premočna.

Highlag ::

Smajliji tudi niso prilagojeni za kakšne druge barve ozadja. Imajo na črnem precej zobate robove in zgledajo čudno.

Sam sem v črn stil preklopil kar z klikom na barvno kockico, ki je na desni strani osnovne strani pod menijem Personalizacija ko nisem bil prijavljen. Črnina je ostala tudi, ko sem se prijavil. Nisem nič v profilu spreminjal.
Never trust a computer you can't throw out a window

Looney ::

nicjasno, nisem jaz rekla, da mora biti moder meni. Jaz sem bila za temno zeleno (jasno, pisava bela...)
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

CaqKa ::

>>> CaqKa, dej pouci tegale Bessieja!

mah... nekaj pa jih tudi lahko v zmoti živi. mam preveč dela trenutno...

grem pa te še jaz nekak sprobat to čudo od novega dizajna.. samo mi še kar ne sede... IE6 :>

nevone ::

Pomoje je tole bolj prijazno za oči:
  Malo več sivine

Malo več sivine


o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Looney ::

Ne, črna je kul.
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

nicjasno ::

Malo temnejsa zelena z belimi crkami bi meni tudi bla bolj vsec za meni. Ampak jebi ga. Tak se tudi da zivet.
www.nicjasno.com | www.vsejasno.com

Tody ::

Jeeeeee temno modri stil :)

El Nino ::

Hladno moder stil je pohvalen, čeprav ostajam ne črnem, kateri je res špica. BTW, a se tudi komu dogaja, da se 'avatarji' pri črnem slogu pomaknejo na sredino strani in zakrijejo tekst? Opazil sem, da se mi to dogaja samo na določenih računalnikih, npr. na enem starejšem, ki ga imamo doma 'za rezervo'. Na mojmu dela pa super. Kako je to mogoče?

roli ::

Hladno moder stil je po mojem mnenju grozen!

Sicer ne vem zakaj niso uporabili mojega CSSja in me tudi sploh ne briga. Ampak tista zelena v meniju popolnoma ne paše tja, anketa je premalo ločena od same vsebine, da ne omenjam logotipa z belim ozadjem. Črta, ki označuje neprebrane poste je črna in se je sploh ne vidi, modrikast text v polju za hitri odgovor pa ni ravno super. Poleg tega pa beli gumbi (odgovori, pošlji...) ne pašejo not!
http://www.r00li.com

Looney ::

Luka, vrzi dol IE6!
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

Looney ::

Modra je lušna, samo popravkov rabi še veliko...

Btw... tole zeleno ni tako zgrešeno sploh...
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Looney ()

El Nino ::

aaaaaa to je tisto. Hvala Looney.

CaqKa ::

Asus eee PC

tukaj sem opazil novi st tag... za you tube
žal ne dela na starem stju.

OmegaBlue ::

Namerno. Stari stil se ne popravlja, če hočete bombončke uporabljajte novega.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Zgodovina sprememb…

CaqKa ::

z moje strani, kot obiskovalec ima stari slotech še vedno več bonbončkov.
za you tubse se ne skiram...
lahko bi pa tag dodali v ono temo o slotech tagih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CaqKa ()

El Nino ::

Kaj bo pol z avatarji?

MrStein ::

Pri prenovi bi lahko poenotili tag-e, torej da niso eni z oglatimi oklepaji, drugi pa z večje/manjše.

Pa ne vem, en folk dokumentira svoje zadeve. A je oni "tečajčič" edina dokumentacija tagov ? Upam, da ne.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

CaqKa ::

eh ne se hecat.

to je tak kot pri mortal kombat ko morš fatalitiye in specialke sam pogruntat ;)

Ziga Dolhar ::



Ker so "okvirčki" okoli polj za izbiro teme enake barve kot ozadje, se sploh ne opazi, da tam čist na desni obstaja še tretji stil :).
https://dolhar.si/

PINki ::

Koliko časa bo še ostal star.slo-tech? Novi me še ni prepričal:P

Primoz ::

dolgo
There can be no real freedom without the freedom to fail.

w00tnes ::

Bi se dalo mogoce pri modrem stilu pri tisti crti (ki iznacuje do kam je nekdo temo prebral) zamenjati barvo v rdeco npr? Ker jo pri hitrem scrollanju kar zgresim :P

roli ::

To se tud jaz strinjam!

Pa logotip je zgoraj na belem ozadju in ne modrem tako kot stran - pošteno izstopa.

Tudi barvo glavnega menija bi zamenjal v temno modro - ali pa okoli njega dodal vsaj neko osnovno obrobo.
http://www.r00li.com

root987 ::

Pri prenovi bi lahko poenotili tag-e, torej da niso eni z oglatimi oklepaji, drugi pa z večje/manjše.

Saj so enotni - kar je z oglatimi oklepaji je del Slo-Tech-ovega paketa bonbončkov, tisti z večje/manjše pa so HTML tagi, ki jih Slo-Techov parser dovoljuje.

Pa ne vem, en folk dokumentira svoje zadeve. A je oni "tečajčič" edina dokumentacija tagov ? Upam, da ne.


Ne, pri vsakem sporočili imaš na dnu napisano "Določen HTML in st.oznake so dovoljene".
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: root987 ()

ffka ::

a se gdo hodi preko star.slo-tech.com ker men je ta novi videz zlo cuden tezko berem ker je use neki belo

Tody ::

Zakaj novice zdaj zgledajo kot da se hoče prostor napolnit ? Oblivanje teksta pa to ?

CaqKa ::

zanimivo.. na onem markupu sicer manjka st.vez oziroma povezava

drugače pa nov dizajn pri pogledu na oddelke ne kaže kolko je novih odgovorv od zadnjega ogleda, ampak pokaže kar številko vseh postov še dodatno v oklepaju.


Novi Slo-Tech: meni zelo všeč! (strani: 1 2 3 4 … 8 9 10 11 )
opeter
Oddelek: Slo-Tech 540 (540) 13898 (2) Tody danes 00:26:53

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CaqKa ()

MrStein ::

En (ok, dva) predlog glede HTML.

- ne vso stran v eno vrstico tlačit ;)

- a lahko dodate, kak se reče, anchor-je za vsak post ? Prejle mi je nekdo napisal "preberi x-to sporočilo na y-ti strani". Seveda ima on drugačno ostranjevanje kot jaz in nisem imel pojma, na katero sporočilo v temi misli. Zato predlagam, da ima vsako sporočilo to oznako (sintaksa je <A name="foo">, če se ne motim) in se lahko potem referencira z nekaj kot kateri 24" monitor kupiti

Pa da se oznaka brez problema najde (brez gledanja html sorsa) še en link s tem URL-jem, nekje v glavi sporočila. Recimo "link na to spročilo". Ali rajši pod kaki že obstoječo besedo ali elementom, da se plac ne troši.

(sicer to ne reši problem drugačnega ostranjevanje, ampak to je že druga zgodba).
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Looney ::

A PNG-ji še nimajo nove roza teme?
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

CaqKa ::

mrstein sem to že enkrat na starem forumu predlagal.. odgovor je bil nekaj v zvezi z slabšim securitiem...

MrStein ::

???

Za ne-vse-v-eni-vrstici ali anchorje ?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

OmegaBlue ::

MrStein, reference na posamezen post so že predlagane in so (ne boš verjel) na to-do listi in razmišljamo kako bi sploh implementirali to - seveda imajo druge stvari še prioritete da se spegla vse ven potem pa dodajanje bonbončkov.

Vse-v-eni-vrstici pa prišpara bandwidth ;) Zakaj te tako moti?
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

CaqKa ::

mrstein se opravičujem.. anchorje sem mislil..
drugače pa:

>>> ne boš verjel) na to-do listi in razmišljamo kako bi sploh implementirali to

si predstavljam dvanajst slotechovcev za eno mizo, ki tuhtajo, kako se doda name="foo"...

no spegleajte število odgovorov v oklepajih.

in kaj pravi statistika, koliko BW se pa prišpara?
no vsaj pri starem stju bi bilo mukotrpno iz vse v eni vrstici iskat tapravo ko si html pripravlaš za tisk.. pa verjetno tudi za tistih nekaj ki vam pomagajo dizajne delat.

OmegaBlue ::

Kako implementirat je več možnosti, uniqe id na vsak post, relativen numbering.. kaj se zgodi ob izbrisu.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

roli ::

Jaz bi naredil tako, da bi imel vsak post svojo številko (ki bi ostala tudi, če bi bil post izbrisan) ali pa bi posebej štel poste, ki so izbrisani in tiste, ki niso.
http://www.r00li.com
««
11 / 14
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj se dogaja s Slotechom (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Slo-Tech
14217967 (7645) VaeVictis
»

Stari Slo-Tech se ukinja (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Slo-Tech
29016667 (10946) Tody
»

Članki: star/novi slo-tech.

Oddelek: Slo-Tech
291843 (1249) root987
»

videz slo-techa (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
585360 (4012) steev
»

Nov Slo-Tech (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Nova vsebina
12814990 (9467) Jst

Več podobnih tem