» »

Anketa - Avatarji na Slo-Tech

Anketa - Avatarji na Slo-Tech

««
13 / 14
»»

Tic ::

Flower Power :)


Tak Stil™ bi si tudi jaz zelel...
persona civitas ;>

BigWhale ::

Jaz sem bil v bistvu povsem resen. Rad bi vas gledal kako boste odhajali iz tega foruma, ker vam je tukaj tako zelo hudo.... :)

veteran ::

>> Rad bi vas gledal kako boste odhajali iz tega foruma, ker vam je tukaj tako zelo hudo.... :)

Hehe, mislim, da je Owca nekaj omenjal v tem kontekstu, da bo šel. Perci je pa že odšel. Ampak je bil še isti dan nazaj. :)

IMHO ni kake hude panike, ker so večinoma že uploadani.

Tic ::

BW: People come and go. Če bodo tvoji možgani ob gledanju tega sproščali hormone sreče, še enkrat dokažeš, da si d0rk.

Congrats.
persona civitas ;>

SebaR ::

Zaka ni cel let sneg?
Povej ti to raje komu brez nog, da bo lahko skakljal po cesti...
:>

Tic ::

Ker ni avatarjev.
persona civitas ;>

kuglvinkl ::

Pejte se zmenit na ZS. Osebne napade ne prenašamo najbolje.
Your focus determines your reallity

Tic ::

But hey! It is a free country it is the Slo-Tech...??? :|
persona civitas ;>

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tic ()

PrimozR ::

Tic avatarji pa sneg nimajo nitit najmanjše veze. Cel let i snega redvsem zaradi klimatskih pogojev.

Tic ::

Haha, zdej se obnašaš k Ganđi... mislm, Gandalfar. :)
persona civitas ;>

Tr0n ::

Hudic je, ko so pocitnice in mladina nima nic za pocet. A ne Tic? ;)

Tic ::

Tr0n, slabo me poznaš. Za nagajanje na Slo-Techu si VEDNO vzamem čas.
persona civitas ;>

strictom ::

Troll :D
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Tic ::

I am just starting to having fun here!!!11one
persona civitas ;>

perci ::

pejt se raj mal angleščino učit |O

strictom ::

Hmmmmmmmm...

/me je globoko zamišljen...
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Tic ::

OOoo, sam res. Tolk sem se smejal, da sem se zatipkal.

Jebeš, to pa droga dela :D
persona civitas ;>

Tic ::

O cem razmisljas, tomy?
persona civitas ;>

Tic ::

Tale dizajn... še ena stvar me moti, na podlagi prejšnih izkušenj z vodstvom STja, mislm, da so to buče, ker se vam ne da več z nami ubadat. Kaj je kakšen predviden datum, da boste kej pokazal?


Lahko da se motim.
persona civitas ;>

CaqKa ::

kaj je zdaj s temi avatarji>:D

Tody ::

Sej jih imaš :) pač če si poseben maš posebnega :D

CaqKa ::

no mislo sem na "novem" slotechu :>

BigWhale ::

Avatarjev nocmo! :>

OrkAA ::

Ha, najprej avatarje, potem pa kmalu Unobtainium?!

PrimozR ::

Đabe, ga bojo v CERNu nardil :)

BigWhale ::

Kaj ti bo avatar, ce imas podpis?

Poldi112 ::

Kaj ti bo podpis? Jaz imam prikaz podpisa izklopljen, ker nočem balasta med posti.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Matej_K ::

TU imaš avatar.:\
... .. .

Tr0n ::

Jao kak grdo zgleda stari ST. 8-O

Gandalfar ::

ne pa ne. Stari slo-tech je edini tr00 slo-tek! ;)

Zgodovina sprememb…

CaqKa ::

novi slotech nima nič božične preoblekice stari pa tudi ne. vsaj avatarji bi lahko bli bolj božično razpoloženi.

urban99 ::

o đizs...

Jaz bi še podpise skenslal. Iz enostavnega razloga: prek gugla je skoraj nemogoče najt teme o kosih hardwarea, če jih imajo člani v podpisu. Sem zadnjič iskal debato o nekem procesorju in obupal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: urban99 ()

Mercier ::

Čemu so potem ti squareheadi?

bluefish ::

Prikazujejo status uporabnika - navaden, moderator, "poseben",...

Primoz ::

urban: uporabi iskanje na Slo-Techu.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Mercier ::

blueFish:
Prikazujejo status uporabnika - navaden, moderator, "poseben",...


Dobro, ampak jaz sem že brez tega dovolj navaden.

nevone ::

Čemu so potem ti squareheadi?


Zakaj te tako motijo? Meni se pa zdijo prav fletni. Sej čisto nič ne motijo, in tudi ne zavzemajo kakšnega posebnega prostora, ki bi bil kako drugače uporabljiv. Pa malo poživijo, ravno prav. Pa hitro vidiš, kdo je moderator.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

urban99 ::

@primoz: navada je železna srajca... samo maš prav, iskalnik ste hudo zrihtali

Mercier ::

nevone:
Zakaj te tako motijo?


Ne motijo me.

nevone:
Meni se pa zdijo prav fletni. Sej čisto nič ne motijo, in tudi ne zavzemajo kakšnega posebnega prostora, ki bi bil kako drugače uporabljiv. Pa malo poživijo, ravno prav. Pa hitro vidiš, kdo je moderator.


Meni se pa zdijo kot prostor, rezerviran za bodoče slikce. Ali avatarje. Predvideval sem, da bom prej ali slej ugledal CaqKov ali Sergiotov ksiht tam namesto beline. Tako kot je bilo to na starem forumu nek krajši čas. Skratka, da imajo nek namen z njimi, poleg tega, ki ga poznam in se mi je zdel bolj postranski.

strictom ::

ugledal CaqKov ali Sergiotov ksiht

ugh 8-O
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Mercier ::

Poglej si to temo v stari verziji.

Tody ::

ljudem se ni dal osebne skenirat :D

opeter ::

Že skoraj dve leti je minilo in se nič ni premaknilo glede tega. :|
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

BigWhale ::

Kako se ni? Seveda se je, se vedno 'nimamo avatarjev' (v narekovajih zato ker jih imamo) in se vedno smo srecni zaradi tega! ;>

Poldi112 ::

Ja, ker opt-in avatarji, ki jih po defaultu ne bi videl, bi ti res močno krajšali spanec.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Mavrik ::

V bistvu ja - ker jih je treba sprogramirati, vzdrževati, popravljati in igrati policaja ko si ljudje bedarije lepijo. Ne splača se.
The truth is rarely pure and never simple.

RejZoR ::

Pa se splača. Fleha texta in parih črt je katastrofa za preglednost in sam feel foruma. Na čist vseh forumih kjer so avatarji iščem poste po avatarjih, ker si slikovni material vizuelno hitreje zapomniš kot pa tekstovno. Tle na Slo-techu (in drugih forumih kjer ni avatarjev) pa scrollam kot bebo in buljim v imena namesto da bi 5x hitreje potegnil čez scroll in našel željenega userja ter njegov post.
Sam dobro veš po kakšnem avatarju sem sicer poznan in enako velja za druge uporabnike, ki so poznani po določenem avatarju, ki ga imajo načeloma na vseh forumih. Da ne omenjam tistega kančka personalizacije, ki naredi vsakega uporabnika na svoj način posebnega ne pa nujno več vrednega od koga drugega. Pač slikca.

Ta bela/modra faca za online/offline pa je čist brezvezna in je vseeno ali bi bila gor ali pa ne.

Če pa je vzdrževanje in moderiranje edini izgovor pol pa bog pomagej, koliko drugih bedarij je vsepovsod po forumu pa nikogar ne motijo, o avatarjih pa govorite kot da je administracija Slo-techa najbolj pametna na celem svetu in kot edina, ki zna forum furat samo brez avatarjev. Je na netu cel kup forumov, ki ima 100x več uporabnikov iz celega sveta, pa so gor avatarji velikega formata (100x100) in ni nikoli nobenih problemov, ne iz stališča zlorabe in ne iz stališča nepreglednosti (podpisi oz slikovni pdopisi so dost slabša zadeva kot avatarji kar se tiče preglednosti). Sam tle na Slo-tech vedno od nekje najdete neke fantomske probleme in s tem odpikate podporo avatarjev. Glede na to da sem registriran na 59 forumih od katerih sem vsaj na polovici redno aktiven ter na nekaterih celo admin in moderator in od katerih jih samo ene 5 nima avatarjev (od 59), potem lahko rečem, da ne nabijam kr neki v tri krasne.

Ampak hej, vi ste admini in modi, jezst sem samo user. Če ste si neki zapičli v glavo vas itaq ne bo prepričal noben argument.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

roCkY ::

Bereš torej le prispevke uporabnikov, ki imajo avatar? Sam ga imam na celih 3 forumih. Mesečno pa kakšno bleknem vsaj na 10-12 ih.

ST je forum brez avatarjev s črno belo shemo! V črno ozadje avatarji ne grejo. To je vsaj zame dejstvo.
Odkar imam plazmo se mi še pri elektriki splača...

RejZoR ::

Erm, ne. Samo lažje najdeš post določenega uporabnika če slednjega v temi iščeš po njegovem avatarju in ne po imenu.

No, jezst ga imam na vseh kjer je možno in dnevno po večkrat kaj komentiram na polovici omenjenih...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

bluefish ::

Če uporabnika poznaš po imenu, potem imaš na desni strani na voljo filtriranje prispevkov po avtorjih.
««
13 / 14
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako do avatarja? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Slo-Tech
20214357 (10699) V-i-p
»

Nova anketa (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ankete
777589 (6173) Poldi112
»

s3|\/| 1337 h4x0rz? WTF??? (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
695311 (3791) Alexius Heristalski
»

kako si daš slikico v slo-techu. (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Slo-Tech
42431158 (23586) Mr_Globus
»

Opravičilo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Obvestila
826506 (5968) DominusSLO

Več podobnih tem