» »

DVD predvajalnik ali PC?

DVD predvajalnik ali PC?

Matthew ::

Torej, na TVju želim predvajati filme in podnapise - DVD in DivX. Malo sem razmišljal, katera varianta bi bila najboljša in se ne morem odločiti. Ali naj raje kupim poceni DVD predvajalnik, ali naj raje sestavim poceni PC? Predvajalnik bi bil sicer elegantnejša rešitev, vendar ko berem o njih, ljudje jamrajo, da imajo probleme s podnapisi, velikostjo fonta, fizične napake, ... In dobim občutek, da nikoli ne veš, kaj boš dobil. V roku enega ali dveh let se pa itak že pokvari. Zato sem potem začel premišljevati, da bi sestavil PC, ki bi bil namenjen samo predvajanju filmov. Ta varianta bi bila sicer po vsej verjetnosti dražja, ampak mogoče vseeno zanesljivejša + lahko bi bil vključen v domačo mrežo. Poleg tega se mi porajajo še vprašanja, kako bi rešil problem glasnosti pri PCju in kakšno konfiguracijo bi sploh potreboval, da bi bila še normalno zmožna predvajati DVDje?

Kakšno je vaše mnenje o tem? Pogovarjamo pa se o čim nižjih cenah.

delfinus ::

Super alternativa je se XboX prve generacije. Glej temo XBOX kot [DivXvid predvajalnik in še več]. Xbox je popolnoma nastavljiv po vseh teh tvojih kriterijih in je za moje pojme pac najboljsi DivX predvajalnik in se vec kot to kot pove ze tema... multimedijska masinca, legendarna, a zelo uporabna.

-edit- Cena zmodanega med 150 - 200EUR second hand, odvisno pac od koliko diska ima in dodatne opreme.

lp, D.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: delfinus ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[divXvid] Hyundai predvajalniki (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
13639399 (11448) JanezC
»

[DivXviD] komponente - splošna vprašanja in primerjave (strani: 1 2 3 442 43 44 45 )

Oddelek: Zvok in slika
2209324000 (49344) cryptozaver
»

Kateri DVD + Divx predvajalnik do 15K SIT? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
14724709 (9323) bizi72
»

DVD/Divx/mp3 predvajalnik za lenobnejše (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Optične enote / mediji
669884 (8205) Gregor P
»

Kateri Divx predvajalnik kupiti svojim staršem?

Oddelek: Kaj kupiti
152569 (2131) Yossarian

Več podobnih tem