» »

ne odpre mi slik

ne odpre mi slik

zan126 ::

Prosim ,če mi lahko kdo pomaga in sicer;imam cd na njem pa 200 slik .ko vstavim cd v računalnik mi jih sploh ne zazna (zakaj?) slike mi zelo veliko pomenijo ker imam gor sina v njegovih zelo rosnih letih.Zato vas prosim če ima kdo kakšn nasvet kako sprAviti slike na računalnik ,bi bila zelo hvaležna.
hvala

All ::

Poizkusi prebrati CD v več različnih enotah...letoni bere zlo dobr..pe še ene starejše enote (se ne spomnem imena). Če najdeš enoto ki bo prebrala CD, a hitro kopirat.

če so poškodovani samo deli CD ja lahko poizkusiš z ISO Busterjem, men jse je izkazu za zlo uporabno zadevo pr poškodovani in pa pri nepravilno zaključenih cd-jih.

zan126 ::

Sem poiskusila z iso busterjem pa mi jih ne odpre ,a mi lahko napišeš še kakšen program -mogoče tistega ,ki si ga omenil kot prvega ,ko si napisal :"letoni bere zelo dobro"samo ne razumem kater program je to.
Če pa kdo drug ve še za kakšno možnost pa lepo prosim naj napiše. Hvala

PINki ::

to ni program. to je enota v ketero vstavis CD. hotel je reci da probaj na vec racunalnikih sprobat CD. daj kakem frendu. delalo bo verjetno ce ni CD prevec unicen.

zan126 ::

Sedaj sem še enkrat probala z iso busterjem in mi je odprl polovico slik ,ostalo pa ne. Verjetno je preveč uničeno in se ne bo dalo odpret-nevem.
Sem pa zelo vesela ,da sem dobila vsAj polovico slik.
Iskrena vam hvala.

jan01 ::

S kom pa "bereš" ta cd? ->dvdrwji imajo načeloma bolj natančno branje->lahko bi več slik dobil...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Optiarc AD-7173A!! Kaj je res tako zanič? (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
578329 (5340) mtosev

.dmg file???

Oddelek: Pomoč in nasveti
177144 (6983) Ziga Dolhar
»

.bin ali .cue

Oddelek: Zvok in slika
121250 (1034) CaqKa
»

*.ISO ?? Kako odpreti,...

Oddelek: Pomoč in nasveti
51280 (1202) matevzm
»

prosim povejte nujno prosim vas

Oddelek: Pomoč in nasveti
6870 (750) DIEUALL

Več podobnih tem