» »

UFO tehnologija

UFO tehnologija

«
1
2 3
...
5

Mahdi ::

Na internetu sem našel članek, ki govori o človeku, ki je uspel vdreti v računalnike NASE in US vojaška omrežja. Trdi da je zvedel da ameriška vlada poseduje UFO technology, ali tako imenovane tehnologije, ki uporablja anti-gravity in tehnologije ki proizvaja neskončno mnogo energije iz ničesar.

Članek: Klik

Se vam zdi to mogoče? Bo človeštvo lahko kdaj prišlo do točke ko bo ustvarilo anti-gravity in tudi uspelo ustvarjati neskončno mnogo energije iz ničesar, ali pa je človeštvo že tako daleč samo da mi ne vemo?

Ali pa je to le še ena teorija zarote, saj se mi zdi bolj malo verjetno, da bi nekdo kar nekaj časa neopazno brskal po računalnikih NASE.

jype ::

Opium> Se vam zdi to mogoče?

Kateri del?

Da je nekdo napisal na internet, da je "vdrl v računalnike in odkril zaroto" se mi zdi zelo verjetno - sem tudi sam že večkrat videl.

Vse ostalo se mi zdi zelo malo (približno nič) verjetno.

antonija ::

Takih teorij je blo v zadnjih 50 letih..... mal prevec. Ce bo debata slucajno zasla v neznanstvene vode (ta trditev sicer predpostavlja da je zdaj debata v znanstvenih vodah, ampak ok) leti v lozo. You have been warned >:D
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Jst ::

Iz intervjuja:

...I got one picture out of the folder, and bearing in mind this is a 56k dial-up, so a very slow internet connection, in dial-up days, using the remote control programme...

...

SK: You were actually cut off the time you were downloading the picture?

GM: Yes, I saw the guy's hand move across.


---

Hm... Kako je lahko z 56K modemom "videl" premik roke, ko so ga odrezali z linije?

Tip bluzi!
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

_marko ::

Jaz pa vse to verjamem... :)
Vi že nimate pojma, skeptiki...
The saddest aspect of life right now is that science
gathers knowledge faster than society gathers wisdom.

madviper ::

Anti-gravitacija ni noben problem za današnjo znanost. Problem nastane pri zagotavljanju dovolj energije, ki jo anti-gravitaciski pogon zahteva.

Drugač pa je na sliki, ki je v članku prilimana, eden od poskunih modelov NASA-e, ki pa ima probleme z vzgonom pri majhnih hitrostih. Samo model ni nobena skrivnost, je bilo že dost o njem povedanega (zasledil v oddaji na Discovery).

Edini problem se pojavlja pri dobavljanju neskončne energije iz "nič". Virov za kaj takega je na pretek, ne znamo pa tega izkoristit (ni tehnologije).
I'd like to do something crazy!

Valentin ::

> Anti-gravitacija ni noben problem za današnjo znanost.

Takšno odkritje da sem spregledal !?

Link, prosim...

OChack ::

americanantygravity.com al nkei podobnga
sicer si pa na youtube lahk dost tega pogleda.
še bol zanimibi so brushi ufo baz na luni, ki ih nasa briše iz fotografij (tud to njadete na youtube video).
velik o tem povesta William Cooper in , Schneider , obadva sta sodelovala pri izgradnji raznih baz, slednji phhil schneider nj bi jo tud fasov od enga zelenca v bazi dulce al ve enih od vrtin, obadva pa sta umrla po čudnih spletih, že prej pa sta bla ovirana z raznimi grožnjami.
če koga zanima nj se le pogleda njuna predavanja :)
Int€l inside, IDIOT Outside

Valentin ::

Po mojem bo tole kmalu pristalo v Loži.

globoko grlo ::

preberte si knjigo The Day After Roswell, pa bo več jasno

suntrace1 ::

globoko grlo ::

A se še kje nadaljuje? Ali je spet cenzura na delu?

dukenukem ::

čist možn ,da majo amerikanezi kašne nlpje,itak majo že par let taka vohunska letala, da nobeden neve za njih,slavna črna ptica je že zdavnaj upokojena ,njene naslednjike pa nikjer niso pokazal ,ker so tajna ;)

jperc21 ::

Vse je možno. Ko bodo tak daleč , bodo že razkrili.

LP
Keep your head up, even when the world is hard, never give up!

The_hammer ::

ne verjamem v boga,... verjamem pa, da neki obstaja,...:D

c3p0 ::

Ah ti šaljivi pijani piloti...

Tic ::

In šaljiv pijan radar... that explains it all!
persona civitas ;>

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tic ()

jype ::


(ne zmolzt, ker se pokvari animated gif, ki kaže pijan vremenski radar)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Tic ::

Torej naša radarska tehnologija prikazuje krneki?
persona civitas ;>

jype ::

Ne. Nekdo je očitno plezal po stolpu na Lisci in stal pred anteno dovolj dolgo, da je radar to zabeležil.

Tic ::

V UFO primerih pa so verjetno zabeležili Super Man-a, ki je reševal Alico.
persona civitas ;>

gruntfürmich ::

mislim da imajo francozi kr napredno ufo društvo, ki se ukvarja s to temo kr resno. morda je celo vladna organizacija.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

dukenukem ::

vpište ufo pa najdite torrente ,je cel kup znanstvenih oddaj ,zanimivo za gledat,js vrjamem, da se nekaj dogaja na tem ;)

Grey ::

Ta oddaja je bila zelo zanimiva za pogledat. Pilotom verjamem, ker so iz "foha" in poznajo zadeve. Prepoznajo lahko letalo na zelo velike razdalje, poznajo zmožnosti letal itd. Jaz pravim, da če niso zunajzemeljski obiskovalci, je to neka zelo napredna tehnologija, ki jo neka država še kako prekleto skriva.

Grey ::

globoko grlo:
Oddaja se nadaljuje...samo najt je treba. ;)

dukenukem ::

poglejte si: UFO Files-Alien Engineering;) se zberejo znanstveniki in probajo razložiti kako delujejo leteči krožniki;) zanimivo :D in čist možno

Vikking ::

Prepoznajo lahko letalo na zelo velike razdalje, poznajo zmožnosti letal itd

Jesus kake klobase, nič ne prepoznajo, brez elektronike ne bo nič... premikaj se s 1000km/h na uro pa naj mimo tebe gre vozilo s 1000km/h na razdlaji 5km pa mi povej znamko vozilo... kake klobase... pri taki hitrosti znaš tudi vidit da se je mimo tebe peljal UFO (pa je lahko samo trenutni vremenski pojav)

dukenukem ::

kukr sem jaz slišal, nobeden ne govori ,da bi švignili mimo ,ampak da so jih en čas spremljali nlpji,je pa zanimivo ,da se je to začelo pogosteje dogajat, ko so začeli američani testirat jederske izstrelke ,na enem posnetku se vidi ,da uleti nlp in sestreli jedersko raketo ;)

BigWhale ::

> na enem posnetku se vidi ,da uleti nlp in sestreli jedersko raketo

O kristus...

... ce se jutri ne javim, potem sem danes umrl od smeha.

Lisko ::

-zbrišite post
lp
Lisko

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lisko ()

Grey ::

Vikking:
To ni klobasa, to je dejstvo. Pač so meni osebno pričevanja pilotov in astronavtov bolj prepričljiva in verodostojna kot pa od nekega teksaškega kmeta.

dukenukem ::

big whale -potegn dol tale dokumentarc-Out of the Blue - THE DEFINITIVE INVESTIGATION OF THE UFO PHENOMENON,pa maš posnetek, kjer se vidi, da nlp uniči jedersko konico na raketi :P

gruntfürmich ::

pusti big-a, naj se ubada sam s sabo.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

jype ::

dukenukem ::

tole dobro zgleda,ampak še zmerom deluje na veternice,ali so kašni posnetki o magnetnih ali anti gravitacijskih pogonov :))

c3p0 ::

Morda pa je prav ta modelček letal in krožil okoli tistih letal, dobro jih je potegnil!

BigWhale ::

> pa maš posnetek, kjer se vidi, da nlp uniči jedersko konico na raketi

A s phaserjem al disruptorjem?

Ker Picard je bil bolj pameten, je konico kar transportiral iz rakete nekam v vesolje.

dukenukem ::

sm ti napisal kater dokumentarc si potegn ,če pa misliš samo lapat po temi, pa ni treba več pisat tukaj 8-)

edge540 ::

Vikking>>Jesus kake klobase, nič ne prepoznajo, brez elektronike ne bo nič... premikaj se s 1000km/h na uro pa naj mimo tebe gre vozilo s 1000km/h na razdlaji 5km pa mi povej znamko vozilo... kake klobase... pri taki hitrosti znaš tudi vidit da se je mimo tebe peljal UFO (pa je lahko samo trenutni vremenski pojav)

Vidim da ne veš prav dobro o čem govoriš. Sam se zelo dobro spoznam na letala in ti povem da se da na 5 km čisto dobro prepoznati letalo iz drugega letala, ne glede na smer gibanja letal. Ko letala nekaj časa opazuješ jih lahko brez problema ločiš po detajlih. Po obliki/velikosti/kotu naklona kril, nosu, vertikalnega stabilizatorja, wingletih (kakorkoli bi že bilo po slovensko), razmerjih dolžin posameznih delov trupa in še bi lahko našteval.

Sam nimam težav pri prepoznavanju večjih letal na takšne razdalje, kaj šele poklicni piloti, ki so vsak drugi dan v zraku.

Tako da brez klobas prosim lepo:\

BigWhale ::

Ce ti vidis winglete na razdalji pet kilometrov sem jaz riba babilonka. Ne pretiravaj no.

talar ::

Pri meni so vedno vesoljci dobrodosli tako nimam nic proti 0:)

edge540 ::

>>Ce ti vidis winglete na razdalji pet kilometrov sem jaz riba babilonka. Ne pretiravaj no.

Winglete mogoče ne na 5 km, je pa veliko ostalih stvari. Pa ne pozabi da je vidljivost na 10k+ metrih ponavadi malo boljša kot tukaj (čistejši zrak).

V-i-p ::

Hja, winglet je zaključek krila na letalu in velika letala le nimajo tako majhnih. V detajle nam res ni treba it, ali se ga prepozna iz 5km oddaljenosti, se ga pa vseeno lahko loči na kar precej daleč...:\
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Samuel ::

@suntrace1: dobr dokumentarc, sploh Space Shuttle na koncu... pač nismo sami....

Samuel ::

poweroff ::

No, dapojasnim zadevo. Tisti Britanec (Garry se mi zdi) je nek malo zblojeni heker, ki je vdiral v ameriške vojaške računalnike in iskal dokaze o obstoju NLP. FBI ga je sledil precej časa, in mislili so, da je kakšen kiberterorist oz. da jih AlKajda krade vojaške informacije.

Potem so ga aretirali in sedaj si prizadevajo, da bi jim ga Britanija izročila. Če ga bo, bo to redek primer, ker Britanija svojih državljanov praviloma ne izroča, pač pa jim sodijo doma. Ampak t nima veze s tem primerom, gre za parvno vprašanje, povezano tusi s tem, da so znani primeri, ko so ameriške sodne odredbe za zaseg internetnih strežnikov veljale tudi v Britaniji, itd.

V glavnem, gre za človeka, ki je rahlo zblojen, za moje pojme je tudi po obrazu malce podoben kakšnemu filmskemu alienu ( :D ), in ki j epriznal, da dokazov ni našel, oziroma, da jih je enkrat pa le videl, vendar ni imel dovolj časa, da bi si jih prekopiral.

Osebno mislim, da je človek zelo dober računalniški strokovnjak, venar malce odklopljen od realnosti, kar ga je zaneslo v kriminal. Škoda - svoj potencial bi lahko izkoristil za kaj bolj koristnega.

Ampak verjeti mu pa vsega zaradi tega ni treba.
sudo poweroff

keber ::

>>> Ampak verjeti mu pa vsega zaradi tega ni treba.

Zakaj ne? Bolj se lažeš, bolj imaš zblojene misli, bolj ti ljudje verjamejo. :D
Zgodovina je to dokazala že neštetokrat.

Aja, moderator, tema je za kam drugam, ne pa v ta razdelek. Tako je bilo že v samem štartu.

Heavy ::

Vdreti v računalnik v Pentagonu in dobiti ven podatke o NLPjih? Ja sliši se dokaj enostavno, vendar pozabljamo, da najemjao ZDA celo mrežo hekerjev, da jim krpajo varnostne luknje v sistemih oz. branijo sisteme pred napadalci.

V celi zgodbi pa manjka nekaj: Zemlja je dokaj velika, in ZDA niso edina velesila. Malo me čudi da o Rusiji (oz bivši SZ) nič ne poročajo...:\

Pegaz ::

V srednjem veku so videli letat prašiče, čarovnice in hudiče, danes pa NLP-je. ;)

bluefish ::

:D

Hja, žal je res tako. Ljudje vsako malo bolj nenavadno plovilo takoj razglasijo za NLP. Nekaj drugega so morda ocene pilotov (predvsem vojaških).
«
1
2 3
...
5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Aliens & UFOs (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
25325985 (19734) Ziga Dolhar

UFO Area 51 - The Alien interview (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Loža
58441823 (32863) STASI
»

UFO nad Kuala Lumpurjem (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
566550 (4711) Tic

50let laži in norčevanja!!!odgovor je tukaj"v vesolju nismo sami (strani: 1 2 3 457 58 59 60 )

Oddelek: Loža
2990160650 (114788) Stepni Volk
»

Mehiški piloti in NLP (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
726296 (4465) fRiK0

Več podobnih tem