» »

Mehiški piloti in NLP

Mehiški piloti in NLP

«
1
2

Poldy ::

Baje je to prvič, da je NLP posnela vojska...

Tukaj

in

tukaj

Vesoljc ::

pa sem jim reku, da ne grejo tja cez...
they never listen... :|
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

root987 ::

[:D]

Hm, zanimivo. Glede na to, da so američani vesoljce ipd. vedno zanikali, bodo pa morda njihovi sosedi ter na splošno druge države morda bolj odprte za takšne izjave in dokaze.
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: root987 ()

Gandalfar ::

root987: kaj pa naj bi po tvojem rekl .. da vesoljci obstajajo? Se ti ne zdi, da ne bi zapravljali toliko denarja za SETI in podobne stvari, ce bi ta dokaz ze imeli v rokah in bi od tam naprej gradili?

moj_nick ::

Na drugi fotki na drugem linku se jasno vidi, da so to baloni.

:P
110111001001010001010000

globoko grlo ::

na SN mate secret nasa transmition, "leakan" posnetek in pa ufo's best evidence caught on tape, se človek kr mal zamisli, po tem sodeč smo že okupirani

Thomas ::

> Na drugi fotki na drugem linku se jasno vidi, da so to baloni.

To sem jest vidu na TV. Baloni z gondolami.

Heh ...
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

BigWhale ::

U, a je zdej cajt, da se jest moje stare video kasete ven prvlece m iz kleti?

Enkrat sem na skrivaj tud drnovska posnel kako se z enimi alieni pogovarja... Imel so ga za svojga!!! ;>

Caligula ::

Gandalfar, tvoj argument pa res ne zdrzi nobene vode.

Na tok nacinov se ga da raztrgat, da se ne morm odloct kje zacet 0:)

Gandalfar ::

Caligula: lahko zacnes kar na zacetku... cakam :>

Thomas ::

Ja, Caligula - mene tudi zanima kako misliš raztrgat Gandalfarjevo tezo. Kakšna zarota naj bi bila tole? SETI kot cover project za "resnico skrito v Area 61"?

:\
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

cryptozaver ::

51?

Caligula ::

1.SETI in podobne stvari povezane z nalozbami so za nekatere zelo donosne in veliko ljudi ima pri raznoraznih projektih interes, da denar priteka. Vesoljske raziskave so eno takih podrocij.

2. Za orozje v Iraku so tudi dobro vedeli, da ga ni pa so trdili, da je. Pa v vojno naj tud nebi hotel noben za brezveze pa se enim to ocitno splaca.

3. Argument, da, ce bi vedli bi kr nehali vlagat v te stvari je preprosto zgresen. Motivov je ogromno sploh pa ni za pricakovat, da tisti, ki se vrtijo okoli tega denarja cutijo potrebo po razlaganju svojih motivov zunanjemu svetu.

...
...
...

Skratka tvoje sklepanje je v tem primeru zgreseno.

Kot, da je samo en motiv za vsem tem.
Interesov je ogromno, posledice in vzroki sploh niso tko preprosto vezani en na drugega, segmenti, ki majo opravka s tem sop zlo fragmentirani in nepovezani in zato ne mores pricakovat, da bodo nekaj uigrano in usklajeno reagirali,..

Se najvecji argument proti temu, da vesoljci so, je ta, da bi verjetno Bush to vedu pa se on ni tok neumen pa brezvezen clovk, da bi, ce bi vedu kej tok prelomnega pa da nas opazuje neki tok naprednega, da lahko nas opazuje, pa da bi vseeno rinil v vojne, da bi delali tko malenkostne debilne lopovske stvari kot jih pocnejo,..

Skratka folk, ki bi za take stvari vedel, bi po mojem kazal mal bolj ocitne znake razsvetljenosti ne pa maloumja.

Poldy ::

Imam zanimivo zgodbico iz otroštva:

Star sem bil okoli 10 let. Starši so bili na obisku v hiši, s staro mamo pa sva čakala v avtu in zijala nebo. Bili smo v nekih hribih, nebo je bilo popolnoma jasno. Videlo se je ogromno zvezd. Kar naenkrat pa opazim, da se ena zvezda premika. Bela pikica, se pomika nekaj casa levo, nato gor... kot naključno. Nato pa zagledam še eno in tako naprej do ene 10. Bil je najbolj zanimiv prizor. Ogromno zvezd, med njimi pa se pomika 10 pikic. Nekatere so delale "formacije" - krog, trikotnik... To je trajalo cca 10 min, nato pa so se razšle na vse strani. To se je dogajalo na vzhodu. Stara mama je videla isto.

Sam ne vem kaj je bilo to, bila pa je izredna predstava. Okrog tega ne govorim, ker bi me imeli za norca. Upam da me ne boste imeli vi.

BigWhale ::

Mogoce so imele kresnicke paritvene plese....

root987 ::

Gandalfar: Hja no, to je res. Ampak glede na to, kolk je teh posnetkov in da so jih menda vidli izurjeni vojaški opazovalci, se mi zdi tko mal neverjetno da bi res bli sami. Ali pa je na tem mestu tista glavna vsevesoljna resnica, da imamo preveč domišlije in/ali preveč časa... [:\\]
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

Thomas ::

Ne, ne - 61. 51 je samo finta! >:D
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Poldy ::

BigWhale: Smešno, to sem tudi jaz pomislil, vendar je bilo vse skupaj videti na nebu in ne v zraku.

BigWhale ::

Thomas... ja... ze v 51 so se dogajale cudne stvari, kaj bi ljudje porekli, ce bi vedeli za Area 61!!! To je bla najvecja finta... ;)

rfmw ::

"Ne, ne - 61. 51 je samo finta!"

Thomas ur da man!!!:D :D :D
Legendary 8RDA+ (reCAPed ;), XP1700+ 2108 @ 1.84 V, SLK900A AS3 @ 2500 rpm
1,5GB Samsung DDR333+Geil DDR400+SuperTalent DDR400 @ DC 200 MHz @ 6-3-3-2.5

Caligula ::

Pa sej smo ze skor vsi vidli NLPje.

Jz sm na morju ko sm biu mejhn vidu sred belga dneva tri bele kozlarije k so ful hitr po nebu sle z enga konca na druzga, zginle in z druzga konca kr naenkrat spet prletele,.. pa bi bla nc igra svetlobe. Prou fizicna telesa,..

Kaj je pa to blo pa itak ne vem pa tud ni neke panike.

Morte se zavedat, da morjo met dobro tehnologijo in to pomen, da ko pridejo bomo mel boljse graficne pa procesorje zarad tega pa se dost novih idej za alien igrce... :D

Poldy ::

Pomoje da ne bo nobenih marsovčkov, smo še preveč primitivni za njih. Predstavljaj si, da nam dajo škatlo, v kateri je energije za pol sveta. Že naslednji dan bi jo Bush montiral na raketo - veliko energije, velik pok.:\

Baja ::

kolega je enkrat ves prestrasen priletu in zacel razlagati da videl nlp. smo sli gledat in ugotovli, da je le reflektor z bliznjega diska. :D

p.s.: tisti dan mu nismo vec dali nic za kadit

Caligula ::

K da so vsi marsovi nujno ful inteligentni pa da je sam ena vrsta0:) Sej mas zohr kje tud kake primitivne polze oz take bedne kozlarije.

Lahk da so kje skoljke z okusom po kremsnitah :D
Pa jih na Bledu pol gojimo. >:D

Thomas ::

Če bi videl Caligula, kakšne neumnosti zastopaš tukaj ... bi bil to lep napredek!
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

perci ::

No, tole pa je smešno ;)). Sicer bolj za v temo "Bolne fore" ampak OK ;)).

SmoKey ::

Caligula : kam pa pridemo brez domišljija right ;)
Živalsk vrt iz silicijeve doline

Gost ::

Vesoljci so že zdavnaj med nami!
Kar poglejte kakšnega spola so nekateri prijavljeni na Slo-tech forumu.

Dr_M ::

Thomas: pa ce bi ti ugotovu, da nimas vedno prov, bi biu tut to zelo velik napredek.

jest vedno dajem moznost za to, da tut kje drugje (ne samo na zemlji oz v njeni orbiti) neki zivi.
zakaj hudica pa ne?? mamo ksn dokaz da ne?
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

NoUse4AName ::

dr_m: kdo je pa rekel da ni drugje zivljenja v vesolju, kot pa na zemlji?

Dr_M ::

NoUse4AName: preber se1x celo temo... pa mogoce bi lohk se ksno starejso. ti bo takoj jasno :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

|CyGNUS-x ::

Se popolnoma strinjam z Dr_M. Velika večina na st so zelo zaverovani v kao stroko. če še niso našli še ne pomeni, da jih ni.
Ni in ne more biti nobenega drugega načina za preizkušanje
resnične moči kapitalistične države kot je vojna.

NoUse4AName ::

dr_m: ocitno sem slep, ampak jas nisem nikjer v tem topicu zasledil da bi gdo rekel da ni drugje zivljenja v vesolju kot pa na zemlji. Daj citiraj mi ta izmikljiv post prosim. Drugi topici me ne zanimajo in nimajo veze. Ce se hoces pogovarjat o stvareh ki so se dogajale v drugih topicih idi pisat tja.

Dr_M ::

Ce se hoces pogovarjat o stvareh ki so se dogajale v drugih topicih idi pisat tja.

kje si pa ti vidu, da se hocem drugje pogovarjat...
no pa ce ne vidis, sploh ni pomembno...
to se itak tebe ne tice.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

NoUse4AName ::

ja kaj zdaj, je kdo to rekel ali ni? To pa da se mene ne tice je pa smesno. Koliko vem je to javen forum, ce kaj napises gor se to tice vsakega, ki ima kaj za povedat.

Caligula ::

MAter se v tej temi se folk lahk krega :D


Ah, Thomas sam proba zascitit svoje. OK, Thomas, marsovcev ni. Vasa skrivnost je varna.

attackiko ::

No, mehičani niso prvi, ki so videli vesoljce. To je pred njimi uspelo že Carterju. In predsedniku z nobelovo nagrado pač lahko verjamemo. ;)

CCfly ::

Vesoljci so že zdavnaj med nami!

Dezinformacija. Zavračam kakršnakoli namigovanja !!!

BigWhale ::

Ah, muha CC je cisto zemeljska zadeva... ne delaj si utvar ;>

Caligula ::

Jz sm ziher, da moderatorji niso vsi s tega planeta :D
Pa v mislih nimam samo Mariborja >:D

Ziga Dolhar ::

Sem pred slabo uro gledal Denija.

Je kazal ta posnetek in bistro komentiral v temle smislu:

"... vidimo kroge ... zelo zanimiv fenomen ... kako seva ... vsekakor skrivnostno ..." // "... to so posnele kamere ... kot sem bil obveščen so to posneli iz letala .... med letom [in zakrili malo z rokami levo-desno] ... vidite, kako seva?... "

:D

In potem klic gledalke: "... lep pozdrav ... -kaj mislite o tem posnetku? - ja ... ne vem." Nato ji je povedal, kako bo z njenim zdravjem.

Prijeten fante pač.

:D
https://dolhar.si/

attackiko ::

Je v prejšnji oddaji napovedal, da bodo ta teden odkrili vesoljce? >:D
Le zakaj nam je pozabil povedat?

Gost ::

Sem pred slabo uro gledal Denija.

Zelo slabo izkoriščen čas.

Ziga Dolhar ::

Kosil sem.

A zdej se bom pa še opravičeval? >:D
https://dolhar.si/

Caligula ::

NI OPRAVICILA! >:D

PROTOTIP ::

Kar naenkrat pa opazim, da se ena zvezda premika. Bela pikica, se pomika nekaj casa levo, nato gor... kot naključno. Nato pa zagledam še eno in tako naprej do ene 10. Bil je najbolj zanimiv prizor. Ogromno zvezd, med njimi pa se pomika 10 pikic. Nekatere so delale "formacije" - krog, trikotnik... To je trajalo cca 10 min, nato pa so se razšle na vse strani. To se je dogajalo na vzhodu. Stara mama je videla isto.


Kakih 10 let je tega, odkar so moja mami in moja sestra poročali podobno, o nekih krogih, ki so se sprehajali nad oblaki, podobno kot v tvoji zgodbi in v na sliki, ki jo je posnel meksikanski pilot. Smo pa bolj na vzhodnem delu Slovenije, s Posavja. Komentarji, ki so se glasili, so bili, da so verjetno kakšni reflektorji iz diskača, sam mami pravi, da je blo vse skupaj nad oblaki.

CCfly ::

Verjetno so turisti, ki se režijo ob pogledu na primitivno kulturo v zadnjem še divjem kotičku galaksije.

Sami ::

Malo čudno je slišat, ampak ko sem prej govoril po telefonu sem na nebu opazil premikajoč se predmet mislil sem, da je reaktivno letalo, ker ni šlo preveč hitro, z lahkoto si mu sledil, videlo pa se je da ima zadaj pogon, ker je nekaj gorelo, potem pa se obrnil proti nebu in po 1sekundi se ga je še komaj videlo, kot zvezdo, potem je pa pospešil in v trenutku izginil.
Ali je to kakšen satelit?
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Arthur ::

ali se lažejo piloti, člankopisec oz. kdo drug, ali pa tisto niso bili baloni.

As the Merlin C26A tried to approach the unknown traffic to make a visual identification it suddenly in a surprising maneuver escaped flying away at tremendous speed. By this time Mayor Jasso tried to persecute the target but it was very fast


copypaste iz drugega članka.

PROTOTIP ::

Kaj pa če smo to pravzaprav mi sami, ki bomo v prihodnosti izumili časovni stroj in se vračali v preteklost s temi plovili v obliki krogov? 8-O
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

NLP 30.06.2009 nad Slovenijo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
938110 (5686) Gandalfar

UFO Area 51 - The Alien interview (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Loža
58441766 (32806) STASI
»

UFO tehnologija (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20216703 (11993) dukenukem

50let laži in norčevanja!!!odgovor je tukaj"v vesolju nismo sami (strani: 1 2 3 457 58 59 60 )

Oddelek: Loža
2990160617 (114755) Stepni Volk
»

UFO ! (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
826432 (5403) nuclear

Več podobnih tem