» »

Pub Crawling - organizirano pijančevanje

Pub Crawling - organizirano pijančevanje

Mahdi ::

Ste že slišali za tovrstno zabavanje mladine?

V Berlinu Pub Crawling že na veliko organizirajo. Turisti (18-35 let) imajo poseben hostel, kjer so sobe zelo poceni. Čez dan spijo, ni organiziran noben "sightseeing". Zvečer se okoli 20:00 ure zberejo (jih je okoli 150) in začnejo alkoholno turnejo. Celo noč jih spremljajo "vodiči", ki jim čez celo noč nalivajo zastonj vodko, Jãgermeister... Vsak udeleženec plača 12 €, dobi "štamperl" in gre žurat. Potem grejo čez cel Berlin, po vnaprej določenih barih, gostilnah. V vsaki se zadržijo približno 20 minut. Tam si morajo sami plačat za pit. Ko so spet zbrani zunaj, jih "vodiči" zopet filajo z alkoholom. Spet grejo do naslednje gostilne itd. Na koncu se pa namestijo v enem izmed večjih diskačov in so tam do jutra. "Vodiči" imajo tudi nalogo, da preveč pijanega folka ne spuščajo v gostilne.

Rezultat tega je: več kot preveč urgentnih primerov, ko morajo "pijančki" na pumpanje. Nemalo je tudi takih, pri katerih pride do zastrupitve z alkoholom.

Wtf??? Upam, da se kej taga ne bo pojavilo v Sloveniji, ker grem stavit, da bi bilo več kot polovica mladine za!

PaX_MaN ::

Ni treba da se pojavi. So že zdaj dobro organizirani.:D

simpatija ::

Da, da, to je sestavni del vsake studentske izmenjave/tabora ze dosti let. Ponavadi je se dodatek zraven, da se zbira racune in tisti, ki je najvec zapravil/popil dobi nagrado. Mislim, da pa se zadeva se ni razsirila na mlajse. Vsaj upam, no, k ni treba vse sprobat takoj ko se postavis na noge.

Good Guy ::

ma kr neki:D :D

to mi nardimo ko je mal večji žurka kje:D
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Carousel ::

Jst pa moram rečt, da ne vidim problema.
Ja, obstaja folk, ki na dopustu raje pijančuje, kot da bi hodil od ene do druge znamenitosti.
Ja, pijan folk zna bit težek do daske.
Ja, alkohol je opasna zadeva.

Ampak stvar se vseeno sliši dokaj smiselno. Ljudje, ki se tega udeležijo, bi itak celo noč preživeli po barih in diskotekah. Namesto da bi sami totalno naliti lutali po neznanem mestu, raje najamejo nekoga, ki jih bo peljal od enega do drugega lokala. Huda tržna niša.

dukenukem ::

hehe ,kdaj ga pijemo 3dni skup ,petek soboto pa še nedelo :D in to skoraj brez spanja ,vmes malo zakinkaš za šankom ,k se zbudiš pa spet akcija :D

Alexius Heristalski ::

Pol pa videvaš UFO tehnologijo, ane?
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

smilyxx ::

Haha tega pub crawla v Berlinu sem se enkrat udeležil tudi sam. Sicer smo mi dal čisto en minimalen prispevek, ampak stvar ni tako huda kot se sliši. Sej je res da dajo nekaj zastonj pijače, sam dve flaši žganega za 20 ljudi ni ne vem kako veliko. Pa vsaj ta pub crawl na katerem sem bil se je zaključil že ob 3h ali 4h, obiskali pa smo bolj bedne lokale. Tako da jst ne vidim nobene panike pri temu, če ljudje nimajo meje, bodo (preveč)pijani tudi brez pub crawla.
Save water.
drink beer.

xCore ::

Lepa je narava ko pijan si ko krava, ležiš v travi in bruhaš si po glavi.
.:R Š T:. [.: Trust is a weakness :.]

Mercier ::

- Hoh di glezer!
- Javol, her flašnfirer!
- Ejns, cvaj, draj, šluk!

Še napit se ga ne znajo neorganizirano švabi.

PromeuZ ::

Dokaj podobno zadevo ogranizirata obe slovenski agenciji, ki imata čez maturantske izlete ;)

Gwanaroth ::

Sem lih prisel iz ene krajse izmenjave na Nizozemskem in gor smo meli en vecer organiziran ta "pub crawling".. Nic kaj posebnega. Vsi so pili tiste usrane zgane pijace, jaz sem bil na pivu. Prav fajn je bilo ;)

Ni tako strahvzbujajoce, kot je opisano v prvem postu..
Lights often keep secret hypnosis..

Karaya 52 ::

Pomoje je to bolš kot pa individualno tavanje po neznanem mestu v alkoholiziranem stanju. Mater, tista podzemna v Münchnu je zapletena. :D

Tear_DR0P ::

no ja sej če pogledamo nickname osebe, ki je odprla temo :D
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

Vikking ::

Čez 5-10 let pa jim lahko organizirajo "AA Pub crawling" ali pa "Ciroza Pub Jeter Crawling"

T0RN4D0 ::

Ja, večina ljudi je po 5 letih uživanja alkohola med AA (ki je pr nas tko sploh razvita organizacija), najkasneje po 10 pa dobiš cirozo jetr. Si prebral v smrkli ane? :)


Get real.

paljer ::

V Berlinu sem bil dvakrat in obakrat sem šel na Pub Crawl, če grem še kdaj, bom spet tam!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Diskoteke - Nočno Življenje v Sloveniji?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6519154 (4713) ETI3n
»

Koliko lahko spijem (da še lahko vozim) (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7224516 (16460) krneki0001

18. rojstni dan-help !! (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
18239930 (34158) BigWhale
»

Varnejši kozarci za Britance

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
4814051 (12481) poweroff
»

KMŠ in njihovo dojemanje H2O

Oddelek: Loža
283508 (2354) bMozart

Več podobnih tem