» »

KiSS DP-1000

KiSS DP-1000

D-factor ::

Lep pozdrav,
kljub iskanju nisem našel nobenega pravega odgovora na moje vprašanje, zato nova tema;
Imam zgoraj omenjen dvd predvajalnik, ki je do nedavnega zadnja 4 leta delal kot prava delovna živina. Naredil je vse, kar sem hotel. Pri zadnji rundi praznjenja hard diska na dvdje pa sem opazil, da nekaterih filmov več ne zna predvajat.
Upgrade FWja ni pomagal, zadnji upgrade na uradni strani je star točno leto dni, novejšega nisem našel, če ima kdo, bi bil ga zelo vesel.
Obstaja kaka alternativa FWja za čip, ki je v njem (sigma EM8550) v stilu "upgrejdov" raznih wlan routerjev na opensource fw?
Stare filme igra brezhibno, tudi če posnamem na dvd kak film starejšega datuma dela ok, tako da pekač ni kriv, prav tako sem probal na tri različne znamke dvd medijev, tako da tudi tu ni problem?
Ne bi ga rad menjaval, ker se bojim da novega pametnega v tem kvalitetnem rangu ne bom našel (spljoh pa da bi delal 4 leta :\ )
Hvala za pomoč

tomko030 ::

Mja DP1000-ka prebavlja kodeke divx in xvid kakršni so na zadnjem FW-ju. Imaš pa program MPEG4Modifier, ki ti prebavi in skompresira kodeke, s katerimi DP1000 deluje - se pravi skoraj vse novejše kodeke je treba skompresirati. Žal je tako, ker KISS oz. Linksyss ne daje več novejših FW-jev za DP1000.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[DivXviD] komponente - splošna vprašanja in primerjave (strani: 1 2 3 442 43 44 45 )

Oddelek: Zvok in slika
2209321624 (46968) cryptozaver
»

[DivXviD] KISS predvajalniki (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Zvok in slika
53885529 (18552) tomko030
»

[DivXviD] Firmware za predvajalnik (peka in uporaba)

Oddelek: Zvok in slika
1524572 (5070) JanezC
»

Video obdelava..prosim pomoc!

Oddelek: Zvok in slika
151539 (1191) Spock83
»

Pretvoriti XVID v DIVX in imeti podnapise.

Oddelek: Zvok in slika
132661 (2426) Jeronimo

Več podobnih tem