» »

Stargate Wars

Stargate Wars

«
1
2

tx-z ::

A kdo od vs igra igro Stargate Wars al pa The Ancient Wars, al pa še kero izmed mnogih na temo stargate?:))
tx-z

Strumf ::

Ja, igram Stargate Wars na glavnem in Ascended serverju. Pa ti? Tudi Igraš? Povej, kaj te zanima...

tx-z ::

Ne sam tko informativno ;) igram ja...trenutno mam 900k armije, pa cakam da dobim glory pointse da ascendam :D hehe...drgac pa ce ma kdo kej odvečnga naquadaha al pa UU, pa bi komu rd dau se javim hehe :)) ;)
tx-z

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tx-z ()

sweeti007 ::

špilal kar nekaj časa vendar mi je postalo dolgočasno, če ne druzga sem zasluzu 40k sit pa ene 20 10k up planetov ukradu

Strumf ::

Jaz sem drugič ascendal pred tednom dni, zato je sedaj pred mano dolga pot krepitve defenca in coverta.

@ zigam Imaš komanderja?? Če ne, se mi lahko pridružiš... Trenutno imam samo tri officerje..

@sweeti007 Še imaš account? Povej nick, da te lahko farmam, :)

sweeti007 ::

prodal račun za lepe dnarce tk da me bos tezko farmal

Je pa pametno tle met na začetku mocnega al pa norga komanderja ker te male ribce na miru pustijo

tx-z ::

Horny!, ne hvala...mam uredu commanderja k ma še bolšga commanderja :)) Sicr pa, u tork bom ascendu hehe :)

Aja, a k ascendaš, a morš igrat še un drug špil? Ascended wars..:\
tx-z

Strumf ::

Stvar je taka, da si sicer lahko nonstop na Vacation mode na ascended serverju, ampak potem nimaš ascended bonusov (oz. so manjši, nisem siguren). Pa upam, da imaš Full Supporter status in boš poslal višek stvari, ki niso NUJNO potrebne pri ascendanju svojemu kolegu, da ti jih vrne po ascendanju, ker drugače boš ostal brez vsega. Saj veš ascendanje ti povrne account na začetno stopnjo, ostanejo ti edino liferji. Če rabiš pomoč pri tem povej.

Ja res je, dobro je imeti dobrega komanderja. Jaz imam kar v redu tipa in sem bil ''samo'' dvakrat massan (v vojnih razmerah). Mi je pa potem moj komander izdatno pomagal pri ''rebuildanju''.

Heavy ::

Zgleda zanimivo; kako pa se igra/bistvo igre?

tx-z ::

Mogoče se ti na začetku zdi kompliciran pa vse čudn, ampak se hitr navadš....No nekak fora je, ti pač maš neki unit production (pač da ti dela enote)...In pač to kupš in povečaš recmo na 100...in dobiš 100 enot na dan...Sam to pol k si bolši maš že 5000 al pa velik več...No in za vse to rabš denar(naquadah)...K maš te enote, jih lahko trainaš v minerje(da dobivaš več naquadaha), lahko jih trainaš v covert(zto da drugim vidš, oz. da slabši teb ne vidjo kok maš vojske pa moč napada, obrambe,...) pol maš pa še unitse za napad pa obrambo...No in pol še kupš orožje tem in lahko napadaš; za napad pa rabš turne(največji napad je 15turnov-ponavad tko napadaš če napadaš za naquadah), drgač pa vsak turn(30min), dobiš 3 te turne(točke pač)...In na vsak turn dobiš tut naquadah pa unitse...Pol maš pa lahko še mothership(pač ladjo), k ti pripomore k napadu pa obrambu, pa planete lahko z njo kradš...Na planetih pa maš lahko dodatno obrambo, napad, naquadah production, unit production, covert....Seveda pa lah tut tebe nekdo oropa....No in k si dost močn lahko ascendaš in dobiš velik močnejše orožje pa vse....itd...to boš pol sprašvau....Vse jasno? :))
tx-z

Heavy ::

Ja, dokaj:8)

Trololololo1 ::

Igram sgw, ascendedwars in še thepredatorwars sm zdaj začel.

Na vseh računih mam nickanem namo2, tk da če kdo rabi alianco naj mi tam piše.

T0RN4D0 ::

Hehehe stargatewars :) Zle so mal zanimivi časi odkar smo The Legion ustanovil (in so šli vsi pomembni allianci v war)...

Uživite dokler mate 1m army, men je dans šlo 4 mil superjev da sm ETLu zmassu 750 bil def >:D

Drugač pa ingame 63721, če mate vesele mi lahko vsake pol ure slabih 700 mil ukradete :D


Kar se tiče pa ascended je pa tko da načeloma bi mogu igrat zdej ko je povezan pa te lahko descendajo (gre ti bonus za en mesec), samo načeloma te itak noben ne bo descendu če nisi v waru... oz jst niam tam nič pa me še niso najdl tko da tvoja izbira... poberejo ti pa ascended itak lahko vse tko da brezveze neki pretiravat po mojem :D ČE greš na vacation ti pa gre polovica bonusov na main...
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: T0RN4D0 ()

Strumf ::

Sem te glih na Peace dal (nick ni enak kot tu, ampak sem 62174). Hudiča imaš pa veliko vojske, jaz lezem komaj proti 3 miljonom. Zna pa biti zanimivo v igri ja, ko se naprimer zjutraj zbudiš, pa nimaš več defenca pa coverta in ti gre večmesečno delo v nič...:D

Trololololo1 ::

Sem vidu da ste se še na thepredatorwars razširili.

T0RN4D0 ::

hm najbrž sm mal pozn samo če hoče kdo met za par dni commanderja pa dobivat en 340mil vsak turn extra me lahko nastav... 63721. Pa predlagam ppt :P
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

AngelOfDeath ::

Military Stats
Strike Action: 24,668,532,720
Defensive Action 2,996,183
Covert Action: 10,571,725,514
AntiCovert Action 84,159,115,584

sam covert pa ti šepa :)
edit: Slovnica

UNIVERZUM ::

torn4do tnx:)
Asrock Z77 pro4-m,i5 3570, corsair 8gb, sapphire 4870,CC500R
Odrasli so samo otroci, ki jih nihče ne potegne za ušesa,
ko naredijo veliko neumnost/by yjpe

T0RN4D0 ::

Am ja niamam nobenga stata ker smo v waru? :\
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

UNIVERZUM ::

z kom pa? Se mi je zdel ker sem obtičal na incomu prejšnje poveljnice.
Asrock Z77 pro4-m,i5 3570, corsair 8gb, sapphire 4870,CC500R
Odrasli so samo otroci, ki jih nihče ne potegne za ušesa,
ko naredijo veliko neumnost/by yjpe

UNIVERZUM ::

income/come in :D :D :D :D :D :D
Asrock Z77 pro4-m,i5 3570, corsair 8gb, sapphire 4870,CC500R
Odrasli so samo otroci, ki jih nihče ne potegne za ušesa,
ko naredijo veliko neumnost/by yjpe

T0RN4D0 ::

am s celim coalition of paragons :D

se pravi DDE, DDE 2, omego, alpho, DD pa D12 :D
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

UNIVERZUM ::

ko boš umrl, boš sedel na moji desnici :P :P
Asrock Z77 pro4-m,i5 3570, corsair 8gb, sapphire 4870,CC500R
Odrasli so samo otroci, ki jih nihče ne potegne za ušesa,
ko naredijo veliko neumnost/by yjpe

Zgodovina sprememb…

AngelOfDeath ::

a ti si tudi v vojni cop vs cia ?
edit: Slovnica

T0RN4D0 ::

ja kak pa drugač :D
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

tx-z ::

Zanimiu, u petih mescih sm iz 900k armije pršu na 8mil:)) Pa ascendu do incarnate ;)
tx-z

UNIVERZUM ::

s kolk UP si pa ascendal?
Asrock Z77 pro4-m,i5 3570, corsair 8gb, sapphire 4870,CC500R
Odrasli so samo otroci, ki jih nihče ne potegne za ušesa,
ko naredijo veliko neumnost/by yjpe

tx-z ::

huh, vedn okol 10-12k...Edin zdej bom z ene 20k...Da še mau ascended account zbolšam. ;) Čeprou bi blo bol da bi to na začetku naredu ampak pustmo detajle :D
tx-z

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tx-z ()

CaqKa ::

jaz sem se tudi k enemu ko je zgoraj dal id pridružil.
samo se ful lovim ka se to sploh 'igra'

pa zakaj mi je onih 3000 turnsov pobralo.. pa dnara mi je zraven našibalo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CaqKa ()

Strumf ::

OOO, vidim da si pri meni...

Ja nekaj turnov si porabil, ko si napadal določene nasprotnike. Druga zadeva pa je, da si šel v Pergatory, pri tem pa ti pobere vse turne. Pa tiste ogromne količine denarja hitro zapravi, ker drugače ti ga ukradejo. Predlagam ti zvišanje spy in anti-spy levela na nekje 21. Pa tudi Unit Production dvigni na vsaj 5000. Seveda si lahko tudi kupiš orožje (samo najboljše!!) in treniraš vojsko za napad in obrambo.

Ker si v Pergatory realm ti me morem pošiljat sporočil In-game. Sedaj moraš ostati nekaj dni tam, lahko tudi za dalj časa in tam krepiš svoj račun. V tem realmu ni tistih ''najmočnejših'' igralcev, ker je max velikost armije za vstop 25 miljonov.

Če te še kaj zanima, kar vprašaj.

T0RN4D0 ::

Prvo kar nared je to da greš iz perg ker tam ne moreš nič počet :D

CaqKa ::

kaj bi pa naj bil tale realm.. mislim pergatori.. glede na to da piše zraven plane sem mislo da je to povezano s tem kak hitro bo ascended..

Strumf ::

Ne to nima veze s Ascended serverjem. Do tja je še ZELOOO dolga pot.To je kot Vzporedni svet, kjer se lahko ''skriješ'' če imaš probleme na Normal. Pridi nazaj na normal, pa tu začni igrat. Pa res probaj porabiti tiste biljone naq, ki ga imaš, ker si sedaj še lahka tarča.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Strumf ()

T0RN4D0 ::

Mmmm ce nima nic dnara kaj sanjaš :))

Tovny ::

OK kdo je zaj tu kaj dober? Ker rabim enga dobriga commanderja in to hitro. :D

T0RN4D0 ::

not recruiting 8-O

AngelOfDeath ::

Ne vem če ni v igrci več slovencev kot vseh drugih skupaj
edit: Slovnica

tx-z ::

CaqKa, svetujm ti da 5dni nobenga ne napadaš, da se ti nabere 720turnov(5 dni) kokr je potrebnih za izstop iz tega realma. Lahko ti pošlem 10bill za začetek da boš lažje začeu. Sam se morva zment kdaj jih pošlm da ti jih ne ukradejo ;) . Seveda moraš prej iz pergatorya.|O ;)
tx-z

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tx-z ()

UNIVERZUM ::

Ma lahko se pridružiš meni ID 1910183. Ne vem pa kaj pričakuješ od Co. Zaščite ti ne morem nuditi, lahko pa spodoben income, sploh če si začetnik.
Asrock Z77 pro4-m,i5 3570, corsair 8gb, sapphire 4870,CC500R
Odrasli so samo otroci, ki jih nihče ne potegne za ušesa,
ko naredijo veliko neumnost/by yjpe

CaqKa ::

bom najprej sam brez kake dodatne finanče pomoči probal malo zapopast špil.
sic er pa ja teh 5 dni se morem najprej rešit...

UNIVERZUM ::

@CaqKa Sej v bistvu sem mislu za Tovny:\ :\ 8-O
Asrock Z77 pro4-m,i5 3570, corsair 8gb, sapphire 4870,CC500R
Odrasli so samo otroci, ki jih nihče ne potegne za ušesa,
ko naredijo veliko neumnost/by yjpe

Golnar ::

zanimiv d se tut na slotechu najdejo ljudje k to spilajo:) glih dons mi je koncn uspel pridt do 50mil army

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Golnar ()

Tovny ::

OK se ti bom pridružo UNIVERZUM and together we shall rule the galaxy. :D

kopriwa ::

Če bo kdo to mal bolj resno igral, mi lahko pošle pm na ID 1903083. Mam dost officerjev, tko da income boosta ne pričakujte. Dobita pa mojo podporo v UUjih, pomagam vam nabirat G&P točke za ascendanje in na vsake tolk cajta vam pošljem večjo vsoto denarja (velik večjo kokr bi dobl iz incoma). Pred recimo 3-mi tedni so bli vsi moji officerji pod rankom 1200 (so nabirali G&P točke), no pol smo mel pa manjši spopad tko da zdej se obnavljamo. Iščem pa aktivne igralce, pa da ne menjate commanderja glih vsak dan.

tx-z ::

kopriwa, kko maš lah ti tok velk id pa si že tok dobr8-O
tx-z

kopriwa ::

Teamplay je vse kar ti lohk rečm. Če se najde par pravih ljudi, lahko dosežejo zelo veliko. Seveda se morejo tut nekaterim stvarem odrečt (v igri sami). Lahko bi še drugače reku. Jst delam za officerje in oni delajo zame ;). Pa smo vsi zadovoljni.

edit:Aja pa dobr je zelo relativna zadeva. Glede na to da imajo igrlaci na vrhu po 200mio enot (no samo en) sem jst slab. Smo pa ena skupinica k je v pol leta nardila zelo velik.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kopriwa ()

CaqKa ::

kaj pomeni covert?
kak dobiš tiste neke super enote?
kaj so merc?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CaqKa ()

kopriwa ::

Covert je dober za spy-anje drugih igralcev, da se sam skriješ pred njimi (če imaš tok večji covert ti ne vidijo army size in kolk keša maš pr seb), covert units rabiš tudi za sabotažo (uničevanje orožja).
Super enote lahko dobiš tako da "upgrejdaš" navadne enote. So 1x močnejše kot navadne in tudi umrejo težje če napadaš/se braniš z njimi. Glavna slabost je da jih ne morš untrainat.
Mercenaries so podobno kot navadne attack/defense enote sam da jih lahko kupiš in jih ne rabiš trainat. Maksimalno jih maš lahko toliko, kolikor imaš superjev (defense/attack), v technology si lahko povečaš % koliko jih lahko imaš.

T0RN4D0 ::

S T I že ma 200m army? |O Bom mogu si enkrat več ko miljon spyev trainat ker z 1 tril coverta mu nič ne vidim :\

Tovny ::

Mene pa samo nekaj zanima, ker mam unit production na 1100 pa dobim samo okoli 25 untrained units na rundo. Ka je to normalno tak?
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Se bližamo WW3? (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
7219978 (18049) ahac
»

NSA res ne vohuni več za voditelji, zato pa za ostalimi pomembneži

Oddelek: Novice / Zasebnost
125131 (2662) k4vz0024
»

Natural Selection 2 (NS2)

Oddelek: Igre
51077 (926) RejZoR
»

Red Alert 3 je tu! (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
5710311 (7320) Matev
»

Planetarion (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
823758 (2986) Trupl0

Več podobnih tem