» »

Stargate Wars

Stargate Wars

1
2
»

kopriwa ::

Jap, 1100 na dan, deliš 1100 z 48 in tok dobiš na vsake pol urce

Tovny ::

Aha thx.

CaqKa ::

jaz nekak ne zasledim tega upgrejdanja enot v super enote.. se to kdaj kasneje šele pojavi?

če imaš 1100 to znese pri vsake pol ure nekje 22,5

kopriwa ::

Navadne enote stanejo 2000 naquadah, super enote pa 89000 naquadah. Super enote imajo drugana imena za različne rase. Na voljo so že od začetka.

CaqKa ::

eh to so NID pri meni.. totih imam polno...

UNIVERZUM ::

Ej T0RN4D0, a je res, da če želiš v TL moraš skoti TC?
Asrock Z77 pro4-m,i5 3570, corsair 8gb, sapphire 4870,CC500R
Odrasli so samo otroci, ki jih nihče ne potegne za ušesa,
ko naredijo veliko neumnost/by yjpe

T0RN4D0 ::

Zadne čase mamo recruiting tko bol površ se mi zdi, da se pridet tud direktno v TL samo nitko enostavno :)

Drugač pa uja vidim da ma STI že 211 mil army.. adijo pamet :) PA nazadne ko sm ga spyju je mel 300b defa na vseh planetkih :P

CaqKa ::

en mamut mi je napovedal war... kwa zdaj.. bejzbolko v roko pa ga nalamam al kak je to? po ranku je 2700 jaz pa 6000

tx-z ::

Rank potem k boš mau več časa igrau ne bo meu neke velke vloge, raj glej kok ma kej army size. Lahko je en izmed najbolših igralcv pa bo rank 5000..Kr pač lih ne bo se mu šlo za statse takrat ;)
tx-z

T0RN4D0 ::

v perg ki tko ne bo mogu kej nardit velik ker najbrž nima turnov, ti pa tud ne. :) Tko da se za tist declared war nimaš kej preveč sekirat :P

T0RN4D0 ::

heh S T Ija sm mal prečekiru ma kr zanimiv account vidim :)

covert skill 32 (5.4 T coverta :P )
10 takilih planetkov: 89,437 Unit Production per Day 167000 (Def: 501,000,000,000) large
čez 1 mil UP
1.5 trill def


ni slabo :)

tx-z ::

8-O

btw, 1mil UP...najbrž ne raw?
tx-z

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tx-z ()

T0RN4D0 ::

ne, raw pod 200k :)

Trololololo1 ::

Če je kdo blizu prvega ascenda in išče alianco me naj kontaktira preko v igri preko msg-a.

Zgodovina sprememb…

Strumf ::

@CaqKa Kako gre igra? Vidim sicer, da nisem več tvoj CO, ampak upam da nisi izgubil volje tako hitro.

CaqKa ::

ja.. sem bral oni help zdaj ko sem malo uspel sem pa tja boljši postat... no pa sem tam prebral, da dobiš extra naq če si sam sebi comandir.. no.. zdaj pa vidim kak mi je dnara zmanjkalo.. ampak pač ne morem prej ko v enem dnevu spremenit... samo sem si pa zdaj vsaj lastni naq production pa unit production začel zviševat.
pa malo je treba pazit tukaj v perg realm, ker kak imaš miljardo te začnejo hitro napdat.. prej sploh nisi zanimiv.. tak da sedaj vsake tolko pogledam, pa buildam vse kar je.. drugače pa turne bolj šparam da pridem vun pa da še tam vidim kak je :>
drugače pa me nekaj zanima.. kak kaj z planeti... kako korist imam od njih.. sem vido da imam enega ko mi naq veča.. ampak če si ga grem tam na market dela mi da samo take ko defence izboljšujejo...
kaj minersi vplivajo na to kolko imaš daily naq production? se minersi tudi fajtajo?

Strumf ::

Najprej planeti: Vsak ima neko lastnost (income, attack, defence, Unit Prod., Covert & anti-covert). Te lastnosti se seveda prištevajo k tvojim osnovnim, ampak malo si preberi pri planetih tisto razlago, koliko ti dajo zraven. Verjetno si tudi opazil, da imajo planeti tudi svojo obrambo (def. fleets). To je osnovna obramba planeta pred krajo, Mothership pa je samo pomoč. Če ti ga hočejo ukrasti, ti morajo to obrambo najprej uničiti.
Za income te opozarjam, da je vrednost mišljena kot dnevni prihodek (Daily income) in se porazdeli na vsak Turn.

MINERSI: Glih njihovo število ti pomeni daily naq production: več jih je, več naq dobiš. Oni se ne fajtajo in tudi so varni pred sovražnikom, ker ni načina da jih ubije, ampak pazi, večino minerjev se da untrainat razen tisto količino, kot je zapisana v oklepaju (Lifers), ti so minerji za večno. Njihova številka raste z treniranjem minerjev, mislim da jih 10% ostane Liferjev pri treniranju (probaj trenirat 100 minerjev pa boš videl).

Če si sam svoj CO imaš nekaj večji income, če pa si brez CO pa imaš večji Unit production (ali obratno, nisem siguren, bodo izkušenejši povedali)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Strumf ()

Trololololo1 ::

Brez commanderja se ti ne splača bit. To so samo tisti, ki so vodje raznih alianc in ne smejo met commanderjev. Drugače pa se ti bo najbolj splačalo, če greš z dvema kolegoma v krog. Vsi boste en drugem commanderji pa officerji. Je pa pametno, če imate vsaj približno enak up in income.

Primer:

lolek1 je commander loleku 2 in officer loleku 3
lolek2 je commander loleku 3 in officer loleku 1
lolek 3 pa je commander loleku 1 in officir loleku 2

Strumf ::

Zanimiva ideja, to že funkcionira, a ne?

Trololololo1 ::

To že sam kar dolgo prakticiram in vidim, da to prakticirajo tudi najmočnejši.

Strumf ::

Aha, seveda imate vsi na 30% za officerja, pa SAMO 1 officerja.

Trololololo1 ::

Točno :D

AngelOfDeath ::

Večji up dobiš s tem krogom.

Če imajo isto minerjev imajo še vsi isti income.
edit: Slovnica

UNIVERZUM ::

Ob upoštevanju da so vsi ki so v krogu enako povzpeti:8)
Asrock Z77 pro4-m,i5 3570, corsair 8gb, sapphire 4870,CC500R
Odrasli so samo otroci, ki jih nihče ne potegne za ušesa,
ko naredijo veliko neumnost/by yjpe

T0RN4D0 ::

income in up se povečata v takem krogu. :) Lahk so td več ko trije not...

CaqKa ::

tale stargate wars je dokaj pust.. bom verjetno prešaltal na ogame.org

CaqKa ::

evo mene nazaj v običnem realmu.

UNIVERZUM ::

WB. Pa ne želi si prevelike aktivnosti. Raje se skrivaj daleč od prvega mesta po ratingu, ker te bodo drugače hitro naredili za farmo. Pa ne želi si na začetku veliko akcije.
Asrock Z77 pro4-m,i5 3570, corsair 8gb, sapphire 4870,CC500R
Odrasli so samo otroci, ki jih nihče ne potegne za ušesa,
ko naredijo veliko neumnost/by yjpe

CaqKa ::

ma če bo tečno bom na ogame ostale.
itak pa naq redno spreminjam v materialije.

T0RN4D0 ::

jst bi se kake novejše igre lotu na tvojem mestu, tu si že v takem zaostanku da ne boš mogu nikol dohitet folka :D

CaqKa ::

špilam iz veselja in prostega čas.. ne zaradi ranga.

jurijp ::

En lep dobervečer.


Jst sm nov, pa me zanima, če so stargate wars zastonjske.


Tenks, pa LP

Golnar ::

tako je

Game Overview
In a free, turn based, massive multiplayer 100% web based online verse, fight as one of the 4 Races, in constant battle for the control of the cosmos (see rankings for who is currently dominating).
Be wary though, as thousands of others will be trying to conquer you!
You will have armies, covert intelligence, weaponry, and an economic realm to use as tools to accomplish your goals. You can battle alone, become commander of others, join an existing commander, as well as apply for protection and guidance from one of the many alliances.
The choices are many, the dangers great, the possibilities endless.

CaqKa ::

probaj OGame.org

moje mnenje je da je boljši in manj pust.

jurijp ::

Oj!

Tenks.:D
Že igram. 8-)
A mi lhk poveš, če so tud Aincient wars zastonjske?

Živ.

tx-z ::

So
tx-z

jurijp ::

Hvala ti. Evo se odpravlam igrat.

A mi lhk priporočiš ker aliance čm vzet (rank 68,742 ; total fighting force 11 ; naqadah 495 ; ). Vesel bom tut kakršne koli pomoči ;)

JURC

tx-z ::

Jst igram samo Stargatewars. Ancientwars sm nehu k so resetiral, pa se mi sploh ni dal več od začetka, k sm biu že kr dobr:\
tx-z

Trololololo1 ::

jurijp, kontaktiraj me v igri in ti pošlem par milijard:D

nick: namo2

jurijp ::

OK bom, sm najbrž šele drug teden, k zdej nom mu kj dost časa.

Nickname:JURC

tENKS TI

jurijp ::

Ej, kk te kontaktiram?

AngelOfDeath ::

Klikneš na njega in klikneš send message
edit: Slovnica

jurijp ::

Ej, a lhk nrdiš več matičnih ladij?
Če ja, kako?

T0RN4D0 ::

ne moreš :)
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Se bližamo WW3? (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
7219986 (18057) ahac
»

NSA res ne vohuni več za voditelji, zato pa za ostalimi pomembneži

Oddelek: Novice / Zasebnost
125131 (2662) k4vz0024
»

Natural Selection 2 (NS2)

Oddelek: Igre
51077 (926) RejZoR
»

Red Alert 3 je tu! (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
5710312 (7321) Matev
»

Planetarion (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
823759 (2987) Trupl0

Več podobnih tem