» »

SIOL ali AMIS ali VOLJA

SIOL ali AMIS ali VOLJA

gregys ::

Zanima me katerega od teh treh ponudnikov se mi splača vzet.Namreč v Pradah pri Kopru si bom naštimal net.Zdej vzel bom paket ki vsebuje internet + televizija(pri siolu sm vidu da morš vzet še telefon, ki pa ga jest ne rabim).Gre se mi predvsem za kakovost storitve, torej da mi bo net delal dobro in da bo slika na televiziji kvalitetna in bom imel dosti programov.Doma ma Siol ADSL pa sem za silo zadovoljen.Dejte mal povedat kakšne mate izkušnje z ostalimi ponudnikiRazmišljal sem tudi o T2 sam preden mi bodo priklopil bo že poletje tako da bom vzel kar ADSL.

BlazP ::

Amis...televizija... ?!

gregys ::

Ups.Sem ravno ugotovu da amis sploh nima televizije.Kr neki.NO mal sem pogledal za VOLJO sam je paket dost drag da ti ga priklopijo tak da hmmm pa ne spet SIOL.Ma kr neki no

Senitel ::

Kvaliteta storitve je odvisna predvsem od tvoje oddaljenosti od centrale, oziroma kvaliteto kablovja napejlanega do tebe... Amis nima televizije, Volja ima 50 programov, T-2 pa diskvalificiraš...

gregys ::

Ma v bistvu bi tud pršu t-2 v poštev sam ne bi rad ful dolgo čakal.V bistvu bi internet +tv naštimal na lokaciji Prade pri Kopru.Trenutno pa nisem informiran s čakalnimi vrstami pri T-2.Sam pred časom je folk ful čakal.Nekateri pa tud ne.Tko da sem v dilemi

MiranRxx ::

Izbira je svobodna, ce si blizu centrale, ce si v mestu......
Drugace pa je odvisno od ponudnika. Siol je najdrazji, ima pa prednost, da se kar hitro vse uredijo. TV ,pa marsikateri nima v paketu. Ce si dalje od cnetrale, pa tako pozabi na TV.
Moja ocena
1. siol, vendar najdrazji.
2 T2, vednar tezave s priklopom, pa se reklamacije se pocasi urejujejo. Ce pa imas sreco, pa je iz prve vse OK.

JanezekNovak ::

Bil na Siolu, šel na Voljo zaradi cene.

Volja zaenkrat brez problema, vendar jih tudi s Siolom nisem imel!
http://www.euroairsoft.com/


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Katerega internetnega ponudnika izbrati? (strani: 1 2 3 436 37 38 39 )

Oddelek: Omrežja in internet
1917590843 (1288) MrStein
»

Najbolši internet v sloveniji (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
559441 (6873) slovenček
»

Siol ADSL ali T-2

Oddelek: Omrežja in internet
382043 (1353) svecka
»

SIOL ADSL2+ (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Omrežja in internet
31037267 (16674) Primoz78
»

Modri ADSL (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
12619421 (8864) Nejc Pintar

Več podobnih tem