» »

Dobrodelna Akcija

Dobrodelna Akcija

kramerica ::

Lep Pozdrav!

Eno prošnjo mam za vas!

Danes (24.12.06) sem bil pri neki družini (mati in tri hčerke 11,13,16 let). Živijo v težkih razmerah.
Skratka bolje rečeno dekleta odraščajo brez vsega. V hiši nimajo TV-ja, nimajo Računalnika, Radija ne ogrevanja, še telefona ne..

Podaril sem sicer moj starejši računalnik in stem omogočil nekaj malega za lepši in bolj nasmejan božič, ampak je še nekako VELIKO stvari, ki manjkajo, zato probam namesto njih ki interneta še videli niso preko tega foruma pozvati Vas obiskovalce, da če imate doma kak starejši TV ki ga ne uporabljate več in se na njem le nabira prah bi bil vesel če bi ga podaril.
Prav tako bi prav prišel kakšen starejši radio, v idealnem primeru kak star glasbeni stolp, mogoče kak razdelilec ali podaljšek. Mobitel? Kaksna boljs grafika kot je trenutno 4mb? :( , rami? Mogoče še kak računalnik za drugo sestro. Divx filmi na cdjih? itd.. itd... vse bi prav prišlo!

Če je tukaj še kaj članic, potem če bi bilo možno tudi kakšna stara oblačila ki se ne rabijo več. Dekleta so zelo suha :( in nosijo XS ampak najbrž tudi nebi mele proti če bi bilo malce večje, le da je toplo.

Ma mogoče kdo kak tisti manjši grelnik ki greje na elektriko.
Skratka karkoli pač bi bilo uporabnega doma pa da ne rabi več, da bi prišel vzeti in grem v sredo nazaj tja :)


Ta srednjo staro punco sem vprašal če si želi kak film gledati, pa mi je v enem trenutku napisala 2 strani dolg seznam filmov, ki si jih želita s najmlajšo sestrico pogledat skupi, tko da me še čaka veliko downlodanja :) , bi se pa z veseljem vrnil nazaj še s čim drugim kot le filmi, če se bo to dalo!!
Da še ne pozabim. Vesel bi bil če bi se najdel tudi kak DVD-ROM. Lažje mi je speči 6 filmov na en DVD kot vsak film na en CD.


To bi bilo za enkrat vse iz moje strani, vsak ki je pripravljen karkoli kej darovat naj mi pošlje prosim emajl na vasilij.macgyver@gmail.com pa pusti kak kontakt!

Najbolje bo če ste iz lokacij: Kamnik, Domžale, Ljubljana,Vrhnika ...nekako ta okolica, da nebi bilo treba predaleč iskati!!


Hvala vsem, pa lepe praznike!

kramerica ::

Kot je že rekel Matek.

Lahko gre zraven kdorkoli želi pomagati, pa se sam prepriča če mi ne verjame.
Jaz osebno sam nimam potrebe po ženskih oblekah in starih delih za računalnike. Svojega tastarega 266mhz sem podaril, mel je 4mb grafiko in 6giga diska. Za prvo silo itak je, filme nekako predvaja ampak za igrice je pa še strašno preslabo tako da za zdej se zadovoljujejo z solitare in minolovec, je pa boljš kot je blo prej.

Noben ni v nic prisiljen, ce pa zeli iti kdo z menoj zraven k njimi domov in jim kaj osebno izoročiti pa je z veseljem povabljen.
Jaz sem samo v njihovem imenu prošnjo dal na internet ker ga sami nimajo, dal sem pa za tiste stvari ki jih pač sam doma nimam..
In bi tut kaki divx filmi prov pršli zraven ane...oziroma karkol pač kdo ne rabi..
Še revij bi bile vesele za brat..



Zakaj pa piše persona non grata pa ne vem, to se je kr na enkrat pojavilo že dolg nazaj. se ne spoznam kako to deluje tukaj..

Kaličopko ::

Ok, če govoriš resnico se ti upravičujem za zgorno izjavo!:'(

koyotee ::

LOL
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

mtosev ::

Jaz nevidim nic smesnega.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

koyotee ::

Najbrz ne more biti nic dobrega ce ima tak naziv, pa ce ve zakaj ga ima ali pa ne
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[DivXviD] Philips predvajalniki (strani: 1 2 3 457 58 59 60 )

Oddelek: Zvok in slika
2954393050 (49546) NejcSSD
»

[DivXviD] Yamada predvajalniki (strani: 1 2 3 490 91 92 93 )

Oddelek: Zvok in slika
4609540919 (51802) GaS
»

[divXvid] Xoro predvajalniki (strani: 1 2 3 439 40 41 42 )

Oddelek: Zvok in slika
2059225361 (35867) fr33sat
»

[divXvid] Sony predvajalniki (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5113217 (4818) Kocovan
»

Prvi HD-DVD film na BitTorrentu (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Optične enote / mediji
9312706 (9181) MrStein

Več podobnih tem