» »

[divXvid] Sony predvajalniki

[divXvid] Sony predvajalniki

«
1
2

Frame ::

Sory postal sem že pod dvd/dvix komponente ampak ni odziva! Mislim pa da je to zelo presenetljiva novica, zato bi rad zvedel malo več!

Kot sem že postal mislim da sta 2 modela:

-dvp–ls785vs
-dvp-ns765

No sedaj me pa zanima če ve kdo kateri chipset uporabljajo in nasploh informacije!
Po slikah sodeč izgledata dobro!

Frame

speacker ::

Ej, dej link do slik, da nebo nam treba iskat.
''...''

Frame ::

Ok samo so linki do nekih čudnih strani ampak evo:

http://www.alifax.fr/produit.asp?idprod...

http://www.bestaffaire.fr/boutique/fich...


Frame
May The Force Be With You!!!!

Redkvica ::

Jago ::

Ugibam. Najbrz bo na MTK 1389EE ali novejsi.

Brainstorm ::

A ve kdo za kako stran kje bi ble predstavljene sonyjeve novitete za leto 2005, posebej me za nima za nove modele domačega kina dav serije, ker ne vem al naj kupim dav-sc5 za 100 jurjev ki je že eno leto na trgu al še počakam do oktobra oz. novembra da vidim ka bo novga če bo ker komplet špilal tut divx-e kot zgornja samostojna komponenta.

Thanks!

Stepni Volk ::

Ne, mislim, da so trije [DivXviD] komponente - splošna vprašanja in primerjave str. 39 glej Yanez-ove lnke. Sam vneto iščem katere rezinice (chip-i) jih poganjajo, seveda ne zato, da bi jih kupil, temveč, ker sem načeloma proti konzernom / monopolistom (memory stick, ATRAC itd) ala Sony>:D.

Jago ::

Sony je razvil nek lasten chip za dekodiranje divx, naprave pa predvajajo tudi xvid.

Bojim se, da ne bo nic revolucionarnega...

Olajuwon ::

Sej ne rabi bit nič revolucionarnega... važno da ti bere vse možne verzije slike (divx, xvid) ter vse možne podnapise ne da bi se moral ker pretirano pretegniti za raznorazne firmware ažuriranje ter da ti pogoltne vse možne cdje itn itn itn..
BTW ve kdo kdaj bo na slovenskem tržišču?>:D
Bolj pomembno je obstajati, kakor biti opazen.

Frame ::

Iz zanesljivih krogov vem da drug teden!!!
Pride pa vstopni model.Cena je že znana:39k

Ga sprobam drugi teden,pa bomo videli kak stvar deluje.

Frame
May The Force Be With You!!!!

Olajuwon ::

Ja ne pozabit napisat poročilo za nas slotehovce... pa povej še za druge modele (čimprej ko zveš) kolko naj bi stali;)
Bolj pomembno je obstajati, kakor biti opazen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Olajuwon ()

Yanez ::

Znan je že čip, ki bije v zverinici:
Cxd-9804r
Omnia mea mecum porto

Frame ::

Eto fantje stvar je sledeča:

Model dvp-765p.Kolega me je pravkar klical in sporočil naslednje:

Dva filma obadva xvid+ac3 codec ne delujeta.Na ekranu izpiše DiVX data error in to je to!

Also fantje odprt sem za ideje,predloge itd..

Frame
May The Force Be With You!!!!

krneki ::

En na Divx.com forumu ugotavlja podobne stvari in še nekaj več.

Frame ::

Uh tole pa zgleda res slabo!

Zelo sem razočaran,ah ko ga dobim sam v roke postam več!


Frame
May The Force Be With You!!!!

Olajuwon ::

kero razočaranje;(
Bolj pomembno je obstajati, kakor biti opazen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Olajuwon ()

bostjan44 ::

mislim da še zelo dolgo ne bo prišel na tržišče divx player ki bo delal 100% tako kot dvd player oz. na računalniku.Izgleda da proizvajalci tega nočejo narediti, in je sploh brez veze da jih v taki obliki dajo na trg ker si po mojem več slabega naredijo kot pa dobrega
tudi z sony modelom ne bo nič drugače-baje sem slišal da zelo slabo podpira

Stepni Volk ::

Po tem članku sodeč Golem.de, Sony-eve ploščkosuke poganja lasten procesor: CXD-9804R.
Podpira Divx codec-e 3.x, 4.x, 5.x... Sony je na internih preizkusih ugotovil, da predvaja tudi Xvid. Če bo podpiral Divx Pro in ostale MPEG4-ASP codec-e se ne ve.
Prav tako se še ne ve ali bo mođna nadgradnja Firmware-a... zaenkrat pri Sony-u o tem še diskutirajo.

?!?

penz ::

Ello!

Zanima me (ker so datacije tele debate že kar stare) če je kaj novosti pri usposabljanju sony-evih DVD playerjev in predvajanju xvid datotek???

ulepos ::

Hallo

Zanima me ali si rešil problem s sony dvp-ns765p. Če si prosim pomagaj tudi meni

Hvala
konec

madra ::

Hello!
Ocitno lastnikov sony-evih dvd-jev ni prav veliko.
Kolega je kupil v Avstriji Sony DVPNS32 za 80 E(ceprov sem mu svetoval, da najprej na slo-techu pogledava kako in kaj) in zdaj ni podnapisov, xvid-a ne predvaja...

Na netu ne najdem nic pametnega.Ima kdo mogoce kak link ali pa celo kak upgrade ta ta player?

Hvala!

markosus ::

jaz mam tud dvp-ns765p sonyjev predvajalnik pa me tud zafrkava predvajanje divx filmov.Zdaj ene mi predvaja ene pa ne,pa tud če jih je več filmov na enem dvd-ju mi lahko sam enga predvaja s tega dvd-ja druge pa ne.Kar naprej data error.A se mogoče komu že kaj sanja?

misso ::

Ali se sploh splača kupit sony dvix predvajalnik pa kakšnega in po kakšni ceni.

Jago ::

Kot sam vidiš po razsežnosti te teme, se Sony ne splaca za divx ... btw xvida sploh ne prebavi, kaj sele podnapisi. Ce hoces divx player potem poglej v temo o yamadi...

Jago ::

Sony je izdal podporo za podnapise (tudi nasi znaki) in ostale popravke:

Za te modele:
DVP-NS32
DVP-NS33
DVP-NS52P

http://www.sonydigital-link.com/HAV/HAV...

Ce ima kdo taksen player naj pove kako se obnese

cobrek ::

Sony-jeva nova podpora res obstaja. Podnapisi so pa še vedno zelo majhni. Ni opcije za spreminjanje velikosti podnapisov. Pri Sony-ju (01) 5881-154 so mi dejali, da če jih bo klicalo še več uporabnikov DVD/DivX predvajalnikov bodo odpravili tudi to napako pri naslednji nadgradnji.
Če koga motijo majhni podnapisi naj pokliče. Mogoče pa nam bo le uspelo..

Brane
vse pa tudi ne vem...

Tejc ::

Zanima me ce predvaja filme ki so narejeni s pomocjo Xvid kodeka, ali predvaja samo filme v Divx formatu.

danix1 ::

Sony predvaja xvid filme, ampak šele po nadgradnji (www.sony.si - podpora)

Lp

Tejc ::

Tnx,;) sem ze uredil.

G-Rega ::

Pozdravljeni!

Jaz pa se odločam za nakup tegale DVP NS-32, pa me zanima, če se da kje videti kakšni so podnapisi (kakšna slikica bi prav prišla). Velikost, barva, podlaga...

Aja, a se z novim FW lahko predvajajo filmi iz npr. DVD-ja, če imaš več filmov (oz. delov) v eni mapi?

danix1 ::

Podnapisi so (zaenkrat) obupno majhni, so beli in na transparentnem ozadju.
Film in podnapis morata imeti enako ime in morata biti v isti mapi. Predvaja pa vse
popularne formate (.txt, .sub, .srt, .smi,...)
Lahko predvajaš več filmov (ali serij) iz enega DVD-ja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: danix1 ()

GregaS ::

Ma kdo izkušnje, če upgrade dela na modelu DVP-NS765P, za katerega ni direktne podpore?

G-Rega ::

danix1:
Hvala za pojasnila. Sem ga pa že prej nabavil.

Moram pa priznati, da sem navkljub vsem pljuvanjem po njem, izredno zadovoljen. Res, da so DivX podnapisi zelo majhni, so pa čitljivi in dela prav vse. Sam uporabniški vmesnik je daleč najboljši od vseh playerjev, kar sem jih videl. Upam, da bodo pri Sony-ju naredili še par sprememb:
- večji podnapisi
- pri zoomu bi lahko ugasnila lupa po nekaj sekundah
- pri DivX bi lahko naredili, da vtipkaš čas na katerega skočiš
- prikaz čšž-jev tudi v imenih datotek
- nastavitev podnapisov pri DivX bi si lahko zapomnil tudi ko ugasneš player

M4rk0 ::

Jaz pa imam Sony DVP-NS33 dvd/divx predvajalnik, in sem ga upgrade iz v1.90 na v2.14. V nobenem primeru nemorem zagnat filma divx če so zraven podnapisi (external sub.). Če je na cd-r samo divx film mi zažene film, če pa je zraven kak podnapis z istim imenom in v formatu katerega podpira predvajalnik, pa mi noče zagnat filma. Pritisnem gumb za play in mi piše loading potem pa Data error (Divx).
Prosim če mi lahko kdo pomaga, ker sem porabil že toliko praznih CD-R!

danix1 ::

Čudno, saj (nadgrajen) Sony prebavi veliko večino filmov, tudi, če je zraven več podnapisov.
Si preizkusil več filmov? Za poskuse si raje omisli CD-RW.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: danix1 ()

G-Rega ::

Jaz imam po več filmov na DVD+RW in to po dva dela v vsakem direktoriju in vsak del s svojimi podnapisi, pa vse dela.

Edino kar je, sem si filme na že obstoječem DVD+RW preimenoval, tako da je številka CD-ja na prvem mestu, saj jih Sony tako posortira po številkah. Pri tem sta mi dva od štirih fimov nehala delati. Razlog: v imenu filma so bili čžš, kar očitno ne prebavlja. Nato sem še enkrat uvozil session v Roxio in jih preimenoval, nakar mi ne dela samo eden. Ne vem pa zakaj.

Itak pa, da so mi podnapisi premajhni. A kdo ve, če se bo to kdaj v prihodnosti popravilo?

Marli ::

Imam DAV-DZ100 in mi ne prikazuje jpeg slik zapečenih na DVD, ampak samo na CDju. Zanima me, če obstoja kaka rešitev?
Da premajhne podnapise niti ne omenjam, čeprav v navodilih piše, da je možno nastavljati.

rasta_blasta ::

Lep pozdrav! Jaz pa imam doma sony dvp-ns-765p pa me zanima če mogoče kdo ve za kaki link kje so firmware-i al pa če sploh obstajajo za toti predvajalnik ker mi nea predvaja vseh divx filmov pa tui vseh podnapisov mi nea podpira???

jackorsen88 ::

jaz mam dav sa30 pa me zanima, če slučajno obstaja kaki software al pa kaj podobnega da bi toti player bral divx?

deicide ::

Kdo slučajno ve, ali ta firmware deluje naprimer tudi pri sony SLV-D990P ??Ne predvaja divxov namreč in bi nujno potreboval neko nadgradnjo

MAGNUS ::

DAV-DZ100 jz bi kupu tale model
sm me zanima kako je z podnapisi veretno da že delujejo ko ga kupiš...?
a obstaja nadgradnja za večje podnapise?

M4rk0 ::

A mogoče kdo ve če so že izdali kako nadgradnjo za dvd dvp-NS33??? ker podnapisi so res tako majhni da ne moreš gledat...sedaj imam gor programsko opremo verzijo 2.2

Tomaz27 ::

Hi

Nabavil sem sony dvp-ns76h, pa me zanima če ve kdo ali se ga da nadgraditi? Problem so predvsem mali podnapisi.

Hvala

elfstone ::

Zanima me, če ima kdo sony DVP-NS37 ali sony DVP-NS36.
Kako je z divx filmi, xvid, ac3.

Romancek1 ::

Mene pa zanima, ali ima že kdo snemalnik Sony RDR HX1020 oz. 1025. Potrebujem namreč informacijo, ali ima ta snemalnik USB vhod. Pri tehničničnih podatkih proizvajalca namreč med drugimi značilnostmi piše tudi sledeče:

Napredni pregledovalnik JPEG - hiter prenos digitalnih fotografij prek povezave USB.
Kaj to pomeni pa ne vem?

MooM ::

Sprašujem v imenu prijatelja. Vem samo to da ima Sony dvd predvajalnik in da mu predvaja črno belo sliko. Domnevam da je problem v standardih NTSC/PAL, ker na mojem Pioneerju je bilo isto. A lahko nekdo pove kako se to odpravi, ker pri meni je bilo potrebno samo eno tipko držati nekaj sekund.

Hvala

proart ::

Pozdravljeni!

Mene zanima če ima kdo Firmware za SONY DVP-NS355. Najlepša hvala

proart ::

Nihče?

enrique ::

Pozdravljeni,

iz prve roke nekaj o sony rdr-hxd1070b

-za enkrat še ne predvaja šumnikov pri divixih in na sonijevi podpori jih tudi nism še našel.

-usb ki je vgrajen na sprednji strani omogoča branje slik in mp3jev z mojega 4GB usb ključa, divxov z mojega 4GB usb kluča NE bere.

-podnapisi pri divxih so res majhni

Ali mogoče kdo ve ali lahko pričakujem kakšen firmware ki bo omogočal branje divx filmov z usb ključa oz. je to kakšna Sonijeva zame neprijetna zaščita ali pa tudi snemanje na 500GB diska kot ga ima naprava bi bilo fajn nanj posneti nekaj mojih top divix filomv ki si ga nato lahko ogledaš v dobri družbi brez iskanja ploščka oz klicarjenja kolegov...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: enrique ()

j3rn3jk ::

hei,

si mogoče kdo lasti SONY DVP-NS708 DVD Player link? Meni se zdi vredu Player, malo pokomentirajte prosim :D

lp
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[DivXviD] Philips predvajalniki (strani: 1 2 3 457 58 59 60 )

Oddelek: Zvok in slika
2954393115 (49611) NejcSSD
»

[divXvid] Yamaha predvajalniki (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
16027082 (6614) monaco
»

Kateri DVD + Divx predvajalnik do 15K SIT? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
14724303 (8917) bizi72
»

Kateri DVD/DivX predvajalnik kupiti?

Oddelek: Zvok in slika
62048 (1726) LexLuthor

Kateri DVD/Divx predvajalnik?

Oddelek: Kaj kupiti
142179 (1919) Stepni Volk

Več podobnih tem