» »

elektronika.si

elektronika.si

jurck ::

A ima kdo kaksne izkusnje z nakupom preko spletne trgovine www.elektronika.si? Namrec tukaj so nakatere cene tudi do 10k SIT nizje kot drugje.
  • spremenil: jurck ()

bozicek ::

Pri meni vse ql. Kupoval sem pri njemu, ko je bi lse samo DinoDj in ni bilo nikoli problemov.
Sem pa bral (tu gori), da imajo nekateri tudi malce slabse izkusnje.
Nizje so pa zato (domnevam, ker tako je bilo vcasih-ko se nismo bili v EU-sedaj ne vem kako ima poslihtan), ker kupuje v Avstriji
Darila letos samo za poredne

Jan987 ::

Mislim da če ima zadevo na zalogi ni problema, če pa je nima pa te včasih zelo dolgo vleče in od tukaj mislim da izvirajo tudi slabe izkušnje uporabnikov tega foruma.

Adrijan0 ::

Jz sm naroču zadevo in je ni meu na zalogi. Dobu mi jo je pa u 2 dneh. In še zdej lepo use dela. Tko da z njim nimam nobenih slabih izkušenj, pa še ene 20k sm pršparu.

jurck ::

Pa dobiš pri njemu noramalno račun? Kako je z garancijo?

raptor1 ::

Dobiš račun z garancijo pa ni problema ...jes sem nabavu celo masino pa so bli rami fuc...sem mu jih poslal nazaj pa je nove poslal tko da je mozakar vreden zaupanja.

virusss8 ::

kupoval sem zvočnike Logitech Z-5500 ker so bli 70k, drugje pa ok 90k.
Nisem imel nobenih problemov in zvočniki še tudi danes delajo
Tux is my best pal!

asus ::

jst sm včeraj naročil xpertvision 7600gs sonic pa bom videl kok časa bom čakal,upam da vsaj do petka dobim drugače bom kr mal razočaran:)

asus ::

naročilo je v teku.a to pomen da so že poslal?dobil sm pa tudi bulk kjer piše kaj sm naročil in kam naj pošlejo

raptor1 ::

ce ma na zalogi bos dobil v četrtek petek ponavadi,....drugace pa drugi teden....

po inf. vem da človek v kolikor ma na zalogi poslje nekje v sredo robo ven, dobavo ima pa vsak torek....tko da ce nima na zalogi ti bo odposlal naslednjo sredo/torek razen ce je problem z dobavo sam misli da pri tej karti ne bo problema.

asus ::

no upam da ima na zalogi.men osebno je cool pc zlo všeč k nism nikol čakal več kot 3 dni.včeraj sm naročil hladilnike za ram danes sem jih že dobil.to je brzina:D

billy ::

odvisno kaj je človeku prioriteta..

ali da dobi takoj, ali pa dobi najceneje...to dvoje ponavadi ne gre skupaj :)

fire_3 ::

jaz sem kupil par stvari pri njem osebno ne preko neta. Cene so čist ok še shandlat se da malo. samo je pa tak da če robe nima ti bo reko da je kaj drugega boljše npr. iz lastnih izkušenj govorim po njegovem so WD diski qrac samsung so najboljši kaj jih sploh je in dfi lanparty je najslabša plata kdaj koli delana za S939, boljšega od asusa tak ni. in plate od gigabyte ti ne mora dobit ker je firma propadla. To pa si zmišljuje zato ker robe nima. ali pa ti pravi da on to dobi nevem kdaj.

jerry2000 ::

Tip je totalen nategant! Ni mi hotel poslati računa čeprav ima trgovino, halo! Zato potem nisem kupil. Sem ga pa ene 10x klical ali ima to s cenika pa ono pa tretje pa vedno moram poklicati nazaj, pa se izgovarja nekaj...

Morda ima zdaj zveneče ime, a še vedno je isti človek zadaj... Morda ima nižje cene, a se nič ne da kupiti, pa še mutno je vse skupaj tako, da bi bilj težko bilo.
Jerry and Tom


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

AGT računalniki (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Kaj kupiti
562132964 (72504) kuglvinkl
»

spletna trgovina solo.si (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Kaj kupiti
786116574 (47915) r3dkv1c4
»

AGT računalniki d.o.o. (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6815594 (11392) gendale
»

Izkušnje z elektronika.si (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
30325807 (14127) mirkuma

Več podobnih tem