» »

AGT računalniki d.o.o.

AGT računalniki d.o.o.

«
1
2

duky25 ::

jaz bi si rad sam sestavil računalnik!
pa me zanima kako je z to firmo!
ima gdo izkušnje z njo in kakšne?
pa nevem sem malo prebral pa pri sestavi računalnika zahtevajo 100% avansa pa ne vem kolk jim zaupat!

ps.hvala za pomoč!

KoMar- ::

V redu so. Kar kupi.

JJM ::

So ena boljših trgovin in tudi s servisom ne komplicirajo.

duky25 ::

že to ok sam kako je z tem da bi jaz sestavil comp za 1000€ pa pise da hočjo 100% avans denar v naprej!
pa ne vem a jim tok zaupam!

49106 ::

Pri njih sem kupil kar nekaj stvari. Zelo prijazni in kar je še pomemnejše korektni do strank. Sicer se na računalnike spoznam in rad 'zaigram' laika, predvsem zato, da se prepričam o poštenosti prodajalcev. Težav ni bilo.

Če bi sem izbiral, bi kupil v agt-ju ali funtechu

JJM ::

Glej preberi si malo stare tem pa boš hitro videl, da kar veliko ljudi tukaj naročuje pri njih in so res ena tistih trgovin, ki ima zelo malo slabih pripomb. Sicer cene niso najboljše vendar se splača dat kak evro več pa veš, da ne boš imel težav z garancijo če bo kdaj kaj narobe.

Tukaj maš temo, ki te bo zanimala pa si poišči komentarje glede AGTja: Pritožbe in pohvale računalniških trgovin

Nagi Bator ::

Dobre izkusnje z njimi, precej slabse z "njihovo" dostavno sluzbo.
Za prijaznost velik +

moowy123 ::

Meni se tudi zdijo zelo korektni in prijazni :).

Furbo ::

že to ok sam kako je z tem da bi jaz sestavil comp za 1000€ pa pise da hočjo 100% avans denar v naprej!
pa ne vem a jim tok zaupam!


Mislim, da za jurja ne bodo zaprli firme in z njim zbežali v tople kraje.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

fosil ::

Načelno so v redu, imajo pa včasih probleme z dobavo, ki se zna zavlečt, zato je se dobro prej pozanimat glede dobavnih rokov za posamezne artikle.
Tako je!

axee ::

Načelno so v redu, imajo pa včasih probleme z dobavo, ki se zna zavlečt, zato je se dobro prej pozanimat glede dobavnih rokov za posamezne artikle.


Jap, na zalogi imajo obupno malo produktov tako da se je potrebno vedno pozanimat preden naročiš...

hudychk ::

Cene so pa pri njih tudi v povprečju skoraj najcenejše v Sloveniji, če niso kar najcenejše, odvisno sicer kaj kupuješ (AMD je dražji kot drugje, Intel pa cenejši).
The Devil himself!

timotejs ::

Jaz imam dobre izkušnje z njimi ampak dostavna služba TNT pa je za k.... , računalnik ki sem ga naročil pri agt jim je padel na tla. Zato sem moral čakati še 1 teden nanj. Ampak nič ne de sem dobil boljšo matično zastonj, ker tiste ki je bila v prvem kompu niso več meli

boogie_xlr ::

Jih pokličeš pa prosiš, naj ti pošljejo prek druge dostavne službe. Običajno lepa beseda lepo mesto najde.

timotejs ::

Vem ampak nisem vedel da so pri TNT-ju taki šalabajzeri.

hudychk ::

Sej naj nebi bli :D hehe it happens! :)
The Devil himself!

__Devil__ ::

Tudi jaz imam dobre izkušnje z njimi.

edi123 ::

jaz bi si kar sposodo temo da ne odpiram nove. kak ima kdo kaj izkušnje z temi -> http://www.pctrgovina.com/trg/clanek.php to sem slučajno našel in imajo kar ugodne cene. zanima me pa predvsem kako se obnašajo dečki pri garanciji nič druga?

hudychk ::

JS pri njih še nisem naročal, nimam potrebe po tem, ker imam AGT 4km od doma :)
The Devil himself!

Desty ::

Sem pri njih naročil večinno komponent novembra lani. Ker Mushkin RAMa niso imeli na zalogi, me je tip iz AGTja poklical in me povprašal, če lahko namesto Mushkinov pošljejo Kingstonove, ki so bili 12EUR dražji. Vse pohvale, ampak TNT je pa v k****. :)

hudychk ::

Uh, men so pa skos trdil (še novembra), da majo Mushkine na zalogi :D hehe Zaloga jim pa res mal problemov dela :)
The Devil himself!

Blindeye ::

Hm... Glede AGT-ja imam načeloma dobre izkušnje, razen ko so mi v računalnik dali 1,8 V namesto 1,5 V Ramov in je zaradi tega (ali zaradi okvarjenih ramov) prihajalo do reseta računalnika... Tudi memtest je pokazal napake... Oni so pa kar ene 3 tedne trdili, da so rami v redu. Sem jim poslal specifikacijo plate, da podpira 1,5 V rame, oni pa so vgradili 1,8 (brez moje vednosti) in da naj menjajo že zaradi tega, če ne zaradi okvarjenih ramov... No potem so mi dobavili nove rame, ki so delali in bili 1,5 V. Seveda sem moral čakati, da so jih dobili. Je pa bila torej reklamacija po tem upoštevana. Mešano mnenje. Kupujem v AGT ali Funtech (se zaradi tega bolj nagibam k Funtech).

Pctrgovina pa ne poznam, žal...

energetik ::

hudychk je izjavil:

Uh, men so pa skos trdil (še novembra), da majo Mushkine na zalogi :D hehe Zaloga jim pa res mal problemov dela :)

Uf, v petek sem tudi jaz naročil Mushkine (4GB DDR2 za 80€!). Upam, da se ne bo kaj zataknilo... Danes je sreda, naročilo še vedno v obdelavi...
Sicer imajo pa najbolj zakon spletno stran in tudi veliko izbiro ter dobre opise komponent.
So pa pri Funtechu zelo hitri pri dobavi, ampak spletno stran imajo pa veliko slabšo. Neažurna, opisov komponent skoraj nobenih. Sem pa v pondelk naročil plato in jo drug dan dobil. Hitri so, ni kaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: energetik ()

hudychk ::

Že use lepo in prav glede izbire in opisov, ampak to mi 0 ne pomaga, če naročim stvar in čakam nanjo 3 mesece, pa je ne dobijo, potem pa se izbriše s spletne strani...
The Devil himself!

energetik ::

Če čakaš 3 mesece, si si sam kriv. Jaz bi po največ 2 tednih storniral, pa drugje naročil.

hudychk ::

Je tud njihov problem, ko ti po telefonu oblublajo, da bo čez par dni...
The Devil himself!

tt2 ::

btw, a ta agt je zgolj kupovanje preko spleta, ali pa lahko prideš tudi fizično tja in kupiš, kar pač hočeš?

SynTax64 ::

energetik je izjavil:

hudychk je izjavil:

Uh, men so pa skos trdil (še novembra), da majo Mushkine na zalogi :D hehe Zaloga jim pa res mal problemov dela :)

Uf, v petek sem tudi jaz naročil Mushkine (4GB DDR2 za 80€!). Upam, da se ne bo kaj zataknilo... Danes je sreda, naročilo še vedno v obdelavi...
Sicer imajo pa najbolj zakon spletno stran in tudi veliko izbiro ter dobre opise komponent.
So pa pri Funtechu zelo hitri pri dobavi, ampak spletno stran imajo pa veliko slabšo. Neažurna, opisov komponent skoraj nobenih. Sem pa v pondelk naročil plato in jo drug dan dobil. Hitri so, ni kaj.


Ja pa bo v obdelavi bo dokler ti ne bo čudezno po naključni obiskani strani napisalo da je naročilo potrjeno ali kar koli pač da je naročilo potrjeno brez, da ti predhodno sporočijo le to po mailu. .

Pa še en minus na temo stornacije pri čemer sem na stornacijo enega naročila čakal ohoho... dolgo kadar pa jim zagroziš z "višjo distanco" pa je bil čudežno denar nakazan v enem dnevu 8-O

Sicer pa glede na ponudbo dobra trgovina.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: SynTax64 ()

Steinkauz ::

tt2 je izjavil:

btw, a ta agt je zgolj kupovanje preko spleta, ali pa lahko prideš tudi fizično tja in kupiš, kar pač hočeš?


Majo fizično trgovino, lahk tja prideš. Da dobiš to kar rabiš pa pač ne veš. Ker zalogo nimajo neki velko. Jst lepo po msnju(svaka čast da majo) al pa po telefonu vprašam, če ma določen izdelek, rečem nej rezervira pa pridem iskat.

bluefish ::

Pri praktično vseh spletnih trgovinah je tako, da imajo v trgovini velikokrat še manj, kot pa na spletu. Tako je bolje poklicati in se pozanimati o fizičnih zalogah določenega artikla.

energetik ::

No, zdaj čakam že 10 dni od naročila. Prejšno sredo so mi napisali, da čakajo LC napajalc, ki bo predvidoma naslednji dan prispel. Danes še vedno nič. Malo me že moti, ker imam doma že drugje kupljeno plato (dobil v 1 dnevu pri Funtech...), in bi rad skup vrgel PC, da vidim, če vse štima oz. če je bi bila potrebna kakšna reklamacija plate (14-dnevni rok).
No, sem jim zdaj predlagal, da prevzamem vse ostalo in storniram napajalc. Bomo videli, kako bo šlo naprej. Sem pač napako naredil, ker nisem prej po telefonu povprašal o roku dobave...
No, imam vsaj plačilo po povzetju in osebni prevzem, tako da nimam morebitnih problemov z vračilom denarja.
Malo so me razočarali, ker pri Mimovrste sem robo ponavadi dobil v max 5 dneh, čeprav je bil zapisan dobavni rok za več stvari 15 dni!

huelz ::

Dobavni roki so ponavad bolj ko ne za okras. Ce pise 1-2 dni, ponavad to pomen da zaloga je (vsaj pri dobavitelju), kar je vec, je ze vprasanje. Ce je vec kot 21 dni, vecinoma ni dobavljivo al pa se dejansko caka 1 mesec.
Vsaka spletna stacuna al pa lokaln pajzl pac nima vsega v ponudbi na zalogi, "krivi" so pa dejansko ponavad dobavitelji (beri, tud ksn kitajcek k nima robe tist moment), ce ti roki ne drzijo, ne pa same stacune.

energetik ::

No, da nadaljujem z zgodbo - včeraj sem vse naročene komponente dobil. Res so pač čakali, do so jim dobavili napajalce. Vse komponente so že vgrajene in lepo delujejo.
Sem pa zelo zadovoljen z odnosom do strank, se vidi da vedo, kaj prodajajo in se ob nakupu vedno še kaj pogovorijo.
Je pa očitno treba pred naročilom poklicati in se pozanimati o rokih, drugače pač čakaš...

sajko33 ::

Ja preden naročiš se je trebaa pozanimati, glede zaloge . Pred kakšnima dvema tednoma sem naročil pri njih večino komponent, čakalni rok naj bi bil 2 dni in tega so se držali. Tako, da sem zaenkrat zelo zadovoljen.

b00n ::

Definitivno klicati glede zaloge. Sam tega nisem naredil in lepo vsak teden dobil mail ali klic, za 1 komponento at a time. Glede na to da sem čakal že 2 tedna preden je kdo sploh omenil, da nečesa nimajo, sem zadevo storniral, malo preveč zajebancije za moj okus.

forza ::

Jaz čakam že tretji teden. Zadnjih 7 dni kličem vsak dan, obljubljajo mi da bo roba naslednji dan. Danes so mi zatrdili da pride mankajoča matična (ki so mi jo obljubili že prejšnji teden) do konca tedna. Če je v petek ne bo, bom odpovedal naročilo in šel kupit drugam!

energetik ::

Tudi jaz ne razumem, zakaj takole obljubljajo. Jaz sem na podoben način čakal napajalc. Sicer slaba 2 tedna ampak vseeno. Ne vem, zakaj jim je težko povedat, da se ne ve, kdaj bo roba oz. da bo čez 2,3 tedne. Hkrati pa predlagati zamenjavo ali pa ponuditi stornacijo. Na tak način bi z veseljem prišel še kdaj kaj naročit, medtem ko zdaj ne verjamem, da bom.

bluefish ::

V določenih primerih je problem tudi pri dobaviteljih.

jizzer ::

Že že da mogoče čakaš ampak je roba dosti bol poceni kot pa kje drugje...(trenutno gledam za grafično in je ista pri agt.si za 10EUR bol poceno kot pa naprimeri pri mimovrstah...) kak dolgo bom pa čakal pa nevem :S

energetik ::

bluefish je izjavil:

V določenih primerih je problem tudi pri dobaviteljih.

To se razume, ampak potem se stranki jasno pove, da je čas dobave v megli. Ne pa da se reče, da bo roba jutri, potem je pa ni. In to nekajkrat. Če nimaš časa čakati, potem pač naročiš kje dražje in na zalogi, recimo. Če pa ti rečejo, da bo naslednji dan, čakaš in čakaš.

Daedalus ::

No, zdaj čakam že 10 dni od naročila. Prejšno sredo so mi napisali, da čakajo LC napajalc, ki bo predvidoma naslednji dan prispel. Danes še vedno nič. Malo me že moti, ker imam doma že drugje kupljeno plato (dobil v 1 dnevu pri Funtech...), in bi rad skup vrgel PC, da vidim, če vse štima oz. če je bi bila potrebna kakšna reklamacija plate (14-dnevni rok).


Tole moreš pri AGT-ju kr pazit, ker z dobavnimi roki znajo biti neresni do amena. Nazadnje sem jih sicer kr konkretno napizdeval (tri dni zapored), pa so se pol zmigali, znajo si pa vzeti dosti časa. Na telefon, pa morit vsak dan. Pa to govorim o par tisoč EUR naročila za firmo, ne pa o eni komponenti/računalu za doma.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

bluefish ::

energetik je izjavil:

bluefish je izjavil:

V določenih primerih je problem tudi pri dobaviteljih.

To se razume, ampak potem se stranki jasno pove, da je čas dobave v megli. Ne pa da se reče, da bo roba jutri, potem je pa ni. In to nekajkrat. Če nimaš časa čakati, potem pač naročiš kje dražje in na zalogi, recimo. Če pa ti rečejo, da bo naslednji dan, čakaš in čakaš.
Tudi res.

s51as ::

Če prav zastopim, bolj priporočate Funtech kot AGT?
It's just me myself and I

axee ::

Oboji so v živo izredno prijazni (moje izkušnje so izjemne). Bi pa veliko prej nabavil pri Funtech, ker imajo večjo zalogo oziroma si na jasnem, kdaj bo komponenta na voljo. Pri AGT imajo izredno malo zalogo, zato se za veliko večino stvari čaka.

krentam ::

Prijazni so zelo! Na zalogi večnino stvari imajo (če pa naročijo pa pač čakaš par dni) --saj je pri vseh isto--- drugače pa so super podjetje, ki nudi kvaliteten servis in sestavo računalnikov...sam sem ga naročil tam, sestavili so mi ga, na njihovem servisu pa smo imeli sestrin računalnik (in so ga v neverjetno hitrem času popravili)..vlgavnem so super!!!
E8500, 4850 1 GB, WD Caviar Green 1Tb, GIGABYTE EG41MF-US2H

kos1 ::

ce ze primerjamo...kje pa se vecji freaki, rac. struckoti? AGT ali Funtech?

deadbeef ::

Nevem no jaz mam občutek da se je AGT poslabšal.. predvsem se mi zdi, da se jim je full zamnjšala izbira artiklov....

Steinkauz ::

Jah na AGT kr vejo kaj prodajajo. Funtech pa ne poznam tolk.

Gerbic ::

Funtech, če mene vprašaš, je veliko bolj fleksibilen, pa izbiro imajo zdj zlo veliko.

solatko ::

Na AGT redno izločajo iz prodaje komponente, ki imajo dvomljivo kvaliteto, zato tudi prav poceni matične plošče in druge stvari slabše kvalitete težko dobiš.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

AGT računalniki (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Kaj kupiti
562132321 (71861) kuglvinkl
»

Sestava Pc-ja - čas sestave pri različnih podjetjih

Oddelek: Kaj kupiti
204324 (3729) NewAgeisHere
»

www.agt.si (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
9511520 (6321) dxx
»

Trgovina Agt.si (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
16531538 (20380) cholt45

Več podobnih tem