» »

Žitni/travnati krogi na hrvaškem

Žitni/travnati krogi na hrvaškem

;-) ::

"V bližini Plitvičkih jezer so na kraju, kjer sta pred nekaj dnevi strmoglavili dve madžarski letali, na nebu opazili neznan leteči predmet." ( Kl!K)



Kl!k (branje)


Kaj pravite na to, je kaj na tem ali je vse skupaj za nos privlečeno? Tile krogi se mi ne zdijo take umetnine, kot so bli tisti slovenski(čeprav niso bli taki ko ostali, so bli lepši od hrvaških!), ameriški itd...

EDIT:PS.: Če je tema v napačnem sklopu, prosim da jo moderatorji premaknejo, sicer pa pod Problemi človeštva piše Aktualne novice tak da...

jest10 ::

Ja je nekaj na tem. Še vedno se najde dovolj naivnežev, ki verjamejo tem zadevam...

Tear_DR0P ::

nah kje so pa fotke krogcev? tist hrošč na objektivu me pa ne zanima - aja hitin ma tak kovinski odblesk ob flešu
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

Fizikalko ::

Dejte no mir. A nismo že z Ramsesom vseh teh kolobocij razčistili?

Johanson ::

Ampak zakaj so slike marsovcev in NLPjev VEDNO vse zamegljene in zapackane?
Folk po netu meče ene slike ter kaže na neke čudne zmazke, ki so nastali bogsigavedi zakaj, potem se pa derejo: Dokaz za NLP.
Yeah right, najprej ostri posnetek tega "NLPja" šele potem bo možno kaj bolj konkretnega reči.

P.S.:
ena zanimiva stran: http://www.circlemakers.org/

Vikking ::

Eweer zakaj limaš linke več kot 1 leto stare?

Sicer je govora o tem. Ampak se vidi, kako dobro se znajo promovirat hrvati. Tudi pri nas bi mogli narditi par krogov v žitu na višku turistične sezone in potem to dodbra iztržiti. Hrvati se že učijo kdaj se bomo mi?

Je zanimivo, kako so štartal z novičkam na začetku junija. Recimo štartaš počasi, z novičkam kot je ta, privabljaš folk počasi, ko se sezona bliža vrhuncu, pa najdeš čedalje več očividcu, seveda ne pozabijo povedat prebivalci vasice, da majo dobro hrano, prenočišča in vse da ustrežejo gostom.

Mislim da smo slovenčki zabiti, pa mormo CNN-u velike denarje devat, ko lahko par dobro načrtovanih novičk naredi veliko več.

Stepni Volk ::

Tema je za v Ložo. Pri tem naj omenim, da že nekajkrat obstaja:
Žitni krogi, ki so postali tema o Piramidah
50let laži in norčevanja!!!odgovor je tukaj"v vesolju nismo sami
Nezemljani in življenje na drugih planetih

Da kot predhodne ne bodo končale v zaklepu, se lepo obnašajte...

Zgodovina sprememb…

mtosev ::

Mah nekdo ma preveč časa pa gre se s tem igrati. Neverjamem da obstajajo vesoljci. Tisto s Roswellom je bil nareg tak da neverjamem.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Stepni Volk ::

Iz zgornje, prejšnje teme o "krogih v žitu":

Nekoliko ste nerazgledani in nedojemljivi za dogajanje okoli sebe. Kaj ne veste, da se na koruznem polju lahko dela samo trikotnike?
NLP-ji so vendar vedno okrogli, ane? Zato se jim tudi reče: leteči krožnik.

Iz zaupnih dokumentov* vem, da so hoteli risati tudi v riževih poljih in sicer z novimi trapezoidnimi vesoljskimi ladjami, a je ob startu z rodnega planeta prišlo do napake in so zadevo morali opustiti.
Tako žal ostajajo pri starem programu krogov v žitu.
V ajdi se ne sme, ker je z medgalaktičnimi zakoni prepovedano. Žito je nasplošno znano, da je glavni izrazni medij vesoljnih umetnikov. Samo naši lokalci nesramno vztrajajo na platnu, ki je BTW tudi na spisku prepovedi medgalaktičnega zakonika.
Krogi v žitu nastajajo prav zaradi prastarega načela "oko za oko", ker so pač nezemljani ugotovili, da smo še zelo nerazviti in posledično dojemamo samo takšne maščevalne pohode. Za vsako poslikano platno, se nam maščujejo s krogom.
In ja, v začetku so nas hoteli samo obvestiti, da tole naše početje s platnom ni dovoljeno, a so potem začeli ljudje zganjati vik in krik, ter častili bogove. Da ne omenjam, da so popolnoma napačno prenesli naprej zapovedi.
V dobrem upanju, so pač to akcijo ponovili na različnih geografskih mestih, a povsod isto: bogovi in čaščenje. Potem so se malce naveličali in poskušali stopiti v stik samo preko zvočnih sporočil... in so se pojavili razni "preroki". In spet ni bilo nič.
Potem so učinek malce povečali, ter dodali še sliko... in takoj zatem so že kurili čarovnice.
Zaradi vseh teh smrti nedolžnih in nevednih prebivalcev nerazvitega sveta, so morali zadeve ukiniti, ker so bile posledice prehude. Občasno so še poskušali pri bolj naprednih osebkih, a so te le zblazneli. Eden takih je bil tudi Nikola Tesla, ki je po srečanju z njimi trdil, da bo živel 150let+.
Od časa do časa poskušajo ponovno povedati kako in kaj je s tem medgalaktičnim zakonikom in da po platnih risati je "no-go", pa so jih sklatili in cela afera Roswell se je potem zgodila.
Na koncu so se odločili, da bodo raje kroge risali. Vsi napredni, smo dojeli in ne rišemo več po platnih... upam, da bodo tudi slikarji nehali s tem genocidom nad platni in bo nad žitnimi polji spet zavladal mir.

* zaupni dokumenti so najbolje skriti ljudem, če so javno objavljeni, kar vam pove že MIB – Man in Black na začetku... če želite lahko pridete do vseh podatkov, samo videti jih morate!!


P.S. Ostale Slo-tech related stories, ravno zbiram tukaj.

Zgodovina sprememb…

BigWhale ::

Jaz sem bil takrat v plitvicah... ... in se nicesar ne spominjam! In to JE res sumljivo!

sidd ::

BW, kaj te skrbi da so te ukradli? :D

poleg tega pa, če bi vesoljčki prišli, se ne bi tak skrivali pa krogecov risali po poljih>:D

Calligula ::

Vsak k.. nezanimiv kraj na svetu si na nek na nacin zeli postati zanimiv. Se posebej za turiste...

je nekaj preprostih nacinov, ki vcasih delujejo, vcasih ne.

1. Podoba Marije se mora komu pokazat kje-tudi ce v kupu dreka.
2. Vesoljci kroge delajo, niti ni treba da zgleda prepricljivo.
3. Piramide se skrivajo pod hribi.

Nejc Pintar ::

@Calligula: btw so Plitvice zelo zanimive (Plitvička jezera), pa še dobro lazanjo majo (Plitvička kraljica)
Lahko je biti prvi, če si edini!

Calligula ::

Plitvice so en tistih primerov kjer je ratalo :D

sidd ::

Calligula

jaz bi še 1x razmislio o tretji točki ;) dlje ko kopljejo, več se najde, tak da to ni neka jajca...

plitvice pa se splača že tak pogledat.. zaj jih je samo avtocesta malo zaj***la, majo manj prometa >:D

d0rK ::

Itaq da so mogl konkurirat bosanskim piramidam!

Hypno ::

Plitvice so ble zakon včasih, ko si se prpelu okol 7h, 8h zjutraj na poti na morje (to blo še pred vsesplošnim sranjem imenovanim vojna) pa ruknu vase velko skledo frišnega kislega mleka skor za djabe. Nisem bil ljubitelj, ampak tam je pa pasal.
Great are mysteries of the mind ...

Dzonson ::

niso na Hrvaskem, je pa dejstvo da vesoljci uporabljajo FireFox :D

FireFox Crop

mtosev ::

Mah ljudje majo preveč časa.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

UFO Area 51 - The Alien interview (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Loža
58441835 (32875) STASI
»

UFO tehnologija (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20216748 (12038) dukenukem

50let laži in norčevanja!!!odgovor je tukaj"v vesolju nismo sami (strani: 1 2 3 457 58 59 60 )

Oddelek: Loža
2990160662 (114800) Stepni Volk

Žitni krogi, ki so postali tema o Piramidah (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
36829313 (23897) Stepni Volk
»

Žitni krogi in ...

Oddelek: Znanost in tehnologija
171774 (1417) nojus

Več podobnih tem