» »

Žitni krogi, ki so postali tema o Piramidah

Žitni krogi, ki so postali tema o Piramidah

««
8 / 8
»
»»

Ramesses II ::

Bomo videli ostale, ni rečeno da je samo eden hoax...Eni dokazi kažejo na Plazma Vortex. Sorry, spoštujem naravo, ampak take zadeve ji ne morem pripisat.



PS; Zato hoaxerji, konkurenca dela svoje!!:D
Ptah-Seker-Osiris

BigWhale ::

Spet se je nekdo motovilil po motovilcu! Pa se piramido mi je tam postavil. Uf, jo bom poslikal, samo da se zdani. Tako lepo pravilno kvadratna je! Perfektna!

keber ::

Zadnjega je naredil hoax (zamaknjena črta iz krogov). Je li?

Pa ostale je tudi naredil. Če ne v žitu, pa v photoshopu.;)

Ramesses II ::

HEHEHE...Photoshop??? Za vsako sliko CropCIrcle lahko zahtevaš avtorske pravice, in jo prodajaš, samo, če je tvoja in če pri objavi uporabiš lokacijo in čas kdaj je bila slikana. Anonimne objave so HOAX, ker se kaznujejo, kot uničevanje tuje lastnine!! Tam kjer boš videl te podatke, so avtorske pravice zraven, posredno ali neposredno, tako da presodi sam. :D

PS: Ajeeej sem se zafrknil! Hoax bi mogla bit 3! Že iščem, ponarejenega! Je skoraj enak, samo da ima večje kvadrate v sredi! Pa čeprav, je nek levi link! Hoaxov na netu je vedno manj!
Ptah-Seker-Osiris

keber ::

Glej, že na tako slabih slikah se pri večini vidi, da so bile narejene z desko. Ostale se mi pa tudi ne zdijo tako zamotane, da ne bi šlo. Sicer pa Photoshop dela čudeže, da ne bi mislil. Kaj takega narediti je mala malca.

Avtorskih pravic nisem opazil. Prosim, če jih pri vsaki sliki navedeš!

Pa to mi ni jasno: kako iz teh ultraslabokvalitetnih posnetkov (zanimivo, vsi posnetki krogov so vedno slabe ločljivosti; le zakaj?)
določiš, da kaj takeg človek ne more narediti? Kaj je homo sapiens tako nesposobna oblika življenja ali kako?

Tear_DR0P ::

vsi so hoaxi - vsi so narejeni s špago in palco, pa desko, za to še paintshopa ne rabiš
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

MadMicka ::

ramses324, tole o Hoaxih in kaznivem dejanju češ, da uničujejo tujo lastnino (žito), te moral toliko dopolniti, da tudi vesoljci, ko jih bodo dobili, jih bodo kaznovali zaradi uničevanja tujega premoženja. Kaj si pa mislijo da so? Če so že prišli k nam, se morajo držati naših pravil ali pa naj gredo, odkoder so prišli :)

keber ::

Ramzes, zgleda, da se tvoje piramide podirajo v kupu pšenice, bolje rečeno, slame.

Mogoče so zato taki vzorci? :D

Ramesses II ::

Tear_DR0P. To je samo tvoje mišljenje, dokazat pa ne moreš!

PS; Je že dosti folka probalo, pa jim ni uspelo! Tako, da nisi povedal nič pametnega!
Keber, računaj računaj, mogoče boš en dan prišel do forumle tvojega mišljenja. Ljudje ne uporalbjajo več logike 1+1=2, ampak smo že dosti napredovali. ALi si v šoli sedel na ušesih?:D
Ptah-Seker-Osiris

OwcA ::

To, da ti deluješ na logiki
P in ne P == 1
je v nebo vpijoče dejstvo. Temu navkljub, se mi zdi precej drzno to posplošiti kar na vse ljudi. ;)
Otroška radovednost - gonilo napredka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: OwcA ()

Ramesses II ::

Vem Owca, mogoče sem preveč posplošil, namreč to sem hotel povedat, da v to smer gremo!
Sedaj, vsakemu je dana možnost, da izpolnjuje svoje cilje z 1. Ampak trenutni človeški faktor, tega ne prepušča. Trudimo pa se, po naši zmožnosti!
Ptah-Seker-Osiris

Zgodovina sprememb…

MadMicka ::

ramses324, v temi 50 let laži in norčevanja si v drugem stavku zapisal, da si "inžinir elektronike in računalništva" (btw: pravilno je inženir). V prvem pa, da nismo v vesolju sami.

Pa me zanima, ali ti je morda kdo prišepnil, da če vnaprej poveš ali pa se zaradi mene zlažeš, da si to in to, da ti potem ljudje bolj verjamejo? Takšna psihologija namreč morda učinkuje pri določenem sloju ljudi, sicer pa ne. Znaš razložiti kako in zakaj si tista dva stavka povezal oz. zapisal v sosledju?

Zgodovina sprememb…

keber ::

ramses, zakaj se izogibaš odgovorom na moja vprašanja? So prezahtevna? >:D

Gundolf ::

Oh Ramzes, če bi bil ti kak resen inženir bi ta stavek razumel:
To, da ti deluješ na logiki
P in ne P == 1
je v nebo vpijoče dejstvo.

Ampak si s svojim odgovorom zelo lepo pokazal koliko sploh bereš oz. razumeš kar ti tukaj pišemo.

Ramesses II ::

Gundolf,MadMicka:

Pravzaprav, še dobro, da tema, ki si jo omenil ni naučena. Ti kar tako napej!!Gundlof, sem videl do kod segaš!. 8-O

PS: Moja izobrazba je samo pečat s katerim hodim po svetu, ampak si ne belim glave kot vi2. :D
Ptah-Seker-Osiris

Zgodovina sprememb…

keber ::

Saj smo vsi razumeli celotno temo. Point celotne teme (in one druge tudi) je, da rabiš psihologa.

Zgodovina sprememb…

Ramesses II ::

Moja tema, je na drugem koncu! Ti keber ne razumeš niti pravil foruma, kaj šele kaj drugega! Tako, da res nevem kaj delaš naokoli. Da špilaš klovna? :D

PS: Na tvojem mestu, bi bil raje tiho! Nauči se najprej pravilno uporabljat besede, pol bomo še kako rekli. :\
Ptah-Seker-Osiris

Zgodovina sprememb…

Gundolf ::

Ko si ravno v drugi temi omenjal mentaliteto in ego sem se spomnil na tvojo obrambo v tej temi ("Ti kar tako napej!!Gundlof, sem videl do kod segaš!"), ko sem ti omenil, da bi lahko bolj pozorno prebral poste drugih. Zares vse kar drugim pridigaš bi lahko najprej pri sebi popravil.

Da ti bolj podrobno razložim moj komentar, ker vidim, da si občutljiv, če kdo omenja tvojo izobrazbo. Ker si inženir sem sklepal, da si se v šoli vsaj osnove logike naučil, tako da bi ti moral biti tisti stavek jasen, če bi ga pazljivo prebral. Drugače pa osebno me ne briga ali si gimnazijski maturant ali dr. znanosti na treh področjih. Te ne ocenjujem glede na tvojo izobrazbo, le sklepam na znanja, ki bi jih utegnil imeti zaradi nje. A bo zdaj v redu?

Stepni Volk ::

Glede nato, da vsi poznate temo: 50let laži in norčevanja!!!odgovor je tukaj"v vesolju nismo sami in ker je tale zavila v isto smer, se ta zaklepa.
Ne potrebujemo dveh identičnih tem (glej zadnja sporočila).

Zgodovina sprememb…

««
8 / 8
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Ancient Aliens (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
27964582 (60172) hamax
»

skrivnost gradnje piramide (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19146205 (36559) Bellatrix
»

Gospodarske in tehnične značilnosti prvih kultur (pomen piramid v Egiptu) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
22715183 (11743) world
»

Kako so Egipčani gradili piramide?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
7511452 (9412) TESKAn
»

Žitni/travnati krogi na hrvaškem

Oddelek: Loža
182698 (1864) mtosev

Več podobnih tem