» »

PC slika na TV

PC slika na TV

drejc ::

Imam Herculesovega Propheta 2MX dual display video. Zanima me, ce bi mi lahko nekdo pojasnil nacin (kaksni kabli, konektor na pc in konektor na tv delu kabla), kako naj povezem graficno na TV. Prijatelj ima identicno kartico in mu vse dela, ker ima S-video vhod na TVju, jest pa tega nimam. Prebral sem v navodilih da obstaja se ena "composite" napeljava, kot alternativa s-videu. Aja se to. Probal sem povezati VGA prek koaksialca z izhodom direkt na antenski steker od tv-ja (en samsung), pa sn preiskou vse frekvence pa nisn najdu slike (neke barve so bile, vendar ni bilo prav nic razlocno). Upam, da se kdo na to spozna.
lp, DrejC

msmiha ::

Seveda nisi mogu najdit slike potrebuješ vsaj taki TV, ki ima analogni preklop med skartom. Al pa Video Recorder. Pol pa si nabavi en konverter (na katerem je oznaka IN alo pa da je preklopni med IN in OUT) iz s video na RCA. Scard vtakneš v televizor S-Video kabel pa grafično in konverter
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

PC na TV - splošni nasveti (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Zvok in slika
1963564024 (3353) anjica
»

povezava PC-TV?

Oddelek: Pomoč in nasveti
2610109 (9170) LordTado
»

Kje dobiti kabel DVI-HDMI

Oddelek: Kaj kupiti
92474 (2336) MaX
»

Mam kaseto, kak presnet na COMP?

Oddelek: Zvok in slika
91324 (1189) zdravc
»

tv out= čb slika

Oddelek: Zvok in slika
253117 (2650) romario

Več podobnih tem