» »

Novi driverji za Voodoo3

Novi driverji za Voodoo3

MiKi ::

hey, a mi lahko kdo pove, zakaj pri novih driverjih (v3-w9x-1.07.00.exe) mi ne ponudi izbire osveževalne frekvence več kot 85Hz, in to pri nobeni resoluciji, čeprav sem prej imel pri 1152x864 100Hz, sedaj pa niti pri 800x600 nemorem imeti 100. poskušal sem zamenjati tudi gonilnik za monitor, a le to nima vpliva...
:(:'(:|

miguell ::

hm, mogoce je resitev tole. V win2k je po display propetis/settings/advance/monitor opcija: Hide modes, that this monitor cannot display. Po default je obkljukano. Odkljukaj, pa ti bo pokazal tudi ostale frekvence.

Za win98 pa mora bit neka podobna fora!

;)

MiKi ::

ja sm ze gledal, pa ni, al pa ne najdem :((
sam cudn zakaj prejsni drajverji lepo delajo...
tuki pa ce dam optimalno svezevanje mi rukne na 75Hz, pol pa ročno nastavim 85, mi pa javi da mogoče monitor tega ne podpira, pa dam vseeno ok, pa pol dela....mogoče je gonilnik za monitor u k*, ker prej sem mel gor WinMe pa je dobr delal vse...

miranpozar ::

Pozabi, kar ti je miguell svetoval... ti nimaš Win2000, ampak Win98.
Finta je v tem, da moraš imeti izbran pravilen monitor. Če ga ni izberi "Plug'n'play" monitor, potem pa boš imel na izbiro vse frekvence.

Miran Požar, Portorož, www.miranpozar.com

bluehacker ::

Zdaj so , kaj pa cez 1 leto . A bos takrat tudi dobil nove driverje ha???8-O;((>:D;(0:)
I am here to kill all the unvorthy not-hackers

MiKi ::

zdej sem dal pa plug n play monitor mam pa 75Hz max :(:|:(:'(;(

luni ::

miki kateri monitor imas? in ali si dobil zravn kako disketo? ce si, potem instaliraj gonilnike s tiste diskete, ce pa nisi dobil pa probaj iti naproizvajalcevo domaco strani in tam najt .inf file
Artificial Intelligentia

shadow ::

hmm verjetno je res z drajverji za monitor neki narobe (jasn mam namrec iste drajverje za voodooja in dela osvezevanje kot je treba), namrec plug & play monitor enkrat dela enkrat ne dela (saj v mojem primeru je blo tko) ... neki me je skos jebalo osvezevanje z plug&play .. torej .. najbols da najdes gonilnike za monitor, ki v 99% primerih pomagajo .. seveda mors najdt TAPRAVE ... z tem mislim da drajverji za windowse 98 ne bodo delal v windowsih millenium in v windowsih 95 ... torej .. rabs znamko & model monitorja nato pa na www.winfiles.com ter pod drajver najdes firmo ... njihovo stran z drajverji in upas da majo kej narjeno ... v nasprotnem primeru ti preostane to kar sm jast naredu .. napisu sm si svoje drajverje :\

MiKi ::

Imam vse...fora je da prej, preden sem podrl sistem je vse delal...sedaj sem pa hotu nove gonilnike, in sem šel na uradno stran od iiyame pa snel dol (imam Visionmaster 450 PRO) ter nove driverje za voodooja3, pa ne dela...bom pa probal se enkrat driverje za voodoo inštalirat ker ta M$ res sux! nikol neveš kva on dela... oz. ponavad NE DELA

Tejc ::

Imam iste probleme tko da sem enostavno presel na driverje 1.05 za voodoo3 3000 AGP Probu sem vse nastavitve pa nobena ne prime .. imam pa IIjama 410 Pro

V Win 2000 deluje vse popolnoma OK brez problema z najnovejsimi driverji.. pomoje so neki driverji zjebani...

Dax ::

Če ste 100% ziher glede monitorja, potem izberite enga 21 al pa 24 colskega Sonya iz seznama. Tako imate na volju vse možne osveževalne frekvence, sam PAZI, monitor lohk na easy skurte!! Tko da ne navijat na več, kot monitor podpira!!

XtX ::

x

Simko ::

Miki: imam, no imel sem cisto iste probleme! Ne vem sicer v cem je finta vendar sem zadevo resil. V voodoo overclocker (dobis ga na tej strani) mas opcijo refresh rates...in tam noter lahko nastavis osvezevanje za vsako locljivost posebej. To naredi, pa bi moglo delat. Drugace pa imam samsung syncmastera 700 s...

Upam, da sem pomagal.:\


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Drivers za Asus LCD

Oddelek: Pomoč in nasveti
61207 (1134) JOKER
»

Monitor driverji

Oddelek: Pomoč in nasveti
51004 (870) Han
»

nvida driver kje so frekvence nad 85mhz

Oddelek: Programska oprema
101660 (1558) TheHijacker
»

MONITOR

Oddelek: Strojna oprema
111178 (1076) matic
»

Zopet Voodoo, prosim POMOČ

Oddelek: Pomoč in nasveti
9962 (787) x.sci

Več podobnih tem