» »

Ali kadite med tem ko ste na internetu?

Ali kadite med tem ko ste na internetu?

1024 ::

Jst mam celo gostilno poleg računalnika... :)
Fish knows everything.

Fizikalko ::

Nak.

DrYuri ::

hehe:) ne kadim, drugače sm pa ravno pred kratkim počistu okol kompa. načeloma pr kompu ne jem ampak občasno pa tut, sploh če kdo pride in gledamo kkšn film al pa kej tazga. je pa pogosto malo morje CD-jev na mizi!

lp

strictom ::

Bi spušil celo tobačno ampak ne smem... Starši & Co.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

NavadniNimda ::

Jaz sem kadil po 2 škatli Marlboro (100s red). Pa mi je 20. oktobra 2005 jih zmanjkalo. Pa se mi ni dalo na pumpo po novo šteko.:)) Od takrat sem se zredu za ene 10 kg.:8)

Dr_M ::

ne kadim. ne tko ne drugac.
mam pa drugo slabost. vsake tok casa morm zlit ksn deci piva iz tipkovnice. :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

jRk0 ::

sem ob compu kadil lani, in je sla skatla v parih urcah...pa dve na dan dostikrat:\ zato sem nehal in grem rajsi na balkon :)
You fuck up once, you loose two teeth.

SkIDiver ::

Men se zgodi da morm pa kak dl vode scedit vn iz tipkovnice:D

MihaFirst ::

ne, nikoli. pa tudi na splošno ne kadim veliko... (nam pušča plin na hodniku, mami ne dovoli doma...) :D
www.gamma.si

Zgodovina sprememb…

madviper ::

Ne! Zaradi dveh razlogov:
- interni dogovor o nekajenju v stanovanju
- manjka mi še ena roka :D
I'd like to do something crazy!

ShowDown ::

Ne. Lih se odvajam vi pa tu o čikih. >:D 5 dnevna abstinenca....support me!:D

wishmaster ::

Jaz pa redkokdaj da kadim za računalnikom. To se zgodi parkrat na leto (resnično slabo vreme). Pač nimam še te grde navade da bom kadil za računalnikom. Raje grem ven na balkon ali pa v gostilno.

Camalotz ::

Sem kadil včasih, nikjer čiki ne grejo tako hitro kot za tipkovnico (razen mogoče v gostilni za polno mizo pira). Sedaj je moja boljša polovica naredila konec kajenju v stanovanju, pa hodim na balkon, se finančno precej splača, še malo, pa bom za novo grafo prišparu.:)

Showdown: iz hudga si ven, med 70 in 90 ur abstinence je najhuj (vsaj pri men), potem pa stvar malo popušča, nekje sredi 3. tedna te pa spet malo zagrabi (been there, done that). Glavno, da alkohola ne tikaš, ker pol gre s tabo sam na dol

BigBoss ::

Ne. Lih se odvajam vi pa tu o čikih. >:D 5 dnevna abstinenca....support me!:D


Po petih dneh si verjetno iz tanajhujše krize ven. Jaz sem (pred 10 leti, potem ko sem 18 let kadil) malce trpel (in pojedel kup arašidov in čipsa) kakih 14 dni.
Po treh mesecih nisem imel več niti problemov s tem, kam dati roke. To mi je bilo v začetku najteže. Kake dvakrat na teden me je za kako minuto še prijelo, da bi prižgal.
Po pol leta mi ni več niti zapasalo, da bi kadil.
Sedaj sploh ne vem več, da sem kadil. Spomnim se samo, če beseda (tako kot tole sedaj) nanese na to.

Aja, - splača se. Pri 17 letih sem pod vodo preplaval 50-metrski bazen brez problema. Pri 30-ih niti pod razno. Pri 40-ih, pet let po koncu kajenja pa spet.

whatever ::

Po mojih izkušnjah traja največja kriza kakih 10 dni. Sem pred pol leta nehal za 4 mesece (prej kadil 7 let po 2 skatli na dan), pol sem pa spet zacel, bolj kot iz neke potrebe po čikih iz slabe volje in radovednosti, če se bom spet navadu al ne. In očitno sem se...:\
Veliko jih je notri, še več jih je pa zunaj.
Bilijarde v šole! - Ivan Kramberger
Abnormal behaviour of abnormal brain makes me normal.

ShowDown ::

Sem občutil da sem iz tahujšega ven.:D Sicer še je želja po cigaretu, ampak ni več tako močna kot prva 2 dni. Moja taktika je da pijem čaj ko se pojavi želja po cigareti. Do zdaj je delovalo. Upajmo na najboljše. :) Razlika je takoj vidna. Po samo 5ih dnevih. Tisto glede alkohola....vem kako je to. Enkrat sem se lotil prenehanja, nisem kadil 3 dni po enem pivu je bila želja po cigareti nepremagljiva.

Kadil pred računalnikom nisem. Prevelika ovira med igranjem iger, ircanjem.....lahko bi med kakim filmom. Ampak ne. Niti mi ni ugajalo kadit v zaprtih prostorih.

b ::

Evo, ravno prizgal pa vidim to temo :)

gzibret ::

Ne kadim. Tudi prej, ko sem kadil, tega nisem počel za računalnikom. Sem raje malo vstal in šel na balkon in tam enega zapalil (pa še to ni bil čik >:D ).
Vse je za neki dobr!

Roadkill ::

Meni pa ni jasno, zakaj tako malo ljudi neha kadit.
Sem nehal pred 14dnevi in že cel čas čakam, kdaj bo ne_kajenje postalo težavno.
Sem cel cajt mislil, da bo sčasoma težje. Eni pravijo, da je po enem mesecu šele res zajeban...

Mogoče sem se pa samo dovolj kmalu spravil nehat. Kadil sem dve leti po škatlo na dan.
Sej te zasrbijo prsti, da bi enega prižgal. Sploh od jutranji kavi al pa po petem piru. Prime te, da bi kadil v takih trenutkih, ko si prej vedno prižgal. Zjutraj, ko praskaš led z avta, po izpitu, v kafiču, na koncertu...
Tko da pomojem se je na začetku treba malo izogibat teh lokacij.
Grozn je edin, če nehaš kadit zaradi principa in ne zato, ker si želiš. Tako jest vem, da bom po dveh mesecih spet prižgal. Ker mi paše. Le dozo bom probal omejit na minimum (1-2 čika na dan).
Je pa dobro vedet, da mi ni (prevelik) problem nehat.

Da bi pa za računalnikom kadil se mi pa zadi malo grozno, ker to pomeni, da bi skadil minimalno dve škatli na dan. Jaz sem imel hvalabogu tako navado, da nisem doma kadil. Če že, sem šel na sprehod pa prižgal kakega. Tako je šlo največ čikov, če sem se učil na faxu in seveda po barih.
Ü

zigi ::

Hehe

Le dozo bom probal omejit na minimum (1-2 čika na dan).

To ni pametno. Skos se ti bo luštalo čika, pa še kadil boš. Pa ti kr povem da dolgo ne boš zdržal.

Je pa dobro vedet, da mi ni (prevelik) problem nehat

Če boš po enem mesecu spet začel kadit, potem sploh nisi nehal. Vidiš da ni tak lahko ;) Jaz sem tud dvakrat "nehal" kadit (enkrat za pol leta pa enkrat za nekaj mesecev).

Jst ::

Po mojem stanovanju so vsepovsod pepelniki, torej tudi zraven racunalnika.

nokia6310 ::

Jst ne kadim v svojem stanovanju grem pa zato v vežo oziroma na hodnik tam pa ga z veseljem prižgem.
Pir pa pijem ja to ne more škodit računalniku.
Drugače pa sem pred leti kadil pa je bilo obupno posebaj tist nikotin ki se zažre v omare pa v stene pa ga zlepa ne dobiš ven.
1024:
Do kdaj pa maš gostilno odprto in po čem maš pir?
Aja pa a maš tud prepoved po 22. h da ne piješ alkohola?

schejk ::

sm kadil za compom v prejsnjem stanovanju v tem ko sem zdaj pa ne in je vlk boljs pa se vlk manj skadim kr morm it na mrzl na cigaret

1024 ::

nokia6310: Pir je po 250, odpre se ob 8ih zvecer in tocimo do 4ih. :)
Fish knows everything.

kivi113 ::

kadim. ker so ciki predragi (2 skatle na dan) sedaj zvijam tobak, ki je po okusu in kvaliteti boljsi, cenejsi, pa se zvit ga je treba ce hoces kadit (kar mi sicer ni problem >:) )

strictom ::

In potem te striceki v modrem odpeljejo na postajo ker so v mislih imeli "tobak" :)
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

mtosev ::

Jaz nekadim poleg PCja je pa vedno Coca Cola. :D

Pred nekaj min sem na tepih Colo polil.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

Microsoft ::

Jst pa ob PCju na dan spijem 1.5L Sola ledeni caj. Vsak dan, ce so zaloge.


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Randomm2 ::

Uf, če že samo v družbi. Je pa ob računalniku štala...vsega (preveč), pa predvsem praha.

P.S. Komu se da za sabo pospravlat:D
Mess with the best die like the rest.

Nejc Pintar ::

če starejših od 30 let ni v bajti
Lahko je biti prvi, če si edini!

Aryss ::

to se mi zdi čist brezveze že na splošno, tko da ne kadim :D nikdar in nikjer
searching users signature...
...
not found!

DOOM_er ::

jap jst tut kadim če ni starejših od 30let :D , oh počitnice
Robots will steal your job. But that's OK

WTF? ::

Star sem 17let in neprestano kadim za računalnikom (2 škatli na dan) Razlog, da pa lahko kadim doma pa je mama in njeno brskanje po računalniku ... posledica nekaj brskanj : Slika mene ceuga mastnega s cikom u roki in za računalnikom :p

Nejc Pintar ::

@WTF?: tudi mene so že videl kadit, ampak se jim ni zdelo lepo.
Lahko je biti prvi, če si edini!

WTF? ::

Mah .. začuda je moja mama zelo pozitivno reagirala, namreč začela se mi je smejat u glavo in mi ponudla čik :))

zigi ::

kadimo, kadimo, čeprav je to grda razvada ;)

Spet bo treba tipkovnico spucat


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prenehanje kajenja (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
431102993 (27389) Ajrina
»

Katere čike kadite? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
441108109 (42258) Limona
»

prenehal bom kaditi.. (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
667049 (4467) Ramon dekers
»

Kajenje..... ZAKAJ?!!! (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
19815020 (11192) mali tapravi
»

Kakšen odnos imate do cigaret ? / Kdo od vas kadi... (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
826035 (4892) Dr_M

Več podobnih tem