» »

Katere čike kadite?

Katere čike kadite?

DOOM_er ::

ali pa uporabiš peš mašinco pa zviješ v pol minute dokaj lep čik
Robots will steal your job. But that's OK

strictom ::

Al pa ročno zviješ dokaj lepga. Lepšega kot navaden cigaret :P
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Nejc Pintar ::

ali pa uporabiš peš mašinco pa zviješ v pol minute dokaj lep čik
Lahko je biti prvi, če si edini!

strictom ::

:(
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

pikachu004 ::

js pokadim 2 cigareta na mesec, se to samo na kasni zurki, po peti pivi zapase :) drugace mi pa smrdijo

koyotee ::

marlboro medium, marihuana medium :D >:D
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

;-) ::

hehe
ne kadim redno...ko pa pa rdeče malboro

pušit sm začel v 6klasu tako moji sošolci, pa nismo nikol redno.

včasih smo še kaj več kot čike:D

kA pa maš od tega da kadiš bi vprašal tiste k redno??? jaz sicer zarad takega vzdušja včasih. Ni mi pa jasno kaj mate od tega! niti pokjen nisi od čika

pikachu004 ::

ce ga enkrat na tedn al pa enkrat na mesec bol pase kot pa ce vsak dan po eno skatlo ;)

Roadkill ::

Zacne se v 7mem razredu, ko prizges par cikov, ker si kul in sprobavas zadeve.
Pol skozi srednjo solo pokadis kak cik vsaketolko po parih pirih.
Pol pa na faxu zacnes kadit k turk (ce ze ne prej).

Taka je klasika.

Jest sem jo tut dal skozi in se zdej odvajam. Tko sem zdej en teden na abstinenci, ki jo blazim z enim cikom na dan.
Nisem se se odlocu, če je tole pravilo enega cigareta na dan koristno, ampak ce se bom odlocil, da ni, bom se tega skenslal.

Ko sem prejsnjic probal mehat je slo povsem gladko do prvega meseca, potem je blo pa hitr konc. Zdej ciljam vsaj na dva meseca. :)

btw: Kadil sem dve leti. Zadnje leto redno skatlo west silver/dan.
Ce ne druzga se ze zarad denarja splaca nehat (15k/mesec), kaj sele zaradi zdravja. Ze po dveh letih kajenja sem zacel kar konkretno kasljat in ze na zacetku odvisnosti sem si reku, da ko me bo zacelo zdravje zajebavat neham takoj.
Ü

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Roadkill ()

pikachu004 ::

kako je pol ko nehas? se pocutis bol 'zdravega'? jst vem da ce pokadim na zurki recimo 5 cikov naslednji dan komaj diham. mogoce kr nism navajen? al je pri vseh tako?

|CyGNUS-x ::

Hehe.
Prej je en bizgec prašal zakaj kadimo?
ZATO, KER NAM PAŠE.
Ni in ne more biti nobenega drugega načina za preizkušanje
resnične moči kapitalistične države kot je vojna.

Roadkill ::

Ti se kr nehi navajat pa bo.
Ker je tezi nehat, kot zgleda.

Seveda je pa velik odvisn od kilometrine. Normalen reden kadilc brez problema skadi skatlo cikov na zuru. Poznam paciente, ki pokadijo 2 do tri skatle na kakem daljsem zuru. Dejansko tko kadis cike cist iz navade in nimajo nobenega pozitivnega efekta. Drug dan te pa pljuca bolijo.

Drugac je pa tko (vsaj pri meni je tko), da ko nehas, najprej kak dober teden samo kasljas, da se ti pljuca precistijo, potem gre pa na bolje. Sploh pa ni tolk fora, da bi se bolj zdravega pocutil. Samo zavedat se zacnes, da je brez cikov velik bolj zdravo zvet.
Najlazi je pa skodo, ki so ti jo ciki nardil izmerit tko, da se vsedes na kolo, al pa obujes tekaske superge.
Jaz sem letos skoraj pljuca vrgel ven, ko sem se peljal s kolesom po progi, ki sem jo se lani lahko prevozil brez problema.

@Cygnus: Mas prav. Na zalost sem jaz prisel do tocke, kjer moram se na kaj drugega pazit, kot samo na uzitek. Sicer pisem tle, ko da imam pljucnega raka v zadnem stadiju, ubistvu gre pa samo za malo kaslja. Ampak raj zdej neham, ko imam se moznost, ker se zavedam, da bo naslednjic ze precej tezje.
Ü

Camalotz ::

Jaz sem tut abstinent, od 1. maja naprej. Mislim da pravilo enga čika ni ravno koristno,
prej kot ne je podaljševanje "agonije". Ne bi mogel rečt, da se počutim bolj zdravo, me
pa zadnje par dni ljudje bolj pri miru pustijo (lajam, grizem, trgam :D )

Sem pa kadil sem kak ducat let, z ene dvema/tremi parmesečnimi pavzami.
Max pokajenih čikov je bilo za ene 7 škatel v eni noči, drugače pa v povprečju
škatlo ali dve dnevno, v zadnjem času celo manj.

pikachu004 ::

7 skatel.. :)
samo na zurki je tko da malo pijes pa malo kadis pa se malo pogovarjas..
ucasih povleces samo enkrat v celem ciku

Camalotz ::

Jah to ti k bol mal kadis.;)
Ker en resen kadilec si najbrž ne predstavlja met 4-5 minut čik v roki pa samo 1x potegnit.
Se hitro naučiš povlečt dim vase med zajemanjem zraka in skupaj z njim izdihovat dim.
Sploh pa če pustiš sogovorniku do besede imaš več kot dovolj časa za prikimavat in kadit. :D

Nejc Pintar ::

Če še potalaš kakšen čik se pod 3 škatle na žurko sploh ne zgovarjamo. Tisto da pa nardiš dim/čik pa tudi ni res. Sicer me pa nikoli ne bolijo pljuča, samo pljuvam malo bolj grdo zjutraj:8)
Lahko je biti prvi, če si edini!

steev ::

Jest sem pa nehu, Pintar s tabo je biu zadn 'čik'. ;)
:|

DOOM_er ::

jaja steev
Robots will steal your job. But that's OK

hamax ::

Zaceu v osmem klasu zato ker je blo kul, zdej pa kadim 4 leta in to marlbor light.
umes sm sou mal na murati(al kako se napise) ker so bli lepo 500(495 ubistvu) ne pa tistih neumnih 540 da mors vedno drobiz iskat, ampak sm nazaj presaltu :D

iNDigo_Child ::

sj vem, da je to stara tema, sam... a kdo mogoc ve, kje se loh kupi cigarete Black Devil u Lublani?
Svet pripada tistemu, ki ga najbolj ljubi!

Zeberdee ::

ali pa Benson Hedges?

drejc ::

Marlboro Light leto, dve, prej pa LM light 8 let, dokler jih niso frderbal z novimi filtri v novih škatlcah.
"Rise above oneself and grasp the world"
- Archimedes of Syracuse

iNDigo_Child ::

A res noben ne ve za Black Devil?
Svet pripada tistemu, ki ga najbolj ljubi!

The_hammer ::

V avstrijo pejt ponje >:D
2 škatli na dan West Silver al pa učas od fotra trde BOSS. Kadim pa že 6 let 8-O Sem pa imel umes fazo ko nism kadil celi prvi letnik ekonomske šole. :D
Intel E6420@2950, 7900 gto, 2gb,seagate baracuda 160,Keyboard G11,
Mouse mx518,Mouse surface Razer eXactMat, Speed link Medusa 5.1,
Enermax liberty 500W

Freezy ::

Black Devile majo v Koloseju spodi v trafiki, vem ker jih sošolci kupujejo na polno. Mislm, da majo okus/vonj po vaniliji, ampak se ti ne splača kadit ker ful preveč keša zagonš za to sranje, pa še za zdravje ni vredu.

Turboslav ::

kadim Gauloises rdeče, če ni drugih pa Marlboro rdeče. Doma ali pa na feštah (če nism preveč pjan:D ) si pa zvijam Samson tobak:D
Sir je dober

PacificBlue ::

West Blue..2-3 škatle na teden...imel vmes obdobja ko se bil samo na tobaku(drum, samson, golden virginia)..drugače pa marijuana:P
|AMD Ryzen 7800X3D|Phantom Spirit 120|ASUS ROG Strix B650E-E|Samsung 990 Pro|
|64GB G.Skill Trident Z5|ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC|
|Seasonic Vertex GX-1200|Thermaltake CERES 500|Dell Alienware AW3423DWF|

Bethrezen ::

Black Devil pa Pink Elephant se da dobit v Kod & Kam (mislm da je ena turistična trgovina), to je pa nasprot križank... cena je 2,5€ :)
www.urbanterror.net

steev ::

PacificBlue: isto!
:|

TechBeats ::

Muratti Ambasador Blue, najboljši čiki do zdej:D ...

učas: West blue => bosance super light (zelo poretko , če ni blo west lol)=> Marlboro ultra => Davidoff ultra...
hehe pa učas tud kšn zvitek zelenega dihurja jaja lol...
aja kadim pa tm ene7-8let, tko 1 škatlca za 1-2 dni, u fak kr douga doba tole ja lol , bo treba počas nehat :S
AciD TriP

Blum ::

Virginia rumena 25g, rdeče male rizle Smoking

koyotee ::

jaz sem kadil 6 let, marlboro lights najvec, od zacetka prvega letnika do 5.8.2007, ko je zakon zacel veljat, ja hodil sem na vegovo 5,5 let jbg 0:) zredil sem se za ene 3kg odkar ne kadim vec, vendar mi se kaksne 3 nebi bile prevec :P ne cutim nobene potrebe po cigaretih, nekako potesim zeljo z zelenim, uporabljam pa tut manj katrana & nikotina
in ste ze kj nasadil marihuanarji :P
js sm mislu da bom popiz.. ampak danes vesela novica, prsila 100% semena>:D

edit: dodal par vrstic
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: koyotee ()

PacificBlue ::

We are doing this insajd:P..semena da že imamo od lani..čeprav to niti ni problem..obstajajo trgovine v slo zato:)
|AMD Ryzen 7800X3D|Phantom Spirit 120|ASUS ROG Strix B650E-E|Samsung 990 Pro|
|64GB G.Skill Trident Z5|ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC|
|Seasonic Vertex GX-1200|Thermaltake CERES 500|Dell Alienware AW3423DWF|

koyotee ::

obstajajo seveda, vendar so samo resellerji, ponavadi z visjimi cenami. semena.si pa odsvetujem, po izkusnjah prijateljev
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

w00tnes ::

Hm kadim dobre 6 let (prvi letnik SŠ oz konc 8. razreda), trenutno na LM modrih (ttih tanovih) ^^
Prej pa marlboro light :)

koyotee ::

>:D
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

PacificBlue ::

..


...:)
|AMD Ryzen 7800X3D|Phantom Spirit 120|ASUS ROG Strix B650E-E|Samsung 990 Pro|
|64GB G.Skill Trident Z5|ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC|
|Seasonic Vertex GX-1200|Thermaltake CERES 500|Dell Alienware AW3423DWF|

mihajlo carr ::

samo en komentar za mlade ki kadijo in mislijo da so zato hudi:
če začneš kadit zato, ker drugi tut, si softič(pi***)
to pa zato ker si reva in se ne upaš čikom upret

Good Guy ::

če kadim.. kar se zgodi samo ob kakšnih večjih žurih ko mi čik res zapaše..

najraje kadim Murati, al pa west Blue:D :D
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

LeXani ::

Boss silver. dva na dan..če je lepo vreme..:D
Čas prve prijave 04.11.2005

DOOM_er ::

taplav samson 40g, smoking blue kratke, swan filtri. ena pakunga na 4-5 dni
Robots will steal your job. But that's OK

dukenukem ::

pušim marlboro light,2škatle na dan, kar pride 156 € na mesec ,če pomislem ,se mi zdi že preveč tolk za čike metat ;)

davkok ::

Black Devile mas tut za bežigradom cist zravn gasilski brigadi al kko se ze rece:D mas pa vanilijo p čukulado:\

Sp|kE ::

West Blue, pokadim jih pa cca 15 na dan! Se stopnjuje. Včasih sem jih pokadil okoli 8-10.:P

Buldožer ::

Moods Goledn Taste, približno škatlo na teden. Včasih pa Marlboro Light.
Več glav več ve. No, ni nujno!

stalker ::

Začel sem z Marlboro light, sedaj pa najraje West silver. Kadim pa že ene 7 let, škatlo ali pa niti ne na teden. Na mesec me pa pride okoli 10€, kar niti ni veliko ampak lahko bi za kaj drugega dal ta denar... Za novo leto sm si rekel, da bom zmanjšal to mesečno vsoto. No, moram priznati, da se obljube še kar držim:)

whatever ::

West blue.

Brez čikov mi ni za žvet.

Mi ko smo drakule rabimo bakule!

Trinitron ::

Jah, s kajenjem je tako: en čik ne škodi, n čikov te pa ubije. Ste se že kdaj vprašali, če niste prav danes pokadili n minus prvi čik? :\

w00tnes ::

Vsi fliknemo enkrat, zaka bi se sekiru ce me bo naslednji cik ubil?
(navsezadnje me lahka naslednji slepar/avto/stara babica z berglo/wtv tudi ubije... )

Lp

P.S. zivciranje glede necesa tut ubija! :o

whatever ::

To se tak nonstop sprašujem. Ampak česa se pa mam za veselit v življenju. Itak vem, da bom klošar čez nekaj let, razen če me bojo starši skoz žvel. Al pa bom jabke obiru al pa če bom čistilec. Za kaj drugega tak nisem sposoben - živci pa to. 6 let sem že na faksu in mi manjka še en izpit da bom mel narejena 2 letnika... Včeri je glih en ubil enga zarad čika.:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: whatever ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tobak (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9655943 (8085) Baja
»

Najljubse pivo in cigareti? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15218623 (10713) BCSman

Cigareti

Oddelek: Loža
52778 (2679) Gandalfar
»

Podražitev cigaret (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
927582 (5194) poweroff
»

Modificirane nalepke za škatlo čikov

Oddelek: Loža
402900 (1925) Elemen_T

Več podobnih tem