» »

Katere čike kadite?

Katere čike kadite?

Hooligan#1 ::

Marlboro Light In LM Blue Label. Učasih Tud West Blue. Kadim Pa Že 4 Leta. Se Pravi Od 10 Leta. xD
No One Likes Us But We Dont Care
No One Likes A Hardcore Hooligan!

Anze92 ::

Mal off topic - A mogoče kdo ve če se (in kje) v SLO dobijo marlboro menthol....škatla je taka :klik

tnx in Lp

BuBBle.D ::

Dvomim. V kakem Duty Free shopu (će še sploh obstajajo) bi jih še lahko našel. Drugače jih pa dobiš na Madžarskem.
|MSI MPG Z690 EDGE|Intel Core I7-13700K|64GB Viper Steel 3600Mhz|
|Zotac Trinity 3090 OC|EK-Nucleus AIO CR360 Lux D-RGB|
|ASUS TUF Gaming GT501|Corsair AX1200W|Samsung Odyssey G7 32"|

PacificBlue ::

Marlboro Light In LM Blue Label. Učasih Tud West Blue. Kadim Pa Že 4 Leta. Se Pravi Od 10 Leta. xD


Đizs. Kdo ti pa kupuje čike? Foter?:)

Drugače pa yellow golden virginia.

jRk0 ::

Muratti modre =)
You fuck up once, you loose two teeth.

Sabo ::

West Silver, MB Light...
Zanima me če kdo ve keri so kako nj rečem, "bolj zdravi" čiki?
Torej da nima tok teh pisdharij not in da se bolj počas pržijo?

SebaR ::

Sabo Davidoff počas pržijo

Ne kadim že 5 dni =]
Povej ti to raje komu brez nog, da bo lahko skakljal po cesti...
:>

Samson ::

Jaz pa kadim izkljucno PRIZGANE, hehe.
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

LeXani ::

Začel kaditi po enmu tednu..nisem zdržal.Žal.
Čas prve prijave 04.11.2005

bibip ::

@Anze92
Eno orbit pekočo ali kaj takega daj v glavo, preden light cigaret vtakneš tja. Efekt je isti. >:D

Nehal kadit. Za vedno...:)) 3+ mesce brez dima. Kadil Boss lahki (mehki). Super so bli dokler so bli. Zdaj pa diham in manj smrčim. Iz gobca mi ne smrdi (vsaj po čikih ne...). Kondicije je 2x več tudi če nič ne migam... 8-)

Pa madona, kolk dnarja ostane. Skadil sem eno škatlo na dan. 365 na leto...krat par evrov pa nekaj... Kolk je že to? Več kot ena od 12-ih plač ali manj kot to?

Ve kdo, če se pluče kej spucajo od tega sranja, ki se mi je not nabralo?

bi0s ::

Če dosti telovadiš se ti v roku 1-2 leta sčistijo.

fabrskd ::

Ve kdo, če se pluče kej spucajo od tega sranja, ki se mi je not nabralo?


Bojda rabš 7 let. Nism pa strokovnjak.
Screw you guys i'm going home!!!

bibip ::

Jaoj... Pa naj še eden napiše, pa bom mel glih do penzije čiste... :))

Saj je ok. Najtežje so krize. Po treh dneh, enem tednu, 14 dni, 1 mesec... Potem pa pozabiš. Po tistem je pa vse spet normalno. Kar se tiče pa da bi zadihal pod obremenitvijo, je pa sigurno dosti kasneje kot prej, ko sem raufal. Zmeraj se spomnim, ko zašvicam, kako super je zdaj, ko ne kadim.

Da ne bo čisto offtopic: bi kadil tudi MB lahke, pa se mi je zdelo, da so malo predrage.
Aja, na koncu so ble tudi Boss lahke (gold) 100s. Tut fajn. Dolgo trajajo. Samo pa so hinavske. Kolikor dlje so trajale, toliko bolj si bil prtegnjen. Nekako pa pol, ko so jih začeli na polskem delat niso bile več iste kot od tobačne. Na žalost. Tobak je menda isti, ampak nekako ni blo več tako dobro.

bi0s, bom tvoj nasvet vzel... 7 let je malo predolgo.

fabrskd, ti pa misliš brez miganja, sexa in švica 7 let?

Ciklamen ::

En čas je bilo govora o 15 letih, da se ti popolnoma regenerirajo (pri malo starejših).
- End of the Post ->

bibip ::

8-O8-O8-O

Ej, zdej me pa nehajte strašit...

Mi je že žal, da sem sploh kdaj čik vtaknil v glavo...

Malo starejši?? Kolk je to prek 20? 30? 40? 50?

Ciklamen ::

Mislim, da je to za ljudi po 50 letu, tako da če še nisi preko 50 let, in ne kadiš že enih 30 let, se ti ni treba bati za pljuča, da se bi ti regenerirala tako počasi.

Pri mladih gre to dosti hitreje, saj je še sposobnost samoregeneracije zelo visoka.

Drugače pa ja, saj potem vidiš da ti je dejansko žal da vtakneš cigaret v usta ko nehaš kaditi :D

**Pardon za offtopic, samo razlaga..**
- End of the Post ->

Meizu ::

Odvisno je od intenzitete kajenja. Ča skadiš 2-4 čike na dan, nimaš dosti zasvinjanih pljuč. Dočim, če pališ po škatlo na dan, pa pridejo cifre kar res blizu 10-15 let.

Kaj si ti počel pa ne vem...

bibip ::

Eh, ma kje... kadil sem od vojske. Se je pa nabralo kar nekaj let. 8-)

Zdej sem šel pa še google matral. Ni tako hudo. Je pa odvisno, koliko je kdo občutljiv na tele zadeve. Ni samo starost.

Hvala za razlage.

Pardon za offtopic tudi z moje strani.

Ontopic: Mislim, da sem začel pa z TL lahki (??tobačna ljubljana??-rumena škatla). Tudi niso bli švoht, se jih pa naveličaš. Ne vem, če še obstajajo...

Edit: dodal sem vejico...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bibip ()

bi0s ::

Mene zanima če se prodajajo cigareti Lord?

tinlad3n ::

No jaz se bom pa malo pohvalil. Kadil sem skoraj 10 let in sem nehal leto in pol nazaj in me nič več ne mika da bi spet kadil. Kadil sem pa marlboro rdeče. :)

M@73Y ::

Pozdrav,
nevem a sem premalo geeka, ampak na googlu ne najdem nikjer tabele primerjav vsebnosti katrana, nikotina in CO-ja za cigarete West, Marlboro, LM, Gauloises, BOSS... Iščem z namenom ker bi poizkusil katero drugo znamko, pa mi ni do tega da bi v trgovini prodajalki težil, naj mi za vsako znamko najde določeno vrednost (torej nekaj v rangu West Silver, ali LM Blue, Marlboro gold..)
Hvala, lp.
..jump into psytrance tunnel..

jRk0 ::

probaj Muratti modre :) ko enkrat te kadis, ne gres vec na druge
You fuck up once, you loose two teeth.

steev ::

Dokler ne probas drugega
:|

M@73Y ::

Sem 3 leta kadil West Silver, potem sm nekaj časa vmes LM Blue, sedaj pa Marlboro Gold, samo so mi bolj lažji od West Silver, zato bi rad nekaj v rangu vsebnosti West Silver torej Katran 7 mg, Nikotin 0,6g CO: 7mg
Muratti modre kot predlagaš @jRk0 imajo kakšne vrednosti?
..jump into psytrance tunnel..

steev ::

Tam okol 5 do 7. Sam majo ogljen filter, tako da je filing slab (slabo se vleče). Men silver zmagajo.
:|

solatko ::

19.6.2010 - Po 43-ih letih kajenja med 30 in 40 cigaret dnevno, je okoli 12. ure šel v luft zadnji cigaret.
Danes je 9.ti dan brez kakršnekoli želje po cigaretu. Telo se počuti fantastično, grlo, pljuča se počasi čistita cigaretne svinjarije.
Čudež, sploh ne, samo ena majčkena terapija s hipnozo, dolga uro in pol.
Rezultat - fantastičen.
Če bi rad še kdo brez muke za vedno izgubil željo po prižiganju cigaret, naj mi piše na zs.

BALAST ::

Solatko bravo!

P.S. Seveda ti ni 100% za verjet, ampak če ti je res uspelo pa nikar ne oglašuj, ker potem izpade kot poceni reklama.

Sam nisem kadilec, oz. sem občasno pasivni. :))

noraguta ::

ja fajn solatko za AF(anonimni fumariči imaš svojo temo) al pa si jo odpri. zdej 57 al pa gitanes

a lahko kak admin spuca nekadilce v svojo temo
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: noraguta ()

Bananovec ::

Sem par let premladi za cigarete. Kadim pa West Blue, pa še te samo občasno tj. 2-3 čike na teden. Itak pa jih imam vedno s sabo, samo me ne prime, da bi si ga prižgal. Če ni družbe, je škoda dima.

solatko ::

Morda je pa tudi med vami kakšen, ki se je par desetkrat probal odvadit pa ni uspelo, tistim, ki pa je, so pa izgubili živcev nenormalno.
Poglej sploh me ne moti, če kdo kadi, saj za svoje, tudi smrad, ki sem ga pridobil s prenehanjem, me ne moti, mi pa grejo na živce raznorazni klubi in podobni pobiralci denarja, ki te odvajajo na podlagi samo obtoževanja in ti za to še pobirajo nemalo denarja, pa razne nikorete, obliži ......
Za nizko ceno, se za vedno odvadiš.

DarwiN ::

solatko, ni tako enostavno in univerzalno tole s hipnozo... Ljudje so različno dovzetni, ker tu gre dejansko le za "power of suggestion" in neke vrste placebo efekt. Bistveno je, da iskreno verjameš v zadevo in v avtoriteto tistega, ki te hipnotizira, ker če si kak hud skeptik, potem je tole skoraj gotovo brca v temo.
Sem gledal dokumentarec na to temo in zna stvar res bit do neke mere koristna, vendar daleč od takšne kot si jo ti predstavil.. Sicer sem pa našel na youtubu in si sam poglej:
Alternative therapies (6 delov po ~9 minut = ~50 min.)
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

rezator ::

bravo solatko! daješ mi up da če je tebi po 43 letih uspelo, da lahko uspe tudi meni. drži pesti:)

meni daleč najbolši cigareti MB Gold, sam kadim pa west blue, zaradi finančnega stanja

Brane2 ::

On the journey of life, I chose the psycho path.

bender rodri ::

muratti modre :P
guez

solatko ::

DarwiN - Odvisno je predvsem od tega ali osebi, ki hipnotizira - sugerira, dovoliš vstop v podzavest ali ne. Vsekakor mora oseba, kateri se prepustiš, poleg znanja hipnoze imeti vsaj diplomo splošne medicine ali specializacijo na področju psihe.
Sam sem precej skeptik, kar se tiče zdravstva in medicine nasploh, vendar poznam nekaj primerov, ki so se uspešno odvadli kaditi z akapunkturo in sem ob iskanju izvajalcev te metode, slučajno opazil tudi metodo hipnoze: http://www.osebnost.si/clanki/preglej.p...
ter se odločil, da poizkusim. Cel čas seanse si normalno pri polni zavesti, na pol v prijetnem dremežu. Ko te popolnoma zbudi, nimaš prav nobene želje po cigaretu več.

drejc ::

Nehal 1. Avgusta po dobrih 10 letih kajenja. So far so good. Mal več grem na bajk al pa v hribe, toj edin sideffect :)
"Rise above oneself and grasp the world"
- Archimedes of Syracuse

DOOM_er ::

ne kadim že 3 tedne :)) me kdaj pa kdaj prime ampak ni take hude panike. Štos je v temu da takrat ko bi prižgal se z nečim zamotiš in te mine
Robots will steal your job. But that's OK

matobeli ::

uf, začel z tobakom, z vonjem češnje -vsi nekadilci so bili navdušeni nad vonjem(RES NAVDUŠENI). nadaljeval z znamko samson (temno moder), ker so ga v sloveniji nehali prodajati sem prešaltal na marlboro rdeče ali camel rumene (prej sem izključno kadil samo tobak) in drum temno moder tobak, ki pa žal ni to kar bi hotel.

in ker so marlboro rdeči in camel rumeni po novem zelo dragi cigareti, drum pa ne zadovolji mojih potreb (in tudi cenovno precej neugoden), sem se odločil da bo počasi treba nehati kaditi. oziroma takoj ko pokadim, od kolega podarjenega, samsona iz hrvaške (še en razlog več za dopust, razen morja)
-mogoče bom prej samo še pipo poizkusil

solatko ::

Dva meseca in 2 dni brez, nikakršnih problemov, nič želje, počutje fantastično, okus, vonj in ostala čutila kot še nikoli.

nejko8 ::

Ne kadim že cirka eno leto. Včasih mi je kakšen čik zapasal še ko sem bil ornk nažgan. Dandanes ne čutim potrebe niti v omotičnem stanju.

gruntfürmich ::

1× na teden bi si moral prižgat kakšen res kvaliteten tobak z prijetnim okusom. to bi bil pravi užitek...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

solatko ::

Kdo ti brani, vse je v glavi.

gruntfürmich ::

ne ne, stvar navade. zdaj kadim kar 'narejene' cigarete :))
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

noraguta ::

update zdej 57 ta stare.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

__Devil__ ::

Razmišljam, da bi si kupil tobak in rizle, ker mi zgleda zanimivo :P

Kateri tobak priporočate? Ne spoznam se na tobak pa bi vprašal vas, če veste kakšne so cene, kvaliteta itd..

Lp

Meizu ::

__Devil__ je izjavil:

Razmišljam, da bi si kupil tobak in rizle, ker mi zgleda zanimivo :P

Kateri tobak priporočate? Ne spoznam se na tobak pa bi vprašal vas, če veste kakšne so cene, kvaliteta itd..

Lp


Zanimivo ti je to? Mjah no...

Pueblo je eden izmed boljših... Tobak seveda.

__Devil__ ::

Kaj pa cena?

gruntfürmich ::

cigareti so res nula proti dobremu tobaku...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

__Devil__ ::

verjetno bom kar kupit WEST Silver tobak jutri, če ne dobim "Peblo" oz. "Golden Virgin". Pa rizle in filtre v canabis.
Mogoče še strojček kasneje, če mi brez njega ne bo šlo :P

kivi113 ::

Sam kadim Drum oranžni tobak za 4,2 eur/40g.

Naj omenim, da v Makedoniji stane 1kg tobaka 8 euro. :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tobak (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9656059 (8201) Baja
»

Najljubse pivo in cigareti? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15218699 (10789) BCSman

Cigareti

Oddelek: Loža
52798 (2699) Gandalfar
»

Podražitev cigaret (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
927637 (5249) poweroff
»

Modificirane nalepke za škatlo čikov

Oddelek: Loža
402916 (1941) Elemen_T

Več podobnih tem