» »

Katere čike kadite?

Katere čike kadite?

strictom ::

Kupiš pa namest FX anga norega Pentiuma pa maš isto gretje ko pa z kurilnim oljem :D
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Dittorio ::

koristi tud ne racunalnik da si recmo gor po 8 ur to ti isto pa nekoristi tud marsikej ciki so najmanjsi problem sam folk isce u cikih svoje zdravstvene napake to je najlazi na neki se naslont to pa krivo kriv je clovk sam ne pa ciki to je moje stalisce

recmo zdej ce bo mel nekadilc raka na pljucih bo ziher krivu folk un a kadil zravn njega cist zgresena logika
primer dol to
WHITE POWEEEEER

nokia6310 ::

Iskra žalostna zgodba ki mi je dala mislit.
Prav res je škoda denarja za to pa kaj hočemo kriv sem sam ker sem se navadil.

Meamoto ::

Hmmm. Namest čikov bi si lahko kupil vsako leto novo state of the art grafično. To leto bi to bla 7800. Če pa dve na dan pokadiš pa vsako leto dve high end grafi v sli :)
Če pa tri! Pa še vsako leto novga FX-a


Pred leti sem se odločil, da 14 dni ne bom kadil (šlo je za eno precej bebavo stavo). Sicer ni bilo problemov z absitenco, ker je le-ta čisto samo psihičen pojav, kar pa se 'šparanja' tiče, pa lahko samo rečem, da sem šel tistih 14 dni dosti večkrat na pivo kot ponavadi.. :D

_nomis_ ::

Ahm ne menjat znamke raje nehi kadit.
Moj tastar je pokadil 2 skatle na dan in se je vsak dan davu tko da zarad zdravja raje nehaj kadit pa presalti na cingumi al neki podobnga.
Sej na kratki rok se ne pozna ampak na dolgi rok udar, kaj pa veš mogoče tud rak na pljučih na stara leta namesto da bi bi bil na potovanju s svojo bos sedu u bolnici ali pa ležal u postelji.
Premisli!
LP

OrlyTM ::

kriv je clovk sam ne pa ciki to je moje stalisce


8-O huh ... divje ... nism si mislu, da si upa kdo se na tak nacin zagovarjat eno najbolj neumnih razvad kar jih je. Tvoje stalisce je napacno! Cigareti so dokazano povzrocitelj raka na pljucih! Pa se kup drugih negativnih ucinkov za zdravje majo.

Ce ti sede kadit, ze kul ... sm dost dolg kadil, da te cist razumem. Da se pa tolazis, da ciki v bistvu sploh niso skodljivi, ker je par babic dozivelo visoko starost kljub kajenju ... to si pa naivnez brez primere.

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

iskra ::

Tiste tri babice so doživele 100 let, ostalih 100 kadilk pa jih je umrlo pri 60-ih :\

Oglej si kake slike prerezov pljuč kadilca in nekadilca in ti bo marsikaj jasno. Kapaciteta pljuč se krepko zmanjša med kajenjem. Ko sva šla parkrat z očetom igrat košarko na igrišče (bil sem v 7. razredu OŠ) je skoraj pustil pljuča na asfaltu po desetih točkah.

Med opuščanjem kajenja je cel prvi mesec kašljal kot kak V10 letalski motor pri zagonu. Najbolj smešno pa je bilo, ko je ležal na kavču in je avtomatsko segel v prsni žep po cigaretih. Vsake pet minut :D In še ta ironija: predale ima polne "luksuznih" vžigalnikov (2x Zippo, in še nekaj drugih, težkih mašin - celo enega z digitalno uro), ki jih je dobival za rojstni dan, pa jih ne more uporabljati :P
Ajow! 5 metru drow ...
Če bi imel Ronaldinho izvenzakonskega sina, bi se klical Bastardinho.

Meamoto ::

huh ... divje ... nism si mislu, da si upa kdo se na tak nacin zagovarjat eno najbolj neumnih razvad kar jih je. Tvoje stalisce je napacno! Cigareti so dokazano povzrocitelj raka na pljucih! Pa se kup drugih negativnih ucinkov za zdravje majo.

Malo manj kot 50% ljudi ki zbolijo za rakom na plučih ni nikoli kadilo. Seveda so zato morali ugotoviti, da je kriv takozvani 'second hand smoke'.

In btw, kruh je po raziskavah 'znanstvenikov' povzročitelj raka na prebavilih.

msms ::

To o kruhu smo že predebatirali, vse kar piše na internetu ni nujno res!
V cigaretnem dimu je na desetine strupenih snovi nekateri so zelo nevarni in več kot kadiš bol se ti strup nabira v pljučih.

ShowDown ::

Jaz pa sem včeraj skadil 30 čikov in eno cigaro v 4ih urah pa me danes krepko vse boli.:( Pradvsem v predelu prsnega koša. Čika še danes nisem skadil. Mogoče pa je to start k nekadilstvu. :P

Meamoto ::

Tega o kruhu pač nisem zasledil na internetu, ampak v dokumentarcu na TV par let nazaj.

In če se spuščamo v škodljive snovi, kaj pa ne spušča vsaj ene škodljive snovi?

Roadkill ::

Jao model ej. Kajenje je tako očitno škodljivo, kot je škodljivo če z nogo v steno brcaš.
Če imaš zjutraj slab občutek v želodcu/glavi, pljuvaš asfalt v umivalnik in kašljaš, potem so to dosti očitni pokazatelji, se ti ne zdi?

Ljudje smo bili narejeni, da dihamo zrak. Dim je pa precej drugačen.
Probi namest zraka dihat vodo za neki časa, pa se prepričuj, da je zrak res precenjen.
Ü

msms ::

Problem je da cigaretni dim vsebuje 5998-O nevarnih snovi. The List of Additives

PersonaRudis ::

Jaz pa sem včeraj skadil 30 čikov in eno cigaro v 4ih urah pa me danes krepko vse boli.

>:D

Preveč dobrega tud škodi... :D

msms ::

ShowDown: Si mogoče inhaliral Cigare?

Meamoto ::

Ne pravim ti, da je popolnoma neškodljivo, ampak da je izpostavljati cigarete kot nevarno razvado približno tako hinavsko, kot krivt Marilyna Mansona za šolske poboje. Še posebej če ješ v McDonaldsu.

In kratek kurs angleščine - Additive pomeni 'aditiv', oziroma dodatek, ne pa škodljiva snov. Samo poglej koliko jih imaš v kozarcu kumaric.

bergers ::

west blu 2 škatli
Bergi

korenje_ver2 ::

dejte zbrisat to temo, ka mi smrdi

msms ::

Teme se ne briše, ampak se jih zaklene če je to potrebno.

suntrace1 ::

Tobak Samson modri , 3 na dan ob kavi, mljask, mljask.

dejte zbrisat to temo, ka mi smrdi

Kaj pa vtikaš nos kamor ti ni treba Image hosted by Photobucket.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: suntrace1 ()

jype ::

ibar pa 57, v rusiji naso primo

pasivno, se razume.

msms ::

suntrace1: Vizualne žalitve niso zaželene neglede komu so namenjene.

V-i-p ::

dej korenje, spakiraj nekam s takimi. Če te tema ne zanima, ne sodeluj pa je mir. Da grem nazaj na topic. Jst kadim tudi že ene 8, 9 let. Kadim Marlboro Medium, zame najboljši cigaret ki je bil kdajkoli narejen. Skadim do dve škatli na dan in zaenkrat nimam še niti enega problema zaradi tega. Počutim se dobro, lahko tečem, igram basket, plavam, ne kašljam, itd. Imam pa občutek, da je tole z kašljanjem in bolečinami v pljučih dosti odvisno tudi od znamke cigaret. Namreč, ko sem kadil Gauloises modre in kasneje boss lashke, sem vsako jutro pljuval ven čudne izbljuvke in kašljal kot nor. Ko pa sem kasneje začel kadit Marlboro Light in še kasneje Marlboro Medium katere kadim še danes, teh težav nimam več. Nekaj bo že na tem...
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

strictom ::

Predvsem je pa odvisno od tega da ti dejasnko kadiš pa zraven letaš, igraš košarko, nogomet bla bla bla... Se giblješ. Si čistiš pljuča. Ni lepše pa bol zdrave stvari kot svež koroški zrak :))
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Alexius Heristalski ::

Strictom, ti si star 15 let? Pa že kadiš? Uau, ziher si težki frajer v svoji družbi. No, jaz pa ti povem, da bi take mulčke najraje zbrcal v rit.

iskra, meni še zmeraj ni jasno - zakaj za vraga kadiš?
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

strictom ::

Kdo je pa reko da kadim?

Edit:A pa tvoji možgani kdaj pregledajo možnost da tut če si 7 let star pa kadiš da mogoče kadiš zarad tega ker ti paše ne pa zato da bi frajer izpadu? Ne. Nisem presenečn.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: strictom ()

Alexius Heristalski ::

Ti.
Tic: Kaj pa kadis? Kako pogosto? Sadis svoje?
Strictom: Tic, kleti zadrogiranc
Tic: Pogovarjamo se o cigaretih. Povej katere mesas med ostala zelisca?
Strictom: Povečini uni ta svetel tobak, ne vem točno kako se mu reče. Če pa tega ni pa West Blue (ko jih lih en moj kolega kadi).


A pa tvoji možgani kdaj pregledajo možnost da tut če si 7 let star pa kadiš da mogoče kadiš zarad tega ker ti paše ne pa zato da bi frajer izpadu? Ne. Nisem presenečn.

Brez komentarja.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Barac00da ::

Mnogi so še par let mlajši, ko že kadijo. Da nebo zdaj razumet, kot da to podpiram, ker v resnici sem proti.
Kolikor pa sem jaz zasledil pa STRiCtom samo s tobakom meša "domača zelišča"...
---------------------------------------
A ti mene zumeš brjatu?

strictom ::

Če bi hotel frajer izpast bi šel med polno folka pa ga zrolal in pokadil. Ker me pa boli kurac kaj izpadem in jaz ta "domača zelišča" kadim nekje na samem z določenimi kolegi. Pred temi določenimi kolegi pa itak mi ni trba izpast frajer ker me že celo življenje poznajo. Če pa tebi ne paše in bi vsakega nabrcal ki je star 13, 14, 15... let in kadi ti pa resno neki majnka in ti res nebi škodil en "poseben" zdravnik.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

V-i-p ::

Tudi meni osebno gre hudo na jetra, ko ti kdo reče, a kadiš zato da si frajer? Pa jebempti, star sem 25 let, imam svojo plačo in kadim za svoj denar. Predvsem pa kadim zato ker MI PAŠE. Tako kot mi paše seksat, jest, spat, mi tudi paše kadit. Nekomu drugemu paše pit. Mu rečem da pije zato da bo frajer? Ne. Nekdo rad veliko igra igre. Mu rečem, da je frajer? Ne. Torej...
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

#000000 ::

U kam ste zataval, am povejte kere kdite pa je 'jest Malb... ampak bom v kratkem prešaltu na Drino-brez filtra. Pravjo da je bol domača, zadeva. Uglavnem nazaj k naravi :D

playboy ::

Jest - 9 let.
Malboro rdeče - 9 let, razen včasih sem si v brezcarinskih trgovinah kupil kakšno štekco kakšnih 'tujih' cigaretov.
Play.
Bolje pet do dvanajstih kot nobene po eni...

playboy ::

definitivno se podpišem pod to.
Malboro so definitvno najbolj kvaliteten tobak v Sloveniji.
V tujini - npr. vzhodna evropa - so vsi čiki zanič - malboro vključeni, medtem ko v Nemčiji so pa mal bolj okusni kot pri nas.

Lp,
Sašo.
Bolje pet do dvanajstih kot nobene po eni...

Alexius Heristalski ::

V-i-p, ni bilo namenjeno tebi. Hotel sem reči, kako me jezi, ko pubertetniki začnejo kaditi iz čiste neumnosti, češ da je to nekaj odraslega in kul, skratka čisto za brezveze. Ne vejo pa, kako se je tega težko odvaditi - mnoge ustavi šele diagnoza: rak. A ni to bedno?
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

strictom ::

Večina ljudi začne kadit med puberteto. Pa pol naprej še večino življenja.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Nejc Pintar ::

Sem na Gauloises rdečih. So mi dobri tudi Marlboro, West, Chesterfield.
Kadim pa zato ker mi paše!
Lahko je biti prvi, če si edini!

jRk0 ::

Jaz tudi Galva rdece kadim. Prej sem Marlboro rdece, se pred tem pa Marlboro light. Zdaj so pa Marlboro rahlo predradi, itak pa sem iz skatle do dveh na dan zmanjsal na skatlo na 2 ali 3 dni, ali sploh nic, ker so mi zdravniki svetovali nehat, glede na vse alergije, ki so mi jih odkrili pred kratkim, kar se lahko sprevrze v astmo -> ze mam nek diskus s prahom za vdihavat=)
You fuck up once, you loose two teeth.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jRk0 ()

Nejc Pintar ::

Jap, zame so tudi Marlboro zu viel teuer.
Hvalabogu nimam alergije (tok,tok,tok)
Lahko je biti prvi, če si edini!

Kebab ::

Malboro medium, prej rdeče. Pa tudi kakšnih 10 let že traja. Dnevno kakšni 2 škatli. Kadim pa samo Malboro in raje ne kadim kot da bi moral kakšno drugo znamko.
Nikoli ga ne skadim do filtra in zraven vedno pijem, vodo ponavadi. Kadim pa samo kadar sem pred kišto ali kje zunaj.
Me pa počasi že pošteno moti saj sem obljubil, da bom nehal ko naredim diplomo. In jo delam že 2 leti :D

Nejc Pintar ::

@Kebab: tole z znamkami se mi zdi preseravanje

Sicer pa jaz skadim škatlo/dan
Lahko je biti prvi, če si edini!

Kebab ::

Zakaj?

klemen22 ::

KADIM: Gauloises
VRSTA: Rumeni (aka super light)
KOLIČINA: cca 1 škatlca/dan (če grem kam ven žurat tudi do dve -> res pa je da drugi dan potem samo kake pol škatle)
OBDOBJE: cca 6 let
CENA CIGARETOV: 490 sit
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

jRk0 ::

to s firmami ni preseravanje. Marlboro rdeci so se vedno najboljsi cigareti na zemlji :D sam tudi galva rdeci niso tako zelo slabi, pa se 50 sit so cenejsi =) kar sicer ni dosti, ampak ponavadi mas 500 al pa 600 sit in ce kupis marlboro mas 60 sit drobiza vec v denarnici=)
You fuck up once, you loose two teeth.

klemen22 ::

Marlboro rdeci so se vedno najboljsi cigareti na zemlji

Ne morem zanikat, rdeči so res dobri (in edini ki so mi od marličev dobri). Samo malo premočni so pa res -> sploh ko si enkrat navajen ne 4,0.4. Smo jih pa včasih kar dost kadil.
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

klemen22 ::

Meni osebno pa ni bolj nagravžnih čikov kot so Paramount (sicer je škatlica na videz skoraj identična malboru). No ja sicer stanejo 390, samo bolje dat 100sit več in da ne kozlaš.
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

BladE_ ::

Samo modre rizle en bedn filtr pa "tobak" :D :D
Akcija - Reakcija

Backup22 ::

Lucky Strike Silver owns :D
//

Nejc Pintar ::

Paramount so kar v redu, samo preseravanje je da če nimaš čika da ne pržgeš enga druzga
Lahko je biti prvi, če si edini!

mtosev ::

Jaz sem 2x probal cigareto. Kašljal 2 ure potem in več nikoli poskusil. :D Ata kadi.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

DOOM_er ::

bogi otrok.

Kadim LM že eno leto pa pol, skupaj pa že 3 leta je tko nejc
Robots will steal your job. But that's OK


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tobak (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9656096 (8238) Baja
»

Najljubse pivo in cigareti? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15218729 (10819) BCSman

Cigareti

Oddelek: Loža
52808 (2709) Gandalfar
»

Podražitev cigaret (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
927650 (5262) poweroff
»

Modificirane nalepke za škatlo čikov

Oddelek: Loža
402924 (1949) Elemen_T

Več podobnih tem