» »

Katere čike kadite?

Katere čike kadite?

Blum ::

Pravilno disel!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Blum ()

tilinho20 ::

whatever: Zakaj pa se nič ne potrudiš?

Zgodovina sprememb…

strictom ::

In kajenje tako zelo izboljša kvaliteto življenja anede? >:D
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

tilinho20 ::

Jaz sigurno ne bom kadil. Če gledaš kakšne slike (pljuč od kadilcev) te je kar groza. Tako da, jaz ne mislim nikol kadit. Tudi ob posebih priložnostih. Pa še astmo imam...:( :(

Freezy ::

Tako je, same here

mavec ::

Nobene. Ne kadim.

DOOM_er ::

a se lohk tisti zagrizeni nekadilci prosim pospravite iz teme ker mi grete na kurac z vašimi nevem kakšnimi blabla pridigami od tem kako kajenje uničuje zdravje. mislim da smo tukaj vsi seznanjeni s posledicami in učinki tako da vemo kaj devamo, in ne potrebujemo nasvetov nekih laikov. Edin nasvet, ki ga čem slišat oz. brat kako lahk 100% naenkat lahko nehaš kadit. In ta keš, ki bi ka pač prišparal če nebi kadil ziher zapravil za neko drugo traparijo tko da stfu. ;((
Robots will steal your job. But that's OK

tilinho20 ::

Ne potrebuješ nasvete? Verjamem, da jih ne potrebuješ, ampak zgleda, da se jih ne zavedaš.:| Rajši tako povej...

DOOM_er ::

ne, nočem počasnega odvajanja. če ma kdo idejo načrt itd nej pove pač ostali pa nehejte smetit temo
Robots will steal your job. But that's OK

tilinho20 ::

Najbolje da sam pri sebi si postaviš vprašanja. Recimo zakaj moram kaditi, ali hočem dlje živeti ipd.
So pa tudi čigumiji Nikorete. Mal tizga prežvečš ko ti zapaše čik. Tako je moja sestra nehala.

ReBi ::

skoraj leto že ne, prej sem pa davidoff clasic, včasih magnum, dokler se jih je še dalo dobit v slo.

Meizu ::

Doom_er: si že pomislil, da s kajenjem škodiš sam sebi in tudi drugim okoli sebe? Verjamem da si. No, zdej ne čutiš posledic kajenja, jih boš pa v kratkem času nedvomno. Tko al tko je življenje kratko, bolezni je več kot preveč, zakaj bi si ga še bolj krajšal s cigareti? Poleg tega smrdiš po teh čikih kot kak star mož, ki nima za en pošten tuš...:|

Kako se naenkrat odvadit? Če dišijo ti cigarete, uzemi nicorette tablete :D

DOOM_er ::

vesh de z nicoreti. raj crnem kt da bi tisto ogabno zadevo valju po seb ;(( . do drugim sem pa uvideven in jim ne smradim s tem. za to kuko pa jst smrdim me pa cist boli kurac tk da...
Robots will steal your job. But that's OK

delfinus ::

Redko in ni mi ravno v ponos, ampak samo te in nic druga.

gruntfürmich ::

LM, superlahke.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

ttommy ::

Paramount rdeče.
Gamer

Zgodovina sprememb…

hamax ::

Drugace pa kadim marlboro light ze cca 5 let.
Nisem ponosen na to, nikakor ne.

Zgodovina sprememb…

dadooo ::

Davidoff gold.

SebaR ::

Davidoff gold. MAX pol škatle na dan. Ko sem kadil v svoji sobi je šla ziher škatla ali pa še več na dan. Ampak življenje v tej sobi je bilo neznosno =). Največkrat kadim ob kavi ali pa po kakih 2eh urah špilanja, takrat se mi najbolj prileže en čik =).

Punca je nehala kadit po petih letih ker je zadnjič na pop tv pri Oprah on zdravnik Oz kazal neke hude zadeve in se je čez noč odločla da bo nehala. Ker je začela kadit že v osmem razredu ima danes že včasih kar manjše težave z zdravjem.

Če ste mladi ne bodite frajerji in ne kadit.

Lahko noč.
Povej ti to raje komu brez nog, da bo lahko skakljal po cesti...
:>

t3hn0 ::

drugac pa kadim west silver in bom nehal ko bo prsu cas za to (verjetn po faxu :P)
^.^

Zgodovina sprememb…

nejko8 ::

LM srebrne aka superlahke

Doman ::

Začel sem z westblue, nato sem kadil še galva, potem 2leti malboro light, sedaj pa kamel plave (ne tiste "natural").

finkeljaza ::

Marlboro Light se zmeri / ze ene 7 let al kok ...

Cena = 7.45€ :)

iNDigo_Child ::

Fantje, a veste slučajno, kje bi dobil L&M zelene (oz. L&M z okusom mentola) ali pa kakšno mentolovsko alternativo? Kim sicer vem da obstaja, ampk so mi bedni tko al drugač...edin za marlboro sm še slišu, da majo eni še mentol...Če veste, kje v Sloveniji se jih da dobit, se priporočam.
Svet pripada tistemu, ki ga najbolj ljubi!

MihaFirst ::

Tudi Kent mentol obstaja. Ampak, a ni to vse dokaj ogabno?

dukenukem ::

sj so bli en čas tud west mentol ,v taki svetlo plavi škatli,js kadim zdj marlboro light,prej sm pa murati plave,še pred tem west blue,kadim že 11 let,vmes sem nehal za 2,5 leta in spet začel :(

BuBBle.D ::

Marlboro light, že 9 let. Se probam odvajat z temi elektronskimi cigareti samo mi ne gre lih najbolje.
|MSI MPG Z690 EDGE|Intel Core I7-13700K|64GB Viper Steel 3600Mhz|
|Zotac Trinity 3090 OC|EK-Nucleus AIO CR360 Lux D-RGB|
|ASUS TUF Gaming GT501|Corsair AX1200W|Samsung Odyssey G7 32"|

LeXani ::

Elektronskimi ??
Čas prve prijave 04.11.2005

stuff ::

West silver 100s.Živim za dan ko bom nehu =)

M@73Y ::

Najprej LM silver, pol west silver, zdaj pa LM blue. približno škatlica na dan. starost 23 let, čas kajenja 3 mesece. (začel kaditi zaradi razveze s punco...)
Lp.
..jump into psytrance tunnel..

BuBBle.D ::

@LeXani: KLIK
|MSI MPG Z690 EDGE|Intel Core I7-13700K|64GB Viper Steel 3600Mhz|
|Zotac Trinity 3090 OC|EK-Nucleus AIO CR360 Lux D-RGB|
|ASUS TUF Gaming GT501|Corsair AX1200W|Samsung Odyssey G7 32"|

LeXani ::

Kje se pa da to nabavt ? Je dovoljeno kaditi s tem u lokalu ?
Čas prve prijave 04.11.2005

BuBBle.D ::

Jaz sem svojega kupil preko Angleškega e-baya. Se jih pa da kupit tudi na hočem to. Da, v lokalih je dovoljeno kadit, ker ni smradu. Mi je prav fajn ko lahko pred PCjem kadim. :)
|MSI MPG Z690 EDGE|Intel Core I7-13700K|64GB Viper Steel 3600Mhz|
|Zotac Trinity 3090 OC|EK-Nucleus AIO CR360 Lux D-RGB|
|ASUS TUF Gaming GT501|Corsair AX1200W|Samsung Odyssey G7 32"|

AnWar ::

Najprej sm kadil West silver,zdej pa blue.
[Asus ROG Strix SCAR III]

iNDigo_Child ::

Tudi Kent mentol obstaja. Ampak, a ni to vse dokaj ogabno?

Js sm L&M take probu...sm piu tud skeptičen glede čikov z okusom, ampk ne več...so mi bli čist preveč zakon, tko da jih iščem zj po celi Sloveniji...
Svet pripada tistemu, ki ga najbolj ljubi!

gruntfürmich ::

Tudi Kent mentol obstaja. Ampak, a ni to vse dokaj ogabno?

Js sm L&M take probu...sm piu tud skeptičen glede čikov z okusom, ampk ne več...so mi bli čist preveč zakon, tko da jih iščem zj po celi Sloveniji...

hehe, kje pa jih imajo? jih bom probal
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Nextor ::

Kateri ve koliko pridejo zdaj boss plavi?

iskra ::

Boss ima mentol čike. Imajo pa okus kot da kadiš čigum.
Ajow! 5 metru drow ...
Če bi imel Ronaldinho izvenzakonskega sina, bi se klical Bastardinho.

icecube ::

BuBBle.D: pa stvar resno dela? Popolnoma enak kot cigaret?

ananxi ::

Winston modre

reptilia ::

hehe nisem vsega prebral a pomoje sem eden redkih ki prisegajo na Walter Wolf(ta črne, močne :D)
Forgive your enemies, but never forget their names.

prognoob ::

kadim že 5 let, pa že večkrat sem namenil nehati pa ni šlo...

zaj pa sem si nabavil nikoret obliže, stvar funkcionira... teh par dni uporabe se še cigareta nisem dotaknil. priporočam obliže tistim ki se hočejo odvadit kajenja! :)

BuBBle.D ::

@Icecube: Feeling in okus nista enaka pravi cigareti. V glavnem ni to to.
|MSI MPG Z690 EDGE|Intel Core I7-13700K|64GB Viper Steel 3600Mhz|
|Zotac Trinity 3090 OC|EK-Nucleus AIO CR360 Lux D-RGB|
|ASUS TUF Gaming GT501|Corsair AX1200W|Samsung Odyssey G7 32"|

medeia ::

najprej West blue pol Marlboro light in zdj eno leto Davidoff white slim. Kadim pa že kake 4 leta, in bom upam da nehala po faxu...:D

Aja pa mentolove cigarete se je ponavad ful vrst dalo dobit na duty free shopih...Sam zdj ne vem več kako je s tem...
Menda so ogabni, zaradi njih je moj svak prenehal kadit, ker je bruhal celo noč po škatli enih teh z mentolom...

Meizu ::

Mentolovi so hudi, če jih primerjaš z navadnimi čiki, je težok že z enim zdržat, ker te prou odpre, pa prou "mrzli"... Drugače pa niso slabi... Sam dragi pa so, o, to pa....

fabrskd ::

Za izgubo kondicije ti ni treba kaditi. Če nisi bil celo leto nikjer na razgibavanju nima vaze kajenje, pluča itak vržeš vn. Poznam folk k kadi pa trenirajo pa men vrjem, noben ne vrže pluč vn k je treba nekam jt. Sicer kajenje ne povzroča bolezni ampak samo povečuje tveganje za obolenje. Se strinjam, da prav verjetno to ni zdravo ampak dammmmmn gut paše. Zdela se glih odvajam. Al bo ratal al ne bomo vidl začetek je. Najbl na kurac mi pa grejo bizgeci, ki majo tolk proti kajenju. Ko je bil sprejet zakon o prepovedi kajenja so se mel za take direktorje, ke pa ste zdj pičke zlo mal vs vidm po kafanah, k ste prej mel tolk proti!!!!!!!! Držte pesti zame, da preneham s to vsaj meni, zelo slabo razvado! Drgač pa itak Marlboro Light tko alpa drgač tud če nazaj začnem se jim ne odpovem!!!!!!!

Sam folk, k vs tlele berem vidm, da ste vsi začel zlo zgodej k vsi tm 6-8 razred?!?!?!?!??!?!?!!??!?!? To je mal huda ja vsaj tolk bi počakal, da se vsaj približno razviješ v odraslega človeka pa potem začneš rauhat!!! Osebno pri 21-tih zdaj 3 leta. Ampak sedaj poteka akcija odvajanja!

Je pa ena resnica na svetu. Vsi umremo nekateri zdravi nekateri pa malo manj zdravi...
Screw you guys i'm going home!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fabrskd ()

Pouh ::

LM lahke, 2 škatli/tedn
za viknd se tudi s čim zmešajo.
Težav s kondicijo pa niti nimam (kuperjev test: 2400m= 9min 3s).

pomoje, đola ni nujno da je čik. Lahko je čistak, brez tobaka.

bojan3 ::

Naj boljše so WEST BLUE:D:)

'FireSTORM' ::

sj so bli en čas tud west mentol ,v taki svetlo plavi škatli,js kadim zdj marlboro light,prej sm pa murati plave,še pred tem west blue,kadim že 11 let,vmes sem nehal za 2,5 leta in spet začel :(


West Ice, če se ne motim obstajajo še zdaj.
Kadim pa West Blue že ves čas.
Those penguins.... They sure aint normal....

ialexxb ::

LM so mi dojadile kar hitr, pa sem probu "alpski zrak" Davidoff Light in moram rečt, da so ql.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tobak (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9655943 (8085) Baja
»

Najljubse pivo in cigareti? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15218623 (10713) BCSman

Cigareti

Oddelek: Loža
52778 (2679) Gandalfar
»

Podražitev cigaret (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
927582 (5194) poweroff
»

Modificirane nalepke za škatlo čikov

Oddelek: Loža
402900 (1925) Elemen_T

Več podobnih tem