» »

Motor City Online

Motor City Online

Polde ::

Ja mene pa zanima če kdo ve kje se dobi ta špil, ker sem špilal beta in je zaeva res sekala, najboljši špil za vozt doslej če mene kdo kej vpraša.
LP
Ni da ni!!!

Prjatu ::

Jaz sem jih ene par naročil iz Amerike, v Evropi se je pa ne da kupit, ker zaenkrat še ne bo izšel. Drugače pa ga jaz že igram in zadeva je res ql, druge igre za vozit so trenutno v predalu (Colin, NFS5).
Something else is controlling me!

DrSergioDJ ::

s kje si si pa zvleku beta verzijo? Ker bi jo tud sam rad probu. Prjatu, omenu si, da jih mas vec...kok hoces(si hotu,ce so ze vse sle) za eno?

...

R@C@ ::

Beta testiranje se je končalo pred kar nekaj časa nazaj, tako da si ta vlak zamudil Sergio.
Glede MCO me pa zanima koliko bo treba dejansko odriniti na mesec za serverje, nekaj se je govorilo o 10$ na mesec.
Špil je res hud ko svina, vendar za ceno igre in 10$ na mesec naj ga kar imajo.

Prjatu ::

Ja na mesec je res treba odštet 10$, prvi mesec pa je zastonj, samo zadeva je definitivno vredna svojega denarja.
Something else is controlling me!

Polde ::

Thx Prjatu sem ti že email poslal!

LP
Ni da ni!!!

DrSergioDJ ::

jah, jest sm si ze zvleku svojo beta verzijo...sm le se ujel vlak :D sam zdej se neki jebem z virusi cel dan, pa se nism mogu probat ( pa ni povezan z nfs )
...

Polde ::

Z beta testeranjem je že konec zdaj je že končna verzija, ki pa ni prav poceni če jo naročiš iz Amerike te pride za igro 40$ za shipping pa 65$, prjatu pa špil prodaja za 19000 sit. Komaj čakam, da ga dobim.

LP
Ni da ni!!!

Prjatu ::

Sergio: sej beto lahko res še vedno dol potegneš, ampak igrat je pa ne boš mogel, beta testiranje se je zaključilo konec oktobra (ni več beta serverjev), pa tudi kode za account ne moreš dobit
Something else is controlling me!

DrSergioDJ ::

bomo ze porihtal...k ne vem no..19k..huh... :D
...

Prjatu ::

Ja no, če se boš slučajno odločil za nakup ali pa kdo drug seveda, jst zadevo prodajam, še moj MAIL
Something else is controlling me!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Test drive unlimited (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
44949188 (489) oo7
»

The Elder Scrolls Online (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Igre
764149272 (4275) oo7
»

Guild Wars (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Igre
46635140 (14169) stražar
»

Age of Conan (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
849627 (4929) Buggy
»

Audi TT...kje?

Oddelek: Igre
131303 (1078) NixoN

Več podobnih tem