» »

Audi TT...kje?

Audi TT...kje?

R0K ::

OK, mogoče malo glupa tema ampak vseeno me zanima v kateri igri (simulaciji dirkanja) najdem not avtomobil Audi TT...in seveda mi more bit navoljo da ga tut vozim ? blo bi pa fajn da igrca ni prestara in da še ima zmerno grafiko.....

10 thx !!

Tomi ::

Midtown Madness 2, kjer vem, da zagotovo je..
Drugje se bo oa že kdo drug spomnil:D
metrodusa.blogspot.com

rc-car ::

Ja, v MM2 je, sam je beden spil in avto..
Za kak drug spil pa ne vem :/
Upam, da ga bo mel nov NFS :>
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

R0K ::

ja to bli blo zlo kul da bi ga lohk našel v kakem novem NFS.....
.....ja od vseh igre edin prav za MM2 vem da je not :) ...sam tam je samo "razbijanje" in tko bolj slabo za kakšne prava tekmovanja narjeno....

||_^_|| ::

a gdo kej ve o novem NFS? kdaj? kakšen?

1309976 ::

Mislim da je naslov Motorcity.pa da se ga pri nas še ne dobi v trgovinah..
LP

Prjatu ::

Ja najnovejši NFS je definitivno Motor Citiy Online, ampak ni naprodaj v Evropi, da se ga edino iz Amerike naročit(jaz sem ga)
Something else is controlling me!

rc-car ::

Ja Motorcity je online spil in najbrz kmalu izide - beta testiranje je koncano..
Mal kasnej pa izide se 'navadna' verzija, tko kot Porsche, sam da bojo taki avti kot prej. Torej ne samo Porscheji!
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

Prjatu ::

rc-car: moram ti reči da se motiš, špil je že izšel vendar samo v ameriki, kot pa sem omenil že v prejšnjem postu sem ga jaz naročil in ga veselo špilam:D
Something else is controlling me!

rc-car ::

No, ja sej tko sem mislu... 0:)

Pri nas se ga v glavnem se ne da dobit.
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

Dami ::

TT najdeš tud v nfs4. Seveda ne originaln, ampak si morš ta avto z neta potegnat (pa ne z uradne strani). Mislim da je blo enkrat na eni tlačenki (joker cd) ene 100 avtov gor.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

ssokec ::

8-Oaudi TT je tud v igri sega GT, ker je igra narejena za ps in potem predelana za pc je grafika slaba! lahko pa avtomobilu spreminjaš barve, pa najprej vozeš druge slabše avte, da si nabereš denar da lahko kupeš TT.:8)

rc-car ::

Za PS2 je audi TT najbrz tudi v GT3, al so tam zastopani bolj japonski avteki?
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

NixoN ::

Pa sej je napovedan nov NFS: Hot pursuit 2
Slikce
Pomoje bo zadevca spet bila asfalt trgajoča!!!
8-O:D:O


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Need for Speed (2015) (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
27841461 (27959) bambam20
»

Need For Speed: Carbon (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Igre
55552106 (16121) Sandi1987
»

Need For Speed: ProStreet (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
38127819 (15195) Sandi1987
»

Need For Speed Undercover (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
16218666 (9579) mace
»

NFS Underground 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
596291 (4376) Dead_slayer

Več podobnih tem