» »

Test drive unlimited

Test drive unlimited

Dumber ::

Začnem igrat.
Kupim bajto, kupim avto. Se peljem do prve dirke pritisnem enter in ne gre dirkat vse kar se da naredit je exit.
Ali mogoče nevem kaj je potrebno stisnit ali kaj...

Urc ::

Kaj pa če se probaš peljat do kake druge dirke? Mogoče ni dirka za tvojo klaso...
:\

Dumber ::

Ja nevem do sem me vodi gps pa nikam drugam no ustavi se mi tukaj in ne gre nič stisnt razen esc in pol quit ali new game.

lp

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Tilen ()

Urc ::

hehe jaz sem tukaj z miško kliknu start in igrau:D Probi reinstall al pa kj tazga...
Neznam pomagat :D

El Barto ::

Kot je Urc rekel, poskusi start kliknit.

Drugače jaz nikjer ne najdem misije s takim naslovom in v tej kategoriji (ne v igri, ne v priročniku).
Na mapi pa poglej, če nimaš kak filter vklopljen.
"You cannot be a true petrolhead until you've owned an Alfa - until you've
experienced that rollercoaster of pain, disappointment, and agony for that
brief moment when everything works and you're on a nice road". Jeremy Clarkson

bzp ::

Glede na to da ti v zgornjem levem kotu piše "TDU servers unavailable" jest ugibam (nimam igre sploh), da hočeš s crackano verzijo špilat multiplayer. Al pa te firewall blokira. Lahko pa da streljam čist mimo.

Urc ::

Mimo streljaš s snajpo :D

PARTyZAN ::

Pri enem metru razdalje od tarce :D

TDU zna prikazovat dolocene stvari (statistike, lestvice) z internetnih streznikov. Ampak to je samo opcija :)

StajercSSS ::

Dumber,zato ti ne gre,ker maš PIRATSKO VERZIJO!!

Sem mel ist problem,ker me je malo zamikal,da bi najprej probal igro ko kupil.. :8) 0:)

((Euro mapo,ki jo maš na dvd-ju not v program files skopiraj,pa bo takoj šlo..Sem mel ist problem,ker sem tut pozabu navodila prebrat..))
Voziš se v formuli, pred tabo je podmornica, za tabo pa vesoljska ladja.
Kako se rešiš iz te situacije?
Rečeš ciganu naj ustavi vrtiljak.

nsane ::

Z nekaj tweakanja zdaj dosegam tudi preko 80 fps-jev.



3700+
7600 GT
1.5 GB RAM

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Tilen ()

Urc ::

No lepo. :D

El Barto ::

Malce razloži to tweakanje.
"You cannot be a true petrolhead until you've owned an Alfa - until you've
experienced that rollercoaster of pain, disappointment, and agony for that
brief moment when everything works and you're on a nice road". Jeremy Clarkson

283128 ::

Pozdrav!

mam eno uprašanje . imam prenosni računalnik kupljen pred 1 tednom, ko sem dal gor test drive in šel v špil je meni lepo delal brez problemov ko ap sem prišel v špil pa mi je začela slika nekako skakati , ni pokazala vsega samo pol osebe,predmetov tako da nisem mogel igrat ..... ampak kot vidm je grafična podprta (nVidia GeForce Go 7600) razn če nimam pravih driverjov ampak zravn rač. nism dubu cd-ja z njimi in sm že ta driver k je gor zdej komi najdu , nekje na netu drugih pa nikakor nemorem :\ v čem je problem kdo ve ??? hvala

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: 283128 ()

Meizu ::

Probej posodobit gonilnike. Najprej to naredi. Se še kdo kej spomne?:D

pozitron ::

Špil ma poln hroščov, počak na patch. Probi mogoče hdr izklopt edin? Nekaterim pomaga.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pozitron ()

283128 ::

:) aha ja gonilnike nemorm najdt kr mam toshibo(a100) in ni driverjov za XP za to grafično sam za visto k sm jo dubu zravn:\ že tega sm ful teško najdu ;( lohk bi dal zravn kompa k sm ga kupu kakšn cd z driverji

macgajver ::

a navadni forceware driverji pa niso dobri za te grafične v prenosnikih si se kaj pozanimal

drugače jest sm na uradni strani od nvidie pogledou pa najde prou za go7 serijo tele driverje LINK magari probej pa poročej.
tenstan krompir je pa zakon

283128 ::

hvala za link, zlowdal sem te driverje in šel v igro ampak situacija je bila ista . . nato sem v nastavitvah uklopil HDR in težave več ni bilo razen, da mi je špil malce štekal. Nato sem HDR izklopil in špil dela sedaj normalno . hvala vsem za nasvete.:))

StajercSSS ::

Jaoo,ka se vsi mrdate? Men tut,ko v špil pridem,kaže pol slike.. Pa grem pod options,pa tam osveževanje npr. spremenim na 60Hz in je takoj slika vredu,pol pa nazaj na vrednost,kero sem mel.. Probajte,pa povejte,če je šlo..
Voziš se v formuli, pred tabo je podmornica, za tabo pa vesoljska ladja.
Kako se rešiš iz te situacije?
Rečeš ciganu naj ustavi vrtiljak.

nsane ::

Haha to je bug. Vse kar morate nardit je ALT+TAB in nazaj v špil.

Meizu ::

Če meni kej sere, mam na monitorju možnost klika na "AUTO", da mi pol samo konfigurira in mi pol use dlea normalno. Kr ponavad mi zamakne kakšen centimeter celotno sliko v levo in imam pol na desni dol navpično črn pas, debel en centimeter. Pol kliknem na auto in se use porazdeli:\

GrimReaper ::

85%, še 5000 milj prevozim, hehe. Za kej več bi pa original rabu :)) .

LOL @ nsane, 80FPS8-O , povej še grafične nastavitve, jest mam 1280x1024 High tm do 30FPS.
Po potrebi zmanjšam na 1024x768 Low in dobim 50FPS.

So pa v Visti zelo veliki problemi z FPS-ji, morš kr vn pa not it, in dobiš tut 10FPS več.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

Zgodovina sprememb…

OrkAA ::

GrimReaper: Zgleda vista ogromno resourcev pobere. Meni na amdju x2 4600+, 1gb rama, radeon x1950pro konstantno deluje nad 30fps (1280x1024, vse high + hdr).

simnov ::

mah pri tej igri ni važno kakšen pc imaš jaz imam 8800gts in šteka veliko bolj kot je na y1900gt

Kami ::

E6400 @ 2.5, 8800GTS 320 Mb dela super na 80 - 90 FPS tako, da nevem kako vam šteka.

Mogoče mate slabo cvetlično verzijo.

simnov ::

Cvetlična verzija gor ali dol igra ima enostavno preveč napak

Meizu ::

Meni igra teče gladko. Res nevem, kaj vam šteka.... Meni dela gladko na 1280x1024 (kolk FPS nevem, nimam števca, ma zadost, da dela gladko:D ), pa mam X800GT, ki se pred 8800GTS skrije...

Obstaja pa še en trik: tm u opcijah maš nastavitve od grafike, pejdi tja, in označi grafiko okolice na low. Zgledalo bo isto kot prej, le malo manj trave je, avto ma isto grafiko, pa še boljši pogleda na cesto boste imeli, ++ bolj gladko bo tekla igra;) Vredno poskusit, sm tko nardil tudi jst, prej mi je štekalo na 1280x1024, zdej sm dau levele trave na low, pa mi dela gladko ko šus, a je sprememba v številčnosti trave komaj občutna...:\

JamesBond ::

Meni tudi na x800xl leti špil v resoluciji 1280x1024 pa 4xAA.

Codename_47 ::

Lol, težko verjamem.

macgajver ::

Res zanimivo enim na povprečnih mašinah dela dobr enim na strojih ne zdej odvisn tud kolk si zahtevn uporabnik. Jest mam doma dve mašine pa vm tkole povem
taglavne komponente
1.amd 3800+@2600 , 1.5gb rama, grafa x1950pro.
2.amd opteron 175@2800, 2gb rama, grafa 8800gtx

prvega nimam ravno za igre toda vseeno sprobal sem na 1024-768 high brez AA dela precej dobr fpsjev dost zatikanje prisotno.

drugi laufam na 1920-1080 high 2AA dela precej dobr fpsjev dost zatikanje je prisotno ampak precej manj.

Sem zasledil da spravi ta igra na kolena tud grafično kot je x1900xtx tko da nevem mogoče sem res zahteven uporabnik ali pa so tisti ki jim igra naprimer: na 7600gt leti ko šus. toliko manj zahtevni.
tenstan krompir je pa zakon

;-) ::

Ja kaj pa je dobr zate? Kok fps jev?

macgajver ::

Zame je dobr da fpsji ne padejo pod 35. Seveda odstopanje 5 fpsjev gor dol odvisn od igre za nekatere je dost že 25 kakšna pa rabi za tekoče igranje tud 40fpsjev.

Malo sem pobrskal po netu o TDU:

On a 7800GT the game chugs along at about 25 to 30 fps at 1280×1024. To hit low 40s you need to drop your resolution down to 800 x 600. And if you are hoping to run the game with High Dynamic Range lighting enabled then your framerate will drop into the unplayable teens at 1280 x 1024.
While I think it is a good thing that developers are finding it relatively easy to make the jump from the Xbox360 to the PC. However for them to do so with no additional development or optimisations to their game engine suggests that a game released on the Xbox360 and then for the PC by the same developer will need a Geforce 8800GTX or a ATI R600 to run it the way it was intended. And if you don’t have such cards, you are going to be chugging at low framerates regardless of what settings you elect to use.

Še eno testiranje:
TESTI
tenstan krompir je pa zakon

Meizu ::

@Codename_47

Kr lohk verjameš, če bi bil v moji okolici doma, bi ti tkoj pokazal, ampak ti ne morem... Mi pa lahk verjameš, ker resnično deluje. Grafe nism friziral, prav tako drugih komponent ne... Res pa nevem, zakaj bi X1950Pro, ki ni tko slaba grafa štekala....:\ TDU ma fleše:D

macgajver ::

Vrjetno ti bolš dela ker tvoja grafa ne podpira HDR .
tenstan krompir je pa zakon

kixs ::

Spet probal TSU po dolgem casu. Konco uspel skonfigurirat volan, da deluje tako kot treba :O

Spil je kar v redu, edino kar me moti ze od prvih screenshotov in videov pa, da je grafika slaba. Mislim na pokrajino in svetlobo. Kot da bi vedno vozil po nekem mraku. Na lep soncen dan bi se moralo vse svetit od mnozice barv, tako pa je vse samo temno, mracno in pusto.

Z eno besedo, grafika je ZELO PUSTA! Tako kot zdajle pogled na Ljubljano (medla "jutranja" svetloba, oblacno...).

Ne vem kaj jim nuca HDR ?! Razlike prakticno ni!

Ce bi se tole grafiko postimal, bi bil uzitek igranja veliko vecji, vsaj pri meni ;)

lp

Tr0n ::

Niso obljubljali nek patch za konec aprila, ki bo pofixal in zoprimiziral zadevo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

pro gamer ::

Pred parimi dnevi sem dobil ta špil za ps2 čeprav sem jo mel že prej za PC
sam kaj ko mi itaq ne dela ( Geforce MX 440 :( :( :( :( :( :( )
Hotel sem jo mislil še isti dan vrnit ker je bila grafika zanič (na PCju je 1000x lepša in jasnejša) pa obračanje je zanič....pol sem jo mal igral pa sm vidu da ni tok slaba spet =)
Mam pa še eno vprašanje-> Imaš v ps2 verziji MOTORJE????? Ker če jih nimaš jo bom še danes vrnil ;(

pro gamer ::

Eh, videl na atari forums da nimaš motorjev.
Še danes napišem prošnjo za vrnitev ;(

macgajver ::

Vožnja pri TDU s motorji smrdi itak bi se fural s motorjem malo samo zaradi zvoka potem bi pustil ninjo v kotu gnit vrjemi.
tenstan krompir je pa zakon

Zgodovina sprememb…

El Barto ::

Jaz sem pa večino raziskovanja naredil z motorjem in posledično ima sedaj MV Austa cca 2050 km, Ferrari Enzo pa 1950 km. ;)

Drugač pa skorajda raje vozim motor kot pa avto, pa tudi precej dirk sem že prevozil z njim. :D
"You cannot be a true petrolhead until you've owned an Alfa - until you've
experienced that rollercoaster of pain, disappointment, and agony for that
brief moment when everything works and you're on a nice road". Jeremy Clarkson

Gr0unD Zer0 ::

Pred parimi dnevi sem dobil ta špil za ps2


ja kaj si pa pricakoval od ps2?


sicer pa vsaj dela ti ali? kar na mx440 ne moreš trditi:D

pro gamer ::

ja kaj si pa pricakoval od ps2?

Kko kaj sem pričakoval? Ja grafika bi bila res lahko lepša pa motorji bi bili lahko tud notr.
Glede grafične te nisem razumel, na tej grafični mi ne dela. (tako ne dela tud carbon pa call of yuarez normalno)

Meizu ::

Ej, kdor ma originalno verzijo, pa špila online, naj se zjasne tukaj, bomo kak klub skup nardili pa se bomo lahko malo pomerili med sabo;)

Nej napiše svoj MSN EMAIL, dase bomo dodali, pa se bomo od tam naprej menili, kako in kaj;)

P.S.: Če me kdo vidi na online sem Bross309Cake...

Aja še to: Kaj, am... Kaj TDU serverjev je več, al kako? Ker, ko igram online, mi pride cca 45-50 igralcev, ampak dvomim, da ma po celem svetu le 50 folka TDU...:\

;-) ::

Alo neka mi povejte tisti ki imate original...

Je original tudi tako bugast kot pritaska verzija al je isti ku**? Če je original ok grem ponj.

Meizu ::

Original je kul, prbližno pol več se da delat kot na krekanih špilah oz. offline sistemu... Pa več zezanja je na online:D

Kar se pa tiče hroščev - sej bo zdej patch, al je že, sam pogledat je treba... Če ga pa še ni, pa še bo, tko da brez veze se sekirat, če je špil kul za igrat...:D

;-) ::

Ja online pa to vem ja...sam na živce mi gre ko je komp dost dobr pa vem da bi moglo gladko delat pol pa je včasih grafika kar prozorna pa take fore...

Meizu ::

Neeeee.... Na to kar pozabi... Vsaj pri meni je tko... Mam AMD64 3000+ S939 1.5GB rama in grafo X800GT, pa mi dela na 1154x856 (neka taka resolucija) z aliasingom 4x in detajli na high, osveževanje na največ, mi dela s 35FPS konstantno, kjerkoli vozim, kar je dosti da dela zelo gladko in da je nemoteče za oči.

detroit ::

ni se mi dal brt vsega skp pa še sorry za odklepanje stare teme ampak mogoče komu pomaga

tisto ko se polygoni lomijo (ko se eni omenil da kaže pol ljudi al neki) se z alt tabanjem reši,
in še en problem je recimo mojmu bratrancu čim se je igra zagnala je crklna no problem je biu gameport na sblive value tko da če to komu koristi... sm disablaš ga pa dela
Skero

BozidarB ::

mogoce kdo ve kako kaj ta stvar dela na visti? se oproscam ce sem v tej temi spregledal:\

jurre ::

ja, dela


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PC Volan in avtomobilska igra (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Konzole
10813706 (4546) phnj90
»

Need for speed

Oddelek: Igre
386020 (5192) bambam20
»

Test Drive Unlimited 2 - TDU2 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15125840 (16266) BorutK-73
»

Need For Speed: ProStreet (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
38127818 (15194) Sandi1987
»

Ali je možno....

Oddelek: Igre
261683 (1058) Tr0n

Več podobnih tem