» »

Age of Conan

Age of Conan

1
2
»

Rotaidal ::

To je res... vendar večino folka pozablja, da je WoW na začetku, tako kot sedaj AoC bil veliko majn igralen, tudi wow je imel veliko bugov...

WoW je že zunaj 4 leta, Aoc pa niti mesec...


To je res... ampak že ob izzidu je bil WoW daleč pred (takratno) konkurenco, potem se je pa 4 leta samo še izboljševal.
Stanje na trgu je torej sedaj popolnoma drugačno kot je bilo pred 4 leti.


Ja... in še huje bo. Počasi bo vsaka druga firma začela delat "WoW wanna be" in upat na 10 milijonov uporabnikov:)) Hec, hec.

Na trgu bo enostavno preveč iger, da bi še lahko kdo upal na uspeh WoW... no razn če se komu posveti kakšna nova finta :))
Ali pa Blizzard strikes again, s kakšnim WoS ali pa še huje WoW 2>:D

OmegaBlue ::

O groza potem je v stilu Guild wars? To da ne moreš nekoga srečat na istem mestu je traparija.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Tr0n ::

Ne, persistent MMORPG svet je. Edino single player zgodba do levela 20 se dogaja ponoci na svoji privat instanci.

molotov ::

Jst samo upam da nebo postal AoC isto kot WoW, več kot igraš boljši si...
vsaj kar se geara tiče.

Čeprav WoW ni (še) 100% skomercializiran, za čšistit najtežje instance in bit med najboljšimi v areni, še vedno rabiš skilled folk.

Horsechoker ::

Jst samo upam da nebo postal AoC isto kot WoW, več kot igraš boljši si...
vsaj kar se geara tiče.



V katerem špilu je pa tako, da manj ko igraš boljši si in zakaj je to dobro?
But I don't want to be dead. I want to be alive. Or a cowboy.

molotov ::


V katerem špilu je pa tako, da manj ko igraš boljši si in zakaj je to dobro?


Mislil sm malo drugače...
jst bi rad da bi blo več od skilla odvisno in manj od količine igranja.

npr. eni se navadijo igrat War 3 u enem mescu eni pa so še vedno noobi po 2 letih ...

pr wow pa ni tako.

Horsechoker ::

Posplošuješ. Sam sem videl dosti osebkov, ki so kar dolgo v Wow-u pa so "n00bi". Nimajo pojma o svojemu charateju niti o različnih stilih igrana, katera oprema je najboljša zanj itd. In v Wowu, veliko igralnega časa ne pomeni = best gear. Lahko ti po cele dneve farmaš honor v BG-ju samo boš imel le PVP gear, pa še to najslabšega ( v areni 2v2,3vs3 in 5vs5 se za nagrado za tvoj rating (sposobnosti, ne cajt) dobiš najboljši pvp gear). Isto je pri raidih, high-end raide boš naredil samo s sposobnimi osebki( vedno je skill>gear) in ne s tem, ko visiš na wowu 24 ur.

AoC pa nisem igral in verjetno tudi ne bom. Wow je zame čisto dovolj, še kaj pa bi bilo čisto preveč zame, toliko časa pa le nimam :)
But I don't want to be dead. I want to be alive. Or a cowboy.

Rotaidal ::

( vedno je skill>gear)


Vedno ravno ne... Veliko folka kupuje acc z naretim charom in dobrim gearom. In tako imaš no skill - best gear.

Sam sem videl druida na našem serverju, ki je imel full s3 gear, pol pa pogledam njegov rating in vidim 1400 in nič jasno:O Pol sem komaj pomislil v čem je finta:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rotaidal ()

Horsechoker ::

Saj ravno zato je skill>gear in ne skill=gear hehe ;) Če si dober boš imel vedno boljši gear, če pa nisi pa ga ne boš, razen če kupiš account seveda, samo boš tudi takrat zanič in večina igralcev je sposobna oceniti, kdo je kupil svoj account in kdo ne, se da kar hitro "preveriti".
But I don't want to be dead. I want to be alive. Or a cowboy.

ahac ::

Mhm.. naš guild je ravnokar zavrnil appliaction nekega dobro opremljenega warriorja. Da ima super gear vemo... ker je bil ta char naš main tank. Potem je pa char zamenjal lastnika in tudi vemo, da novi lastnik nima nobenih izkušenj z tankanjem v raidih (je pa prijatelj prejšnjega lastnika).
Torej... gear mu v tem primeru čisto nič ne pomaga.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Horsechoker ::

^^^Točno tko. Btw Ahac, na kaj tvoj guild trenutno raida?
But I don't want to be dead. I want to be alive. Or a cowboy.

molotov ::

@ Horsechoker: Ma ni lih tako, kot si napisal. Če si pridno farmaš honor + vsak teden nardiš 10 iger arene(magari na 1400 rating), boš prej ali slej lahko imel vse s3, razen sholderjev in weapona ki bojo s2.

In boš bil npr. 3% slabši kot da bi mel vse najboljše od pvp.

No sej, za sezono 4 bojo malo popravli to.

p.s. dejte kej povedat od Age of Conan, da se nebomo samo od WoW pogovarjali ;)

ahac ::

^^^Točno tko. Btw Ahac, na kaj tvoj guild trenutno raida?

Farmajo Hyall in BT ter začenjajo Sunwell. Zdaj je bolj slab raid attendance... fuzbal + izpiti oz. začetki počitnic = slabo za raide. Jaz sem pa tud nehal igrat za čez počitnice, ko me ne bo doma.

dejte kej povedat od Age of Conan, da se nebomo samo od WoW pogovarjali ;)

Em, ja...
Sigurno ga kdo igra... do kakšnih lvlov ste prišli? Kaj vam je všeč, kaj vam ni?
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

Daliborg ::

Ja jez sm prsu do lvl 45 pa mi je vse od wow-a do aoc dol padl in dvomim da se bom vključeval v MMORPG-e še kdaj (2 much time).
Sicer AOC mi je bila zelo vsec od samega zacetka, ampak se je zacelo sranje ravno pri tem lvlu kjer je zmankal questov in sem moral grindat mobe da sm lvl fasu in dobu kveste naprej.
Pac patchov je sicer vedno veliko (ti jih client sam zlouda pred startom igre), in se veliko jih je potrebno, ker je velik kvestov zbagiranih a se te buge odpravi kaj hitro. Naredu sm si Tanka(conquer), res je fenomenalno ko se naucis tepst, komot 3-4 mobe sam tepes, ce pa se zlaufas mal stran pa imas "health regen" nabildan se ti pa se to hit nafila in je spil piece of cake. Veckrat smo sli v "epic instance" z 6 folka, in je bilo kar zanimivo, saj nobeden skoraj ni umrl (predstavljam si pac da smo vsi n00bi v tej spili), tako da bodo to morali malce porihtat ker je malce prelahko vse skup. Spil ima veliko takih scen katere pogresas ce si spilal wow (SUMMON FTW!), slabo je ker mors vedno nazaj hodit in moras vedno preko loading screenov, cprav imas "path of aura aka. heartstone" na 30 min. Pa se bi se dal nastevat slabosti ampak jaz bi jo itq zdle samo se pluval izkjucno zarad +VR -RL, in sem ze cel bel kot rit katera malokrat zagleda soncno svetlobo :D . Ostajam zves pri spremljanju MMORPG-ov ne bom pa vztrajal, ker vse ostale stvari kar se kompa tice potem zaostaja. (primer sploh nisem dojel da je vista SP1 ven prsu)

lP.
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

TokioGangsta ::

Živjo

Naročil sem si igro in že komaj čakam da začnem. Zanima me kateri class in rasa je najbolje biti, ali so kakšne posebnosti pri skill-ih na katere moram paziti in če je še kaj takšnega na kar moram biti pozoren? Čisto vsak nasvet ali predlog je dobrodošel.

Lp
Asus P5K ~ Q6600 ~ 8800GTS 320MB~ Crucial 2GB 800MHZ ~
Enermax 500W ~ Antec Nine Hundred ~ Tarantula & Lachesis

Rotaidal ::

Živjo

Naročil sem si igro in že komaj čakam da začnem. Zanima me kateri class in rasa je najbolje biti, ali so kakšne posebnosti pri skill-ih na katere moram paziti in če je še kaj takšnega na kar moram biti pozoren? Čisto vsak nasvet ali predlog je dobrodošel.

Lp



Mali... škoda časa in denarja za to igro. Tam do enih lvl 30 ti bo vse cool. Pol pa razočaranje.

Saladin ::

Zanima me kateri class in rasa je najbolje biti,

Mar ni point customizacije, das narediš lik, ki TEBI najbolj odgovarja?
Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"

TokioGangsta ::

Ampak pri večini MMO-jev je tako, da imajo določeni liki boljše sposobnosti kot drugi, in prav tto me zanima, kateri class je boljši v combatu in morda (če?) izstopa med ostalimi. Razmišljam v smeri Assasina ali Conqueror-ja
Asus P5K ~ Q6600 ~ 8800GTS 320MB~ Crucial 2GB 800MHZ ~
Enermax 500W ~ Antec Nine Hundred ~ Tarantula & Lachesis

molotov ::

Če hočeš pvp, zberi assasina (če prav razumem je to rogue).

Conqueror je pač tank.

Mentor73 ::

No to ravno ni res, da bi postalo po lvl 30 razočaranje. Kajti nekje pri lvl 33 lahko že delaš prve instance, na primer prenovljen Black Castle, ki je res dobra instanca, pa Piramida. Pri lvl 38 se že lahko podaš v Sanctum, sicer ne prevče težka instanca, razen če si skupaj s kakšnim, ki potegne nase vse kar se premika v instanci, so pa na primer dobri armor dropi za vse klase.
Pol pa malo Noble District, pa Fields of Death, Imirian Ravine ... Skratka je veliko za delat. Pomanjkanje questov je zaznati pri lvl 60+ ali lvl 70+. To naj bi popravili v kratkem.
Assassina ti ne priporočam, ker je zaenkrat še broken, nedodelan. Je pa zanimiv. Conquererjev je na mojem serverju preveč (Crom PVE), ima pa edini incombat res. Najbolje, da probaš vse in se odločiš, kaj ti ustreza. Najbolj iskani so Guardiani, kot healerja Priest of Mitra in Tempest of Set, za DPS sem videl iskati kakšne Demonogoliste ali Rangerje, tudi Barbarian ni slab, Herald of xotli je nekaj posebnega, melee dps in fire mage v enem. Necromancerju so nekoliko zmanjšali dps, je pa tudi zelo zanimiv. Skratka preizkusi vse, ne priporočam pa assassina kot prvega. Tudi Bear Shaman je nekaj posebnega, za začetku bolj težek.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mentor73 ()

Neznec2431 ::

Pozdravljeni.
Ali ima kdo invite za to igro? Bi rad probal.

Zgodovina sprememb…

83perish ::

buddy key, ce zelis, lahko dobis tukaj http://ageofconan.si/forum/viewtopic.ph...
ce se kateri slovenec igra na wildsoul serverju, in bi se rad pridruzil slovenski gildi, pa naj se javi tukaj http://ageofconan.si/forum/viewtopic.ph... (opis gilde je malo star, bo popravljeno)

LP

Dobrawc ::

Al pozna kdo privatni Zastonj server za age of conan

Rotaidal ::

Ne! Preberi si pravila!

Dobrawc ::

Dej prosim

Ker jst bi to ful rad igral zastonj

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dobrawc ()

Dobrawc ::

Nimam dnarja za to igrat na originalnem serverju! Naročnina je okrog 20 ojrov na mesec!!!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dobrawc ()

DOOM_er ::

jah jebi ga :))
Robots will steal your job. But that's OK

Rotaidal ::

Naročnina je okrog 20 ojrov na mesec!!!!!



Na mesec je nekje 12€. To je težko dat?

Buggy ::

Kdo ve kako blizu je patch 1.5?
Sem naredil 3 mesecno pavzo in se vedno cakam ta patch, ki naj bi rebalansiral vse v igri...ze malo pogresam spilanje na trenutke :)

Rotaidal ::

Še 2-3 mesece...

ahac ::

Dej prosim

Ker jst bi to ful rad igral zastonj


Ne moreš.
Moraš vedt, da privat serverji ponavadi niso čisto nič podobni uradnim (govorim za MMO igre na splošno). Manjkajo skilli, manjkajo questi, manjkajo igralci, ....

Igrat MMO na "privat" serverju je podobno kot, če z motiko zbijaš jabolka po njivi in rečeš, da igraš golf.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

DOOM_er ::

Igrat MMO na "privat" serverju je podobno kot, če z motiko zbijaš jabolka po njivi in rečeš, da igraš golf.



:)):)):)):)):)):)):)):)):)):))
Robots will steal your job. But that's OK

tt2 ::

Dej prosim

Ker jst bi to ful rad igral zastonj


Ne moreš.
Moraš vedt, da privat serverji ponavadi niso čisto nič podobni uradnim (govorim za MMO igre na splošno). Manjkajo skilli, manjkajo questi, manjkajo igralci, ....

Igrat MMO na "privat" serverju je podobno kot, če z motiko zbijaš jabolka po njivi in rečeš, da igraš golf.


k, malo spet pretiravaš.
npr. pri L2 imaš serverje, kjer je po 2x toliko igralcev kot je na uradnih serverjih :D

ahac ::

Ravno zato sem napisal, da govorim za MMO igre na splošno.

L2 je poseben primer.
Pred leti je leakal server software.
Poleg tega je L2 dost drugačen špil kot AoC. V L2 ni veliko questov, levelanje je v glavnem grind (zato so popularni serverji z večjim xp rate), itd. Na koncu pa lahko igraš castle siege in podobne stvari... Da bi to dosegel na uradnem serverju bi pa trajalo veliko časa in truda.

Po drugi strani imaš pa v AoC ogromno questov (vsaj do lvl 20) preko katerih je prikazana cela zgodba tvojega lika. Če bi tam nabasal notr kr ene svoje queste ali povečal xp rate, bi bilo to nekaj čisto drugega kot AoC na uradnem serverju.
Isto seveda velja za vse moderne zahodne MMOje.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Buggy ::

Age of conan je postal free-to-play...cas da ponovno malce pogledam v ta virtualni svet :)

FREE account limitacije
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Aion (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Igre
81461484 (23779) Meizu
»

Rift: Planes of Telara

Oddelek: Igre
487179 (4627) Denis6
»

katero MMORPG priporočate (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
837604 (4841) pr0sac
»

Age of Conan samo £7.99 pri play.com

Oddelek: Igre
372475 (1641) ahac
»

Warhammer Online: Age of Reckoning

Oddelek: Igre
72303 (1282) Rotaidal

Več podobnih tem