» »

Problemi z podnapisi

Problemi z podnapisi

-MiTjA- ::

Najprej en lep pozdrav vsem na forumu. To je moj 1. post in ker še ne vem kje naj kaj iščem bom poprosil za nasvet kar tukaj.

- kupil sem predvajalnik Yamada 6700 in mi v originalu ni bral podnapisov (če gledam divx filme v AVI formatu).
- malo sem brskal po forumih in sem zasledil tele FW je za upgrade in kot laik teh predvajalnikov sem si naložil že ene štiri (enega čez drugega) in mi sedaj še vedno ne dela-nevem če sem sedaj zbrkljal kaj. Nekaj sem gledal že ono temo o yamadi ampak ima čez 50 strani ter nisem nič našel...
- Zato bi poprosil enega, ki se spozna na zadeve, da mi pove točno pot kaj in kako, da bi mi bralo podnapise (AVI+srt,sub podnapisi). Res sem obupan glede tega zato nebi rad nekaj brkljal naprej in še naredil kakšno večje sranje.
- No če bo kdo mi pomagal naj upošteva dejstvo da sem že nalagal nekaj-pomagajte mi od tugaj naprej. HVALA!!

p.s. upgraidat znam (samo nevem če točno, zato mi napišite tudi to)
Mitja

IČA ::

Kopiraj in prilepi sem, pa boš dobil odgovore.
Tole pa bodo lepo zaklenili.

LP
IČA
Če gre vse v redu, si očitno nekaj prezrl.

-MiTjA- ::

hvala za opozorilo...sem prelepil tja, ampak vseeno bi raje imel odgovor v tej temi, ki bo za mene lahko lepo razvidna in pregledna. če tam se že pogovarjajo o 10ih problemih in upam le da me nebojo preskočili.

lp
MiTjA
Mitja

Stepni Volk ::

Žal tema že obstaja, kot ti je pokazal IČA. Odgovore najdeš na prvi strani teme, preberi si še nekaj zadnjih. Zaklepam.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[DivXviD] Yamada predvajalniki (strani: 1 2 3 490 91 92 93 )

Oddelek: Zvok in slika
4609543628 (54511) GaS
»

[divXvid] Xoro predvajalniki (strani: 1 2 3 439 40 41 42 )

Oddelek: Zvok in slika
2059227321 (37827) fr33sat
»

TV Star T1000 - DVB-T in media predvajalnik

Oddelek: Zvok in slika
309484 (7848) asterix2000
»

Driverji za zunanji TD - Windows Vista

Oddelek: Operacijski sistemi
61176 (1122) AnaNika
»

[divxvid] Quart predvajalniki

Oddelek: Zvok in slika
274182 (2520) boss98

Več podobnih tem