» »

Težave z predvajalnikom Yamada 6700!!!

Težave z predvajalnikom Yamada 6700!!!

Dany ::

Nabavil sem predvaljalnik Yamado 6700 in zvočnike zdraven. To je bil komplet od Yamade. In imam težave z predvajalnikom ko vstavim CD notri en lepi čas ga nalaga potem zažene film potem prične štekat se ustavim in prične spuščat čudni glas kot da bi mlel nekaj potem preskoči za par minut filem naprej. Probal sem vse kar je možno od nadgrajevanja na spletni strani JAE. Do različnih firem CD, CD-R, CD-RW in nisem mogel pogledat nobenega filma. Probal sem snemati v vseh hitrostih. Tudi tedaj ni delalo. Ko sem previjal na YAMADI 6700 s hitrostjo 16x, 32x je zaštekal in zamrznil sliko in pričel zopet spuščati zvoke kot bi mlel.
Potem se pojavil problem z zvočniki, ki so bili zraven. Zanima me če je normalno ko jih prižgeš na power on pokne v zvočnikah in ko jih ugasneš tudi pokne?

LP!

Kriko ::

Kaj na uvlejavitev garancije si pomislil.
kriko

ynos ::

Meni isto delalo. Sem že parkrat pisal o tem, v temi o Yamadah. Neka komplet serija Yamad je bla zgleda v kur**. Odnesel sem na servis in so popravili v enem tednu.

Če pa še ni minilo 8 dni, pol se pa sploh ne sekirat. Samo nesi nazaj, pa zahtevaj novega.;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ynos ()

Stepni Volk ::

Tema obstaja: [DivXviD] Yamada predvajalniki. Zaklepam.

P.S. Piše se "S predvajalnikom in ne Z predvajalnikom"...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[DivXviD] Yamada predvajalniki (strani: 1 2 3 490 91 92 93 )

Oddelek: Zvok in slika
4609541274 (52157) GaS
»

Kateri DVD + Divx predvajalnik do 15K SIT? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
14724370 (8984) bizi72
»

[DivXviD] P.Y.P.S. FirmWare (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Zvok in slika
35870700 (18519) koks2005
»

Več divx filmov na DVD-ju - PROBLEM!!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
51221 (1080) AlesC

Pri katerem divx predvajalniku delajo podnapisi?

Oddelek: Zvok in slika
51215 (1181) Stepni Volk

Več podobnih tem